Обговорення:Вірус Зіка

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Wiki Project Med Foundation logo.svg Ця стаття є частиною «проекту Медицина». Якщо ви хочете взяти участь у проекті, запрошуємо вас відвідати його основну сторінку: Вікіпедія:Проект:Медицина. Учасники проекту будуть вдячні вам за будь-яку допомогу.
II
(розвинута)
Ця стаття була визначена як II за шкалою рівнів статей.

Найвища

Ця стаття була визначена як Найвища за шкалою важливості статей.

Перше виділення від людини[ред. код]

Не подумайте, що претендую на компетентність, але якщо вірна інформація про 1952 рік та Уганду, логічно поставити джерело, де це прямо написано. Ну, наприклад, це чи це. Тут, до речі, ще про Танзанію кажуть. Stas (обговорення) 06:32, 3 лютого 2016 (UTC)

Це в ніякому разі не підозра в некомпетентності, що ви собі придумали. Ви абсолютно вірно ставите питання про джерело. Я вважаю, що якщо інформація є в джерелах чи посиланнях, то можна примітку не робити. Але якщо є такі сумніви, то поставив в кінці фразі ще одну примітку — уточнення. До речі, Танзанія була на декілька місяців пізніше, тому подальша фраза відмічає те, що у Танзанії теж було знайдено, подивіться. Найправильнішу історичну інформацію (та й іншу) надають у ВОЗівських factsheets. Лише одного раз я їх спіймав на помилці в історичному плані, написав, то вони змінили інформацію. --АВШ (обговорення) 11:02, 3 лютого 2016 (UTC)
То я мав на увазі, що ні на чому не наполягаю, бо з темою близько не знайомий) Дякую за пояснення! Stas (обговорення) 17:50, 3 лютого 2016 (UTC)