Обговорення користувача:Шкурба Андрій Вікторович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви
Архів 4 Архів 5

Архів

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 20:28, 15 листопада 2018 (UTC)

Недоношена дитина[ред. код]

Доброго часу доби. Будь ласка, принагідно, перевірте сторінку. з повагою--ледиБОМЖ 21:53, 17 листопада 2018 (UTC)

Зроблено. Ви молодець! --АВШ (обговорення) 22:21, 17 листопада 2018 (UTC)

Питання[ред. код]

Жуль Верн[ред. код]

Якщо будете мати час, будь ласка, перевірте зміни у статтях Жуль Верн, Подорож до центру Землі і в цьому зображенні Файл:Подорож до центру Землі (Мендорлі, 2016).png. З повагою, --Jim777 (обг.) 17:48, 1 грудня 2018 (UTC)

Зроблено. --АВШ (обговорення) 16:19, 1 грудня 2018 (UTC)

Єрсиніоз[ред. код]

Доброго часу доби. Даруйте, що марную Ваш час, але хочу з'ясувати. Наприкінці листопада в військовому шпиталі на конференції з інфекцій була дуже цікава доповідь по Єрсиніозу. В презентації було Єрсиніоз/Ієрсиніоз. Вже 5-ту добу намагаюся з'ясувати - як правильно та чому. Зустріла таке пояснення, що в україномовному перекладі МКХ-10 - "Єрсиніоз", тому так вірно. Але ж це - не переконливо. МКХ-10 перекладалася українською до 1998 року (Наказ МОЗ № 255), термін в МКХ-10 зустрічається лише 1 раз. А накази МОЗ № 362 (перелік інфекційних захворювань), 354 (протокол - дит. інфекції), 803 (діареї) використовують термін "Ієрсиніоз". Бачу, Ви вважаєте - "Єрсиніоз" (переглянула сторінку Вікіпедії). Ще раз даруйте. Розумію, що Вікіпедія - не місце для наукових диспутів, але вона є для багатьох людей зразком та компетентним джерелом. Тому дуже прошу пояснити, чому саме - "Єрсиніоз". І ще. Підкажіть, будь ласка, яку сторінку з педіатрії можна взяти до опрацювання. Мала намір переглянути "Грудне вигодовування", але сторінка, на мій погляд, дуже вдала та цікава, доопрацювання не потребує. з повагою,--ледиБОМЖ 19:23, 5 грудня 2018 (UTC)

Вітаю. Александр Жан Еміль Єрсен відкрив, на честь його названо. «Ye» — це «Є». У медицині багато помилкового. "Ієрсиніоз" — це помилка. У педіатрії сторінок не вивчав. Подивіться самі. ) З повагою --АВШ (обговорення) 20:17, 5 грудня 2018 (UTC)
Дякую. з повагою, --ледиБОМЖ 20:47, 5 грудня 2018 (UTC)

Ботулізм[ред. код]

Вітаю Вас! Давно хотів написати, але якось не знаходив часу. А хотів Вам запропонувати таке. Одного разу по роботі моїй дружині треба було передивитися статтю про ботулізм. Я їй знайшов, і сам передивився, і побачив наступне — українська стаття без відзнак більша та інформативніша, чим російська вибрана стаття (135 кБ і 87 кБ відповідно). Може варто, щоб Ви подали її на добру статтю? --Yukh68 (обговорення) 19:39, 24 грудня 2018 (UTC)

Вітаю Вас! У мене скепсис стосовно оцих "градуйованих" статей. Це мені трохи чомусь нагадує радянське минуле — «ударники труда», кращі колгоспи, переможці соціалістичних змагань тощо. Проте це виключно моя суб'єктивна оцінка. Тим більше, що побачивши декілька обговорень, я побачив, що активні переважно ті, хто не розуміється на темі сторінки, які радять нісенітницю вважаючи себе експертами. Але чому я? Я цілком згоден на те, щоб її висунули Ви, якщо так вважаєте. Хіба це неможливо? З повагою, --АВШ (обговорення) 20:19, 24 грудня 2018 (UTC)
У деякій мірі так, це правда. Часто користувачі не розуміються на темі статті, та й сама стаття не дуже, але дають відзнаку. Але, якщо Ви не проти, як знайду вільний час, то висуну. Знайшов там навіть декілька цікавих фактів, так що може й варот. --Yukh68 (обговорення) 20:32, 24 грудня 2018 (UTC)
Звичайно. Я потім в обговоренні підтримаю. --АВШ (обговорення) 20:35, 24 грудня 2018 (UTC)

