Обговорення:Телемедицина

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця стаття є частиною Проєкту:Медицина (рівень: 2, важливість: середня)
Вікіпедія:Проєкт:Медицина Мета проєкту — створення якісних та інформативних статей на теми, пов'язані Медициною. Ви можете покращити цю статтю, відредагувавши її, а на сторінці проєкту вказано, чим ще можна допомогти. Учасники проєкту будуть вам вдячні.
II
(розвинута)
Ця стаття за шкалою оцінок статей Проєкту:Медицина має рівень «розвинута стаття».

Середня

Важливість цієї статті для проєкту Медицина: «середня»
Чим допомогти:
Додайте, будь ласка, шаблон {{Вікіпроєкт:Медицина|важливість=|рівень=}} до всіх обговорень нових і старих статей, а також категорій з даної тематики.

Стаття Телемедицина[ред. код]

Пропоную в даному розділі розміщувати та додавати іформацію лише щодо медицини для населення. Тому пропоную перенести у відповідний розділ інформацію щодо телемедицини для тварин і назвати розділ Телеветмедицина. Прошу долучитись до обговорення. Дякую! З повагою Vydzigora.

Пропоную цю статтю почистити від реклами різних компаній та оригінального дослідження.--Brunei (обговорення) 20:47, 4 січня 2021 (UTC)

Державна телемедична служба в Україні є власне засновником цього поняття в Україні, потім виникли телемедичні служби інших форм власності. Ви пропонуєте видалити рекламу в залежності від форми власноті телемедичного сервісу, тобто залишити тільки державні телемедичні сервіси ? З повагою (обговорення) 21:06, 8 січня 2021 (UTC)

Це поняття не виникло в Україні. Тут стаття не про телемедичні сервіси в Україні (це може бути темою іншої статті), а про розділ медицини. Про нього варто написати об'єктивну інформацію в світова ому розрізі.--Brunei (обговорення) 23:47, 8 січня 2021 (UTC)