Обговорення користувача:AlexKozur

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search


Архіви

Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

Зміст

Пропозиція тижня відеоігор

Вітаю! Можливо вас зацікавить пропозиція провести Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Пропозиції/Тиждень відеоігор. Основний акцент планується робити на ігри з українською локалізацією та від українських розробників, але писати можна про будь-які відеоігри. Якщо цікаво, то долучайтеся!
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 07:34, 14 лютого 2018 (UTC)

Стаття. Українські оборонні замки (історичний нарис) Текст вилучений зі статті через підозру в порушенні авторських прав

Мені незрозуміло з вашого повідомлення на моїй сторінці обговорення, які саме там права порушено, якщо в моїй новій статті використаний абзац з праці Сіцинського, яку я взяла на сторінці "Товтри ........" Юхим Сіцинський; 1859, Мазники, нині Деражнянський район — 1937, Кам'янець-Подільський). Про порушення яких авторських прав йдеться, якщо автор помер в 1937 р???? — Це написав, але не підписав користувач Sofo (обговореннявнесок).

Доброго дня, @Sofo: Хм... Проблема в тому, що це перевидання книги 1928 року [1]. Доброго дня, @Helixitta:. Звертаюсь до Вас як до більш досвідченого в АП. Чи підпадає перевидання під авторське право? Що робити у цьому випадку? --くろねこ Обг. 05:58, 6 лютого 2018 (UTC)

@Sofo: Вибачаюсь, моя помилка, так як я подивився на позначку (с) і не подумав, що 1994-1937=57 років, а 2018-1937=81. Тобто на час передруку книга АП було, але нині пройшло вже понад 80 років тож це суспільне надбання вже.--Чорний Кіт Обг. 11:39, 6 березня 2018 (UTC)

пошта

Вітаю. Ви поштою, що прив'язана до цього акаунту, користуєтеся? — Це написав, але не підписав користувач Yakiv Gluck (обговореннявнесок).

@Yakiv Gluck: Звичайно користуюсь, але не завжди швидко реагую на конкурси. Щодо Вашого листа, відповідь на пошті. --くろねこ Обг. 03:57, 8 лютого 2018 (UTC)
Усе забуваю подякувати. Фантастично вийшло. Я тоді одразу ж завантажив і замінив у всіх мовних розділах стару мапу на ваш варіант. На диво jpg-версія виявилася кращою за png, не такою вже й великою і практично без зміни якості (а у png змінився профіль кольорів і вони стали занадто соковитими). --Yakiv Glück 05:22, 20 лютого 2018 (UTC)

Клімович Сергій Іванович

Вітаю. Написав з нуля статтю після проблем з попередньою. Клімович Сергій Іванович/Temp Підкажіть, будь ласка, яким чином її можна зробити основною? — Це написав, але не підписав користувач GGFox (обговореннявнесок).

Вітаю. Але коли побачив, то питання Ви вже вирішили. Дякую за внесок! --くろねこ Обг. 19:47, 11 лютого 2018 (UTC)

Стрийська синагога

Доброго вечора! Щодо Вашого проставляння шаблону «дослівна копія» у статті Стрийська синагога.:

 1. Для початку — такі шаблони не лишень проставляються на сторінках, а й вважається хорошим тоном повідомляти про це тих вікіпедистів, які ці статі створили.
 2. Посилання яке Ви вказали як джерело скопійованого тексту було і є серед джерел у статті. Більше того - на сайті на який Ви посилаєтесь - ні слова про авторське право. А окремо взятий текст із того посилання сам по собі не є унікальним, він практично без змін взятий із інших джерел.
 3. Якщо не враховувати розділу статті де є пряма цитата, то унікальність тексту статі на Вікіпедії була близькою 70%.
 4. Статтю додатково переписав. Шаблон прибрав. Застерігаю Вас від війни правок. Якщо є ще у Вас підозри на «дослівну копію» — прошу звертайтесь до вікі-спільноти, нехай вона нас розсудить.

Сприйму Ваші дії як брак досвіду, а не імітацією бурної діяльності. З повагою, --Stryiko (обговорення) 19:14, 11 лютого 2018 (UTC).

@Stryiko: Доброго! Будь-який текст захищається авторським правом, якщо на ньому не стоїть відповідна ліцензія. Якщо текст використовується під вільною ліцензією, то це обов'язково повинно бути вказано в джерелі, в іншому випадку порушення АП. Обов'язковості повідомляти немає, але на той час був Вікімарафон, схоже не той шаблон я поставив. Тож вибачте. Наразі стаття не має порушень АП. Дякую за внесок! --くろねこ Обг. 19:38, 11 лютого 2018 (UTC)

Дякую!!!

Вітаю пане AlexKozur! Дякую,що проголосували проти вилучення моєї сторінки. Вона просто для мене дуже важлива, як друга "Нація". Я зробив усе, що міг знав би англійську, то і там переклав би й дописав. Можливо ще пан Yasnodark чимось допоможе поліпшити. Ще раз щиро дякую вам! --Professor Senkler (обговорення) 14:03, 15 лютого 2018 (UTC)

Адмінство

Вітаю. Чи цікава буде Вам така неймовірно захоплююча пропозиція? Дякую--SitizenX (обговорення) 11:07, 17 лютого 2018 (UTC)

Я десь з листопада у роздумах. --くろねこ Обг. 07:15, 20 лютого 2018 (UTC)
Теж хотів Вам запропонувати нещодавно. Зголошуйтесь.--Brunei (обговорення) 10:39, 20 лютого 2018 (UTC)
Hear, hear! --Helixitta (t.) 11:47, 20 лютого 2018 (UTC)

Отже, що Ви вирішили? --SitizenX (обговорення) 16:44, 20 лютого 2018 (UTC)

Згоден --くろねこ Обг. 16:46, 20 лютого 2018 (UTC)
Будь-ласка, тут Вікіпедія:Заявки на права адміністратора#Користувач:AlexKozur зазначте згоду, щоб ото дифи з СО не вписувати. Однак на загальні запитання треба б відповісти. --ReAlв.о. 22:33, 20 лютого 2018 (UTC)

Шановні адміни, ви краше номінуєте, ніж я. Дякую--SitizenX (обговорення) 16:48, 20 лютого 2018 (UTC)

Допоможіть, будь ласка, виправити одну-єдину літеру! ))

Доброго дня!

Почала роботу над сторінкою науковця Шейкіна Сергія Євгеновича, і вже потім помітила, що зробила помилку в написанні заголовку статті. Написала "Евгенович" замість "Євгенович"! ((( Будь ласка, допоможіть мені виправити цю прикрість! :)

Оксана Егупова

Дуже вдячна Вам за швидку допомогу! :)

Доброго дня, @Оксана Егупова: у разі виникнення подібної ситуації, то детальніше про перейменування можна ознайомитися тут — Довідка:Перейменування сторінки. --くろねこ Обг. 10:33, 27 лютого 2018 (UTC)

дякую за редагування статті Метелло!

