Обговорення:Щипці для нігтів

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
CC-logo.svg

Ця стаття містить текст, перекладений зі статті «Nail clipper» англійської Вікіпедії.

Icono de traducción.svg

Нігтьоклац vs "Щипці для нігтів"[ред. код]

Всесильний Ґуґл каже що різниця між двома назвами у вживаності у УкрМережі є фактично мінімальною. Так нігтьоклац має 8 пошукових результатів, а "щипці для нігтів" - 34:

--BezosibnyjUA (обговорення) 05:41, 29 липня 2012 (UTC)

В принципі мені абсолютно байдуже. Але все ж таки з восьми посилань на нігтьоклац, які знайшов гугл 1. Вікіпедія:Перейменування статей/Нігтьоклац → Щипці для нігтів ..., 2. Щипці для нігтів — Вікіпедія..., 3. Категорія:Сторінки до перейменування — Вікіпедія..., 4. Вікіпедія:Перейменування статей — Вікіпедія... 5. Вікіпедія:Перейменування статей - Головна сторінка - Wikipedia... 6. Користувач:Дмитрий Драганов - Wikipedia... 7. Користувач:Учитель - Wikipedia... Отак розмножуються словотвори. Цією безглуздою дискусією ми розвиваємо цей процес. Вітаю. --Pavlo1 (обговорення) 10:49, 29 липня 2012 (UTC)
А в чому шкода словотворів, коли вони з'являються в той час коли підходящого слова в українській мові не було. Будьмо відвертими, що "Щипці для нігтів", що оцей "Кліпсер" є кальками з російської, і в них не відчувається українського кореневої основи, як це є у нігтьоклаці.--BezosibnyjUA (обговорення) 17:24, 29 липня 2012 (UTC)
Взагалі — тільки користь. В даному випадку — шкода: ВП:ОД. Треба починати не з енциклопедії. --Pavlo1 (обговорення) 17:34, 29 липня 2012 (UTC)