Обговорення користувача:Ahonc

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Зміст

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція.--Tespaer (обговорення) 00:52, 16 березня 2019 (UTC)

Перейменовувач файлів на Вікісховищі[ред. код]

Вітаю. Я думав над тим, щоб стати перейменовувачем файлів на Вікісховищі. З усіма правилами я ознайомлений і маю невеликий досвід з цим у нас у вікі. Але є одна проблема, велика кількість мною завантажених файлів порушували АП. Зараз я їх не порушую, бо розібрався з ними, але боюся, що це вплине на результат. Також у мене дуже мала активність там. Але ніяких критеріїв на сторінці commons:Commons:File renaming я не знайшов, тому звертаюся до тебе, як до адміна там з проханням порадити, що можна зробити, аби виправити ситуацію. Наперед вдячний!--DiMon2711 20:56, 15 березня 2019 (UTC)

ОТГ[ред. код]

Привіт. Тут є два шляхи. Або ти повертаєш мою правку, де я змінив дані згідно з джерелом. Або взагалі прибираєш звертання до твого шаблону, адже він використовує дані лише твого джерела. А це вже монополія, тим більше кожне джерело має право на існування і не факт, що твоє джерело правильне. Обирай. --Вальдимар 10:14, 14 березня 2019 (UTC)

Тільки не треба мені ультиматуми ставити. Суть шаблону в тому, що при оновленні даних по громадах достатньо змінити в одному місці, а не міняти 800 статей. У мене були в статтях дані 2015—2016 років, вийшла постанова з даними 2017 року, довелося змінювати кількасот статей. Аби наступного разу не міняти сотні статей. Щодо джерела, як на мене, логічно, що всі дані взяті з одного джерела (он для населених пунктів всюди Держкомстат, а для дрібних ВРУ — ніби нема заперечень). Наразі вони взяті з постанови КМУ. На основі цих даних Кабмін розподіляє бюджети громадам (там населення і площа входять до формули), тож в разі помилки громада недоотримає, або отримає більше грошей. У джерела КМУ є ще одна перевага в тому, що там а одному документі всі дані, в разі виходу оновленої постанови легко оновити ці дані швидко. Тоді як на сайті децентралізації це зробити складніше. Але основна проблема сайту децентралізації в тому, що там не вказано рік обчислення населення. А для населення це важливо. Тому я проти використання даних з цього сайту. Якщо ви запропонуєте інший, де є рік, можна розглянути цей варіант. Але знову ж таки, майте на увазі, що дані рано чи пізно доведеться оновлювати, бо вони застаріють.--Анатолій (обг.) 10:43, 14 березня 2019 (UTC)
Може ти і хочеш зробити добру справу, але ти монополізуєш дані. А це, як мінімум, не демократично. Якщо я маю дані, підтверджені досить авторитетним джерелом - я не можу їх використати, тому що подаються лише дані, внесені у шаблон. Це не правильно. Наприклад, я на сайті громади можу знайти оновлені дані за 2018 рік, як же мені їх подати. Маю ще третій шлях вирішення. Прописати використання таким чином, що якщо немає інших даних - лишаються ті, які у шаблоні. За інших випадків - подаються нові. --Вальдимар 06:13, 15 березня 2019 (UTC)
Він так і працює. Там є параметр для джерела — стандартна конструкція switch.--Анатолій (обг.) 07:10, 15 березня 2019 (UTC)
Ану покажи на прикладі Мліївська сільська громада як він працює, бо у мене не виходить. Ось джерело - https://decentralization.gov.ua/gromada/517 --Вальдимар 12:07, 15 березня 2019 (UTC)
Мліївська там уже є, і я не знаю, на який рік дані на сайті децентралізації. Давайте візьмемо громаду 2018 року для наочності.--Анатолій (обг.) 00:31, 16 березня 2019 (UTC)
Наприклад, додав для Чигиринської [2].--Анатолій (обг.) 00:44, 16 березня 2019 (UTC)

Вікідані[ред. код]

Вітаю. Дуже прошу Вас підтримати мене тут. Мені зі права конче потрібні для боротьби з вандалізмом. Буду надзвичайно сильно Вам вдячний!--DiMon2711 16:55, 10 березня 2019 (UTC)

переіменування єпархій[ред. код]

Звернути увагу Преосвященних архієреїв Білгородської, Богородської, Білгород-Дністровської, Івано-Франківської (Преосвященного митрополита Іоасафа), Ужгородсько-Хустської, Кіровоградської, Мукачівсько-Карпатської, Запорізької, Хмельницької єпархій на обов’язок вчасного подання річних звітів. --Rausch (обговорення) 09:22, 5 березня 2019 (UTC)

І де там про перейменування? Те, що єпархії часто називають за титулом архієрея, — поширена практика. Щодо єпархій можуть уживатися дві, іноді навіть три, паралельних назви. Так у журналах Синоду УПЦ КП можна зустріти як назви Львівська, Одеська, так і Львівсько-Сокальська, Одесько-Балтська. Так само в теперішніх новинах часто можна зустріти, що в одній статті паралельно вживається і Житомирська, і Житомирсько-Овруцька єпархія. Але це ж зовсім не значить, що поки писалася стаття, єпархію хтось перейменував. Також нещодавно мене один користувач переконував, що єпархія в Кіровоградській області називається Кропивницькою, бо так написали на її сайті, а ж тут за вашою цитатою вона Кіровоградська… Тож я пропоную зараз нічого не перейменовувати, а дочекатися, коли єпархії офіційно зареєструють і відповідно вже називати статті відповідно до назв у реєстрі.
Проте мене в текстах рішень синоду насторожило інше. У цитованому вами журналі є ще перше речення, де сказано, що затверджено 34 звіти. Ще 9 (перелічених вище) не затверджено. Також одна єпархія створена нова. Разом маємо 34+9+1=44, але єпархіальних архієреїв у ПЦУ 48 (з Філаретом і Епіфанієм). Як так? І ще одне виникає питання: вікарієм якої єпархії є єпископ Коломийський Павло (Мисак) (до Об'єднавчого собору він був вікарієм Івано-Франківської єпархії УАПЦ, яку очолював митрополит Галицький Андрій)?--Анатолій (обг.) 19:40, 5 березня 2019 (UTC)
Так, ти маєш рацію. Дійсно краще дочекатися, коли єпархії офіційно зареєструють і відповідно вже називати статті відповідно до назв у реєстрі. А як слідкувати за оновленням реєстру? Тобто як мені дізнатись що якусь єпархію вже зареєстрували там? --Rausch (обговорення) 11:57, 17 березня 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Чек'юзер[ред. код]

