Обговорення користувача:Гармонический Мир

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Модуль External links[ред. код]

Переніс дискусію сюди--Unikalinho (обговорення) 13:32, 27 вересня 2016 (UTC)

Автопатрульний[ред. код]

Чи є бажання отримати статус? --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 13:22, 13 жовтня 2016 (UTC)

@Khodakov Pavel: Вітаю! Я не проти цього.
З повагою, Гармонический Мир (обговорення) 18:16, 13 жовтня 2016 (UTC)
ВП:ЗПП --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 17:09, 15 жовтня 2016 (UTC)
@Khodakov Pavel: Подам заявку, коли буду мати більшу кількість редагувань.
З повагою, Гармонический Мир (обговорення) 20:22, 15 жовтня 2016 (UTC)
Буду чекати. Хоча тоді вже і у патрульні можна буде замахнутись. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 14:25, 21 жовтня 2016 (UTC)

Ваша думка стосовно статті Майкл Мур[ред. код]

Вітаю! Свого часу Ви вносили дрібні уточнення до статті Майкл Мур, яка отримала статус доброї ще 2007 року. Відтоді вимоги до добрих статей значно зросли. Будь ласка, висловіть свою думку щодо цієї статті на сторінці Вікіпедія:Кандидати у добрі статті/Позбавлення статусу. Буду вдячний! --Friend (обг.) 11:50, 13 серпня 2018 (UTC)

Патрульний[ред. код]

Вітаю колего! Не думай, що я проти твого статусу, але бути і там, і тут буде сутужно. Тим паче 500 зчимось редагувань на мою думку замало. Можеш зняти номінацію, потім наберешся більше досвіду і знову подаси, а можеш не знімати і тебе затвердять. Вирішуй сам я тільки поради даю. З повагою Professor Senkler (обговорення) 19:33, 19 серпня 2018 (UTC)

  • @Professor Senkler: 500 редагувань замало? Ви, напевно, забули про діючі правила проекту. У Користувача 470+ редагувань в загальному просторі, коли достатньо 200. Ваша думка, напевно, має право на життя, але вона не повинна йти в розріз з правилами. З повагою, Вікторія III (обговорення) 19:58, 19 серпня 2018 (UTC)
    • Вікторія III Автопатрульний це звісно добре, але я був за те, щоб дали патрульного, а для цього ще пару місяців потрібно було працювати, а там дивись і все. Та це вже не дуже важливо. Можна привітати номінанта зі статусом. Успіху та натхнення для цьої тяжкої роботи! З повагою Professor Senkler (обговорення) 20:03, 19 серпня 2018 (UTC)
  • Professor Senkler, моя заявка була на статус автопатрульованого. Напевно, Ви це не помітили. З повагою — Гармонический Мир (обговорення) 13:21, 20 серпня 2018 (UTC)

Попередження[ред. код]

Ви порушуєте принцип (ВП: ВР). Подальше влаштовування вами війни редагувань з вилученням інформації, підтвердженної джерелами, яка відповідає вимогам Вікіпедії, буде вимагати поставлення питання щодо номінації вас на позбавлення статусу патрульного.--Парус (обговорення) 04:54, 14 квітня 2019 (UTC)

Абсолютно вірно[ред. код]

+5! [1].(пишу вам тут, бо СО#Зеленський заблоковано) Ще цікава деталь: місцева гопота, яка не може спокійно пройти мимо "єврейського походження" та посилається начебто на en-wiki, весь час проходить повз такий факт, що англо-американський та інші європейські вікі-розділи (напр. в Wiki-de) в статтях-персоналіях про емігрантів з Росії, України тощо, з етнічним єврейським підґрунтям, вказують "russian-, ukrainian- etc. ...-descent" (нім. Abstammung). Зрозуміло, що мається на увазі країна походження, громадянство або суспільство. У статтях про сучасних політиків та суспільних діячів "цивілізовані" вікірозділи взагалі дуже обережно обходять цю тему. Якщо тільки сам сабж свої етнічні корені не педалює. Походження "за кров'ю" це цілком нацистська та радянська практика, яка місцевому маргіналу в'їлася у підсвідомість "з молоком матері". Вони не хочуть і не можуть розуміти, що їх елементарно "розводять" як стадо баранів. І це стосується не тільки теми-проблеми етнічного походження. Войовничі атавізми колоніального імперського "радянського дискурсу" (свідомості) я бачу тут скрізь - у статтях про політику, економіку, філософію, тощо.--77.8.98.98 12:36, 23 квітня 2019 (UTC)