Kitten (06) by Ron.jpg

Прошу допомогти чи підказати, як повернути зображення до неї. Це була фотографія українського видання роману. Фото зробив сам. Завантажив у Вікімедію. Видання 1960 року, цього видавництва вже не існує. Дякую!

Тимофій Іллічевський (обговорення) 21:31, 27 лютого 2018 (UTC)
Доброго вечора, @Тимофій Іллічевський: була дещо неправильна назва файлу. --くろねこ Обг. 21:50, 27 лютого 2018 (UTC)

різне

Оце ви перейменувалися, я не зразу допетрав, що це за кіт. Не хочу сказати неприємну річ, але старий підпис був кращий. Принаймні зараз через тінь у стилі літер новий сильно виділяється. У нас є і інші користувачі з такими підписами, але вони не багато в обговореннях пишуть, то я терплю. Я й зараз не прошу вас нічого міняти, підпис має бути таким, як вам подобається, й приносити вам радість.

А, щодо адмінства, то я проголосував забувши поставити важливе питання… У вас акаунт на MAL є? Важлива річ при перевірці котів на блохи. Можете відповісти на пошту, якщо не хочете розголошувати. Можете взагалі не відповідати, звісно. --Yakiv Glück 18:46, 1 березня 2018 (UTC)

 • @Yakiv Gluck: Українська версія того ж ніку. Думаю так буде краще
 • Дещо незвичне питання: MAL це…?) --Чорний Кіт Обг. 19:10, 1 березня 2018 (UTC)
Так, ця версія підпису дійсно звичніша, одразу зрозуміло, хто тут кіт. Про MAL забудьте. --Yakiv Glück 23:39, 1 березня 2018 (UTC)

Адмін

Оскільки ви тепер маєте права адміністратора, може виконаєте рішення по позову 94? Маю на увазі п.3 рішення.--Анатолій (обг.) 22:42, 1 березня 2018 (UTC)

Дивно, я думав що це рішення виконали вже давно О.О --Чорний Кіт Обг. 12:15, 2 березня 2018 (UTC)

Польською Владислав, а українською - ВОЛОДИСЛАВ ВАЗА! )

М.С.ГРУШЕВСЬКИЙ (напр. в ,,Хмельницький і Хмельниччина") вживає форму ВОЛОДИСЛАВ. М.М.СОЛОВІЙ та А.Г.ВЕЛИКИЙ у монографії ,,Святий Йосафат Кунцевич. Доба" вживають форму ВОЛОДИСЛАВ. М.В.ХАРИШИН в ,,Історії підпорядкування Української Православної Церкву Московському Патріархату" вживає форму ВОЛОДИСЛАВ. Іван ВЛАСОВСЬКИЙ в ,,Нарисі історії Української Православної Церкви" вживає форму ВОЛОДИСЛАВ... Burrek2 (обговорення) 15:28, 2 березня 2018 (UTC)

 • Шведи взагалі не визнають у цьому прізвищі букву "з", і звучить це як "Васа". GGFox (обговорення) 16:21, 12 березня 2018 (UTC)

Про костьоли та костели... )

- Римський єзуїтський храм в українській Вікіпедії слушно називається ЦЕРКВОЮ, а от львівський єзуїтським храм (споруджений, до речі, за зразком римського) - КОСТЕЛОМ! Де тут логіка? ЩО ЗАВАЖАЄ в українській Вікіпедії і в цьому випадку використовувати слово церква??? Це є питання елементарного ладу у нашій мові! В чому я не правий? Burrek2 (обговорення) 14:25, 3 березня 2018 (UTC)

Файл:Голова громадської організації Міжнародна Дипломатична Рада в Україні Вікторія Ліснича.jpg

Доброго вечора! Турбую вас щодо нового фото на сторінці Ліснича Вікторія Миколаївна. Автор і джерело фото вказані - це власне, оригінальне фото з архіву Вікторії Лісничої, я її помічник, займаюсь оновленням сторінки. Що потрібно для того, щоб це фото залишилось на сторінці Вікторії Миколаївни? Дякую за відповідь! Svetlucky (обговорення) 23:25, 4 березня 2018 року (UTC)

@Svetlucky: Доброго дня! Потрібне джерело, що автор (фотограф) поширює це зображення за вільною ліцензією CC BY-SA (див. Ліцензії Creative Commons). Або отримати дозвіл (див. Вікіпедія:OTRS), написавши лист на permissions-ukAt sign.svgwikimedia.org (приклад на Вікіпедія:Дозволи. --Чорний Кіт Обг. 21:37, 4 березня 2018 (UTC)

Добрий ранок! Лист на дозвіл відправили - чекаємо відповіді! Svetlucky (обговорення) 08:43, 13 березня 2018 року (UTC)

Олександр Беля архімандрит

Здрастуйте користувачу користувач:AlexKozur, Ви сьогодні видалили мою статтю Олександp Беля архімандрит. Ця стаття є новішою версією статті Олександp Беля Архімандрит яка була вилучена раніше, і є значно доробленою, доповненою фактами які додають значимість окресленій особистості, та джерелами й посиланнями. Попередня стаття була поставлена на обговорення в дуже сирому і недоробленому вигляді, позаяк я вчився правильно писати та редагувати як новачок у Вікіпедії. Я припинив її доробляти, бо обговорення та голосування, які мали елементи вандалізму і відкритого цькування не додавали мені бажання продовжувати. Обговорення в яких я просив поради – зводилися до необґрунтованих – не відповідає критеріям ВП та – " московиту всіх благ" , як на мене були вкрай непереконливими. Я подав, за Вашою порадою, на перегляд причин вилучення. Архімандрит Олександp хоч і є в юриздикції РПЦЗ МП, але це зовсім не означає, що він має антиукраїнські погляди, навпаки, – є патріотом України і є українцем й своєї батьківщини не полишає і є меценатом у багатьох добрих справах в Україні, принаймні на Закарпатті. Ці дані свідомо не внесено до статті через неможливість засвідчити джерела, й цього не треба. Прошу Вас ознайомитися зі статтею і висловити Вашу неупереджену думку та вказсти на недоліки і підтримати повернення. Bradatyj (обговорення) 21:51, 4 березня 2018 (UTC)

