Обговорення користувача:Шкурба Андрій Вікторович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви

Архів

Шаблон:Колір[ред. код]

Вітаю. Будь ласка не додавайте більше {{Колір}}, бо його буде вилучено після чистки ботом. Дякую.--Andriy.v (обговорення) 22:41, 29 грудня 2019 (UTC)

Вітаю @Andriy.v:. Ніхто не сповіщав про обговорення на вилучення. Жаль, що Вікі перетворюється на суху паперову енциклопедію... Хай і надалі нас мало читають через і це в тому числі. Добре. Могли б доречі раніше це сказати! --АВШ (обговорення) 22:54, 29 грудня 2019 (UTC)
Сповіщення вилучення будь-якої сторінки надається тільки його первинному автору (ред.№ 26647393). Так здається працює не тільки у нашій вікі, а й у багатьох інших. Не можу сказати чи це добре зробили, що вилучили той шаблон, але проблеми (зокрема про визначення кольорів країн), які висловили у номінації, справді існували і тому, в деякій мірі, те вилучення виправдане.

Могли б доречі раніше це сказати!

Коли дослідив, що додаєте шаблон — зразу сповістив. Раніше цього не знав.--Andriy.v (обговорення) 11:13, 30 грудня 2019 (UTC)
Дякую @Andriy.v:. Емоції, вибачте. Стільки часу витратив на цей колір. Наснаги та зі святами! --АВШ (обговорення) 15:38, 30 грудня 2019 (UTC)
Нічого, розумію Ваші емоції. Зі святами і Вас!--Andriy.v (обговорення) 15:42, 30 грудня 2019 (UTC)

Нагорода за надзвичайний особистий внесок[ред. код]

Згущені вершки.png
Згущені вершки
Прошу прийняти найвищу відзнаку української Вікіпедії — за надзвичайний особистий внесок до української Вікіпедії, що в 2019 році привів до 3,9 млн переглядів її сторінок! --Perohanych (обговорення) 15:31, 4 січня 2020 (UTC)
Дуже вдячний! --АВШ (обговорення) 16:32, 4 січня 2020 (UTC)

Вірус[ред. код]

Добридень. Останніми днями набирає обертів історія з тою китайською хворобою, вже вона вийшла за межі країни і навіть є загиблі. Тож вирішив що тема буде лише набирати розголосу і статті про неї необхідні, тож переклав з англвікі Спалах нового коронавірусу 2019—2020 та 2019-nCoV. Втім мої знання у цій тематиці м'яко кажучи на низькому рівні, тому хотів би Вас попросити ці статті переглянути, бо може якусь дурню при перекладі написав, особливо у другій статті, де суцільна термінологія. Дякую. --YarikUkraine (обговорення) 20:04, 20 січня 2020 (UTC)

Вітаю. Створення назріло. Ок, подивлюсь завтра. --АВШ (обговорення) 20:07, 20 січня 2020 (UTC)

Різне[ред. код]

Вітаю Андрію Вікторовичу Вас може зацікавити ця сторінка

Вітаю. Поки ні через коронавірус. ). Але надалі детальніше роздивлюся. --АВШ (обговорення) 16:29, 27 січня 2020 (UTC)
Зрозуміло.--Yasnodark (обговорення) 17:57, 1 лютого 2020 (UTC)

Вітаю Андрію Вікторовичу хотів вас спитати, чому вихідців з Китаю хочуть розмістити у санаторіях в густозаселених районах. По-перше, вони лише потенційно хворі, то нащо їм санаторій чи лікарня. Водночас, якщо вони виявляться хворими, то їх точно варто ізолювати (як до речі усіх інших вихідців з Китаю, які взагалі ходять по країні без жодних обмежень), тобто в найбільш ізольоване місце розмістити. На мій погляд, єдиний вихід — розмістити їх на острові, приміром Зміїний, і хай відпочивають, проте враховуючи, що треба менш вітряне місце і більш пристосоване (а не поряд з прикордонниками та метеорологами), то Федотова коса|Джарилгач (там і турбази знайдуться і все можна обладнати). Чи є зараз наші спроби розробки вакцини і чому у нас взагалі не пропагандують миття рук, бо часом видається, що ми серед неандертальців живемо? Пробачте за зливу запитань.--Yasnodark (обговорення) 16:21, 18 лютого 2020 (UTC)

