Обговорення користувача:Шкурба Андрій Вікторович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Архіви
Архів 4

АрхівМедицина- Коледжі[ред. код]

Вітаю! Коледж і училище - це як університет і академія, як не крути- а різниця є, тому це точно не синоніми. З повагою Всевидяче Око (обговорення) 18:53, 21 грудня 2017 (UTC)

Вітаю! В Україні наразі вже начебто немає медичних училищ. З повагою, --АВШ (обговорення) 19:18, 21 грудня 2017 (UTC)
* https://kpmu.km.ua/ Кам'янець-Подільське медичне училище * http://almedu.com/ Олександрійське медичне училище * http://rokitne-medu.blogspot.com/ Рокитнівське медичне училище, офіційний сайт * http://www.glmed.org.ua/ Глухівське медичне училище ...- усі перелічувати не буду з вашого дозволу) З повагою Всевидяче Око (обговорення) 19:25, 21 грудня 2017 (UTC)
Дякую за інформацію. Цими рівнями не переймався. Вніс зміни до сторінки Медицина. А це Ви не ввійшли в систему і до мене там редагували чи хтось інший? Якби Ви, то я б не скасовував, а перепитав. ) --АВШ (обговорення) 19:38, 21 грудня 2017 (UTC)
Ні, редагування не моє! :-) З повагою Всевидяче Око (обговорення) 19:48, 21 грудня 2017 (UTC)

Синоніми[ред. код]

Вітаю. Прошу Вас, якщо маєте можливість висловитись з приводу термінів пеніс-прутень, Обговорення у кнайпі. Можливо, знаєте кого ще можна про це запитати чи попросити? З повагою Всевидяче Око (обговорення) 20:57, 27 грудня 2017 (UTC)

Вітаю. Як у Черкасова є, то у чому справа? Ваша правда. --АВШ (обговорення) 21:00, 27 грудня 2017 (UTC)
Вдячний за розуміння і вашу думку! А то ж вже видалось якось так дивно, і АД є, і посилань багато з методрозробок... а всеодно не те. З повагою Всевидяче Око (обговорення) 21:19, 27 грудня 2017 (UTC)
Цілком згоден. Написав у Кнайпі. З повагою, --АВШ (обговорення) 21:23, 27 грудня 2017 (UTC)
Не втримався, щодо наведених Вами джерел у кнайпі, мусів ще тут написати - видайте схованку де Ви такі джерела знаходите, будь ласка!?!?!?!!? :-) Всевидяче Око (обговорення) 21:54, 28 грудня 2017 (UTC)
Ви вперше в кнайпі написали, там й відповів. ) --АВШ (обговорення) 21:57, 28 грудня 2017 (UTC)
Вдячний. А можна і мені їх почитати? Ато-ж колись давно у бібл.Стефаника був, там подібні є джерела, але потрібен час і певні організаційні питання щоб потрапити до них. З повагою Всевидяче Око (обговорення) 22:00, 28 грудня 2017 (UTC)
Звичайно, напишіть мені на ел. пошту через Вікі, я прикріплю. --АВШ (обговорення) 22:03, 28 грудня 2017 (UTC)
Уже пишу. Всевидяче Око (обговорення) 22:25, 28 грудня 2017 (UTC)

Вітаю![ред. код]

Вітаю з Новим роком і різдвяними святами! Щастя і радості Вам і вашій родині, успіхів у роботі, витримки у році медичної реформи! --Yukh68 (обговорення) 19:01, 31 грудня 2017 (UTC)

Дякую! Вас зі святами, найкраще для Вашої родини! Щоб були виключно гаразди і все-все-все! --АВШ (обговорення) 19:47, 31 грудня 2017 (UTC)
Приєднуюсь до всіх хороших і дієвих побажань!) Всевидяче Око (обговорення) 19:23, 1 січня 2018 (UTC)
І Вам найкращі побажання! Зичу успіхів! --АВШ (обговорення) 19:26, 1 січня 2018 (UTC)

Блювотиння[ред. код]

Доброго моменту доби!