Доброго дня! @Bradatyj: зробити заявку до ВП:ВВС потрібно було ще у чорновому варіанті, а не знов створити статтю з дещо іншою назвою, яка підпадає під ВП:КШВ. Бо це дасть можливість до збереження статті у майбутньому, так як на її СО висітиме шаблон, що вона відновлена. Складно побачити значимість так як згадок в ЗМІ мало і ті лише навколо храму. --Чорний Кіт Обг. 22:21, 4 березня 2018)
 • Так, визнаю, не знав як повестися правильно. Що далі? Назву змінив – бо хотів з самого початку так написати, але не зумів. Поставив знову бо обговорення було не конструктивним. Архімандрита Олександра варто брати до уваги хоч більше описано храм, бо це його дітище, адже будь-яка особистість навіть дуже визначна, стає такою через справи які добре видно, і дуже рідко через харизматичність яка щедро еманує з особистості...Bradatyj (обговорення)
  Чекати рішення на ВП:ВВС. Ви також можете її удосконалювати як це робили раніше на своїй СК або у власній Чернетці для більшої вірогідності її відновити. На мою думку потрібно додати більше джерел про його роботу, можливо участь у міжнародних конференціях. Якщо можливо знайти інформацію на англомовних ресурсах, можливо нью-йоркські або маямські газети цей факт добре висвітлили. --Чорний Кіт Обг. 22:57, 4 березня 2018 (UTC)
 • Дуже дякую за пораду. Стаття буде в мене на сторінці. Шукатиму інші та англомовні джерела.
 • Здрастуйте адміністраторе Чорний Кіт, я додав джерела та факти значимості, розширив та доповнив статтю.Можете подивитися в мене на сторінці. Жду рішення ВП:ВВС Bradatyj (обговорення)
  Доброго дня @Bradatyj: ось ще знайшов інформацію про участь в 2017 Diocesan Pastoral Conference, але це першоджерело. Плюс написав коментар, але так як брав участь у цьому, то хочеться щоб підбив підсумок інший незалежний від цієї теми адміністратор. --Чорний Кіт Обг. 23:22, 10 березня 2018 (UTC)
 • Мені відомо поро цю конференцію, але її не можна вважати джерелом, бо хоч архімандрит Олександр і брав у ній участь,але доповідь читав не він а його батько – протоієрей Олександр Беля, який є благочинним Нью-Йоркського округу. Саме тому була мною вибрана така незвична назва –"Олександр Беля архімандрит ", замість звичного – " Олександр Беля " чи "Олександр (Беля)". Чи я помиляюсь?...Bradatyj (обговорення)
  У цьому питанні Вам видніше. --Чорний Кіт Обг. 15:25, 11 березня 2018 (UTC)
 • Я не буду горою стояти за цьго архімандрита, бо я є незалежним в своїх поглядах, але Вам безмежно вдячний за вашу неупередженість та толерантний підхід у цих справах. І це додає мені впевненості в тому, що варто брати участь в проекті Українська Вікіпедія незалежно від резултатів ВП:ВВС щодо згаданої статті. Дякую!Bradatyj (обговорення)

Про Ланяка Дмитра Олексійовича

Trophy.png Про Ланяка Дмитра Олексійовича
Прошу Вашої допомоги і підтримки в редагуванні та збереженні цієї статті , оскільки я не спеціаліст в цій галузі , а ця стаття має велике для мене значення , як память про мого батька .

Дякую .

Lemkoviter@ukr.net Victorlanjak (обговорення) 09:25, 5 березня 2018 (UTC)

Доброго дня! @Victorlanjak: потрібно цю інформацію підтвердити джерелами, що відповідають критеріям значимості. І побільше б розписати про цю людину, хоча б до такого вигляду Романщак Віктор Андрійович. --Чорний Кіт Обг. 11:22, 5 березня 2018 (UTC)

Загальна психологія з фізіогномікою в ілюстрованому викладі

Шановний AlexKozur, Ви помістили шаблон на сторінку Загальна психологія з фізіогномікою в ілюстрованому викладі про недостатність посилання на джерела. Я додав посилання на присудження І.О.Сікорському премії Юшенова за цю працю. Які ще можуть посилання у статті присвячену книзі, крім цієї самої книги? Прошу Вас зняти цей шаблон. Гадаю, що наявних посилань достатньо. З повагою, Pavelgorn (обговорення) 18:34, 9 березня 2018 (UTC).

Доброго дня, @Pavelgorn: шаблон прийнято. Також я дещо оформив сторінку та прийняв "найцікавіший", бо це не прийнято в Вікіпедії (ВП:НТЗ). Комусь може бути цікавий, а комусь ні. Дякую за внесок!--Чорний Кіт Обг. 18:59, 9 березня 2018 (UTC)
Дякую. Pavelgorn (обговорення) 19:02, 9 березня 2018 (UTC)

Щодо Скотт уорінг

Доброго Вам дня! Просив би висловитися щодо ситуації навколо зазначеної "статті". Відкочують вкотре з різних IP виставлений службовий шаблон. "Усі" користувачі - неавторизовані, обговорити ситуацію нема з ким . . . Дчкую за будь-яку форму участі. З повагою,--Kasio67 (обговорення) 21:12, 14 березня 2018 (UTC)

@Kasio67: Доброго дня! Я вилучив цю статтю, так як вона не відповідає КЗ. Все інше це згадки в РИА, а вони "жовта преса". Писати аноніму не бачу сенсу, він змінює айпи, отже ще й реклама. --Чорний Кіт Обг. 21:46, 14 березня 2018 (UTC)

Допомога від досвідченого користувача

Прошу переглянути мої статті і доповнити їх , якщо є потреба.

Європейська Молодь Норвегії

Сили територіальної оборони Норвегії — Це написав, але не підписав користувач AndriiPigal (обговореннявнесок).

Доброго дня: @AndriiPigal: Фактично передивився Європейська Молодь Норвегії — так як вже виправили її згодиться, але є неперекладені власні назви. Також питання хто це такий у генсеках Християнський кексюс (2015—2017)? У Сили територіальної оборони Норвегії честно вибачте, але це не дуже добре відшліфований переклад. Я дещо виправив, але не все.

Щодо двох статей. Приділіть більше уваги перекладу, бо у Вас типові помилки гуглперекладу. Найкраще знайдіть щось на українській\російській мовах, або мові яку Ви добре розумієте. Якщо більш кращої допомоги тут два варіанти: Проекти, але вони не всі відразу відповідають. Наприклад, я не дуже добре розбираюся у військових підрозділах тому можна звернутися в цій темі до людей з проекту військової історії; або звернутися в кнайпу.

