Обговорення:Красносільський Іван Михайлович
Автора знову занесло:
Чому подвиг моряків-чорноморців відбувся 7 листопада 1941 року, а звання Героїв їм присвоєне лише 23 жовтня 1942 року? Що насправді відбувалося під Дуванкоєм? Сучасні історики мають з цього приводу неоднозначні, часто протилежні точки зору.
Як таке можна писати у енциклопедії. Жовта преса та й годі--Kamelot 10:53, 17 лютого 2011 (UTC)
- Чому "жовта преса"? Як на мене, звичайна постановка питання, яка передує оцінці інформації. До речі, замість витрачати час на критику Ви могли б придати статті енциклопедичного стилю (як ви його бачите): по-перше, Ви такий же автор, як і я (можливо, більш досвідчений вікіпедист) і взяли на себе відповідальність за Вікіпедію, по-друге, власний приклад — краща наука. Наразі я розумію тільки, що Вас знову "Власне не сама інформація а стиль не влаштував"? З повагою, --Pavlo1 09:34, 18 лютого 2011 (UTC)
В 1913 році Комарівського району не було. Якщо в статті додана категорія про Уродженці району, область додавати не потрібно, так ми дійдем до України, Європи, Землі, Сонячної системи... Зараз підправлю--Kamelot 13:08, 18 лютого 2011 (UTC)
Взагалі важко переробляти такі тексти, які побудовані на публіцистичних джерелах. Кілька помилок виправив. Потрібно вивчити біографію повністю, щоб переробити якісно. Нехай вже так на пів енциклопедично поки що буде--Kamelot 13:23, 18 лютого 2011 (UTC)
- Дякую за допомогу. Щодо району — з точки зору банальної ерудиції ви праві. Біографія є тільки одна розтиражована з «Герои Советского Союза: Краткий биографический словарь - 1988» (наприклад див. тут). Там Борзнянский район (такого, звісно, до 1923 року теж не було). Комарівський район — взяв в запаснику музею КЧФ з картки безповоротних втрат. Однак вона також зареєстрована в лютому 1945 (!!!). Правду зараз взагалі не дізнаєшся, вона швидше за все "ліквідована" — такої думки дотримуються і в музеї КЧФ і в Музеї героїчної оборони... З пов. --Pavlo1 13:36, 18 лютого 2011 (UTC)