Вітаю. Усіх з Китаю не слід ізолювати. Якщо він не їздив останні 2 місяці, то нащо. Вже були в історії лепрозорії як місце суворої карантинізації, але вони на сьогодні є місцем доживання тих хворих, що настільки спотворені, що не можуть жити серед звичайних людей. Тому для ізоляції потенційно заражених (не хворих) це мають бути місця нетривалого проживання, звідки люди б не виходили назовні, їли, спали та мали доступ до інтернету. Звичайно має бути охорона і не така, як в Московії під час епідемії чуми у Москві, коли три стрілецькі полки постояли-постояли, а потім розбіглися і рознесли чуму по всій країні.
Як це розуміють китайські науковці, тяжкі та смертельні форми зустрічаються абсолютно переважно в азійській етногрупі через певні притаманні їм морфологічні особливості. Як і спостерігалося під час SARS у 2002-2003 роках. Звичайно, що зараженість та малосимптомний перебіг може бути в будь-якій популяції. Але тяжкі форми... У нас наразі є проблемою грип, який вже призвів до кількох десятків смертей від початку підйому захворюваності. Схоже, що новий коронавірус практично не уражає дітей. Стосовно запобіжних заходів, то миття рук необхідне не тільки зараз, але й влітку, для недопущення передачі кишкових інфекцій. Читайте на сайті ВООЗ, CDC та інших поважаючих себе країн детальны рекомендації по захисту від коронавірусної хвороби 2019.
У нас спроби розробити вакцину, це як від неандертальців вимагати створення масок. Вакцинологія в Україні, епідеміологічний нагляд, протиінфекційний контроль і багато тощо в повному розвалі. Останні 5 років не випущено з медвузів жодного епідеміолога чи санітарного лікаря. У світі не створено вакцину ані від близького коронавірусу SARS, ані від коронавірусу близькосхідного коронавірусного респіраторного синдрому, який багато людей вбив у багатій Саудівській Аравії. Вони виділили на це гроші, але нічого не винайдено. У мене певний скепсис до можливостей створення такої вакцини і стосовно нового коронавірусу. Скоріше епідемія закінчиться. Через молодість вірусу він скоріше не встигне почати персистувати в організмі людей, тому, якщо, як при SARS, не буде подальшого потрапляння до людей від кажанів, то й хвороби не буде. Подивимось, ще багато чого не є відомим. До речі вже є публікації, що допомагає найпоширеніший достатньо доступний антималярійний препарат хлорохін, що може вирішити проблему лікування.
Дякую за відповідь. Я мав на увазі прибулих з КНР у цьому році. Співробітник аеропорту казав, що тих, у кого температури немає "відразу відпускаємо", а в кого є, — затримати теж не можемо, якщо людина буде проти (і де тут здорова логіка?). Добре, хоч зараз розуму вистачає принаймні на карантин посадити, проте Львівщина чи Київщина? Я так розумію перших не шкода (нащо ж електорат втрачати там, де є що втрачати), других також - ото накупили собі будинків на природі крадії окаянні. Натомість нарід в нас теж — дурний: поки сотні тихо прибували ніхто не бунтував, а зараз така галасанина, ніби комета падає: хоча і тоді і зараз варто було мислити тверезо і діяти однаково і логічно. Бо ті сотні вже давно мали змогу позаражати кого-завгодно і де завгодно. Про них влада казала чітко і впевнено: ми двічі на тиждень зв'язуємося з кожним прибулим (він ніби вдома сидить і сам себе карантинить? смішно і гірко). Ще над Тимошенко всі сміялися: яка епідемія та її ж не було. Тому і не було, бо все було оперативно зроблено і вакцини закуплено швидко. А чи дорожче — мені на те плювати, головне - безпека. До речі, яке у вас враження склалося про Поляченка? Бо мені (на мій стронній погляд) за останні 15 років цей міністр видався найбільш професійним.