Так, Ви маєте рацію.
А СО статті не заблокована: її можуть редагувати автопідтверджені користувачі.
З повагою — Гармонический Мир (обговорення) 13:05, 23 квітня 2019 (UTC)
) дякую. Грунтовними вікі-правилами не передбачається логін, щоб написати пару фраз на СО, а ні щоб взагалі редагувати тіло статей. Якщо дуже часто адміни ведуть себе як останні босяки, або агентура ворожої держави на зпл., то немає ніякої охоти тут взагалі з'являтися.
Я свій внесок зробив і колись чималий, а головне суттєвий. Моє кредо було писати статті кращі ніж на Ру-вікі. І запропонував активу писати статті на базі кращих європейських енциклопедій та лексиконів - але їм цього не треба. Їм треба мабуть фан-клуб аніме, футболу та порнозірок. В мене вдома непогана енциклопедійна бібліотека як з сусппільних наук, так і загальні енциклопедії (напр. кілька видань Brockhaus, включно останнє 21-е вид., "глянцоване кольорове"). Було б добрим ділом подарувати все це бібліотеці якогось з українських ВНЗ. Але приходиться роздавати-дарити кому попало.--77.8.98.98 14:39, 23 квітня 2019 (UTC)
"Було б добрим ділом подарувати все це бібліотеці якогось з українських ВНЗ."
Як можна з Вами зв'язатися? Думаю, можна спробувати це організувати.
З повагою — Гармонический Мир (обговорення) 15:14, 23 квітня 2019 (UTC)

Надмірна вікіфікація[ред. код]

Напишу вам іще сюди, щоб не казали, ніби вас не попереджали. Енциклопедія - не ясельна група дитячого садка. Такі поняття як "Україна", "Росія", "Німеччина" та ще цілі категорії базових, банальних понять вікіфіковувати (позначати у подвійних квадратних дужках, щоб можна було перейти на ці терміни) НЕ СЛІД, можете переконатись отут: ВП:НВ. Додаючи їх, ви лише засмічуєте статтю. Тим більше не слід цього робити повторно, з впертості чи назло. Такі дії, якщо вони робляться вами не через незнання, а через намагання комусь щось доказати, можуть бути потрактовані як ВП:НДА або як "гра з правилами". Майте на увазі, що вдруге/втретє одне й те саме довго пояснювати не будуть. Війна правок - це прямий шлях до блокування. Mykola Swarnyk (обговорення) 06:30, 26 квітня 2019 (UTC)

