Обговорення користувача:Ahonc

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Максим Огородник[ред. код]

Вітання! Користувач створює статті про пам'ятники, але не тямить у значимості і не розуміється на списках ВЛЗ. Якщо маєте бажання доповнити статті зазначенням статусу ПКС з охоронним номером, відредагуйте, бо їх, очевидно, так само виставлять на вилучення як Пам'ятний знак воїнам-землякам, які загинули в роки Другої світової війни (Шманьківці) і буде катавасія та наступні прецеденти до вилучення таких статей, що мені особисто не хотілося б. --Микола Василечко (обговорення) 18:44, 15 листопада 2017 (UTC)

ВП:НО[ред. код]

Прохання утримуватись від особистих випадів [2].--yakudza 14:37, 23 жовтня 2017 (UTC)

Шаблон:Роздільні пункти Львівської дирекції ЛЗ[ред. код]

До того, що я написав у описі правки, додам, що якраз для тих небагатьох статей, де він НЕ один, від мого редагування буде користь, тоді як для тих багатьох, де він один, він не згорнеться, тож шкоди не буде--Unikalinho (обговорення) 06:21, 14 жовтня 2017 (UTC)

Ще одну річ додам. У мене в особистих налаштуваннях прописано так, щоби всі навшаблони були згорненими. АЛЕ! Якщо прописати в самому шаблоні state=expanded, то НАВІТЬ це налаштування не допомагає! Тож із будь-якої точки зору краще залишати оцей параметр state незаповненим. Повторюю, в такому випадку шаблон працюватиме за замовчуванням як autocollapsed, тобто буде відкритим, коли один, і закритим, якщо не один. Ну і особисті налаштування тоді працюватимуть--Unikalinho (обговорення) 06:33, 14 жовтня 2017 (UTC)
Я взагалі не розумію, нащо згортати шаблони. Якщо він великий, на півсторінки, то ще можна. А звичайний шаблон нема сенсу. В усіх дирекціях прописано розгорнутим, чим Львівська особлива?--Анатолій (обг.) 10:12, 14 жовтня 2017 (UTC)
Вибачте за затримку, просто дуже багато позавікіпедійних справ, заходжу рідко
Давайте не будемо примусом займатися. Ваш варіант перекриває навіть особисті налаштування. А мій варіант навіть не згортає шаблон, а лише "напівзгортає", і то лише умовно. Стосовно цього є загальновікіпедійний консенсус: якщо шаблон один, то розгортати, якщо більше, то згортати. На Львів (станція) (звідки я й вийшов на цей шаблон) таких навшаблонів є три. Хочете, щоб усі були розгорнутими -- відкривайте обговорення в рамках усієї вікіпедії. А поки що є так, як є. Додам ще опис цього всього в документацію шаблона, щоб не було непорозумінь--Unikalinho (обговорення) 16:57, 5 листопада 2017 (UTC)
Не бачив правил щодо цього. Шаблони інший дирекцій розгорнуті, не бачу причин робити виняток для цієї. У вашому випадку він завжди згорнутий виходить і не можна вказати окремо стан згорнутості. Ви хочете міняти, тож ви відкривайте обговорення.--Анатолій (обг.) 17:00, 5 листопада 2017 (UTC)
Ні. Завжди згорнутий -- це якщо прописати state=collapsed. А якщо залишати поле порожнім, то він буде діяти саме так, як написано нижче.--Unikalinho (обговорення) 17:03, 5 листопада 2017 (UTC)
Я кажу, що примусово розгорнути його неможливо у вашому випадку.--Анатолій (обг.) 17:17, 5 листопада 2017 (UTC)
А я якраз кажу, що примусово розгортати або примусово згортати не потрібно. Див. {{Параметри згортання}}--Unikalinho (обговорення) 06:51, 8 листопада 2017 (UTC)
Ну вам може й не потрібно, а мені потрібно.--Анатолій (обг.) 19:11, 8 листопада 2017 (UTC)
Я не бачив стосовно інших дирекцій, але вважаю, що і там треба не розгортати примусово. Ще раз зазначу: якщо залишити параметр порожнім, то шаблон буде розгортатись, якщо він один, і згортатись, якщо не один. А користувача, якого це не влаштовує, може в особистих налаштуваннях зміни зробити--Unikalinho (обговорення) 17:07, 5 листопада 2017 (UTC)
Але проблема в тому, що якщо з якоїсь причини не працюють JavaScript'и (а воно буває, коли хтось помилку зробить чи оновлять платформу), то розгорнути його неможливо. Тому я проти згорнених шаблонів.--Анатолій (обг.) 17:13, 5 листопада 2017 (UTC)
Непрацюючі скрипти в окремих к-чів -- не привід змушувати всіх бачити на сторінці 2, 3, 5, 6 примусово розгорнених шаблонів. У таких випадках просто виправляють помилки. За потреби звертаються на Вікіпедія:Кнайпа (технічні питання)--Unikalinho (обговорення) 06:53, 8 листопада 2017 (UTC)
Якщо так просто, виправте.--Анатолій (обг.) 19:08, 8 листопада 2017 (UTC)
Якщо не буде переконливої відповіді, то подальші Ваші зміни вважатимуться неконсенсусними. Тож я ще почекаю розумний термін--Unikalinho (обговорення) 17:10, 5 листопада 2017 (UTC)
Чого це вони неконсенсусні??? Якби в усіх дирекціях були згорнуті, а тут розгорнутий, тоді так. А тут навпаки, у всіх дирекція розгорнуті, а ви хочете цей згорнути, тому неконсенсусні ваші дії.--Анатолій (обг.) 17:13, 5 листопада 2017 (UTC)
Ми зараз говоримо не про дирекції, а про всі навшаблони взагалі та про технологію їх роботи. Наочною демонстрацією цієї технології можна побачити в {{Параметри згортання}}. Якщо з цим ознайомитись, то цілком зрозуміло, що шаблон за замовчуванням буде розгортатись там де він один, і згортатись там, де їх більше одного. А примусово розгортати одразу кілька шаблонів на одній сторінці є неконсенсусним для всієї Вікіпедії (власне тому й маємо те, що прописано в {{Параметри згортання}}). І я не думаю, що багато людей на таке погодяться. Якщо ж Ви хочете ввести для навшаблонів дирекцій якийсь виняток, то саме це й треба обговроити. І насправді тут потрібно було якраз Вам спочатку відкрити обговорення, досягти консенсусу, а вже потім впровджувати це. А зараз на сторінках великих станцій маємо доволі незручну ситуацію, де Ваші шаблони дирекцій є не єдиними, але примусово розгорнені. І правильним було б усунути це ноу-хау для шаблонів дирекцій, тобто забрати примусове expanded, в крайньому випадку замінити це слово на autocollapsed--Unikalinho (обговорення) 06:42, 8 листопада 2017 (UTC)
Я ознайомився, перевірив і можу сказати, що {{Параметри згортання}} не працює ні у моїй, ні у вашій версії. Тож цей аргумент не пройшов.--Анатолій (обг.) 19:08, 8 листопада 2017 (UTC)

