Обговорення користувача:Ahonc

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Онлайн-форум адміністраторів вікіпроєктів: обговорення[ред. код]

Привіт! У квітні-травні за підтримки ГО «Вікімедіа Україна» плануємо провести онлайн-форум адміністраторів українських вікіпроєктів. Попередній формат (який можна обговорювати) — дводенна онлайн-подія, яка приблизно наполовину складатиметься із практичних тренінгів і наполовину із обговорень/дискусій; відкрита для всіх активних користувачів, але спрямована на адміністраторів української Вікіпедії та сестринських проєктів.

Запрошую вас обговорювати формат, пропонувати теми сесій і зголошуватися до участі на цій сторінці — Вікіпедія:Форум адміністраторів вікіпроєктів 2021.

Ви отримали це повідомлення, бо є адміністратором/адміністраторкою чи адміністратором інтерфейсу української Вікіпедії чи іншого вікіпроєкту українською мовою. --Acedtalk 16:02, 15 квітня 2021 (UTC)

Об'єднана територіальна громада[ред. код]

Можете перевірити сторінку Об'єднана територіальна громада? А то редагую-редагую, а ніхто не перевіряє. :) --Kammerer55 (обговорення) 18:08, 8 квітня 2021 (UTC)

Список територіальних громад України[ред. код]

Чому відкинули редагування, де назви областей та районів замінені шаблонами? Стаття вже й так занадто велика, завдяки шаблонам можна її скоротити, при тому, що будуть активні посилання на статті областей та районів, яких зараз немає. Arbornaos (обговорення) 11:16, 13 лютого 2021 (UTC)