Вітаю. Можливо, сповіщення не прийшло, тому пишу тут. Номінував Вас на права чек'юзера. Ви дуже активний, а інші 2 чек'юзери не дуже (у NickK то віківідпустка, то часу нема, а VictorAnyakin малоактивний на ВП:ЗЧ). Прошу Вашої згоди.--DiMon2711 22:17, 2 березня 2019 (UTC)

Та бачив я. Подивимося, хто дасть згоду з номінованих, чи будуть інші достойні кандидати.--Анатолій (обг.) 22:30, 2 березня 2019 (UTC)

Вікісховище[ред. код]

Вітаю!

 • Прошу допомогти із зображеннями у Вікісховищі.
 • У Одівелаш вилучили герб і прапор [3], які я завантажив минулого року. Написали, що там немає ліцензії. Але, наскільки я пам'ятаю, там стояла стандартна ліцензія, так само як на інших гербах і прапорах португальських міст (такого типу: герб, прапор).
 • Як можна повернути те вилучене зображення і проставити там ліцензію (якщо я ненароком забув її причепити)?--N.Português (обговорення) 12:42, 17 лютого 2019 (UTC)
  Вилучено через відсутність дозволу від Сержіу Орти. Пеніше і Овар теж підлягають вилученню за такою ж причиною, просто їх не знайшли ще.--Анатолій (обг.) 22:39, 17 лютого 2019 (UTC)
  Це не малюнки Орти. Це мої малюнки. Вони вільні. Просто з посиланням на Орту оформлені усі файли з португальськими гербами і прапорами. Для прикладу: [4].--N.Português (обговорення) 01:35, 18 лютого 2019 (UTC)

прошу виправити[ред. код]

Я спочатку приховав, але ВП:ПДН може образи вийшли ненароком. В коментарях до обох правок, ліворуч і праворуч докладніше. Прошу вилучити, то лише твої власні припущення, вони не стосуються моєї пропозиції, є порушенням, ображають мене.

Юрій Дзядик в) 15:29, 16 лютого 26019 (UTC).

Перше речення - це можна сказати іронія. А в другому в чому я не правий? Ви справді всіма способами намагаєтеся позбавитися назви ПЦУ, на різних сторінках, і як виявилося, не лише в статті про саму церкву, а й пов'язаних статей.--Анатолій (обг.) 15:41, 16 лютого 2019 (UTC)
Отже, то було сказано навмисно і свідомо? Ти відмовляєшся вилучити? — Юрій Дзядик в) 16:02, 16 лютого 2019 (UTC).
Ви на моє питання не відповіли.--Анатолій (обг.) 17:18, 16 лютого 2019 (UTC)

Сторінку Шаблон:Cc-by-nc-4.0 номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Cc-by-nc-4.0, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 12 лютого 2019. Що ще можна зробити? --Piramidion 19:27, 12 лютого 2019 (UTC)

Чи можна змінити константи характеру?[ред. код]

Доброго дня, Агонку!

У мене кілька запитань, синтез математики (ти себе назвав математиком) та психології (твоєї особистості). Деякі твої характерні риси є багаторічними константами. Чи варто сподіватися на їх зміну? А саме.

 • Ти принесеш вибачення Миколі, нижче #Попередження — ніяких образ, чи це марні сподівання?
 • Чи пообіцяєш спільноті, що припиниш переслідування Миколи?
 • Чи принесеш вибачення мені за образу у публічному листуванні на початку 2014 року?

Юрій Дзядик в) 13:26, 8 лютого 2019 (UTC).

З математичної точки зору: константи — на те й константи, щоб бути постійними. З Вікіпедійної: я так само писав, що я прихильник букви правил, а не їх духу, формаліст і буквоїд. З цієї точки зору я міркую так: мені нижче вже винесли попередження, тобто я фактично отримав певного роду покарання (чи якщо правильно сказати — дисциплінарну відповідальність). Вибачення мало би сенс, якби воно могло запобігти чи пом'якшити покарання. А раз я покарання вже отримав, тож і сенсу нема у вибаченні. Окрім того, я ще й уважаю, що у Вікіпедії має діяти (і часто воно діє) прецедентне право. Тобто за однакові порушення мають бути однакові покарання, відповідно за важче порушення має бути важче покарання. Так-от, минулого року деякі користувачі щодо мене також вчиняли порушення ВП:НО. Так у січні один користувач, колишній член ВМУА написав щодо мене в розсилку погрозу судом або особистою розправою. За таке правилами (а я ж прихильник букви правил) передбачено блокування (може бути навіть довічне). Цього листа отримали 12 адміністраторів української Вікіпедії. Проте жоден із них не вжив ніяких заходів (деякі поспівчували в особистому листуванні), і користувач ніяких вибачень не приносив. Інший випадок: у грудні Валентина Кодола вжила образи щодо мене та ще двох користувачів (оце легка форма її образи, в листах вона надсилала набагато гірше, аж читати гидко, я ті листи видалив), цього разу покарання до користувачки було лише формальне: їй заборонили редагувати сторінку обговорення на час блокування і лишили без обіду на Загальних зборах (чому вона дуже обурювалася і не розуміла, чому). І знову ж таки жодних вибачень вона не приносила ані мені, ані іншим користувачам. Тепер згадуємо, що я прихильник прецедентного права, і я бачу, що за ці порушення фактично не було покарань (або дуже формальні), і не було вибачень. Тож я дію за прецедентом… P.S. А що я писав у 2014 році, вже не пам'ятаю.--Анатолій (обг.) 23:40, 8 лютого 2019 (UTC)

Попередження — ніяких образ[ред. код]

Вітаю.

