Обговорення шаблону:Анімаційна індустрія в Японії

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Переробка шаблону[ред. код]

  • У нинішньому вигляді шаблон повторює функції категорії Категорія:Аніме-студії (список студій за алфавітом). Якщо ніхто не буде проти, то маю намір перейменувати його на «Анімаційна індустрія в Японії» і оформити так само як шаблон en:Template:Animation industry in Japan в англомовній Вікіпедії, а також змінити інтервікі. Не бачу необхідності в існуванні двох окремих шаблонів («Аніме-студії» та «Анімаційна індустрія в Японії»), один з яких буде частково дублювати інший (містити список студій).
  • Крім того, є ще питання щодо студії Green Bunny, статтю про яку я мав намір перекласти з російськомовної Вікіпедії (оскільки там має статус вибраного списку), але, втім, виявилося, що у них зараз триває обговорення щодо її видалення через відсутність значимості компанії. Чи має право на існування така стаття в УкрВікі? --ZxcvU (обговорення) 20:04, 1 січня 2019 (UTC)
en:Template:Animation industry in Japan десь на 90% ідентичний з даним шаблоном. До розвитку в шаблон Аніме-індустрія я не проти. Green Bunny однозначно значима, тільки не робіть статтю як список. Та й статті даної компанії значимі, деякі. --『  』 Обг. 16:53, 2 січня 2019 (UTC)
@AlexKozur: Дякую за відповідь! Тоді шаблон буде доповнено. Найбільше щодо студії Green Bunny мене хвилював брак інформації про неї. Втім, з іншого боку, недавно під час створеня статті про дещо відомішу студію Nomad зіткнувся з такою ж проблемою (браком інформації про саму компанію). Погоджуюсь, що повинна бути саме стаття, а не список. --ZxcvU (обговорення) 17:31, 2 січня 2019 (UTC)