Уже давно прийнято рішення, що таке використання прапорців небажане. Тільки прапорці країн, для регіонів не використовуємо. Ну і який сенс повторювати по 50 разів один і той самий прапор? І таким чином розмір не зменшується, а збільшується навпаки, бо браузер завантажує ще 1469 зайвих зображень. Для зменшення розміру можна зробити, як роблять в англовікі: при повторенні однакових посилань, власне посилання ставиться тільки в першому. Тобто перший раз ви пишете Вінницька область, в наступних просто Вінницька область, без посилання.--Анатолій (обг.) 12:14, 13 лютого 2021 (UTC)
При сортуванні це не дуже допомагає. Доводиться очима шукати активне посилання у стовбці. Може з прапорцями виглядає не зовсім вдало, але я не знайшов шаблонів без прапорців. Здається, що їх немає. Якщо помиляюсь, то підкажіть, де шукати.
Шаблони ж реально скорочують розмір статей, при тому додаючи активні посилання. Подивіться, скорочено майже 20000 тисяч байт. Вінницька область (17 символів) та </nowiki>{{Вн}}</nowiki> (6 символів+активне посилання). Якщо додати ще посилання на всі райони, то скорочення буде суттєвим. Варто було б ще створити шаблони для громад, бо 350 тис. байтів для статті забагато. Чому не використовувати усі існуючі інструменти, щоб робити статті зручнішими та читабельними. --Arbornaos (обговорення) 12:32, 13 лютого 2021 (UTC)
Вони скорочують розмір вікікоду, але не розмір HTML-коду сторінки. Ви ж думайте про читачів, а не про себе. Ви зменшили розмір вікікоду на 20 кб, але збільшили розмір HTML-коду на 300 кб. У чому виграш? Вікірушій до 2 Мб дозволяє розмір.--Анатолій (обг.) 12:35, 13 лютого 2021 (UTC)
Виграш у активних посиланнях. 300 кб це ж не 300 МБ, якщо мова про моб. трафік. Коли у області по 60 або 90 громад, то при сортуванні не зовсім зручно шукати одне єдине активне посилання на статтю про область. Буду вдячний, якщо дасте посилання на обговорення про використання шаблонів прапорців. То Ви вважаєте, що використання шаблонів у таких великих статтях недоречне? --Arbornaos (обговорення) 12:52, 13 лютого 2021 (UTC)
Ви щойно говорили, що виграли 20 кб, а тепер кажете, що 300 кб — це не виграш. Я вас не розумію. І я не бачу причин у повторенні одних і тих самих посилань. Власне не тільки я, так написано у ВП:НВ. Так, я вважаю, що там використання шаблонів недоречне. Щодо прапорців, ось [2]. P.S. А вам дуже треба шукати посилання на область? Ви ж про громади читаєте статтю.--Анатолій (обг.) 12:58, 13 лютого 2021 (UTC)
Мені ні, але для читача посилання на область не завадить, якщо почати сортувати за назвою громади чи категорією громади, то активне посилання на область та район доведеться шукати довго.
Дякую за посилання про обговорення використання шаблонів прапорців. На 2014 може й був у тому сенс, але зараз у картках я б все ж переглянув це правило. У нас 109 одноіменних районів зі старими. Є населені пункти, зняті з обліку ще за старих районів, є сільради, що існували за старого адмін-тер. поділу. Ті ж шаблони з прапорцями допомогли б розрізняти старі та нові райони.
Але це трохи інша тема, у нас є шаблони районів та областей без прапорців, які можна було б використовувати безпосередньо у статтях? Якщо ні, то може б їх створити, використовуючи, наприклад, латиницю замість кирилиці. --Arbornaos (обговорення) 13:25, 13 лютого 2021 (UTC)
Ну якщо треба перейти на області, сортуєте по області… Не зрозумів, як ви збираєтеся за шаблоном розрізняти райони. І нащо вам старі райони в картках? В усіх населених пунктах вони будуть нові. Власне район мав би братися з Вікіданих, якщо налаштувати картку нормально і відповідно в картці він не потрібен буде взагалі. Ваша ідея виглядає безглуздою.--Анатолій (обг.) 13:40, 13 лютого 2021 (UTC)
Сільради та населені пункти, зняті з обліку, у картках мали б містити шаблони старих районів. Теж стосується різноманітних списків по перейменуванню, зняття з обліку та інше. Зараз подивився в англомовну вікіпедію, вони використовують прапорці у статтях: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_United_States_cities_by_population. Тому тлумачення тих же правил у англомовній вікіпедії, мабуть, не зовсім вдале. Котрий раз упевнююсь, що в укр. Вікіпедії кожне обговорення зводиться до того, щоб нічого не змінювати, бо то занадто важно та затратно за часом. Скоро дійдемо до того, що будемо залишати лише посилання на джерела. --Arbornaos (обговорення) 13:46, 13 лютого 2021 (UTC)
Старі сільради так само можуть з Вікіданих брати посилання. Для сільрад це навіть простіше, бо для них район безпосередня адмінодиниця, а для НП громада, а потім район. Я не бачу сенсу в прапорцях. Якщо країну по прапору ще можна ідентифікувати, то що дає прапорець області, а тим більше району? Багато людей можуть впізнати район за прапорцем? То я все ж не зрозумів, вам треба прапорець чи посилання? У вашому прикладі з англовікі є прапорці, але нема посилань (ну тобто посилання тільки на перше вживання штату), як я і казав вище.--Анатолій (обг.) 13:51, 13 лютого 2021 (UTC)
Я б використовував шаблони лише з посиланнями, якщо б вони були. Такі є? Я їх не бачу. --Arbornaos (обговорення) 14:09, 13 лютого 2021 (UTC)
Нема, бо за 17 років існування Вікіпедії нікому така безглузда ідея не приходила в голову.--Анатолій (обг.) 14:11, 13 лютого 2021 (UTC)
Зрозуміло, дякую. Неінформативні статті — наше все. Може ще через 17 років щось зміниться. Дивно, що у 2017-2018 роках стаття містила посилання на райони та області, а зараз — ні. --Arbornaos (обговорення) 14:34, 13 лютого 2021 (UTC)
Не всюди були послання. Тоді я руками вносив кожну громаду. Зараз їх багато, руками довго, тому цей список був в Excel'і сфоормований.--Анатолій (обг.) 14:37, 13 лютого 2021 (UTC)

Військово-цивільна адміністрація[ред. код]

Вимушений скасувати останні правки, тому що втрачається логіка викладення. Одна Донецька і і одна Луганська області, в яких одна ВЦА спочатку утворюється, потім ліквідовується. Це треба показати разом. Далі, таблиця по хронології знову ж дає більш наглядне уявлення.--Dgho (обговорення) 13:51, 3 січня 2021 (UTC)