Ваша репліка ред.№ 24407098 є грубим порушенням правила ВП:НО. Вас ніхто не тягне за язик характеризувати людину — ні з доброї, ні з поганої сторони. Тому якщо ви відчуваєте, що не зможете утриматися у рамках ввічливого спілкування, не характеризуйте людину ніяк. Зрештою, оцінка саме людини як особистості, а не її дій, — також є більш ніж сумнівним вчинком з точки зору припустимості під час роботи у Вікіпедії. ВП:Е:

Обговорюйте факти, не переходячи на особистості.

Зважаючи на те, що з часу цієї репліки вже збігло понад півтори доби, а також те, що останнє попередження вам було озвучене у листопаді минулого року, ви не дістаєте блокування на цей раз. Сподіваюся, наступного випадку просто не трапиться.

Дякую за розуміння, --VoidWanderer (обговорення) 13:43, 7 лютого 2019 (UTC)

VoidWanderer Будьте послідовними, попереджайте всіх порушників у дискусії. Так вище мене у вандалізмі звинувачували, це теж є порушенням ВП:НО.--Анатолій (обг.) 21:03, 7 лютого 2019 (UTC)
Я не завжди можу однаково успішно стежити за всіма репліками від кожного користувача. Якщо ви побачили порушення, зверністься на ВП:ЗА із дифом. --VoidWanderer (обговорення) 21:09, 7 лютого 2019 (UTC)
А толку? На ВП:ЗА буває тижнями не реагують на запити.--Анатолій (обг.) 21:11, 7 лютого 2019 (UTC)
Це ви перебільшуєте. Середній час очікування реакції на ВП:ЗА, за моїми відчуттями, — кілька годин. Без реакції запити залишаються дуже рідко. --VoidWanderer (обговорення) 23:39, 7 лютого 2019 (UTC)
Це серед тих, на які була реакція чи серед усіх.--Анатолій (обг.) 23:46, 7 лютого 2019 (UTC)
У вас доступ до ВП:ЗА настільки ж вільний як і у мене. При бажанні можна звести дані ВП:ЗА і проаналізувати показники швидкості реакції адмінів на запити. --VoidWanderer (обговорення) 01:11, 8 лютого 2019 (UTC)

Постанова ЦВК[ред. код]

Абсолютно всі килкики шаблону Постанова ЦВК мають початком адреси " http://www.cvk.gov.ua/pls/acts/ShowCard?id= ", то чому б його не винести у шаблон замість того щоб 100500 разів повторювати у статтях. Пояснення у описі редагування "не треба так робити" - це не пояснення. --Tohaomg (обговорення) 21:58, 4 лютого 2019 (UTC)

Ок, якщо "посилання може бути і на сайт ВРУ" (хоча на практиці це ніде не використовується), то зроблю так: якщо задано параметр {{{url}}} з повною адресою, то використовується він, якщо ні, то в {{{4}}} вставляється номер, який використовується разом із http://www.cvk.gov.ua/pls/acts/ShowCard?id= . --Tohaomg (обговорення) 22:26, 4 лютого 2019 (UTC)
Чому ж? Посилання використовуються, проте без шаблону. Посилання на ВРУ зручніші тим, що там часто додатки подають у тілі постанови, не треба ще файли завантажувати додатково.--Анатолій (обг.) 22:54, 4 лютого 2019 (UTC)

Шаблони OTRS[ред. код]

Привіт. Я створив два шаблони — {{OTRS pending}} і {{OTRS received}}. Почитай, будь ласка, їхню документацію й переглянь категорії. Другий я зробив інакше, ніж в англійців, там менше параметрів і категорій — я думаю, що в нас не такі великі завали з чергами OTRS, щоб створювати стільки категорій як в англійців. Ну і в англійців там окремо йдуть категорії для сторінок (статей) і категорії для файлів. Я зробив ці категорії спільними. Подивися, може десь щось треба виправити, може категоризувати якось інакше, може формулювання в шаблоні змінити, може дати десь посилання на ці шаблони чи категорії тощо. Шаблони призначені в першу чергу для інформування завантажувачів, категорії — для агентів OTRS та адміністраторів, щоб було легше відстежувати такі файли. Як матимеш час і бажання — можеш заодно почистити ті категорії, перевіривши наявність дозволів на відповідні файли.--Piramidion 04:23, 4 лютого 2019 (UTC)

Єпархії Константинопольської церкви[ред. код]

Ви плануєте і далі писати статті про єпархії Константинопольської церкви? Я збирався зробити кілька статей про єпархії на території Туреччини, то можна розподілити, щоби часом не продублювати роботу.--Demetrios (обговорення) 13:08, 3 лютого 2019 (UTC)