Також Ваші статті не мають джерел (крім офіціальних сайтів, що є першоджерелами) і найкраще зробити виноски для деяких сумнівних тверджень (детальніше ВП:АД) . У приклад можна привести цю статтю — Оперативне командування «Захід». Дякую Вам за внесок! --Чорний Кіт Обг. 07:59, 23 березня 2018 (UTC)

@AlexKozur:Дякую за пораду , останнім часом проацював над статтею Берегова охорона Норвегії,мені здається вона може також бути прикладом. Глянте будь ласка. @AlexKozur: виправивив Християнський кексюс на Христіан Кекшус

@AndriiPigal: Також необхідно зробити більше посилань з цієї статті (ЄМН) на інші і навпаки. Зараз це стаття-сирота GGFox (обговорення) 12:20, 30 березня 2018 (UTC)

Щодо Скотт Уорінг

Перепрошую, що турбую знову але, як бачите, автор вперто відновлює видалену "статтю" і знімає службовий шаблон. Дякую. Вибачте за клопіт--Kasio67 (обговорення) 21:32, 15 березня 2018 (UTC)

Так як 15 березня адміністраторка вже вилучала сторінку, то захистив її від створення. Іншу також. --Чорний Кіт Обг. 21:46, 15 березня 2018 (UTC)

Щодо "так краще"

Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чому ось це ваше редагування краще ніж попереднє? У моєму випадку чітко видно куди мене перенаправить якщо я клікну по посиланню, у вашому випадку там може бути посилання будь куди :/ --Oleshko77 (обговорення) 09:16, 16 березня 2018 (UTC) Упс, не побачив, що це посилання на джерело у англ вікі. Вибачте, питання знято.--Oleshko77 (обговорення) 09:17, 16 березня 2018 (UTC)

Доброго дня! @Oleshko77: Можна послатися на одне із цих джерел, де краще видніше куди посилають rollingstone.com pitchfork.com moby.com. Або з посилань зі стаття є такий сайт discogs.com. Бо чесно я не знаю, що то за джерело в ангвікі. І нічого страшного, все добре )--Чорний Кіт Обг. 09:38, 16 березня 2018 (UTC)

перенаправлення категорій

Японські дизайнери : то різні типи перенаправлень, перше - hardredirect ( рушієм) друге - softredirect, користувацьким ш-ном. Нам з Piramidion не вдалося реалізувати мій задум, бо я не можу редагувати простір mw і бачити результати цих дій у вилучених адмінами сторінках. Тому продовжимо махати костилями - тепер від іншої ноги.--Avatar6 (обговорення) 19:01, 16 березня 2018 (UTC)

зрозумів вже і теж бачив. У Piramidion'а не виходило створити те, що Ви просили. Подивіться по історії сторінки MediaWiki:Category-move-redirect-override. Це може будь проблемою в модулі? Бо в ангвікі код такий же і все нормально видає.--Чорний Кіт Обг. 19:38, 16 березня 2018 (UTC)
то моє незнання роботи рушія щодо викликів шаблонв і викликів підставлень рушієм. Його в пісточницях не здобутим, бо як рушій підставляє $1 і міняє потрійні дужки — чи через конвенцію рушія, чи хто як зрозуміє, чи через власні бажаня-розуміння — не знаю. Пропозиції і були, і є, але все повернулося до вікісховища, яка контроверсійна для кінцевого користувача, який не бачить hotcat та інші фічі, але підсвічення (css) перенаправлення по всім вікі, щонайменше в ріднійй.--Avatar6 (обговорення) 21:00, 17 березня 2018 (UTC)

Євгенія Гершой та Гершой Євгенія Морисівна

Треба "об'єднати", аби не було ображених.--SitizenX (обговорення) 06:43, 21 березня 2018 (UTC)

Доброго дня! @Piramidion: так як Ви останній раз об'єднували статті. То прошу допомоги, так як я не можу зрозуміти чому неможливо об'єднати ці версії так як пише, що «Не знайдено версій для об'єднання.» --Чорний Кіт Обг. 10:35, 21 березня 2018 (UTC)

Фільтр

Можна поставити фільтр Бучачу-Львову на статтю Костел Успіння Діви Марії (Бучач)?--Анатолій (обг.) 16:58, 21 березня 2018 (UTC)

@Ahonc: Можна, але я не знаю як це оформити в один рядок :с--Чорний Кіт Обг. 05:11, 22 березня 2018 (UTC)
Шось воно, схоже, не працює.--Анатолій (обг.) 09:41, 22 березня 2018 (UTC)
@Ahonc: бачу тому переробив як в Аріанській вежі--Чорний Кіт Обг. 09:49, 22 березня 2018 (UTC)
Доброго дня @NickK: Дооформи будь-ласка в один рядок якщо можливо, бо не знаю як це зробити. Зробив на прикладі ПО Аріанська вежа-каплиця.--Чорний Кіт Обг. 09:28, 22 березня 2018 (UTC)
@AlexKozur: У такому вигляді, як зараз, має працювати — NickK (обг.) 12:29, 22 березня 2018 (UTC)
@NickK: Дякую! Вибачте що відволікав--Чорний Кіт Обг. 08:13, 23 березня 2018 (UTC)

Сторінку Група могил воїнів громадянської та Другої світової воєн (Новов'язівка Юр'ївського району) номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Група могил воїнів громадянської та Другої світової воєн (Новов'язівка Юр'ївського району), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 25 березня 2018. Що ще можна зробити? ROMANTYS (обговорення) 13:35, 25 березня 2018 (UTC)

У додачу від того ж автора є Група могил жертв фашизму (Варварівка), Група могил радянських воїнів (Вербуватівка), Група могил радянських воїнів у с. Жемчужне, Братська могила радянських воїнів у с. Приорільське, --ROMANTYS (обговорення) 14:11, 25 березня 2018 (UTC)

