Обговорення користувача:Шкурба Андрій Вікторович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви
Архів 4 Архів 5 Архів 6

Архів

Патрулювання статей Вікімарафону[ред. код]

Доброго дня! Сьогодні почався Вікімарафон, і протягом наступних п'яти днів до Вікіпедії прийде більше нових користувачів і буде створено значно більше нових статей, ніж зазвичай. Новачкам часто потрібна допомога у допрацюванні статей і поясненні правил Вікіпедії. Оскільки ви давно є активним патрульним, чи не було б вам цікаво долучитися до проекту Патрулювання статей Вікімарафону? І, звісно ж, запрошую вас приєднуватися до самого Вікімарафону з 26 по 30 січня онлайн або на вікізустрічах. --Acedtalk 16:16, 26 січня 2019 (UTC)

Вітаю! Дякую за запрошення. Пишу сьогодні 2 статті для Вікімарафону. Із активним патрулюванням поки буде сутужно, як й з Вікізустрічами, тому що ще виконую свою посадову термінову роботу. Але 29.01 може буде час, тоді спробую приєднатися до патрулювання статей. --АВШ (обговорення) 16:23, 26 січня 2019 (UTC)
Дякую! --Acedtalk 16:26, 26 січня 2019 (UTC)

Дякуємо за те, що Ви є одним з провідних медичних учасників Wikipedia[ред. код]

Wiki Project Med Foundation logo.svg The Cure Award 2018
У 2018 році Ви були одним з ~ 250 кращих медичних редакторів будь-якою мовою у Вікіпедії. Дякуємо від Фонд Wiki Project Med за допомогу в поширенні вільної, повної, точної та найновішої інформації про охорону здоров'я для всіх охочих. Ми дійсно цінуємо Вас і найнеобхіднішу роботу, яку Ви робите! Фонд "Wiki Project Med" - це група користувачів, метою якої є покращення статей медичного змісту. Подумайте про приєднання до групи тут, це не вимагає жодних витрат.

Ще раз дякую :-) -- Doc James разом з командою Wiki Project Med Foundation. 17:52, 28 січня 2019 (UTC)

Рецепт[ред. код]

Доброго часу доби. Розумію, що вже набридла Вам, але маю намір попрацювати над сторінкою "Рецепт". Будь ласка, зробить мітку, що "сторінку редагує користувач". з повагою, --ледиБОМЖ 22:39, 28 січня 2019 (UTC)

Вітаю. Зробив. Ви якщо можете редагувати сторінки, то навчиться вже Вікіпедія:Підпис. Це ж не складніше від редагування. І шаблон про редагування проблеми не становить... --АВШ (обговорення) 20:15, 29 січня 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 00:43, 16 березня 2019 (UTC)

Велика українська енциклопедія[ред. код]

Чому вона не джерело це ж наче наукове видання і далеко не Вікіпедія. --Jphwra (обговорення) 16:15, 22 квітня 2019 (UTC)

Тому що джерела в цих статтях є неавторитетними, а посилання - то інша річ, з них не пишуть сторінку. --АВШ (обговорення) 17:14, 22 квітня 2019 (UTC)

Пневмоторакс[ред. код]

Вітаю!

Шанований @Шкурба Андрій Вікторович:! Ось наукові статті де слово "колабована" використовується як ознака спадання легені:

Звісно, це калька іноземного слова, але воно є у вжитку в професійній сфері.

Щодо колапсу - Колапс (медицина), дозволю уточнення - тонус судин не падає, адже тиск спричиняє стискання легені і відповідно примусове спорожнення судин. Хоч звісно, можна сказати що ОЦК-легень загалом зменшується, але в маштабах організму - ОЦК не змінюється в даній ситуації.

Відтак, пропоную все ж залишити КОЛАБОВАНА. А колапс, видаляю.

З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 07:26, 11 червня 2019 (UTC)

Вітаю @Всевидяче Око:. Мені здається, «колабована» це новотвір, сторінка Колапс (медицина) трохи про інше, але я не давав посилання, а навів колапс просто в дужках, хоча Ви праві про те, що утворилось на сторінці "Пневмоторакс", але давайте ще подумаємо, як гарно обізвати — це все-таки, як Ви правильно написали спадіння легень. І давайте на майбутнє медичні питання обговорювати все-таки на Вашій чи моїй СО, або на СО Проекту «Медицина». Тоді буде менше не професіоналів брати участь в обговореннях. Переношу на мою СО. З повагою, --АВШ (обговорення) 18:17, 11 червня 2019 (UTC)
Перше посилання веде на вкрай перекладену з англомовних джерел статтю, яка не адаптована до укр. мед.. термінології, а друга є випадком з практики, що ніколи не розглядається як джерело для змін у медичній термінології, повірте заступнику головного редактора наукового часопису. --АВШ (обговорення) 18:30, 11 червня 2019 (UTC)
ВІТАЮ! Щодо обговорень, без питань)
Щодо джерел, продовжуємо:

Хірургічні захворювання у дітей.: Навчальний посібник для ВМНЗ IV р.а.