Дякую, що ДОпоправили! Зверніть увагу блювотиння з кров'ю та криваве блювання, аналогія Кривава бійня та Каша з молоком(мовлинневі конструкції). З повагою Всевидяче Око (обговорення) 10:02, 3 січня 2018 (UTC)

Доброго дня! Мовні медичні конструкції — блювання це акт, блювота, блювотиння та наукове "Блювотні маси" — те, що виходить. На відміну від москалів — у них «рвота» - це все в житті, хоча, правда, є «рвотные массы». Тому підлягають бактеріологічному дослідженню "блювота", "блювотиння" або "блювотні маси". Виходить з людини "блювотиння з кров'ю", можна "блювота з кров'ю", найбільш по-науковому "блювотні маси з кров'ю", але не є вірним все-таки "блювання з кров'ю". І загальномовні традиції, написання в ЗМІ тут ні до чого. Все-таки професійні термінування мають бути попереду. І загальномовна конструкція "хворобу викликають бактерії" немає права на існування в поважній медичній літературі, тому що "хворобу спричинює збудник". Складається враження, але неправильним є "враження судин" - "судини уражені", тому що "є їхне ураження". "Мозкові оболони", а усі інші "серозні, білкові, слизові тощо оболонки". І так далі. Дякую Вам за активну позицію. Але на моїй СО складається враження, що ми з Вами тільки особливі пікантні речі обговорюємо. Це ж не так. Як Вам надіслані матеріали, може щось змінимо на медичних сторінках у відповідності до них? ) --АВШ (обговорення) 15:36, 3 січня 2018 (UTC)
Вітаю. Матеріали порівнюю з правописом - сумно, але що ж ...добре що збереглись такі джерела. Справді вдячний!

Щодо Блювотиння-блювання, власне тут іншого не має: об'єкт-процес. Просто, мені видається, що у Менінгококовій інфекції було щось на кшталт "блювотиння криваве" - тому написав (можливо й помиляюсь, це "по памяті"). Але це в даній ситуації не принципово.) З повагою і гарним святковим настроєм Всевидяче Око (обговорення) 17:01, 3 січня 2018 (UTC)

Дякую! І Вас зі святами! --АВШ (обговорення) 17:11, 3 січня 2018 (UTC)

З Новим роком і Різдвом Христовим![ред. код]

Euromaidan Kiev firework.JPG
Прийміть вітання з Новим роком та Різдвяними святами! Вітаю з роком нових надій, нових можливостей та нових звершень. Прийміть щиру вдячність за вашу працю на цьому проекті і внесок до нашої Вікіпедії, він не залишиться непоміченим громадою. Вдачі у нових великих справах розвою нашої енциклопедії та досягнення усіх запланованих бажаних цілей на цьому шляху. Вірних помічників Вам у цій справі. Веселих свят!--Dim Grits 21:29, 3 січня 2018 (UTC)
Дякую! Вам зичу звитяг і гараздів! --АВШ (обговорення) 21:33, 3 січня 2018 (UTC)

Аланінамінотрансфераза[ред. код]

Вітаю зі святами, що прийшли! Щодо боту, то він проїхався списком статей з Обговорення Вікіпедії:Проект:Молекулярна біологія, у кінці дня я мав ці всі статті доробити, відновивши їх вміст. Це планова реконструкція, не ображайтеся на бота й власника, будь ласка. :-) --Brunei (обговорення) 19:30, 12 січня 2018 (UTC)

Вітаю. Взаємно! Я не образився, зрозумів сутність дій. Просто може обмежити бот за наявності вже існуючої сторінки? --АВШ (обговорення) 19:39, 12 січня 2018 (UTC)
Бот додає інформацію точково по запитах на тій сторінці обговорення. Просто вручну ті шаблони та джерела додавати марудно, а для бота це пару секунд. Проект слідкує за тим, щоб вміст статті був відновлений. Думаю, таких статей з ботозаміною є не більше кількох десятків. Потихеньку доробимо.--Brunei (обговорення) 09:44, 16 січня 2018 (UTC)
Зрозумів. Добре. --АВШ (обговорення) 18:49, 16 січня 2018 (UTC)

Прохання[ред. код]

Перепрошую, я маю прохання. Воно трохи нахабнувате, адже в цьому проекті всі волонтери і щось просити у когось не дуже гарно, але, чесно кажучи, якщо не ви, то ніхто. Це стосується шаблону нейтральності в статті суперечки щодо вакцинації. Зараз в Україні поширилася істерика з приводу вакцин, на цю сторінку заходить більше людей, і було б гарно, щоб шаблону про нейтральність там не було, бо він може ввести читачів в оману щодо загальної корисності вакцинації. Я детальніше описала це в Обговорення Вікіпедії:Проект:Медицина#Шаблон про нейтральність на сторінці суперечки щодо вакцинації. Але питання не вирішено, а було б дуже гарно його вирішити. Тому прийшла з цим проханням до вас.... --Helixitta (ut) 18:57, 15 січня 2018 (UTC)