Є статті про дерева, тож можлива стаття і про цю пам'ятку. Але джерел я не знайшов, тож в кинув на поліпшення. І я дивився ці стаття. Причина та ж. І шаблон ставиться поверх тексту, а не з видаленням усього тексту. Все інше сказав вже Павло. Щодо перейменування моя помилка, що не дочитав неетичний коментар. --Чорний Кіт Обг. 10:04, 26 березня 2018 (UTC)
Шаблон на поліпшення — це добре. Але скільки б Ви дозволили йому висіти, коли б ніхто не поліпшував? Павло сказав і зробив, честь йому і хвала. Але чи знав би він про статті без моєї номінації? Он там вже колишній адмін Brunei на своїй сторінці пише: «Чи є в УкрВікі п'ята колона? Звісно, є. Вони весь час намагаються довести, що «українське» = «неякісне». Порожня стаття без джерел? Залишимо, бо ж вона про українців». Як Ви думаєте, це він пише і про Вас? --ROMANTYS (обговорення) 13:22, 26 березня 2018 (UTC)
Одразу відповім: ні, не про цього користувача точно. Бо він постійно займається поліпшенням статей на ВП:ПОЛ.--Brunei (обговорення) 13:40, 26 березня 2018 (UTC)
Та Ви ж ще не знаєте його ставлення до вишиванки та Пу… Чи все це стосується лише тих, хто пише про УПА, а про Червону армію можна й без джерел? --ROMANTYS (обговорення) 13:53, 26 березня 2018 (UTC)
Романе, і чого Ви хіпішуєте? Справа ж зовсім не у Червоній чи Повстанській армії, а в тому що у нас десь до тридцяти тисяч статей про села в Україні. І 90% з них ось так виглядають Іванівка (Іваничівський район) чи ось так Іванівка (Бобринецький район) ( Інші 10% (якщо опрацьовані) — то це тільки ІМСУ. Тож будь-яка інформація там про «петлюрівців», «бандерівців», «білих», «червоних» чи «зелених», «окупантів» і «визволителів» зібрана справжніми ентузіастами по крихтам — на вагу золота. І пофіг що джерела не «гугляться». А верифікацією джерел нехай переймаються творці Барбі і Аріель, гугль в поміч. З повагою, --Павло (обговорення) 18:07, 27 березня 2018 (UTC)
Павле, справа не в селах, або не тільки в них. Ви читали на сторінці Brunei про «5-ту колону»? Ваша думка? --ROMANTYS (обговорення) 18:13, 27 березня 2018 (UTC)
От до цього часу не бачив ))) Думаю, що то не від великого розуму. І вам раджу не читати хто там що на своїй сторінці написав, то його проблеми. Лупайте свою скелю, а про павуків, РНК, еволюційну біологію писати є кому. І це добре ;) Якісних редагувань --Павло (обговорення) 18:32, 27 березня 2018 (UTC)
https://www.youtube.com/watch?v=iWdsOZ52G8Q --ROMANTYS (обговорення) 18:50, 27 березня 2018 (UTC)
https://www.youtube.com/watch?v=-AViL_Q7t5k --ROMANTYS (обговорення) 19:02, 27 березня 2018 (UTC)
Зловолец, Автор: Горький Лук, 14.03.2018 --ROMANTYS (обговорення) 22:25, 27 березня 2018 (UTC)
 • 14 днів. Джерела мені складно шукати на такі об'єкти. Але якщо є дерево з лише одним джерелом на реєстр, то може існувати і це. А от політичну тему будь-ласка виключіть. А села це проблема, особливо коли джерелом виступає сайт погоди, а не реєстр населених пунктів України. --Чорний Кіт Обг. 06:12, 28 березня 2018 (UTC)
  Думаю, коли б мова йшла, скажімо, про могили повстанців УПА, зв'язкових чи членів похідних груп ОУН, то така ж стаття би спокійно та негайно пішла «під ніж» з фориулюванням «відсутні АД» за мовчазної згоди, коли не безпосередньої участі в процесі, адмінів укрвікі. Думаю, в мене ще буде нагода продемонструвати це на прикладі, а то й не одному. --ROMANTYS (обговорення) 06:40, 28 березня 2018 (UTC)
  Уже видалялися статті про військовиків з орденами. Тому я не здивуюсь. Будь-яке джерело можливо знайти, якщо це не фейк, залежить лише від згуртованості громади та часу добровольців. Наприклад в ангвікі ці джерела вже б знайшли. Але там політика дещо інша. --Чорний Кіт Обг. 06:44, 28 березня 2018 (UTC)

Запит

Оскільки ви адміністратор і арбітр, прошу виконати рішення АК по позову 92 щодо користувача Avatar6. Ось приклади, де він ламав шаблони: додавання не ззроузмілого набору симовлів ¶∆π€ єпархія шаблон {{пам'ятка}} (власне ви раніше його редагування там уже відкочували). На моє запитання користувач не відповів. Також був поламаний шаблон {{Станція}} (деякі параметри викликалися двічі, про що видавалася помилка при збереженні, додана не зрозуміла чорна рамка). Ось ще один епізод його шкідницьких дій. Думаю, наведених прикладів достатньо для встановлення фільтра.--Анатолій (обг.) 22:00, 27 березня 2018 (UTC)

Хоча користувач розуміє код, але взагалі не тестує його :с --Чорний Кіт Обг. 05:44, 28 березня 2018 (UTC)

Щодо "Загублених"

Вітаю пане AlexKozur! Сподіваюсь ви почули моє прохання та виставите дати показів українською. Бо я цього зробити не можу. Хоч ви і дали посилання та я вже дуже заплутався, що за чим йде і як воно має бути. Тож прошу це зробити вас. Сподіваюсь ви не проігнорите. З повагою --Professor Senkler (обговорення) 20:00, 31 березня 2018 (UTC)

@Professor Senkler: я сам заплутався, потрібно пошукати в архівах газет. Бо на 100% я не знаю 2-3 сезон та закінчення 1-4 сезонів. По тв-програмах, що я знав то там немає 2005 року. Я точно лише пам'ятаю, що спочатку серіал йшов по буднях у вечірній час, а потім перезапуск аж в час ночі був. Шукати таки це наче шукати голку в сіні. Можна звичайно вирахувати, але не буде ОД. --Чорний Кіт Обг. 21:20, 31 березня 2018 (UTC)

Ось задача. Мда... І як же нам вирішити цю дилему? Я старався зрозуміти, коли вийшли ці сезони та на різних сайтах інформація теж різна. От бермудський трикутник. --Professor Senkler (обговорення) 17:00, 5 квітня 2018 (UTC)

@Professor Senkler: Постійна версія № 22389522 те що знайшов. 3-5 сезони на 90% що в цей час. Хронометраж сходиться, від червня 2007 у телепрограмах не було [2]--Чорний Кіт Обг. 23:24, 5 квітня 2018 (UTC)

А чому ви прибрали 6 сезон? Я здається правильну інфу там виставив. --Professor Senkler (обговорення) 13:27, 6 квітня 2018 (UTC)

@Professor Senkler: дивіться посилання у постійній версії, я не знайшов підтвердження в телепрограмі про вихід у 2010 році. Також можете передивиться телепрограму, посилання вище. --Чорний Кіт Обг. 14:19, 6 квітня 2018 (UTC)

Що ж я й справді вклався в цю справу як міг. Більше вибачайте не потягну. Сьогодні глянемо, яке рішення ухвалять або наступної п'ятниці. Та певно її відправлять на доопрацювання. До речі вітаю вас зі святом. Миру та злагоди вашій оселі. З повагою --Professor Senkler (обговорення) 16:27, 8 квітня 2018 (UTC)

@Professor Senkler: Якщо не помиляюсь, то там ще 4 тижні поки дійде черга до Загублених --Чорний Кіт Обг. 19:45, 11 квітня 2018 (UTC)

Вітаю пане AlexKozur! Можна йому (SitizenX) заблокувати редагувати мою заявку? Він вже висловив свою думку. А на його постійні знущання я очі закривати не збираюсь. З повагою --Professor Senkler (обговорення) 16:56, 14 квітня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Вибух у Нью-Йорку (2017)