Я планував написати про всі (на основі книги Кімінаса і сайту Марку). Може ви на території Греції візьмете? По Туреччині не так просто написати. На сайті Марку не про всі митрополії описано, в Кімінаса вказано, з якими митрополіями межує і основні міста. Але території яких провінцій і округів вони займають, не вказано. Тож треба ще сидіти над картою, вивчати межі провінцій і визначати, де ж та митрополія розташована…--Анатолій (обг.) 13:15, 3 лютого 2019 (UTC)
Тоді залиште мені лише Анкірську і Смірнську. Грецькі ні, але можу взяти ті, що на території Західної і Центральної Європи. Стосовно меж єпархій, то на вікі є старі карти до виселення греків, тож можна виходити з них.--Demetrios (обговорення) 13:26, 3 лютого 2019 (UTC)
Така карта не дуже допомагає. По-перше, вона на 1880 рік, там усього 19 єпархій, зараз же їх 42 (правда це з європейською Туреччиною, якої на тій карті нема, але все одно там не всі), по-друге, там не дуже видно межі провінцій.--Анатолій (обг.) 13:57, 3 лютого 2019 (UTC)
На території Туреччини діє 8 митрополій (не рахуючи Константинопольську архієпархію)[5]. Інформація може бути дещо застарілою, бо останніми роками могли поновити ще кілька старих митрополій. Зокрема я зустрічав інформацію про поновлення Анкірської митрополії, але не зовсім ясну. Але їх точно не 42 діючі. --Demetrios (обговорення) 14:21, 3 лютого 2019 (UTC)
Так, діючих 8, решта існують офіційно, там може бути митрополит, але там нема єпархій. Це щось на зразок Автономної республіки Крим: вона офіційно існує, але фактично ні. За останні роки відновили Смірнську, Пруську і Пісідійську (і принаймні в Антальї та Триглії є діючі храми). В Анкірську і Анеонську призначили митрополитів, але чи там є парафії, у мене нема інформації.--Анатолій (обг.) 14:25, 3 лютого 2019 (UTC)
В Анкірській є два храми, один із яких постійно діючий. В Смірнській один постійно діючий в Ізмірі (щоденно), плюс є ще три історичні храми, де їм іноді дозволяють служити, в одному навіть на відносно регулярній основі. Думаю, що вони відновлюють ці історичні митрополії, коли є хоча б одна реальна парафія. Але чи діють вони як єпархії, чи ці парафії напряму підпорядковуються Стамбулу, незрозуміло. Принаймні на великі свята митрополит Смірнський ніби служить в Ізмірі, тож хтозна. Бо є і явні віртуальні вікаріати, як-от Пергамська митрополія. Про Смірнську і Анкірську я статті зробив, решту турецьких не чіпатиму. Список діючих храмів на території Туреччини є тут, правда грецькою. Також можна шукати по назві турецьких міст російською на www.sedmitza.ru і pravoslavie.ru, там зазвичай пишуть про відкриття нових храмів і т.п.--Demetrios (обговорення) 01:38, 4 лютого 2019 (UTC)

Адміністрування[ред. код]

Вітаю. 12 років тому Вас позбавили прав адміністратора. Чи не хотіли б Ви повернути собі ці права? Я перечитав аргументи у кнайпі, і там були наведені здебільшого війни редагувань та перейменування. Зараз я проблемних і неаргументованих перейменувань не знайшов. Ви дуже активний користувач, Вікіпедії потрібні активні адміністратори, щоб розгребсти запити та швидше на них реагувати. Тод запитання таке: Чи не хтіли б Ви номінуватися на права адміністратора?--DiMon2711 12:58, 3 лютого 2019 (UTC)

Номінуватися я не проти, але в мене є сумніви, що я наберу потрібну кількість голосів.--Анатолій (обг.) 13:00, 3 лютого 2019 (UTC)
Усі користувачі, які голосували тоді, зараз або залишили проект, або малоактивні. Та і за 13 років багато чого змінилося. Загалом, можна пінгнути одного користувача, який Вам вискаже свою думку. То як?--DiMon2711 13:08, 3 лютого 2019 (UTC)
Ну я вже сказав: я не проти.--Анатолій (обг.) 13:13, 3 лютого 2019 (UTC)
Номінував. Чекаю підтвердження.--DiMon2711 13:33, 3 лютого 2019 (UTC)

Кулябський район[ред. код]

Вітаю. Пишу російською, бо пінгаю користувача, який українською не володіє. Вы перейменовали статью с Кулобський район на Кулябський район. Но в названиях других статтей используется именно Кулобський. Но на таджикском стоит буква -о-. Я не отрицаю, что она может читаться и не как о, но всё же интересно, откуда Вы это взяли. @Ohangar: Вы сейчас занимаетесь сёлами Таджикистана. Почему Вы используете именно Кулобський, а не Кулябский. Могу предположить, что Вы родом из Таджикистана, так что Вам возможно виднее. В статье указаный источник, но дело в том, что выбивает ошибку 404. В статье Кулябська область нету источников, кроме книжки, на которую нет ссылки. Агонк, чем Вы пользовались когда переименовывали статью? (коли відповісте, пінгніть мене)--DiMon2711 19:37, 20 січня 2019 (UTC)

Потому что город называется Куляб.--Анатолій (обг.) 19:40, 20 січня 2019 (UTC)

Файли[ред. код]

Доброго вечора. Чи можете ви будь ласка і решту моїх файлів імпортувати до Вікісховища? Буду вдячний--Максим Огородник (обговорення) 18:32, 19 січня 2019 (UTC)

Неправильне використання бота[ред. код]

Привіт. Будь ласка, не використовуй бота для простановки шаблонів стабів, як-от ти це зробив у статті Володимир-Волинська єпархія УПЦ (МП). Стаття не є настільки незавершеною, щоб вимагати доопрацювання, і містить достатню інформацію про предмет, щоб не бути стабом. Бот навряд чи здатен оцінити завершеність статті, і така дія не має бути автоматичною. Дякую — NickK (обг.) 13:39, 13 січня 2019 (UTC)