Dgho Може варто обговорити, а потім уже скасовувати. Ви ж не власник цієї статті, інші теж мають право зміни вносити. У моєму варіанті окремо показані чинні та окремо ліквідовані. Читачу важливіше розуміти, які зараз чинні, ніж які були взагалі. У вашому варіанті важко зрозуміти, які чинні. По хронології: чим таблиця краще в цьому випадку?--Анатолій (обг.) 13:57, 3 січня 2021 (UTC)
Окремо чинні та окремо ліквідовані - так незрозуміло, які існують на даний час. У мене ліквідовані виділені курсивом, так все зрозуміло. Таблиця взагалі дає наочне відображення подій. Так видно, що було спочатку, що потім. Просто написати в рядок і не користуватися можливостями таблиці? Я розумію, що в тебе може бути своє бачення статті, але по моєму краще. І я вклав у неї багато праці.--Dgho (обговорення) 14:05, 3 січня 2021 (UTC)
Чому ж не зрозуміло? Написано ж: чинні і ліквідовані. Можна це виділити шрифтом чи підзаголовками. Мені все ж видається, що показати список чинних окремо важливіше. Так, таблиці зручніші. Але в цьому випадку таблиця не має переваг, просто 3 колонки. Навіть сортування нема (по громадах не відсортуєш, бо в одній комірці багато громад, а по датах і так вже відсортовано). Якби на кожну громаду окремий рядок з датою створення, датою ліквідації, тоді була б користь, а в такому вигляді я користі не бачу.--Анатолій (обг.) 14:10, 3 січня 2021 (UTC)
До речі, Мар'їнська, Ясинуватська і Попаснянська РДА реорганізовані шляхом приєднання до Покровської і Сєвєродонецької ВЦА розпорядженням КМУ 1635-р. Чи вважати ці ВЦА вже ліквідованими?--Анатолій (обг.) 14:29, 3 січня 2021 (UTC)
Ну подивися. У двох перших таблицях хронології немає, вони показують лише переліки ВЦА. Хронологія абзацами погано сприймається без вікірозмітки, а в таблиці чудово видно, як ішов процес. Поверни цю таблицю!
Якщо там утворені РДА, то ВЦА, що були до них, є ліквідованими.--Dgho (обговорення) 14:34, 3 січня 2021 (UTC)
У тебе там наплутано тепер. Мар'їнська районна ВЦА одночасно значиться і в діючих, і в ліквідованих. Краще мене не розібрався.--Dgho (обговорення) 14:39, 3 січня 2021 (UTC)
Ну бо вона ліквідована, а потім ще раз створена. Так само як і Лисичанська. А що як зробити таблицю з колонками Назва, Рівень (НП/район/область), Адм. одиниця, Дата утворення, Дата ліквідації, Примітка замість хронології?--Анатолій (обг.) 14:49, 3 січня 2021 (UTC)
...але з твоїх двох таблиць цього не видно. Щодо спільної таблиці - можна подумати.--Dgho (обговорення) 20:29, 3 січня 2021 (UTC)
Але так не вийде спільної хронології.--Dgho (обговорення) 09:50, 4 січня 2021 (UTC)
Можна буде сортувати як за датою створення, та і за датою припинення, областю тощо.--Анатолій (обг.) 21:17, 4 січня 2021 (UTC)
Потрібна наскрізна хронологія подій створена, припинена.--Dgho (обговорення) 14:03, 5 січня 2021 (UTC)
Я все ж не бачу переваг саме такої таблиці перед текстом. У тексті і описати більше можна, нема потреби скорочувати.--Анатолій (обг.) 22:38, 5 січня 2021 (UTC)

Анатолій, будь ласкавий проставити вікіпосилання в таблиці.--Dgho (обговорення) 22:04, 20 лютого 2021 (UTC)

А є статті про ці ВЦА?--Анатолій (обг.) 22:14, 20 лютого 2021 (UTC)
Посилання на населені пункти --Dgho (обговорення) 13:31, 21 лютого 2021 (UTC)
А чому населені пункти? Вони ж фактично ВЦА цілих громад, а не нас. пунктів.--Анатолій (обг.) 13:37, 21 лютого 2021 (UTC)
Ну додай. Але посилання там потрібні. --Dgho (обговорення) 19:44, 21 лютого 2021 (UTC)

Xin vui lòng kiểm tra email của bạn[ред. код]

Xin chào Ahonc: Xin vui lòng kiểm tra email của bạn! Chủ đề: "The Community Insights survey is coming!" Nếu bạn có bất kỳ câu hỏi nào, vui lòng gửi email tới surveys@wikimedia.org.

(English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email surveys@wikimedia.org.)

Sorry for the inconvenience, you can read my explanation here.

MediaWiki message delivery (обговорення) 18:24, 25 вересня 2020 (UTC)

Будь ласка, додавайте нові теми зверху. Додати…