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Вибух у Нью-Йорку (2017) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:45, 5 квітня 2018 (UTC)

Статтю Team Liquid необхідно поліпшити

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Team Liquid, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 8 квітня 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Standin.GLHF (обговорення) 06:50, 8 квітня 2018 (UTC)

Доброго дня! @Standin.GLHF: я не автор статті, я лише проставив шаблон що ця стаття без джерел. P.S. Ви забули поставити свій підпис на сторінці поліпшення--Чорний Кіт Обг. 19:47, 11 квітня 2018 (UTC)

Шаблон:Футболіст

Привіт. Прошу ще переглянути зміни аноніма до шаблону. --Jphwra (обговорення) 06:41, 22 квітня 2018 (UTC)

1) Незрозуміла зміна кольору та типу картки; 2) звичайно це добре, що назви підрозділів були відцентровані, але і зменшені; 3) змінений розмір, не знаю може на мобілках погано виглядає; 4) змінений колір та розмір приміток, ну... чорний+чорний несумісні. Найкраще переробити цей шаблон у тип {{Картка}}--Чорний Кіт Обг. 07:40, 22 квітня 2018 (UTC)

Позбавлення прав адміністратора

Поставлю вас на позбавлення прав адміністратора. Мені не подобається ваша запальність. Ви поставили через неї багато статей на вилучення, просто через те, що на когось образилися. Може серед них і є незначимі речі, але й є, наприклад, одна із провідних студій україномовного перекладу. Яку ставили раніше на вилучення і залишили.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 14:38, 22 квітня 2018 (UTC)

Oleksandr Tahayev я б так не гарячкував. Всі робимо помилки, я з адмінства пішов свого часу, що весь час не дуже коректно робили зауваження відносно мого адмінства. Тому треба терпіння на все. ОК? З повагою до обох --Jphwra (обговорення) 15:01, 22 квітня 2018 (UTC)
@Jphwra: Добре. Відмовляюся від номінації. Спробую просто захистити статтю. Але мені ця ситуація не сподобалася.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 15:08, 22 квітня 2018 (UTC)
Я мав на увазі UkrDub. Я там додав одне авторитетне джерело зі згадкою. Я поясню свою позицію в захисті самої статті.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 15:12, 22 квітня 2018 (UTC)
Oleksandr Tahayev тут треба власне критика, але яка не виходить за межі і повністю відсутня категоричність у висловлюваннях. З повагою --Jphwra (обговорення) 15:16, 22 квітня 2018 (UTC)
Доброго дня! Oleksandr Tahayev 1) "Загальні настанови значимості: Якщо тему істотно висвітлено в незалежних надійних (авторитетних) джерелах, слід вважати, що вона задовольняє критеріям для окремої статті чи списку." Так написано й на ВП:КЗО. Ніяких надійних джерел я не знайшов, тому істотного висвітлення я не бачу. Нам про недотримання правил говорять навіть люди, які не мають відношення до Вікіпедії. Багато хто каже, що джерела є, що є купа джерел. Але крім Вас та ще декількох ніхто їх не додає до статті. 2) я не проти писать про усе на світу, що і є метою Вікіпедії, але це усе повинно мати джерела, а без цього це лише не верифікована інформація, що може навіть нашкодити читачу. Також я проти посилань на сайти з піратським вмістом, типу торрент трекери. Це є в інших Вікіпедіях. І на мою думку це повинно бути й у нас. 5) Ми усі робимо це для однієї цілі (крім політиків звичайно). Мої плани це зменшити ВП:ПОЛ та статей без джерел. Я можу робити списки сумнівних статей для яких потрібно. Але скажіть лише куди? Мої думки лише про ВП:Кнайпа (допомога). Ці події дали мені задуматися більш глибше тому або це або 6) Я задумався навіть покинути проект. Адмінів критикують невікіпедисти за те що не дотримуються правил, критикують вікіпедисти за те що не дотримуються правил. То для цього взагалі працювати у Вікіпедії якщо ніхто не дотримується основних правил? 7) От Ви сказали, що це розвиток українського кіномистецтва, але я бачу це як піратський сайт, що вбиває саме поняття мистецтва. Хоча знаю, що, на жаль, мало кому з українських видавництв цікаві аніме та манга, вони продають здебільшого російське.--Чорний Кіт Обг. 00:05, 23 квітня 2018 (UTC)

Копівіо

Здається, бачив пару раз від вас термін «копіо» — це помилково так називати порушення авторських прав. Англійський термін є англ. copyvio, що походить від англ. copyright violation, тобто порушення копірайту. Транслітеруючи — копівіо. --VoidWanderer (обговорення) 16:39, 22 квітня 2018 (UTC)

@VoidWanderer: Дякую! На жаль це моя погана звичка так писати, буду старатися виправляти це. --Чорний Кіт Обг. 00:31, 23 квітня 2018 (UTC)

нік

Добрий день! Бачу ви активний, то й пишу вам. Ось тут один всім відомий користувач навмисно (принаймні мені так здається) написав мій нік перекручено, на свій лад. Я попросив цього користувача більше так не робити, проте хотів би аби один з адміністраторів теж на це звернув увагу. Бо це вже друга неетична дія (перша - це закид мені про мою начебто неадекватність) і тільки в цьому обговоренні. Буду дуже вдячний. --Flavius1 (обговорення) 07:28, 29 квітня 2018 (UTC)

Доброго дня! @Flavius1:, ну й тема. Змінив, бо я бачив інші теми, щодо ніків. Взагалі мова буває нищівною штукою та непонятною. Мабуть підло звідси [3]. Мені не подобаються такі обговорення так як вони засновані на аналізі мов, а не на пошуку джерел. Бо я вважаю, що «ми не мовознавці, ми збирачі інформації».--Чорний Кіт Обг. 07:50, 29 квітня 2018 (UTC)
Дякую за виправлення. Цілком поділяю вашу думку, до речі. --Flavius1 (обговорення) 08:41, 29 квітня 2018 (UTC)

Зменшення зображень

Вітаю! За вашим запитом було зменшено завантажені мною зображення Warhammer 40,000 Kill Team gameplay.jpg і Eufloria gameplay.jpg. Яка користь від такого зменшення, якщо зображення втрачає значущі елементи і як наслідок стає безглуздим набором пікселів?--Віщун (обговорення) 14:25, 2 травня 2018 (UTC)

Доброго дня! На жаль, це відноситься до ВП:КДВ пункт третій (б) про мінімальне використання. На СО було обговорення, але воно навіть за стільки років не має підсумку. Якщо Ви вважаєте інакше Ви можете повернути усе назад. Зі скрінами нелегко :с Наприклад, перше зображення згоден якість дуже низька стала, а от друге зображення як для мене нормальне. Але цей приклад це суто моя думка. У правилі немає конкретного розміру. Головне щоб мінімального розміру файл мав чітке уявлення про що це. --Чорний Кіт Обг. 15:35, 2 травня 2018 (UTC)