У Вікіпедії нема завершених статей. Вибрані і добрі не мають містити стаб-шаблонів. Усі інші є незавершеними. Власне ВП:Стаб пише, що розмір 13–16 кб — це ще стаб. Тут трохи більше 13, тож під критерій підпадає.--Анатолій (обг.) 13:43, 13 січня 2019 (UTC)
Якщо у Вікіпедії немає завершених статей, для чого цей шаблон тоді потрібен? Стаття до 13 кілобайт, найімовірніше, стаб, тут уже більше 13 кілобайт і нормально розкрита тема. А в статті Тернопільська єпархія УПЦ (МП) (23 Кб), де твій бот взагалі вирішив відкотити людину, що тоді не так? Чи ти справді вважаєш ці дії достатньо консенсусними, щоб запускати на це бота? — NickK (обг.) 14:27, 13 січня 2019 (UTC)
Особливо цікаво, як саме твій бот визначив, що Єпархії Української православної церкви (Московського патріархату) є стабом... — NickK (обг.) 14:30, 13 січня 2019 (UTC)
Ну я завжди ставлю в статті, які не вибрані і не добрі, stub-шаблон. Стаття без stub-шаблону виглядає не так. За роки у Вікіпедії виробляються певні рефлекси. Один з них: нема stub-шаблону, значить треба його додати. А ти справді вважаєш там тему розкритою? Там є перелік храмів чи парафій? Статтю Єпархії Української православної церкви (Московського патріархату) можна доповнити, об'єднавши з Єпархія Української православної церкви (Московського патріархату).--Анатолій (обг.) 15:56, 13 січня 2019 (UTC)
У Вікіпедії багато статей, які не є незавершеними й не вимагають доробки і при цьому не є добрими чи вибраними. Звісно, Вікіпедія недописана, але це не синонім того, що статті незавершені. Але в будь-якому разі: стабовість цих статей не аж настільки очевидна, щоб ботом скасовувати шаблони, які прибрала людина. Якщо бот скасовує редагування людини, то це має бути щось однозначно консенсусне, а тут не такий випадок — NickK (обг.) 21:46, 13 січня 2019 (UTC)
Їх до того людина прибрала без пояснення, я без пояснення відновив.--Анатолій (обг.) 21:47, 13 січня 2019 (UTC)
Таке не можна робити ботом, боти не призначені для війн редагувань — NickK (обг.) 09:26, 14 січня 2019 (UTC)

Шаблон єпархій УПЦ МП[ред. код]

@Ahonc Там знову автор і єдиний голосувальник номінації на вилучення шаблону повидаляв усі шаблони зі статей про єпархії і замінив його на громіздкий шаблон з усіма структурними підрозділами РПЦ. Власне, я це передбачав, саме тому й перейменував шаблон і його назву на «Єпархії РПЦ в Україні». Така назва дозволить лишити цей зручніший шнаблон без війни редагувань. Офіційну назву церкви можна дати в примітках.--Demetrios (обговорення) 11:26, 12 січня 2019 (UTC)

не думаю, що для нього назва має значення. Треба чекати підсумку по вилученню. Спробуйте адмінам написати.--Анатолій (обг.) 11:49, 12 січня 2019 (UTC)

Ще раз про бота[ред. код]

Привіт. Я змінив дещо на сторінці конфігурації (mw:Extension:FileImporter/Data/uk.wikipedia) - подивися, чи це не конфліктуватиме з налаштуваннями бота (наскільки я розумію, він використовує ту сторінку?) Треба якось увімкнути FileImporter - бета-функцію для перенесення файлів на Вікісховище. Якщо вона нормально працюватиме, то до перенесення файлів зможе долучитися більше користувачів, і тоді вони самі відповідатимуть за свої дії, оскільки перенесення робитимуться з їхніх акаунтів. Здається, функція стане доступною 16 січня, то подивися, може там ще щось треба виправити.--Piramidion 18:14, 10 січня 2019 (UTC)

Не зрозумів, як воно працює. Він підключений у девікі, але я не бачу, яким чином там переносити файли.--Анатолій (обг.) 19:47, 10 січня 2019 (UTC)
Там на сторінці локального файлу з'являється кнопка для перенесення на Вікісховище (наприклад, тут, якщо ти бета-функцію увімкнув). Вона англомовна, бо ще не підтягнуто переклад з транслейтвікі. Вона дивиться, яка ліцензія прописана на сторінці файлу, і звіряється зі сторінкою конфігурації. Якщо сторінка конфігурації в її теперішньому варіанті не конфліктує з ботом, то на перший погляд там ніби все нормально прописано (формат приблизно такий, як і для Мета-вікі, де та функція вже працює). Якщо будуть якісь помилки — треба буде виправляти по ходу, вже починаючи з 16 січня (якщо вони дату впровадження не змінять).--Piramidion 20:03, 10 січня 2019 (UTC)
Цікаво. Воно імпортує разом з редагуваннями користувачів.[6] Думаю, було б корисно тоді повідновлювати файли, перенесені Commonshelper'ом та ботами, і імпортувати за допомогою FleImporter.--Анатолій (обг.) 20:27, 10 січня 2019 (UTC)
Корисно — мабуть, чи необхідно — сумніваюся. Авторство файлів і так наче зазначається. Але в будь-якому разі я до того не пхатимусь, хіба що таке рішення справді буде прийнято — тоді можу допомогти з якимись технічними речами. Але для відновлення й перенесення файлів все одно, мабуть, бота треба буде використовувати. --Piramidion 21:13, 10 січня 2019 (UTC)

Перегони[ред. код]

Добрий день! Бачу, Ваш бот давним давно створив файли про перегони укрвікі з в'єт- та шведвікі. Можете, будь ласка, створити файл про перегони укр- та портвікі. Дякую!--DiMon2711 23:39, 9 січня 2019 (UTC)

Ви мабуть помилились. Мій бот такого не робив.--Анатолій (обг.) 19:46, 10 січня 2019 (UTC)

Православна церква в чеських землях і в Словаччині[ред. код]

Ви повернули сторінку й пропонуєте повернути спотворену та неофіційну назву Церкви і написали згідно оф. сайту. Який саме сайт ви використовуєте, адже згадана Церква на чеській стороні не має офіційного сайту - є лише сторінки празької єпархії? Повідомте, буд ласка, які неофіційні джерела Ви використовуєте?

Той сайт, що вказаний у картці: https://orthodox.sk.--Анатолій (обг.) 19:22, 7 січня 2019 (UTC)

Жодного оф. сайту згаданої Церкви не існує, це по перше. Є лише сторінка, яку Ви чомусь возвеличуєте сайтом, але і там такої інформації не має. Загалом, люб'язно прошу користуваччів припинити вандалізм та затирати актуальну інформацію нічим не підтвердженими текстами або застарілими фактами. В Чехії зареєстровані дві Церкви, тому я дописав офіційну інформацію з посиланням на офіційні джерела. Поясніть, яка мета, наприклад спотворювати назви православних церковних угрупувань в Чехії, дописувати вигадки?

