Обговорення:DZIDZIO Контрабас

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Вікіпедія:Проект:Кінематограф     (Рівень 1, Важливість «висока»)
Вікіпедія:Проект:Кінематограф Ця стаття є частиною Проекту:Кінематограф, метою якого є створення якісних та інформативних статей на теми, пов'язані з кінематографом. Якщо ви хочете допомогти проекту, то можете відредагувати статтю, до якої належить це обговорення, або відвідати сторінку проекту, де зможете, крім іншого, приєднатися до проекту та взяти участь у його обговоренні.
I
(повна)
Ця стаття за шкалою оцінок статей Проекту:Кінематограф має 1 рівень.

Висока

Важливість цієї статті для проекту Кінематограф: висока

Кошторис[ред. код]

Вітаю колеги @Pesko: @LeonNef: ! Ось тут пишуть що кошторис був 4 млн грн. Як вважаєте, це достатньо АД джерело аби включити цю суму у інфобокс статті? https://kino-teatr.ua/uk/main/box_article/article_id/342.phtml (п.с. Раніше була інфа від Zaxid.net що за інформацією опитаних кіноекспертів, кошторис був менше 10 млн. https://zaxid.net/dzidzio_kontrabas_stav_pershim_ukrayinskim_filmom_shho_okupivsya_u_prokati_n1437927 )--Piznajko (обговорення) 16:53, 6 жовтня 2017 (UTC)

на скільки пам'ятаю, в цих джерелах, і в тих, що у статті — це все оціночні дані, тому їх варто дати переліком. думаю, доки справжньої цифри не назвуть продюсери/виробники, то слід так і писати — бюджет = 4 млн (оціночні дані)<джерела>--Pesko (обговорення) 18:41, 6 жовтня 2017 (UTC)

Речення про появу "на торрент-трекерах"[ред. код]

Речення у статті "Через півгодини після телевізійної прем'єри стрічка була доступна на торрент-трекерах" є оціночним, безпідставним (незважачючи що там надається джерело) і тенденційне. Моя логіка:

  • Практично кожен популярний фільм чи серіал у світі (будь то український чи голівудьский фільм) "через півгодини" з'являється на торрент-трекерах та Warez порталах після транляції по ТБ/релізу в Amazon video/iTunes/рулізу на Blu-Ray та DVD тощо тощо. Це факт і це є правдою для ВСІХ популярних фільмів та серіалів у світі. Навіщо це підкреслювати лише для фільму DZIDZIO Контрабас? Бо таке ж саме речення можна додати до практично всіх статей укрвікі про фільми та серіали (замінивши у деяких випадках "після телевізійної прем'єри" на "після прем'єри на iTunes/Blu-Ray"
  • Саме речення - брехня. Ми всі прекрасно знаємо що існує лише один україномовний торрент-трекер у світі (про який є стаття тут в укрвікі) на якому з'являються україномовні фільми (і Dzidzio Контрабас є переважно україномовним фільмом, не зважаючи на репліки однієї героїні російською) і на цьому трекері фільм з'явився 2 січня 2018 року і не через пів години а через пів дня. Більше ніякі трекери цей фільм 2 січня цей фільм не викладали (можна пересвідчиться ввівши в пошук "Dzidzio" у найбільшому торрент пошуковику в світі Torrentz2: https://torrentz2.eu/searchA?f=DZIDZIO ; нам чітко видно що найстаріший реліз від 2 січня 2017 року був від команди вищезгаданого україномовного трекера)

Беручи вищезгадані аргументи пропоную вилучити це речення повністю зі статті.--Piznajko (обговорення) 00:07, 13 січня 2018 (UTC)

згоден, вилучив--Pesko (обговорення) 09:19, 27 лютого 2018 (UTC)
Дякую.--Piznajko (обговорення) 14:10, 27 квітня 2018 (UTC)