Северин Наливайко і Юридична енциклопедія[ред. код]

Вітаю. На жаль, у нас чомусь нема аналога правила en:Wikipedia:External links але якщо виходити з англійського правила та й зрештою практики української Вікіпедії, то у розділі "Зовнішні посилання" або "Посилання" розміщують лінки на сайти, які можуть дати суттєву додаткову інформацію по статті. На мій погляд стаття у "Юридичній енциклопедії" нічим таким не відрізняється. Її можна було б подати у розділі "Джерела", якщо б автори статті її справді використовували як джерело при написанні статті. --yakudza 22:25, 29 грудня 2018 (UTC)

Вітаю. Я згоден, на сторінках, які я писав, відповідно розуміючи, що є джерело, а що є посилання, так я й робив. Але тут? Куди тоді ці посилання з Юр. енциклопедії? Відкидати? Не патрулювати досить багато сторінок зі списку спостереження? Ваша думка і порада? Був здається якийсь запит до якоїсь з кнайп про цей сайт взагалі, бо там є реклама певною мірою, але ж рішення начебто не прийняте... --АВШ (обговорення) 22:46, 29 грудня 2018 (UTC)
Я думаю, що можна залишати там, де вони більш-менш доречні, тобто йдеться про якусь юридичну термінологію, а в інших випадках краще не додавати. --yakudza 10:24, 2 січня 2019 (UTC)
Дякую за пораду. АВШ (обговорення) 12:38, 2 січня 2019 (UTC)

Патрулювання статей Вікімарафону[ред. код]

Доброго дня! Сьогодні почався Вікімарафон, і протягом наступних п'яти днів до Вікіпедії прийде більше нових користувачів і буде створено значно більше нових статей, ніж зазвичай. Новачкам часто потрібна допомога у допрацюванні статей і поясненні правил Вікіпедії. Оскільки ви давно є активним патрульним, чи не було б вам цікаво долучитися до проекту Патрулювання статей Вікімарафону? І, звісно ж, запрошую вас приєднуватися до самого Вікімарафону з 26 по 30 січня онлайн або на вікізустрічах. --Acedtalk 16:16, 26 січня 2019 (UTC)

Вітаю! Дякую за запрошення. Пишу сьогодні 2 статті для Вікімарафону. Із активним патрулюванням поки буде сутужно, як й з Вікізустрічами, тому що ще виконую свою посадову термінову роботу. Але 29.01 може буде час, тоді спробую приєднатися до патрулювання статей. --АВШ (обговорення) 16:23, 26 січня 2019 (UTC)
Дякую! --Acedtalk 16:26, 26 січня 2019 (UTC)

Дякуємо за те, що Ви є одним з провідних медичних учасників Wikipedia[ред. код]

Wiki Project Med Foundation logo.svg The Cure Award 2018
У 2018 році Ви були одним з ~ 250 кращих медичних редакторів будь-якою мовою у Вікіпедії. Дякуємо від Фонд Wiki Project Med за допомогу в поширенні вільної, повної, точної та найновішої інформації про охорону здоров'я для всіх охочих. Ми дійсно цінуємо Вас і найнеобхіднішу роботу, яку Ви робите! Фонд "Wiki Project Med" - це група користувачів, метою якої є покращення статей медичного змісту. Подумайте про приєднання до групи тут, це не вимагає жодних витрат.

Ще раз дякую :-) -- Doc James разом з командою Wiki Project Med Foundation. 17:52, 28 січня 2019 (UTC)

Рецепт[ред. код]

Доброго часу доби. Розумію, що вже набридла Вам, але маю намір попрацювати над сторінкою "Рецепт". Будь ласка, зробить мітку, що "сторінку редагує користувач". з повагою, --ледиБОМЖ 22:39, 28 січня 2019 (UTC)

Вітаю. Зробив. Ви якщо можете редагувати сторінки, то навчиться вже Вікіпедія:Підпис. Це ж не складніше від редагування. І шаблон про редагування проблеми не становить... --АВШ (обговорення) 20:15, 29 січня 2019 (UTC)