Ви розумієте, що таке подвір'я церкви? Може я чогось не знаю? Чим веб-сторінка відрізняється від сайту? Я вязв той сайт з картки в самій статті. І власне я не бачу підстав не вважати його офіційним.--Анатолій (обг.) 20:21, 7 січня 2019 (UTC)

Ви розумієте що таке Церква і яка Ваша мета замовчувати на сторінці про існування офіційно в Чехії зареєстрованих двох Міністерством Культури релігійних православних угрупувань?--Pavlo4 (обговорення) 01:27, 13 січня 2019 (UTC)--Pavlo4 (обговорення) 01:53, 13 січня 2019 (UTC)

Так, ви багато що не знаєте. Якщо Ви не розумієте різницю між сторінкою та сайтом, гляньте у словник і перестаньте вже витирати інформацію про православну Церкву в Чехії та повертати застарілі тексти з дезінформацію.--Pavlo4 (обговорення) 01:53, 13 січня 2019 (UTC)

Сайт — це сукупність веб-сторінок.--Анатолій (обг.) 10:58, 13 січня 2019 (UTC)

Пане громадян України, звідки у вас інформація що, це одна і та сама парафія, якщо навіть в оф. списках все майже інакше? Також не розумію, згідно яких правил Вікіпедії, потрібно якісь не перевірені сторінки зі сумісним обсягом вважати офіційними а натомість про офіційні сторінки Церкви та перевірені першоджерела мовчати або витирати інформацію?--Pavlo4 (обговорення) 02:16, 13 січня 2019 (UTC)

Там однакова адреса і однаковий голова. Вам цього мало?--Анатолій (обг.) 10:45, 13 січня 2019 (UTC)Це не аргумент та не є підставою безбожно стирати актуальну інформацію та замовчувати про сучасний стан Церкви в Чехії! і--Pavlo4 (обговорення) 21:32, 18 січня 2019 (UTC)

Я нічого не вважаю, я лише використовую офіційні джерела та повторюю перевірені факти. Саме так і є, за майже однією адресою (РПЦ в колишній будівлі кінотеатру, чеська православна громада в храмі і так далі) офіційно зареєстровані дві так звані православні общини і діють дві громади з трьома парафіями і у попа Ліщука мінімально дві зарплати від РПЦ та від празької православної єпархії, якщо Ви не вірите офіційному списку Міністерства Культури ЧР, подзвоніть Миколі Ліщенюку, він Вам все підтвердить.--Pavlo4 (обговорення) 01:25, 14 січня 2019 (UTC)

Прошу писати ввічливо, ваші не культурні питання можуть розцілуватися як неповага до користувачів спільноти Вікіпедії. Ще раз повторюю, я нічого не бачу, лише вичитую та записую актуальну та правдиву інформацію про православні релігійні угрупування в Чехії. Якщо хочете подискутувати, раджу спочатку вивчити термінології та відмінності між парафіями, громадами та Церквами. --Pavlo4 (обговорення) 02:29, 17 січня 2019 (UTC)

Дивно, що ми читаємо одні джерела, а бачимо різну інформацію. Я не бачу там двох церков. У реєстрі є тільки подвір'я РПЦ, а не сама РПЦ, як і написав у статті. Яка церква друга?--Анатолій (обг.) 11:08, 17 січня 2019 (UTC)

Для чого Ви окрему Церкву називаєте подвір'ям, якщо у неї юридичний статус перед державою Чехія, окрема помісна православна Церква? Там само у списках Міністерства Культури можна знайти роз'яснення, чому визнають так а не інакше, і чому як окреме релігійне угрупування. Назва це другорядне, її можна міняти щодня. --Pavlo4 (обговорення) 21:38, 18 січня 2019 (UTC)

То е я називаю, вона в реєстрі так названа. За вашою логікою, виходить, що в Україні зараз 3 православних церкви. ПЦУ, УПЦ(МП) і КПЦ, бо є ставропігія КПЦ тут. Я правильно вашу логіку розумію?--Анатолій (обг.) 21:41, 18 січня 2019 (UTC)Для чого мені знову щось закидаєте й переходите на особистості? Змірітся з фактом, що в Чехії офіційно зареєстровано 3 православні Церкви + окремо діють вами згадані подвір'я, які не контролююся та не є підзвітні Чехії, на відміну від офіційних, легально зареєстрованих та щедро фінансованих релігійних угрупувань.--Pavlo4 (обговорення) 04:07, 21 січня 2019 (UTC)

Ну скільки можна безкарно спотворювати все і тут на сторінках?