Чого він вражає лише певний генетичний тип нескладно зрозуміти: зброя — вона і в Африці зброя. Хоч би і бактеріологічна. Нащо ж своїх вбивати та й дітей можна пожаліти і перевиховати на свій лад. На першому до війни йшов цікавий серіал: «Стеж за мною[en]» [1] - трохи про інше, проте все одно цікаво: як фармкомпанії спершу розробляють віруси та вакцини, а потім всім продають останні і отримують оплески.
Я сподівався, що у нас з меднаукою все ж краще (все ж таки сфера - надпрактична і прикладна). Хоча видно будь-яка помирає: пам`ятаю на практиці з нами був старшокурсник (зараз доцент-біолог). Спитав його, що це за жук? Він тоді сказав: довгоносик, а який саме не знаю, був його знайомий викладач з біофаку - він точно знав — а більше в нашому вищі — ніхто не визначить. І це було не вчора і з того часу багато фахівців старої школи списали. Хоча ще залишаються ті, хто знав тих, хто щось знав і теоретично є кілька років на порятунок (та нинішня і дві попередні влади на перспективу не надихають, одна за одну гірша), зараз читаю роман Олдіса "Сива борода", багато бачу схожого (як і з «Країною закату» Кнута Фалдбаккена ). От зараз ще усі НДІ розпродадуть за копійки і їх фрази про якісь інші «розвинуті» (на відміну від нас) країни будуть відповідати дійсності, хоча і зараз ще за всіма ознаками ми до них належимо. А не до тих, що розвиваються (з якими у нас мало спільного було ще кілька років тому). Хоча віднести нас до країн, що стрімко деградують - саме те (вони розвиваються, ми - деградуємо, десь на пів дорозі і стрінемось, якщо ми як нація раніше не вимремо (зважаючи на наші демографічні показники - тут ми й досі - найрозвиненіші, старішаємо з усіх сил, як можемо, нарожджуємо якомога менше і виїзжаємо якомога швидше: опзжешники тут сказали би: все як Сорос прописав, їм ж бо "обідно" такий людський потенціал для РФ втрачати), хоч наврядчи, бо 5-10 років наша нація проживе і навіть 50-100, якщо поребрик не допоможе прискорити процес шляхом не депопуляції, а асиміляції, щоб врятувати себе за наш рахунок). Завалив вас песимізмом (забагато похмурих антиутопій мабуть читаю) і забагато збігів з ним бачу за вікном), а ви ж певно, як фаховий лікар, - оптиміст. Тож поділіть на чотири і викиньте з голови.--Yasnodark (обговорення) 15:14, 19 лютого 2020 (UTC)
Єдине питання: якщо вакцини нема: то від чого вони виліковуються - від викликаних вірусом супутніх хвороб, а вірус продовжує жити чи все ж від вірусу, проте не можуть зрозуміти як і за рахунок чого?--Yasnodark (обговорення) 15:14, 19 лютого 2020 (UTC)
[1]. Передбачення Діна Кунца. Хвороба проходить через те, що застосування деяких методів лікування дозволяє дочекатися того часу, коли організм створить достатній захист від вірусу. Вакцина не лікує, а запобігає тяжкій хворобі. --АВШ (обговорення) 21:44, 19 лютого 2020 (UTC)

Запрошую до патрулювання статей Вікімарафону[ред. код]

Доброго дня! Зараз в українській Вікіпедії триває Вікімарафон. Протягом наступних кількох днів до Вікіпедії прийде більше нових користувачів і буде створено більше нових статей, ніж зазвичай. Новачкам часто потрібна допомога у допрацюванні статей і поясненні правил Вікіпедії.

Ви є активним патрульним, тож чи не було б вам цікаво долучитися до проекту патрулювання статей Вікімарафону? Сторінка проекту — Вікіпедія:Вікімарафон 2020/Патрулювання (запишіться там, якщо долучитесь до проекту); список статей для патрулювання тут (буде оновлюватися кожного дня; відмічайте там перевірені статті). Окрім подяки від усіх редакторів і читачів Вікіпедії, учасники проекту отримають набір сувенірів від ГО «Вікімедіа Україна» )

І, звісно ж, запрошую вас приєднуватися до самого Вікімарафону до 1 лютого онлайн або на вікізустрічах. --Acedtalk 19:38, 27 січня 2020 (UTC)

  1. 1