Обговорення:Українська Народна Республіка Рад
Статистика відвідуваності сторінки «Українська Народна Республіка Рад»
Цю статтю перейменовано з Більшовицький заколот в УНР за рішенням спільноти (див. на сторінці Вікіпедія:Перейменування статей/Більшовицький заколот в УНР → Українська Народна Республіка Рад) Повторне виставлення статті на перейменування при відсутності вагомих підстав для перегляду попереднього рішення може розглядатися як порушення правила ВП:НДА (див. розділ «Не випробовуйте на міцність»). Нове обговорення можливе лише у випадку, якщо старі аргументи не були враховані або з'явились нові. |
УНР зі столицею в Харкові
[ред. код]Украї́нська Наро́дна Респу́бліка (радянська) — українська держава зі столицею в Харкові, створена в листопаді 1917 року в умовах розвалу Російської імперії і німецької оккупації, на противагу пронімецькій і проєвропейській УНР зі столицею в Києві в умовах громадянської війни. Початково одна з кількох незалежних республік, утворених на Україні, яка завдяки тісним зв'язкам з іншими радянськими республіками, утвореними на теренах колишньої Російської імперії і країн Степу, перетворилася на УСРР у складі Радянського Союзу. Ця група сформувала на незалежному Всеукраїнському з'їзді рад (бо скликаний в Києві 17 грудня 1917 р. З'їзд Рад Селянських, Солдатських і Робітничих Депутатів висловив «цілковите довір'я і свою рішучу підтримку УЦР») так званий уряд у м. Харкові 25 грудня 1917 року, після чого на його швидке запрошення Червона Армія РРФСР здійснила першу окупацію незалежної України (січень 1917 - лютий 1918).
- Вийшло визначення з радянського підручника історії. Було: Ця група сформувала на сфальсифікованому Всеукраїнському з'їзді рад (бо скликаний в Києві 17 грудня 1917 р. З'їзд Рад Селянських, Солдатських і Робітничих Депутатів висловив «цілковите довір'я і свою рішучу підтримку УЦР») . Стало Ця республіка була формально утворена на незалежному Всеукраїнському з'їзді рад (бо скликаний в Києві 17 грудня 1917 р. З'їзд Рад Селянських, Солдатських і Робітничих Депутатів висловив «цілковите довір'я і свою рішучу підтримку УЦР»). Логіка зникла, з'явилася радянська пропаганда. P.S. Особливо вразила німецька окупація УНР, це щось нове — NickK 08:27, 25 травня 2011 (UTC)
Дві статті про одне і те ж?
[ред. код]Поясніть, будь-ласка, чому повинні існувати різні статті Українська Радянська Республіка та Українська Народна Республіка Рад? З'їзд один і той же; дати ті ж; керівники ті ж.--Dgho (обговорення) 09:51, 24 грудня 2020 (UTC)
Щодо так званого «видалення»
[ред. код]Статті вже 15 років, вона наявна у 14 іншомовних Вікіпедіях. А тут користувач з нейпринятним ніком видатного діяча України пропонує на видалення без будь-яких адекватних аргументів. Усі шаблони слід негайно видалити. Користувача назавжди заблокувати, нік видалити, нівелювати усі його вандальні дії у ВП за останні дні. -- 95.158.41.37 (обговорення) 12:13, 2 грудня 2022 (UTC)