1/ Станом на 1 січня 2019 року в Чехії крім Православної церкви в чеських землях (чеськ. Pravoslavná církev v českých zemích), зареєстровані Міністерством Культури Чеської Республіки та фінансуються з державного бюджету ще дві окремі православні Церкви з офіційними назвами "Російська православна церква, подвір'я патріарха московського та всієї Русі в Чеській Республіці" (чеськ. Ruská pravoslavná církev, podvorje patriarchy moskevského a celé Rusi v České republice), Стара православна церква "Церква Святого Григорія Просвітителя" (чеськ. Církev Svatého Řehoře Osvětitele). Також в Чехії, зокрема в Празі та Карлових Варах, діють парафії РПЦ зі статусом ставропігії.
2/ Якщо на офіційних сторінках Празької православної єпархії, вказано, що це сторінки "Празької православної єпархії", вважаю редагування користувача Ahonc та спотворення непам'ятними.
3/ Якщо на офіційних сторінках Православної церкви в Словаччині написано "Вітаємо на Офіційних сторінках Православної церкви в Словаччині", не розумію, чому Ahonc вписує іншу інформацію та спотворює властні назви сторінок.
4/ Якщо на офіційних сторінках Оломоуцько-Брнєнської єпархії Православної церкви в чеських землях і в Словаччині написано, що це офіційні сторінки Оломоуцько-Брнєнської єпархії Православної церкви в чеських землях і в Словаччині, то згідно яких правил та яких інструкцій Ahonc все безкарно виправляє та спотворює на свій смак?
5/ Якщо літера G кириличною українською на письмі записується як "Ґ", то згідно яких правил потрібно властні іноземні імена спотворювати російською транслітерацією, так як це може любить робити "Ahonc" на сторінках української вікіпедії?--Pavlo4 (обговорення) 04:05, 21 січня 2019 (UTC)
Ahonc дайте відповіді на всі мої попередні питання!
6/ Скажіть ще, будь ласка, задані секти в Україні такі як МП та інші іноземні релігійні угрупування, держава Україна реєструє як окремі Церкви та вносить у державний список Міністерства культури та їм виплачує заробітною плату зі статусом церковного держслужбовця України? Бо в Чехії станом на 1 січня 2019 року крім "Православної церкви в чеських землях", зареєстровані (обов'язкова процедура для всіх помісних Церков) Міністерством Культури ЧР та фінансуються з державного бюджету ще дві окремі православні Церкви з офіційними назвами як РПЦ "Російська православна церква, подвір'я патріарха московського та всієї Русі в Чеській Республіці", Стара православна церква "Церква Святого Григорія Просвітителя". Також в Чехії, зокрема в Празі та Карлових Варах, діють окремо незалежно від держави, в якій вони находяться парафії РПЦ зі статусом ставропігії й іноземних агентів.
По п.1 — уже писав на сторінці обговорення і не один раз. І не лише я, а й інші користувачі вам писали, що подвір'я не є окремою церквою. Тож я раджу вам змиритися, що церква одна. По п. 2–4: почитайте, що таке сайт. Це сукупність веб-сторінок. Тобто «офіційні сторінки» — це і є офіційний сайт. Це я вам кажу, як веб-розробник. П.5 — почитайте український правопис. Там чітко і ясно написано, як передається G. По п.6 — в Україні кожна релігійна громада (парафія) зареєстрована. Але чи платить їм якесь міністерство зарплату, я не можу сказати. Про церкву Георгія Просвітителя — з чого ви взяли, що вона православна? Там керівник Арутюн Пілавчян, тож можна припустити, що вона вірменська.--Анатолій (обг.) 19:21, 21 січня 2019 (UTC)

Патріарх Московський та Всієї Росії[ред. код]

Прошу Вас звернути увагу, що відповідна правка у відповідності з правилами "вікіпедії" була винесена на обговорення обговорення. В даному випадку в статті уточнюється титулатура (приставка до титулу) Московського патріарха в відповідниках, які вживані Матір`ю-церквою.--V.ost (обговорення) 16:35, 7 січня 2019 (UTC)

Відповів там.--Анатолій (обг.) 16:37, 7 січня 2019 (UTC)

Щодо бота[ред. код]

Привіт. Маю питання щодо бота, який переносить файли на Вікісховище. Час від часу працюю з файлами, і деякі ставлю на перенесення на Вікісховище (таке буває рідко, щоправда, але буває). Ти колись казав, що можеш мене додати до списку "довірених". Але наскільки знаю, бот переносить ті файли, в яких останнє редагування зробив якраз довірений користувач. А я колись відкидав масові редагування твого бота, якими він видаляв проставлені кимось "недовіреним" категорії Вікісховища. Якщо ти мене додаси до того списку, чи не стане бот переносити файли, які я редагував раніше? Бо якщо так, тоді це — погана ідея, і мені хіба що новий акаунт створювати суто для роботи з файлами.

І там в Кнайпі з питань АП є нова тема, глянь, може матимеш що сказати.--Piramidion 16:00, 2 січня 2019 (UTC)

привіт! перепрошую, що втручаюся. якщо що, то я теж за те, щоб додати до перевірених. але спершу варто буде пройтися файлами «з відкиданнями» --アンタナナ 16:41, 2 січня 2019 (UTC)
Якщо додати Пірамідіона в довірені, то перенесеться понад 1000 файлів.--Анатолій (обг.) 18:06, 2 січня 2019 (UTC)

Скасування редагування[ред. код]

Добрий день! Не думав, що таке скажу, але дякую за скасування мого скачування. Просто поясню, я скасував редагування когось там не пам'ятаю кого, бо побачив у тій же статті, що районів повинно бути 11, але я їх нарахував лише 9. У тему статті не вникав, тому й допустив такої помилки. Дякую!--DiMon2711 00:19, 2 січня 2019 (UTC)

У «вашому» переліку був Могилів-Подільський район, а це очевидно помилка, бо є окрема Могилів-Подільська єпархія, тож я перевірив за сайтом РПЦ — там 7 районів лише.--Анатолій (обг.) 18:07, 2 січня 2019 (UTC)

Прямий порядок іменування чи зворотний?[ред. код]

Привіт, Толік! Наскільки розумію, за правилом ВП:ІС/Персоналії в разі іменування т. зв. "канонічним стилем" (хто лише придумав цю назву!) - порядок іменування лише прямий на відміну від Росвікі. Тому Яресько (якщо без по-батькові) - однозначно "Наталія Яресько", а якщо з по-батькові - тоді навпаки. Переглянь правило. Там хоч і є неточності, але все ж порядок - прямий чи зворотний - доволі очевидний: Леся Українка, Ярослав Рудницький і т. ін. (+Defaultsort). Mykola Swarnyk (обговорення) 04:36, 28 грудня 2018 (UTC)