СПОНТАННИЙ ПНЕВМОТОРАКС У ХВОРИХ У ФТИЗІОХІРУРГІЧНІЙ КЛІНІЦІ

Радіологія. Променева терапія. Променева діагностика.: Підручник для ВМНЗ IV ...

Спонтанний пневмоторакс....

трахеобронхіальні ушкодження при закритій торакальній травмі у ...

ОПИС ДО ПАТЕНТУ НА КОРИСНУ МОДЕЛЬ

Перелік Джерел можна продовжувати. Погодьтесь, все ж таки деякі з наведених джерел "дотягують" до АД.
Щодо колапсу легень - Ателектаз легені також потрібно називати колапсом, лише сегментарним? Хоч у цій статті [1] ці два поняття виводяться як "симптоми" травми. А публіцисти, так взагалі ототожнюють пневмоторакс(колапс легень).... Тобто, йде мова про те, що це суперечливий термін, можливо його не вартує використовувати у такому контексті?
З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 21:12, 11 червня 2019 (UTC)
Дайте час на роздуми. У мене багато роботи й за межами Укр. Вікі. ) --АВШ (обговорення) 21:22, 11 червня 2019 (UTC)
Згода.) З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 08:24, 12 червня 2019 (UTC)
При пневмотораксі спадіння легень відбувається за рахунок здавлювання повітрям ззовні, тоді як при ателектазі спадіння відбувається через непотрапляння повітря через бронхи, тому сегмент легені не розправляється і спадається. Відповідно є різниця, ці поняття об'єднувати не слід. Але ще подумаємо пару днів. З повагою, --АВШ (обговорення) 20:54, 12 червня 2019 (UTC)
Думаю, колапс легень хай залишається у понятті пневмоторакс. --АВШ (обговорення) 21:11, 21 червня 2019 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні сучасної європейської літератури[ред. код]

Доброго дня! У вересні пройде тематичний тиждень сучасної європейської літератури. Ви вказали на своїй сторінці користувача, що цікавитесь літературою — можливо, вам було б цікаво долучитися до цього проекту.

В рамках тижня можна писати на будь-які теми, пов'язані із сучасною європейською літературою. Найактивніші учасники тижня отримають сувеніри від ГО «Форум Видавців» та ГО «Вікімедіа Україна». Якщо вас цікавить цей проект, записуйтеся до списку учасників тижня; також буду вдячний за допомогу із розширенням списку пропонованих до створення/поліпшення статей. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 20:41, 28 серпня 2019 (UTC)

Згущівка[ред. код]

Zguschene moloko.png Згущівка
Доброго часу доби. Як Вам відправити відгук про конференцію "Актуальні питання клінічної інфектології. Медицина подорожей

До 100-річчя з дня народження професора Сокол О.С."09.10.2019р.

ледиБОМЖ 19:55, 10 жовтня 2019 (UTC)

Дякую. У нас всі відгуки збирає секретар конференції Ольга Олександрівна за адресою opodolyuk@ukr.net. З повагою, --АВШ (обговорення) 20:15, 10 жовтня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! --Ата (обг.) 19:29, 11 жовтня 2019 (UTC)

Прохання[ред. код]

Добрий день. Чи не могли б Ви перевірити зміни в наступних статтях: Петро І, Катерина І, Петро ІІ Олексійович, Анна Іванівна, Іван VI Антонович, Єлизавета Петрівна, Петро III, Катерина II, Павло I, Микола l, Олександр II, Олександр III, Микола II ? RC-1841 (обговорення) 15:48, 13 жовтня 2019 (UTC)

Петро II Олексійович, Микола I (російський імператор) RC-1841 (обговорення) 15:50, 13 жовтня 2019 (UTC)
Вітаю. Там багато є файлів, ліцензія яких мені незрозуміла, тож я не можу виконати Ваше прохання. Крім того, Ви викидаєте з карток хай і порожні комірки, але це начебто не можна робити. Зверніться краще у ВП:Кнайпа (патрулювання) з Вашим проханням. --АВШ (обговорення) 16:09, 13 жовтня 2019 (UTC)
Дякую за відповідь та пораду.— Це написав, але не підписав користувач RC-1841 (обговореннявнесок) 19:54, 13 жовтня 2019‎.

Місячник пам'яті користувача Qweasdqwe[ред. код]

Вітаю! Запрошую долучитись до учасників місячника пам'яті користувача Qweasdqwe, який проходитиме від 4 листопада до 4 грудня 2019 року.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 19:46, 2 листопада 2019 (UTC)

Дякую за запрошення. Але подивився список статей — це не моя парафія. --АВШ (обговорення) 16:20, 3 листопада 2019 (UTC)