Обговорення користувача:Jafalavin

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

WikiScience Contest 2019[ред. код]

Доброго вечора. Ви почали писати статтю на конкурс, дуже Вам вдячний за це й бажаю перемоги! Згідно з регламентом конкурсу «На початку написання конкурсної статті її автор має додати свою статтю (статті) до розділу «Конкурсні статті» у відповідну номінацію (біорізноманіття або загальна біологія) наприкінці цієї сторінки, а також шаблон {{пишу}} на сторінку своєї статті». Будь ласка, зробіть це, тоді журі та організаторам конкурсу буде легше давати Вам поради та коментарії щодо поліпшення статті та підвищувати Ваші шанси на перемогу, а шаблон {{пишу}} покаже іншим користувачам, що не варто редагувати статтю, адже їх внесок буде заважати повноцінно оцінити Вашу працю. З повагою, член оргкомітету, --Brunei (обговорення) 15:01, 19 листопада 2019 (UTC)

Науковий конкурс: Запрошення на церемонію нагородження[ред. код]

Вітаю!

Радий повідомити, що ви зайняли призове місце в одній із номінацій конкурсу статей WikiScience Contest 2019 в українській Вікіпедії.

Запрошуємо вас на церемонію нагородження, де ми оголосимо детальні результати конкурсу та вручимо призи переможцям. Я надіслав вам листа вікіпоштою з деталями про церемонію; перевірте його, будь ласка. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 16:32, 15 грудня 2019 (UTC)

Добра стаття[ред. код]

Вітаю! Ви номінували статтю Зубчаста звивина на добру. Будь ласка, зверніть увагу на зауваження, які були висловлені іншими учасниками проекту. Без виправлення зауважень, стаття не зможе отримати статус "доброї". Дякую.--eNVoy (обговорення) 21:08, 22 січня 2020 (UTC)

Пане eNVoy, статтю вважаю такою, що заслуговує на статус "доброї" в поточному стані. Згадані зауваження - самодурство, яке не має відношення до теми статті.--Jafalavin (обговорення) 20:43, 9 лютого 2020 (UTC)
Вибачте, що травмував генія. Мені, плебею, здалося, що в деяких моментах у вас був незрозумілий тяп-ляп. Було важко допетрати, про що йде мова, хоча епілепсія і нейроанатомія — це мій фах. Що ж тоді говорити про ще плебейніших плебеїв? Цих усіх затримань можна було б уникнути, якби пан патрицій спустився зі свого палацу та написав вчасно свою відповідь на поставлені питання. Щодо змін у голосуванні, то якби мені не хотілося, але все ж мої зауваження будуть не кращими і не гіршими, ніж у решти дописувачів. Я їх задав не з метою «самодурства»©, але, зрештою, самодурство краще видніється збоку. У подальшому я постараюся писати тільки хвалебні оди, шепотіти та звертатися на «ви». --З повагою, TnoXX parle! 21:00, 9 лютого 2020 (UTC)
Ага, значить так. Я тут намагаюся допомогти, порадити та якнайкраще організувати обрання статті "доброю" лише через власну ініціативу, а у відповідь отримую ось це. У правилах сказано, що номінувати статтю бажано, якщо ви готові доробити її, якщо в ході обговорення виникнуть зауваження. І після того як усі зауваження спільним зусиллям були виправлені та статті було надано статус, я та інші користувачі отримують ось таке відношення? Перепрошую пане @TnoXX:, що тоді запінганув вас у тому коментарі. Мабуть дійсно треба було закривати номінацію.--eNVoy (обговорення) 22:50, 9 лютого 2020 (UTC)