Леся Українка — це псевдонім, це взагалі інше правило, Ярослав Рудницький — канадець. Наталія Яресько має громадянство України, тож іменується за зворотним порядком. Має значення не наявність по батькові, а належність до країни.--Анатолій (обг.) 22:34, 28 грудня 2018 (UTC)
Якщо ти хочеш дотримуватись букви правила, а не його сенсу, то почитай букви - там пише "з України", а не "громадян України". Вона - не з України, вона з Штатів. Але якщо подумати про дух цього (совкового, НМД,) правила - то воно більш-менш пояснюється так: - ті хто живе в совку і з совком в голові - ті пишуться паспортним порядком - там паспорт головний, там старші дядьки і тьотки кажуть як писати і читати імена. А ті, хто з (умовно кажучи) вільного світу - ті мають право самі на інтерпретацію свого імені. Людина сказала - називайте мене, наприклад, Чак Поланік - і всі називають так і не інакше. Отже, по-перше, Яресько навіть побувши коротко в міністрах, однозначно не «осовковилась» по життю. Замість навчитись красти, як усі нормальні міністри, займалась і займається чистим капіталізмом. По-друге, ЗМІ стверджують, що вона не здала свого американського громадянства. По-третє, навіть якби здала, місце народження, навчання, становлення як особистості і роду діяльності до, під час і після міністерування однозначно Західні. Якщо бажаєш змінити правило, включивши до «неканонічного» способу іменування «осіб з Заходу з набутим громадянством» - прошу дуже. Але поки що там цього нема. Знаю, що тебе не переконав, але буква правила є така як є. Mykola Swarnyk (обговорення) 23:37, 29 грудня 2018 (UTC)
Я букву розумію інакше, і всіх громадян іменую так, не лише Яресько.--Анатолій (обг.) 23:51, 29 грудня 2018 (UTC)
Ну то це й зле. Один буде перейменовувати в один бік, інший назад, де тут конструктив? Mykola Swarnyk (обговорення) 06:23, 30 грудня 2018 (UTC)

{{Громада України}}[ред. код]

Доброго вечора! Поясність будь ласка чому в деяких статтях з цим шаблоном параметри "адмін центр" та "район" з'являються автоматично, а в інших статтях ні?--МаксимО (обг.) 19:04, 26 грудня 2018 (UTC)

Ці дані беруться з Вікіданих. Якщо там не заповнено, то і в картці не відобразиться.--Анатолій (обг.) 22:58, 26 грудня 2018 (UTC)

Старий запит про OTRS-дозвіл і Блокпост пам'яті[ред. код]

Доброго вечора.

Підкажіть порядок дій для відновлення цих файлів:

через отриманий хтозна-коли OTRS-дозвіл

. До кого звертатися із зверненням? Які підтвердження чи роз'яснення кому потрібні? --VoidWanderer (обговорення) 19:21, 30 листопада 2018 (UTC)

Відновив.--Анатолій (обг.) 19:39, 30 листопада 2018 (UTC)
Дякую. --VoidWanderer (обговорення) 20:37, 30 листопада 2018 (UTC)

Попередження ВП:Е[ред. код]

Доброго дня! Іменування користувачів словами середнього роду порушує правило ВП:Е, бо даний вираз користувач сприйматиме як негативно забарвлений. Будь-ласка утримайтесь від цього і будьте ввічливі. --『 』 Обг. 12:51, 25 листопада 2018 (UTC)

У користувача стільки акаунтів різної статі, що не зрозуміло, як його називати.--Анатолій (обг.) 13:12, 25 листопада 2018 (UTC)
загальною назвою. Наприклад, користувач, юзер, персона, особа.--『 』 Обг. 13:53, 25 листопада 2018 (UTC)

Відкоти з особистого простору[ред. код]

Шановний Анатолію,

Я дійсно не сумніваюся у Ваших добрих намірах, але мені здається, що на редагування особистого простору його власник має пріоритетне право. Більша половина тих сторінок належить мені, про що свідчить проведена перевірка, до речі в обговоренні того запиту ви брали участь також. Стосовно сторінок мого батька, я не впевнена чи маю право їх видаляти, але це моє таке бажання, продиктоване тим, що я провела власне розслідування, що там трапилося насправді і виявилося, що батько став розмінною монетою у закулісних домовленостях вікі-високопосадовців. Тому я думаю, за краще вчинити таким чином і стерти всі згадки про ту історію, я свої відповіді отримала і мені досить, а інших хай воно не обходить.

Зі сподіваннями на розуміння та повагою, --Читач вікі (обговорення) 10:24, 23 листопада 2018 (UTC)

То чужі особисті сторінки, а не ваші.--Анатолій (обг.) 14:53, 24 листопада 2018 (UTC)
Навіщо ви це все робите, яке вам діло то всього-того? Вашу репліку стосовно мене "ВОНО" вважаю проявом печерного сексизму i дуже образливою. На цьому спілкування закінчую. --Читач вікі (обговорення) 00:59, 25 листопада 2018 (UTC)

Розібрана лінія[ред. код]

Привіт, скажи будь ласка оце є чи ні? Я маю на увазі 1012 та 152 км, бо на Вікімапіа або будь-де тільки слід від колій залишився... --ДмитрОст 19:03, 21 листопада 2018 (UTC)

Якщо й розібрали, то недавно. На сайті Фотоліній для заритих станцій вказують, що вони закриті [7].--Анатолій (обг.) 19:16, 21 листопада 2018 (UTC)
А в ТК4 вони ще є? --ДмитрОст 19:47, 21 листопада 2018 (UTC)
Є. Причому Тормозний там роз'їзд.--Анатолій (обг.) 20:16, 21 листопада 2018 (UTC)

Щодо OTRS[ред. код]

Вітаю. Ви вказані як єден з користувачів що мають доступ до надсилання запитів отримання вільних ліцензій. Для вас не є проблема надіслати листа до власника цього сайту? --Юрій (обговорення) 14:03, 13 листопада 2018 (UTC)

Ви не правильно розумієте суть. Агенти OTRS приймають дозволи, а не отримують їх. Якщо вам потрібен дозвіл, надішліть листа, якщо вам нададуть, тобі перешлете його до OTRS.--Анатолій (обг.) 21:51, 13 листопада 2018 (UTC)

Відкати в шаблонах про УПЦ КП[ред. код]

Немає ніяких єпархій в Греції а я уніфікував все по календарю 2018 року. Якщо ви не обізнані в цій галузі то чому без відома все коректуєте?Петрущак Обг@ 20:27, 10 грудня 2018 (UTC)

Я Грецію і прибрав. Екзархатів два зараз: Російський і Європейський.--Анатолій (обг.) 21:31, 10 грудня 2018 (UTC)

Запрошення до участі у конкурсі «Вікі любить музику»[ред. код]


Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 20:48, 23 листопада 2018 (UTC)

Будь ласка, додавайте нові теми зверху. Додати…