Обговорення користувача:Aced

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Архіви: 201220132014201520162017-201820192020
Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за вересень—жовтень[ред. код]

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна». Читайте повну версію тут, скорочену — нижче.

Новини за вересень
  • У вересні відбулися дві знакові події для української спільноти вікіпедистів:
    • Українська Вікіпедія вийшла на 17 місце за кількістю статей серед 303 мовних розділів. Про подробиці події читайте у нашому блозі.
    • Стаття про столицю України в англомовному розділі Вікіпедії була перейменована із «Kiev» на «Kyiv». Пригадали історію питання разом з вікіпедистами.
  • 30 вересня завершився фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки» в Україні. 550 учасників та учасниць завантажили рекордну кількість файлів за 9-річну історію конкурсу — понад 47 000 фото. Дякуємо усім, хто долучилися! Стежте за новинами та результатами у соцмережах проєкту: Facebook logo.png Instagram icon.png AIMMP@Twitter.png
Вибрані анонси на жовтень
  • Триває голосування щодо дат Вікіконференції 2020, а також збір пропозицій тем та спікерів на сайті «Вікімедіа Україна».
  • Подовжено обговорення планів діяльності «Вікімедіа Україна» на 2021 рік. Запрошуємо пропонувати ініціативи, які ви хотіли б втілити наступного року і які потребують підтримки, або просто висловити свої думки та побажання на сайті «Вікімедіа Україна» або у Кнайпі.
  • У жовтні стартує другий конкурс статей «Вікіпедія для школи». Конкурс триватиме із 20 жовтня до 20 грудня, але реєструватися запрошуємо уже зараз. Запрошуємо освітян долучатися та позмагатися за цінні призи. Анонс та реєстраційна анкета.

Детальніше — у повній версії дайджесту

Ви отримали це повідомлення, бо підписалися на щомісячний дайджест ГО «Вікімедіа Україна». Якщо хочете скасувати підписку, вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. Якщо ви побачили це повідомлення на СО іншого користувача і хочете підписатися, можете зробити це тут. Допоможіть поширити інформацію про нашу діяльність, поширивши Фейсбук-версію цього дайджесту. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 19:09, 2 жовтня 2020 (UTC)

CheckUser[ред. код]

Добрий день!

Висунув Вашу кандидатуру на права чек'юзера. Якщо Ви згідні, залиште свій підпис в цьому розділі. Буду радий Вашій згоді). --Нікалай Обг. 10:21, 16 жовтня 2020 (UTC)

@Mykola7: дякую за пропозицію і за те, що загалом підняли цю тему. На жаль, не завжди маю час регулярно виконувати свої поточні вікіпедійні обов'язки, тому не хотів би брати на себе ще нові. Цього разу відмовлюсь. --Acedtalk 12:37, 16 жовтня 2020 (UTC)

Блискавка[ред. код]

Вітаю. ось посилання, які є - СО користувача та ВП:ВИЛ. Нащо те перенаправлення?. Flavius (обговорення) 13:01, 18 жовтня 2020 (UTC)

@Flavius1: доброго дня! Послуговуюся загальним принципом «перенаправлення нікому не заважає» ) Простіше залишити його, ніж виправляти навіть ті два посилання. Якби була якась справді груба помилка, варто було б виправити і вилучити, але тут критичної помилки немає, лише порушення принципів іменування. Тобто стаття не мала б так називатися, але як перенаправлення може існувати. --Acedtalk 13:11, 18 жовтня 2020 (UTC)
Але ж воно виглядає як заголовок статті. І навряд чи хто таке навіть набере у пошуку. Але як знаєте. Я не наполягаю. Flavius (обговорення) 13:13, 18 жовтня 2020 (UTC)

Стус Василь Семенович[ред. код]

Вітаю. А чи варто саме стосовно Стуса уникати такого термінування? Може хай у моск. Вікі це й уникають, а в нас все-таки символічний поет, незламний і поезія його як не кажи видатна... З повагою, --АВШ (обговорення) 19:09, 22 жовтня 2020 (UTC)

@Шкурба Андрій Вікторович: доброго дня! Тут справа не лише конкретно у Стусі. Загалом слово «видатний» — це оцінкове судження, якого у Вікіпедії намагаємося уникати. У статтях Шевченко Тарас Григорович чи Леся Українка також не написано, що вони видатні поети у першому реченні. --Acedtalk 14:32, 23 жовтня 2020 (UTC)
Ну воно начебто зрозуміло, але чи не мають бути певні винятки? Йоганн Генріх Песталоцці ). --АВШ (обговорення) 23:00, 23 жовтня 2020 (UTC)
А проросійський також оцінкове судження?--Ragnarok (обговорення) 18:30, 23 жовтня 2020 (UTC)
@Шкурба Андрій Вікторович: думаю, це таке правило, в якого не має бути винятків. Із статті про Песталоцці треба просто прибрати це слово; власне, там висить шаблон, що стиль треба покращити) --Acedtalk 18:53, 24 жовтня 2020 (UTC)
@Ragnarok: не думаю, це слово показує політичну / культурну афіліацію, а не суб'єктивну оцінку людини. «Проросійський» не є дефолтно добрим чи поганим. Звісно, потрібні авторитетні джерела, щоб підкріпити таку характеристику. --Acedtalk 18:53, 24 жовтня 2020 (UTC)