Вікі любить пам'ятки[ред. код]

Поясніть будь-ласка правку від 30 вересня. --Anticop (обговорення) 16:30, 7 жовтня 2017 (UTC)

Під час конкурсу ми не додавали фото до списків, щоб було видно, які пам'ятки «освітлинені», а які ні.--Анатолій (обг.) 16:47, 7 жовтня 2017 (UTC)

Населені пункти Шевченківської територіальної громади[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, поясніть на якій підставі Ви відкинули мої редагування про приналежність населенного пункту до ОТГ. Зокрема ці: Зелений Гай (Вітовський район), Полігон (селище) ? --Kirotsi (обговорення) 06:59, 5 жовтня 2017 (UTC)

ОТГ — це не орган місцевого самоврядування, ОТГ — це адміністративна одиниця, а орган місцевого самоврядування — рада ОТГ.--Анатолій (обг.) 18:25, 5 жовтня 2017 (UTC)
Я таки був заплутався в змінах законодавства. Дякую за уточнення)
Утім від цього питань не поменшало. Поясню предметно.
До Шевченківської територіальної громади ввішли населені пункти, що входили до складу низки сільських рад: Шевченківської, Зеленогайської, Котляревської, Мирнівської, Полігонівської. Відповідно в статтях про ці села та селища проставлені дореформені ради.
Питання: як бути із органами самоврядування населених пунктів сучасної Шевченківської ОТГ, які донедавна відносилися до "сторонніх" сільрад?
Згідно із Законом "Про добровільне об'єднання територіальних громад" повноваження дореформених сільрад завершуються в день набуття повноважень сількою радою, обраною об'єднаною територіальною громадою (ч. 2, ст. 8.)
Мені спадає на думку замість "Орган місцевого самоврядування — Зеленогайська сільська рада" вказати, що "Повноваження органу місцевого самоврядування виконує Зеленогайська сільська рада. До набуття чинності сільської ради від Шевченківської ОТГ." (Для цієї сттатті)
Пане, Анатолію, що порадите?
Ну я зазвичай пишу «село в такій-то громаді такого-то району такої-то області», а який у громади ОМС можна прочитати у статті про громаду.--Анатолій (обг.) 19:26, 10 жовтня 2017 (UTC)