Захист

Чи можна поставити захист або фільтр на цю статтю? Там уже було обговорення на ВП:ПС, проте користувач із цим не погоджується і всупереч джерелам повертає стару назву до статті. Мало того користувач іще й порушує НО в коментарях до редагувань.--Анатолій (обг.) 17:54, 2 травня 2018 (UTC)

Доброго дня! @Ahonc: зробив так поки що так: назви переніс до розділу (як це робить інший користувач) та захистив статтю на місяць і не тільки цю. Усе інше Ви і так знаєте =) Різні назви можуть існувати, але стаття може мати лише одну назву. --Чорний Кіт Обг. 11:23, 3 травня 2018 (UTC)
Це добре, але справа в тому, що україномовних джерел на Внебовзяття взагалі нема. Наведені там джерела польською. Що стосується парафії РКЦ, то це сучасна парафія, а стаття описує руїни будівлі, тобто історичний костел.--Анатолій (обг.) 17:53, 3 травня 2018 (UTC)
P.S. У запису назва 1 або назва2 має бути кома перед або і після назва2 (див. п.15 §118 правопису).--Анатолій (обг.) 17:58, 3 травня 2018 (UTC)
@Ahonc: джерело крім новин Бучача знайшов ще це [4]. Така назва можлива і використовується так же як і Успенський костел, Вознесіння Діви Марії. На мою думку, якщо не вказати альтернативні назви, то це буде лише одна точка зору. Хоча для руїн знайти джерела дуже важко. --Чорний Кіт Обг. 11:29, 13 травня 2018 (UTC)
Так це ж стаття про костел в Бучачі, а ми говоримо про костел в Язлівці.--Анатолій (обг.) 12:06, 13 травня 2018 (UTC)
@Ahonc: тю, вибачаюсь. Тоді виходить що окрім тернопільських новин, деяких блогів та польських джерел немає українськими джерел про ці руїни з такою назвою.--Чорний Кіт Обг. 12:30, 13 травня 2018 (UTC)
Я їх особливо не шукав, а прихильники внебовзяття не змогли навести.--Анатолій (обг.) 13:04, 13 травня 2018 (UTC)
@Ahonc: пошукайте, може знайдете. Спитайте в РКЦ. Зі статті я захист знімаю. На думку РКЦ це синонімічні слова, що мають право на існування. Я лише старався навести різні назви, що б не порушити нейтральність статті. --Чорний Кіт Обг. 13:20, 13 травня 2018 (UTC)
Якщо ви хочете навести назву, то знайдіть на неї АД. А який сенс знімати захист?--Анатолій (обг.) 13:33, 13 травня 2018 (UTC)
@Ahonc: а) щоб Ви відредагували, плюс не назавжди її захистити, якщо продовжиться війна правок, то будемо вирішувати уже інакше. б) проблема у тому, є лише польські джерела до цієї назви (якщо не брати до уваги ЗМІ). Є ще відповідь Львівська Архідієцезія РКЦ у фб, але не думаю, що це підійде. Можна послатися на Мета.юа, але там новина взята зі сайту бучацьких новин, є ще [5] але не думаю, що це авторитетне джерело. --Чорний Кіт Обг. 14:00, 13 травня 2018 (UTC)
Вікіпедія базується на АД. Якщо знайшли АД — пишемо в статтю, що є така назва, не знайшли — не пишемо. Згодні з цією думкою? Я то відредагую, але толку. Завтра прийде Бучач-Львів і скасує і мої, і ваші правки…--Анатолій (обг.) 14:12, 13 травня 2018 (UTC)
@Ahonc: а) чому як АД не можуть виступати польські джерела? Цей латинський костел був збудований у часи існування Речі Посполитої. І згідно з латинською назвою, назва Внебовзяття може існувати. Там же наведено польською мовою назву костела. Ми ж називаємо багато чого українською мовою, посилаючись на іноземні джерела. Чому тут інакше? Чи буде як АД відповідь Львівської Архідієцезії? б) якщо буде скасовано, то є сенсу лише у довічному захисті або ВП:ПО. --Чорний Кіт Обг. 14:34, 13 травня 2018 (UTC)
Я вже писав у номінації ВП:ПС: польські джерела можуть виступати АД для фактів у статті, але не для україномовної назви об'єкта. У кожної мови свої правила, свої традиції. Так у польській мові є розрізнення Zaśnięcia і Wniebowzięcie. У нас же його переважно нема. Я 6 років працюю зі списками пам'яток культурної спадщини в рамках конкурсу ВЛП. Там багато церков, але жодного разу не зустрічав костелів Внебовзяття. Тобто на офіційному рівні в нас розрізнення нема. Це підтверджує і реєстр ЄДРПОУ. З 35 тисяч зареєстрованих в Україні релігійних громад аж в назвах двох (!) знайшлося слово Внебовзяття.--Анатолій (обг.) 14:44, 13 травня 2018 (UTC)
Найкраще з цим питанням звернутися до РКЦ і спитати їх чому в реєстрі такі назви. Я не говорив про офіційні назви. Офіційно можуть назвати як схочуть, у часи СРСР взагалі ці руїни називались як Костел. Але чи потрібно нам прибирати усі ці альтернативні назви? Ми можемо послатися на Тернопільські ЗМІ, можемо послатися на Львівську Архідієцезію. Те що ця назва в реєстрі не зареєстрована не значить, що цієї назви не існує. Щодо Успіння та Внебовзяття. У нас широкого розрізнення через радянізацію та дуже малий процент віруючих. Якщо дивитися на інші римо-католицькі костели, то для них існують назви з Внебовзяттям. Для цієї руїни можливо є згадки в краєзнавчій літературі, але я не маю доступу до таких джерел. --Чорний Кіт Обг. 17:42, 13 травня 2018 (UTC)
Щодо інших костелів я ж написав вище: серед релігійних громад аж в назвах двох є слово «Внебовзяття». Зараз вже давно не радянські часи і ніхто ж не забороняє реєструвати організації з такою назвою. Зараз ми говоримо про назву саме цього костелу. Не важливо як називаються при цьому інші. Один може бути успіння, інший внебовзяття, третій вознесіння. Власне нащо гадати? Є АД, подаємо назву з АД, нема — не подаємо, але придумувати назву самі ми не можемо.--Анатолій (обг.) 17:49, 13 травня 2018 (UTC)

Ukrface - вилучення

Добрий день! Цікаво відбувається - публікують, потім видаляють)) Цікавить таке питання, якщо брати тему попереднього обговорення з видалення статті. Є статті, - https://uk.wikipedia.org/wiki/Namaidani.com і https://uk.wikipedia.org/wiki/Nimses - які за вашим критеріям мають менше значення, ніж Ukrface - але ви їх опублікували і не видаляєте.— Це написав, але не підписав користувач Archage21 (обговореннявнесок).