Я розумію, але мені набридло боротися проти гомеопатів та тупих клікуш, які проти вакцинації. Заперечення необхідності вакцинації - це щось з глухого середньовіччя. Сторінка про суперечки вакцинації є, але я до неї не хочу мати ніякого відношення - це все одно, що боротися проти тих, хто каже, що земля пласка і стоїть на трьох китах (слонах, черепахах тощо), їх же не переконати нічим. На всіх мед. сторінках, присвячених хворобам, в тому числі й на сторінці кору, я чітко пишу про необхідність вакцинації, якщо вакцина для цієї хвороби існує. А все інше хай обговорюють у ЗМІ. З повагою, --АВШ (обговорення) 19:23, 15 січня 2018 (UTC)
Цілком вас розумію. Ну що ж, так і буде тоді. --Helixitta (ut) 19:33, 15 січня 2018 (UTC)
@Helixitta:, Змінив дещо на сторінці - цього досить - див. суперечки щодо вакцинації? --АВШ (обговорення) 20:37, 15 січня 2018 (UTC)

Про копійово[ред. код]

Вітання! Ви з якогось дива скасували додавання до біографії Гоголя і ще кількох осіб, які взяті зі старших паперових носіїв. Наприклад, Ваше посилання на "копійово" з сайту http://www.ukrlitzno.com.ua/mikola-gogol-biografiya-skorocheno/ є некоректним, бо стаття, датована "От Корнєйко Наталія на Четверг, Январь 10, 2013", є повністю злямзеною статтею без згадки першоджерела з книжки біографій, яка побачила світ 1999 року ISBN:966-7217-54-Х – http://www.library.univ.kiev.ua/ukr/elcat/new/detail.php3?doc_id=41400. Не робіть диверсій, а якщо щось не так, то краще підкажіть ))) Те саме стосується й інших посилань на якісь сайти, про існування яких я взагалі не здогадувалася.— Це написала, але не підписала користувачка Zekvik (обговореннявнесок).

Відповідь на Обговорення користувача:Zekvik, де й був початок розмови. --АВШ (обговорення) 18:55, 29 січня 2018 (UTC)

Вітаю, шановний пане Андрію! Щось я трохи дров наламав, але це не з бажання щось вкрасти, а просто через незнання та невміння. Mea culpa! Постараюсь виправитись. З подякою і повагою Ю. Запорожський Juliza — Це написав, але не підписав користувач Juliza (обговореннявнесок) 21:45, 8 лютого 2018‎. --АВШ (обговорення) 22:09, 8 лютого 2018 (UTC)

@Juliza: Зрозумів. Просто перед тим, як щось вставити, переробляйте текст з джерела своїми словами, бажано не менше, ніж на 50%. Але ви на сторінці Кір ще частково вставили те, що вже було на цій сторінці, що створило небажані повтори. І слід підписувати свої повідомлення чотирма значками «~», що генерує інформацію про вас і ваше редагування, тому що інакше сторінку не можна зархівувати автоматично, що роблять багато користувачів на своїй сторінці обговорення. Прочитайте деякі правила ( зокрема ВП:АП, Вікіпедія:Підпис) і настанови Вікі. ) З повагою, --АВШ (обговорення) 22:09, 8 лютого 2018 (UTC)

Захворювання[ред. код]

Вітаю! Підкажіть будь ласка, чому захворювання Ви виправили на хвороба? З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 21:04, 10 лютого 2018 (UTC)

Вітаю! Ніякої крамоли немає, просто не люблю перенаправлення, особливо на початку сторінки. Тому й клітин виправив. Перенаправлення, як на мене, мають бути тільки для пошуку. Тому прагну ставити прямі посилання. З повагою, --АВШ (обговорення) 21:25, 10 лютого 2018 (UTC)
Зрозуміло. Думав є інші підстави (мовні чи наукові). Вдячний. З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 21:35, 10 лютого 2018 (UTC)