Обговорення:Дубль (футбол)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

А я думав, дублем у футболі називають два голи одного гравця в одному матчі. А ще є дубль в значенні "дублюючий склад".--Ahonc?!/©~№? 16:14, 20 червня 2007 (UTC)

На мою думку, за частотою словом "дубль" найчастіше називають 2 голи гравця в матчі. Рідше — коли клуб виграє першість і кубок. «Дублюючий склад» — найнайрідше. (Що ж... «дублюючий» склад - приємний атавізм старих-добрих радянських реалій:) термін з таким нехарактерним для укр. мови суфіксом) --Friend Peace symbol.svg 19:13, 9 липня 2007 (UTC)

Так у нас же є навіть чемпіонат серед дублерів.--Ahonc?!/©~№? 19:32, 9 липня 2007 (UTC)

Ну, я розумію, що "...єсть такая партія!". :-) І я ні в якому разі не якийсь «ретрофоб» чи навпаки палкий захисник турніру 2-их складів. Дуже добре, коли там награють молодь, підпускаючи її до досвідчених гравців основи. Може, набагато цікавішим би був автономний турнір юнацьких команд з певним віковим обмеженням? Бо те, що зараз існує — ні риба, ні м'ясо, за перепрошенням:( У деяких (лише деяких, на щастя) іграх складається враження, що турнір лише для того, щоб основні гравці з недолікованими травмами не розлінились! В наших 2 "вєлікіх" клубах ж як: не заграв дорогий чорний чоловік за n-нну к-ть банкнотів — в дубль! Зарплату (доки не закінчиться договір) ж треба хоч десь відробляти... Я можу і помилятись — мої ж бо очі не зав'язані, а руки — вільні від всіляких тарілочок :-) --Friend Peace symbol.svg 16:45, 10 липня 2007 (UTC)

Як показав сьогоднішній матч, у нас і "дубль" може переграти основну команду.--Ahonc?!/©~№? 20:04, 10 липня 2007 (UTC)

Супер, що хлопці переважно 1986-89 р. н. так зіграли! Перспектива. Тішить. Пам'ятаю першолігову гру «Карпат» проти "Динамо-2" восени 2005: юнаки, нерви, досвіду нема, ну, принаймні у Львові кияни тоді дуже аґресивно і недисципліновано зіграли...