Обговорення:Список пам'ятників Тарасові Шевченку

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Coat of Arms of Cherkasy Oblast.svg Стаття «Список пам'ятників Тарасові Шевченку» є частиною Вікіпроекту «Черкащина», який покликаний покращувати усі статті, що розповідають про Черкаську область. Якщо маєте бажання створювати або покращувати статті про Черкащину, Ви також можете долучитися до проекту. Ласкаво просимо всіх!

Потрібна ваша допомога: Необхідні статтіНезавершені статті
Статистика відвідуваності статті «Список пам'ятників Тарасові Шевченку»

Найвищий?[ред. код]

Невідомо чому пам'ятник у Ковелі подається як найвищий. Поміж тим як дніпропетровський пам'ятник хіба що не найбільший у світі, принаймні вищий за ковельський. OKulyk (обговорення) 13:42, 1 серпня 2015 (UTC)

АВТОРА![ред. код]

Будь ласка, якщо у вас є інформація про авторів пам'ятників, то додавайте також її. Просто картинка - цікаво, але не інформативно.
~~AndrijKo 12:00, 31 травня 2008 (UTC)

Правопис[ред. код]

В давальному відмінку, що стосується осіб, краще закінчення -овіШевченкові. --Friend Peace symbol.svg 15:23, 3 серпня 2007 (UTC)

Найперші пам'ятники в Україні[ред. код]

Я чув таку байку, що перший памятник був поставлений у смт Винники (Личаківський район м. Львова) та підтвердити це не можу.

Можливо, але треба це перевірити. Я он знайшов, що перший пам'ятник (бюст) встановили у Форт-Шевченко. Тут про достовірність будуть говорити тільки фото :) Тому якщо маєш можливість, зафоткай те що є зараз у твоєму місті і дізнайся більш детальніше про те що казав. То як? ~ AndrijKo 12:00, 16 жовтня 2007 (UTC)
Достовірно лише відомо про те, що він був перший у Зах. Укр. http://www.vynnyky.com/1913.html Adz 10:06, 16 жовтня 2007 (UTC)
Коли ми обговорювали цю статю по Асі і ти сказав що: я теж переговори веду.... :-D і закінчив спілкування із клієнтом - я міркував що справа стосується нашої роботи, не твоєї, а мова йшла про твій паралельний звінок до Винник. Службовці Винниківського музею були дуже вічливі і буде негаразд не перезвоннити їм. Ти маєшь можливість, бажання зателефонувати? (+38 032 298 0536) Власник музею дуже обізнана людина в краєзнавстві і історії. Впевнений, що тобі як зацікавленій стороні, буде цікаво обговорити питання памятника Т.Г.Шевченка безпосередньо у Винниках та ін. містах. До речі, можливо у нього є фотографія місцевого памятника. Я представлявся як "дописувач укр. Вікіпедії".Adz 13:00, 16 жовтня 2007 (UTC)
Дякую :) подробиці - аською. AndrijKo 09:45, 17 жовтня 2007 (UTC)

Скорочення статті[ред. код]

Пропоную розбити статтю на менші, бо ця вже надто велика і громіздка. Можна почати з того, що Пам'ятники Тарасові Шевченку в Україні, Пам'ятники Тарасові Шевченку за межами України, а коли інформації стане більше, можна створити окремі статті за областями і країнами --Tomahiv 21:50, 25 вересня 2009 (UTC)

Стаття має на даний час «некритичну вагу» (~81 К), натомість є репрезентативною, крім того вона вже більш ніж на 50-70 % покриває пам'ятники Т.Г. Шевченку в світі і приблизно стільки (або трохи менше) українські, так що наразі «розбивати» статтю, принаймні зараз немає необхідності. --IgorT 21:59, 25 вересня 2009 (UTC)
Пропоную таки розбити статтю на декілька, бо в ній вже стільки інформації, що важко зорієнтуватися, що і де, важко правити. --Микола Василечко (обговорення) 12:09, 28 червня 2013 (UTC).
Підтримую пропозицію попереднього дописувача - стаття вже занадто велика і потребує розбиття щонайменше на дві статті - окремо про пам'ятники в Україні та окремо про памятники за межами нашої держави. Крім того вважаю за доцільне переформатувати саму статтю, а саме переробити її у табличний формат, наприклад як стаття про пам'ятники Одеси. --Urum (обговорення) 20:34, 8 травня 2014 (UTC)
У табличному форматі стаття буде ще більш громіздкою: зараз про більшість пам'ятників нема статей і для значної кількості немає фото, а в разі кількох пам'ятником у місті вони подаються списком. Таблично стаття стане ще довшою (приклад — Пам'ятники Володимиру Великому) — NickK (обг.) 21:47, 8 травня 2014 (UTC)
Не можу з Вами погодитися, що у табличному форматі стаття стане ще більш громіздкою, навпаки в такому разі вона буде більш структурованою та зручною для читання. Не думаю, що у близькому майбутньому будуть створені окремі статті навіть для тих памя'тників Шевченку, про які є хоч якась інформація, тому що інформація ця недостатня для написання повноцінної статті. Про написання статей про всі пам'ятки я мовчу. В Одеській області їх, наприклад, більше 40. За таких умов таблична форма, як на мене, найкраща для відображення наявної інформації. --Urum (обговорення) 11:22, 15 травня 2014 (UTC)

Софія, БГ[ред. код]

http://drageotee.livejournal.com/256824.html

Батумі, Грузія[ред. код]

http://www.rutraveller.ru/place/128930