Mykola Swarnyk, це правило можна, по-перше, по-різному трактувати, по-друге, оскаржити. Але якщо Ви наполягаєте, чому Ви не прибрали з преамбули статті посилання на статтю про СРСР? UPD. Завдяки AlexKozur з'ясувалося, що ВП:НВ — це не правило, а лише проект.
Також повідомлю Вам, що Ваш коментар "Ви щось не врубаєтесь?" порушує правило ВП:Етикет. Це теж попередження і вже не перше.
Гармонический Мир (обговорення) 11:20, 26 квітня 2019 (UTC)
  • Доброго дня! Дивіться інколи і СО. Це не правило, а проект правила. Де-факто діє. Як варіант разом посидіти обдумати проєкт правила і надіятись, що потім спільнота його сприйме і затвердить. А нині не ніщо інше як гра з правилами. --『  』 Обг. 10:55, 26 квітня 2019 (UTC)
  • Ви просто настроєні на конфронтацію - але це неконструктивний підхід. Ви вже зробили крок до "війни відкотів". Війну відкотів ви не оскаржите, просто підказую вам, куди не варто сунутись. Повторне повернення неконструктивних правок через вредність веде вас до серйозніших порушень. Небажання адаптувати свої дії і небажання розуміти, чим ті чи інші правки тут регламентуються - це шлях в нікуди. Ідете в нікуди - туди і прийдете. Це не зі зла, просто констатація. Mykola Swarnyk (обговорення) 19:00, 26 квітня 2019 (UTC)
Mykola Swarnyk, тобто відповіді, чому Ви не прибрали з преамбули статті посилання на статтю про СРСР немає? --Гармонический Мир (обговорення) 19:22, 26 квітня 2019 (UTC)
Так, справді я не ходив за вами і не витирав усе підряд. На мою думку, срср справді там зайвий. Тепер, як вам уже ясніша суть вікіфікації, маєте нагоду піти і прибрати зайве самостійно. Сприйму це як знак з вашого боку до конструктиву і до співпраці. Дякую за розуміння. Mykola Swarnyk (обговорення) 19:40, 26 квітня 2019 (UTC)
Mykola Swarnyk, посилання на статтю про СРСР додане не мною. А Вам дійсно не варто "ходити за мною". Ми вже з'ясували, що ці Ваші дії грунтуються не на затверджених правилах Вікіпедії. --Гармонический Мир (обговорення) 19:52, 26 квітня 2019 (UTC)

Перенесено з ЗПА[ред. код]

Mykola Swarnyk, якщо Ви згадуєте користувача, варто його пінгувати: Oleg Yunakov. З повагою — Гармонический Мир (обговорення) 12:37, 3 травня 2019 (UTC)

  • Mykola Swarnyk, по-перше, у Вас упереджене ставлення до користувача Oleg Yunakov. Те, що він адміністратор у ru-Вікі, нічого не змінює. Адмін може бути з любої країни, не обов'язково з Росії. Та навіть якщо б він був з РФ, це не привід для ворожого ставлення — там теж є різні люди з різними думками, позиціями та вподобаннями. По-друге, якщо Ви згадуєте людину, то варто її пінгувати, щоб вона у разі неправдивої або наклепницької інформації про неї мала змогу відповісти. Так Ви будете показувати своє шанобливе ставлення до прав людини. З повагою — Гармонический Мир (обговорення) 21:28, 3 травня 2019 (UTC)

ВП:НВ[ред. код]

Шановний колего, у нинішньому стані ВП:НВ викликає багато питань і взагалі не діє. Згідно з рядом пропозицій до нього внесено поправки і зміни. Дякуємо за ваш внесок. Якщо ви ще не проголосували, прохання перейти на цю сторінку і проголосувати. Сьогодні останній день. Завтра можна внести додаткові уточнення, доповнення, зміни, але принаймні ми вже будемо мати основу. Mykola Swarnyk (обговорення) 17:19, 31 травня 2019 (UTC)

Запрошуємо взяти участь у WikiScience Contest 2019[ред. код]

Вітаю!

До кінця листопада триває WikiScience Contest 2019 — конкурс статей, присвячений науковим темам. Цьогоріч у конкурс включені три наукові дисципліни: біологія, фізика та археологія. Беріть участь у конкурсі і допоможіть українській Вікіпедії поповнитися фаховими статтями на ці теми!

У конкурсу є призовий фонд, і ви маєте шанс виграти цінні призи за перемогу та активну участь у кожній з номінацій. Призами будуть сувеніри та сертифікати інтернет-магазинів. Детальніші правила участі можна прочитати в регламенті.

До речі, паралельно у Вікісховищі відбувається фотоконкурс Wiki Science Competition 2019 в Україні. Приєднуйтесь до нього також!

Якщо будуть питання, пишіть на SciencePhotoAt sign.svgwikimedia.org.ua або на Фейсбук-сторінку.

З повагою, --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) (від імені організаційного комітету конкурсу) 11:01, 14 листопада 2019 (UTC)

Ви отримали це повідомлення, бо вказали на своїй сторінці, що є біологом чи фізиком та/або цікавитесь біологією чи фізикою.