Списки пам'яток Києва[ред. код]

Привіт. Оскільки обговорення у вас не пішло, повідомляю про вжиті заходи:

Дякую за розуміння — NickK (обг.) 20:05, 1 жовтня 2017 (UTC)

@NickK: Боюсь не вийде. За 5 років не дійшли згоди, тож і зараз не дійдемо. Тут потрібне рішення третьої особи.--Анатолій (обг.) 20:17, 1 жовтня 2017 (UTC)
Не вийде висловити аргументи? Не вийде більше не змінювати без обговорення? Бо я можу бути тією третьою особою, яка підіб'є підсумок, якщо ви обоє висловите свої аргументи. У крайньому разі можна зробити голосування оргкомітету, якщо ніяк інакше не вийде — NickK (обг.) 20:23, 1 жовтня 2017 (UTC)
Не вийде домовитись. Ага, голосування оргкомітету місяцями тривають, теж мені вихід.--Анатолій (обг.) 20:27, 1 жовтня 2017 (UTC)

@NickK: то як з підсумком?--Анатолій (обг.) 19:27, 10 жовтня 2017 (UTC)

Список об'єднаних територіальних громад України[ред. код]

Доброго дня! Чому відмінено пересування Бобровицької громади вверх за списком згідно з датою утворення? Потрібно просто додати якесь посилання? Дякую за відповідь. --Markivci (обговорення) 12:34, 1 жовтня 2017 (UTC)

5.05 — це дата затвердження висновку щодо проекту рішення — передостанній етап, після цього ще місцеві ради мають затвердити сам проект рішення, тому дата затвердження висновку — це не дата створення громади. Дата створення — дата прийнятті рішення останньою з рад, яка увійшла до громади. Зазвичай я їх беру з повідомлень про створення громади у «Відомостях Верховної ради». Щодо цієї громади публікації у ВВР іще не було.--Анатолій (обг.) 12:43, 1 жовтня 2017 (UTC)
Сходки по селах уже відбулися, і згода місцевих рад уже є. Взагалі-то вже оголошено вибори на 29 жовтня 2017 року. Зокрема, є затверджений ЦВК "ПЕРЕЛІК об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Чернігівської області, у яких призначаються перші місцеві вибори 29 жовтня 2017 року". Чи можуть бути вибори в не утворених громадах? :) Хоча, оскільки в нас ЦВК "прострочений" на пару років, можете вважати всі його рішення не чинними. :) Не наполягатиму на своєму щодо створеної Вами сторінки, це не дуже принципово.--Markivci (обговорення) 14:05, 9 жовтня 2017 (UTC)

Пуерто-Рико[ред. код]

Скинь будь-ласка пруфи на те що "Пуерто-Рико" правильно, а не Пуерто-Ріко--UkrainianCossack (обговорення) 20:25, 20 вересня 2017 (UTC)

В українському правописі сказано, що
И пишеться:
4) у географічних назвах із звукосполученням ри перед приголосним (крім j): Великобританія, Крит, Мавританія, Мадрид, Париж, Рига, Рим та ін.; але: Австрія, Ріо-де-Жанейро…
Якщо цього мало, є ще орфографічний словник УМІФ МОНУ. А протилежні аргументи які?--Анатолій (обг.) 20:41, 20 вересня 2017 (UTC)
Згоден.--UkrainianCossack (обговорення) 10:02, 22 вересня 2017 (UTC)

Вікіконференція 2017[ред. код]

Доброго дня! Раді повідомити, що сьома Вікіконференція 2017 відбудеться 25—26 серпня у Херсоні. Для участі необхідно зареєструватися.
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 18:31, 6 жовтня 2017 (UTC)

"Вандалізм"[ред. код]

Доброго вечора. Що у вашому "розумінні" вандалізм?. Де прописано, що шаблони мають бути без національних барв?. Адже ж Вас саме національні барви Каталонії так дратують:). Пам'ятаю таку ж реакції у совків-малоросів на українські барви під час проголошення Незалежності України. Собакам гавкати, а каравану йди...

А де написано, що вони мають бути різнобарвні? Ми ж тут не аплікацію робимо, а енциклопедію пишемо. І чого до проголошення незалежності Каталонії шаблони мали стандартні кольори, а тепер раптом мають їх змінити?--Анатолій (обг.) 17:20, 28 жовтня 2017 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Проголосуйте, будь ласка за мене тут (За чи Проти). Дякую.--Максим Огородник (обговорення) 19:27, 12 листопада 2017 (UTC)

Будь ласка, додавайте нові теми зверху. Додати…