Обговорення користувача:Kanabekobaton

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії![ред. код]

Якщо Ви початківець, то пропонуємо переглянути деякі корисні поради:

Сподіваємося, що Ви візьмете участь у подальшій роботі нашого спільного відкритого проекту не тільки як читач, але і як дописувач.

Per firmare.PNG


На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування.

Якщо виникли запитання про проект, пошукайте відповідь на сторінці Вікіпедія:Довідка. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, задайте запитання у Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів. Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці Вікіпедія:Інтереси учасників.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення! Якщо Вам необхідна допомога для перших кроків зверніться до користувачів, що є в Категорія:Користувачі,_що_допоможуть_новачкам або ж можете замістити оголошення на порталі спільноти (Кнайпа). Якщо у Вас є якісь цікаві вісті, пов'язані з Вікіпедією, Ви можете подати їх у Шаблон:Новини спільноти

P. S. Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавілон or create your own.
You can ask help of Community on CommunityPortal (help): Додати нове обговорення (Add new discussion/problem)


--Tomahiv 14:12, 9 листопада 2007 (UTC)[відповісти]

Врятування статей про дитяче Євробаченя[ред. код]

Доброго дня! Бачу, що Вам теж було цікаво редагувати статті про дитяче Євробачення. Прошу Вас допомогти у приведенні до нормального вигляду цілого ряду статей (2003 року, 2004 року, 2005 року, 2006 року, 2007 року, 2008 року), тому що вони поставлені на вилученя через їх недосконалість, хоча вони значимі. По ходу голосування, якщо нічого не зміниться (і що малоймовірно через пасивність голосуючих), вони будуть вилучені, не зважаючи на критеріїї значимості. З повагою --Consigliere Обг 12:18, 12 грудня 2010 (UTC)[відповісти]