Обговорення користувача:Гармонический Мир

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Модуль External links[ред. код]

Переніс дискусію сюди--Unikalinho (обговорення) 13:32, 27 вересня 2016 (UTC)

Автопатрульний[ред. код]

Чи є бажання отримати статус? --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 13:22, 13 жовтня 2016 (UTC)

@Khodakov Pavel: Вітаю! Я не проти цього.
З повагою, Гармонический Мир (обговорення) 18:16, 13 жовтня 2016 (UTC)
ВП:ЗПП --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 17:09, 15 жовтня 2016 (UTC)
@Khodakov Pavel: Подам заявку, коли буду мати більшу кількість редагувань.
З повагою, Гармонический Мир (обговорення) 20:22, 15 жовтня 2016 (UTC)
Буду чекати. Хоча тоді вже і у патрульні можна буде замахнутись. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 14:25, 21 жовтня 2016 (UTC)

Ваша думка стосовно статті Майкл Мур[ред. код]

Вітаю! Свого часу Ви вносили дрібні уточнення до статті Майкл Мур, яка отримала статус доброї ще 2007 року. Відтоді вимоги до добрих статей значно зросли. Будь ласка, висловіть свою думку щодо цієї статті на сторінці Вікіпедія:Кандидати у добрі статті/Позбавлення статусу. Буду вдячний! --Friend (обг.) 11:50, 13 серпня 2018 (UTC)

Патрульний[ред. код]

Вітаю колего! Не думай, що я проти твого статусу, але бути і там, і тут буде сутужно. Тим паче 500 зчимось редагувань на мою думку замало. Можеш зняти номінацію, потім наберешся більше досвіду і знову подаси, а можеш не знімати і тебе затвердять. Вирішуй сам я тільки поради даю. З повагою Professor Senkler (обговорення) 19:33, 19 серпня 2018 (UTC)

  • @Professor Senkler: 500 редагувань замало? Ви, напевно, забули про діючі правила проекту. У Користувача 470+ редагувань в загальному просторі, коли достатньо 200. Ваша думка, напевно, має право на життя, але вона не повинна йти в розріз з правилами. З повагою, Вікторія III (обговорення) 19:58, 19 серпня 2018 (UTC)
    • Вікторія III Автопатрульний це звісно добре, але я був за те, щоб дали патрульного, а для цього ще пару місяців потрібно було працювати, а там дивись і все. Та це вже не дуже важливо. Можна привітати номінанта зі статусом. Успіху та натхнення для цьої тяжкої роботи! З повагою Professor Senkler (обговорення) 20:03, 19 серпня 2018 (UTC)
  • Professor Senkler, моя заявка була на статус автопатрульованого. Напевно, Ви це не помітили. З повагою — Гармонический Мир (обговорення) 13:21, 20 серпня 2018 (UTC)

Попередження[ред. код]

Ви порушуєте принцип (ВП: ВР). Подальше влаштовування вами війни редагувань з вилученням інформації, підтвердженної джерелами, яка відповідає вимогам Вікіпедії, буде вимагати поставлення питання щодо номінації вас на позбавлення статусу патрульного.--Парус (обговорення) 04:54, 14 квітня 2019 (UTC)

Абсолютно вірно[ред. код]

+5! [1].(пишу вам тут, бо СО#Зеленський заблоковано) Ще цікава деталь: місцева гопота, яка не може спокійно пройти мимо "єврейського походження" та посилається начебто на en-wiki, весь час проходить повз такий факт, що англо-американський та інші європейські вікі-розділи (напр. в Wiki-de) в статтях-персоналіях про емігрантів з Росії, України тощо, з етнічним єврейським підґрунтям, вказують "russian-, ukrainian- etc. ...-descent" (нім. Abstammung). Зрозуміло, що мається на увазі країна походження, громадянство або суспільство. У статтях про сучасних політиків та суспільних діячів "цивілізовані" вікірозділи взагалі дуже обережно обходять цю тему. Якщо тільки сам сабж свої етнічні корені не педалює. Походження "за кров'ю" це цілком нацистська та радянська практика, яка місцевому маргіналу в'їлася у підсвідомість "з молоком матері". Вони не хочуть і не можуть розуміти, що їх елементарно "розводять" як стадо баранів. І це стосується не тільки теми-проблеми етнічного походження. Войовничі атавізми колоніального імперського "радянського дискурсу" (свідомості) я бачу тут скрізь - у статтях про політику, економіку, філософію, тощо.--77.8.98.98 12:36, 23 квітня 2019 (UTC)

Так, Ви маєте рацію.
А СО статті не заблокована: її можуть редагувати автопідтверджені користувачі.
З повагою — Гармонический Мир (обговорення) 13:05, 23 квітня 2019 (UTC)