Обговорення:Німецька вівчарка

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця стаття є частиною Проекту:Собаки (рівень: невідомий)
Вікіпедія:Проект:Собаки

Мета проекту — покращувати усі статті, що розповідають про кінологію. Ви можете покращити цю статтю, відредагувавши її, а на сторінці проекту вказано, чим ще можна допомогти. Учасники проекту будуть вам вдячні.

??? Цю статтю ще ніхто не оцінив за шкалою оцінок статей Проекту:Собаки.
Чим допомогти:
Berger allemand en montagne.jpg
Статтю «Німецька вівчарка» поліпшено в рамках Тижня кінології
(23 серпня 2010 року — 11 вересня 2010 року)
Borderkolie.jpg

Привіт, Романе![ред. код]

Дуже гарно оформлена сторінка обговорення! Але ж Романе, ще краще було б, якби в статті всі терміни були без (!) червоного кольору. Тут два варіанти (гадаю знаєш, про всяк випадок скажу) - написати ЩЕ НЕ створені статті, або варіант два - потерти квадратні дужки. З дужками залюбки допоможу за твоєї згоди, із статтями не дуже, бо мої теми трохи інші....

Що скажеш? --Nickispeaki 23:59, 1 липня 2011 (UTC)

Стиль, ОД[ред. код]

«Завжди існували німецькі вівчарки з трохи довшою шерстю, довгошерсті....» — Це елементарно відомі два підвиди Н.В. - лангхар (довгошерста) и курцхар (короткошерста - див.статтю в Нім-вікі)
«Німецька вівчарка — собака, як кажуть, «вище середнього зросту», її зріст становить 58 — 65 сантиметрів. Щоправда, завжди були любителі, яким здавалося...» — Нажаль, як кажуть, це все «художня лірика» гідна для вашаго персонального блогу. А зріст 60-65 см вже вказаний вище в таблиці-картці. Хоча можливо ці 2 см розбіжності не мають для вікі-автора ніякого значення.
Здається, що шановний пане авторе забув про правило ВП:ЧНЄВ. Вікіпедія — це не місце для власної творчості та щей досить невисокого гатунку.--85.176.129.9 18:19, 10 грудня 2013 (UTC)

Шановний анонім, ніщо не заважає вам внести ці зміни, якщо у вас є авторитетні джерела, що підтверджують вашу точку зору.--Andrux (обговорення) 15:11, 19 грудня 2013 (UTC)

Вівчарка?[ред. код]

Чому всі собаки вівчарями названі? Вівчар - це чабан, пастух; а вівчарка — це собака. Інші словники також не знають ніяких собак-вівчарів. Виходить, що назвати вівчарок вічарями, це як бджіл пасічниками називати...--Cumanian (обговорення) 03:15, 10 березня 2017 (UTC)