Доброго дня! @Archage21: З огляду на те, що ви брали участь в обговорені даної сторінки на ВП:ВИЛ, то скажу так. Сторінка була вилучена згідно ВП:ВИЛ, а так гратися ми зможемо вічно. Тож якщо впевнені в значимості цієї сторінки подавайте запит до ВП:ВВС. Бо в інакшому випадку це ВП:НДА. Про усі інше Ви вже знаете з обговорення в якому Ви брали участь. --Чорний Кіт Обг. 13:25, 3 травня 2018 (UTC)
@AlexKozur: Дякую за відповідь. Так і зроблю. Але цікаво, чому статті, посилання на які я відправив не були видалені? Хоча їх значущість ще менше. Чому навів приклад про інші ресурси, скажімо так, один з адміністраторів Wikipedia порадив у разі видалення статті задати це питання(що власне і роблю). --Archage21 (обговорення) 13:36, 3 травня 2018 (UTC)
@Archage21: Namaidani.com можна ставити на ВП:ВИЛ, або {{Значимість}} і якщо бачите, то можете щось з переліченого поставити (також є ще низка шаблонів). Nimses широко висвітлена в ЗМІ (ВП:ВЕБ п.1). Так залишились і Ukrainians. Хоча я виступав проти її піар кампанії. --Чорний Кіт Обг. 13:46, 3 травня 2018 (UTC)

Delete comment

Принаймні видаліть мій комент тут. Най виглядає так що мені зара ліньки писати повноформатні статті --Юрій (обговорення) 20:36, 4 травня 2018 (UTC)

Чорний кіт мене вилучив. Чому?

AlexKozur вилучив сторінку Ahatinfo (явна реклама / спам) Питання до @AlexKozur - чому інші сторінки з "явною рекламою" не вилучають а цю так? Ось наприклад https://uk.wikipedia.org/wiki/Djinni.co - це що все проплачено чи як тут? Чи це не "явна реклама"? — Це написав, але не підписав користувач AHATINFO (обговореннявнесок).

Доброго дня! @AHATINFO: Рекламна стаття, що безсумнівно не відповідає ВП:ВЕБ, без джерел, не гуглиться інформація. Також нік користувача є однаковим з назвою статею, що є порушенням ВП:ІК. --Чорний Кіт Обг. 20:07, 6 травня 2018 (UTC)

Це

Вітаю. Ваші емоції та якесь власне ставлення — не те, що мені потрібне. Я думаю, що надалі Ви будете виваженішим, за що й дякую. Отже, що власне мені (й схильний думати, не тільки) потрібно:

 1. я не розуміюся на багатьох технічних питаннях, тому можу казати дурниці, у відповідях Ви можете писати дурниця, технічно не можливо чи (якщо технічно можливо, але власне Вам не подобається) — просто дурниця;
 2. чи є ресурс типу GeoHack'а, але без Рєспубліка Крим;
 3. чи можливо технічно обмежити/замінити GeoHack на карти цього ресурсу?

Інші питання не до Вас. Дякую--SitizenX (обговорення) 03:44, 12 травня 2018 (UTC)

Доброго дня! @SitizenX: такі запити завжди перетворювались на флуд. Я вибачаюсь, що Ви мене не зрозуміли, або не певністю зрозуміли. Такаж вибачаюсь за усі дії в тій заявці на ВП:ЗА. Один із користувачів сказав, що проблема в WikiMiniAtlas, я там відписав. Ще є на github, якщо будуть мовчати, то відпишу вже там пізніше, бо не маю аккаунта на github. --Чорний Кіт Обг. 08:36, 12 травня 2018 (UTC)
не треба ніяких вибачень. Нормально. У мене інше бачення. Я наразі дивлюся гуглмап й таких дурниць (принаймні, досі) не бачу. Я не думаю, що взагалі потрібно до когось там звертатися. На моє переконання (якщо є технічна можливість) потрібно замінити все оте на прийнятне, взагалі заблокувати той сраний ресурс, який, до речі, має представництво в Україні, та відписатися їм, що вас заблоковано тому що. Відписатися відкрито двома нормальними мовами - укр. та англ., аби було зрозуміло усім зацікавленим. Тому я й моніторю у фахівців можливості. Думаю, варто спитати Bunyk з клану МакБуників.--SitizenX (обговорення) 09:12, 12 травня 2018 (UTC)
Там ще якесь диво на сторінці номінацій на добрі перестукує порожніми ложками. Воно ото буде краще, якщо Ви, а не я, йому скажете, що тут укрвікі. Дякую--SitizenX (обговорення) 09:15, 12 травня 2018 (UTC)
Зараз гляну, що там. Щодо гугл, кхм. Уже 3 роки я залізничну станцію до колії переношу запитами. Як було так і залишилось майже посередині міста =\--Чорний Кіт Обг. 09:21, 12 травня 2018 (UTC)
@SitizenX: там усе добре. У зауваженнях таке дозволено. І примітки, на мою думку корисні, бо користувач сказав про проблеми перекладу в росстатті, які не були вирішені при перекладі й на українську. Так би мовити зламаний телефон. --Чорний Кіт Обг. 09:54, 12 травня 2018 (UTC)
я не за те. Він в дописах використовує якусь маловживану та малозрозумілу говірку української. Краще перейти на літературну. Й я навіть не знаю, що гірше - переносити будівлі чи кордони інших держав.--SitizenX (обговорення) 09:57, 12 травня 2018 (UTC)
@SitizenX: можете, будь ласка, навести диф? --Чорний Кіт Обг. 10:02, 12 травня 2018 (UTC)
ось --SitizenX (обговорення) 10:11, 12 травня 2018 (UTC)
@SitizenX: Так там усе правильно написано. У росвікі «Кандидати у добрі статті» називаються «Кандидаты в хорошие статьи». Чи Ви за те, що він говорить російською?--Чорний Кіт Обг. 10:18, 12 травня 2018 (UTC)
Ага. Взагалі-то це укрвікі--SitizenX (обговорення) 10:20, 12 травня 2018 (UTC)
@SitizenX: І? у нас писали і серби, і англійці, і хорвати, і білоруси. До них претензій не було. Це Вікіпедія, що знаходиться на американських серверах. Міжмовні розділи були створені для розуміння між користувачами, але у даному випадку заборони редагувати простір іноземними користувачами немає. Їх просто можуть не зрозуміти через незнання їхньої мови.--Чорний Кіт Обг. 10:41, 12 травня 2018 (UTC)
Ок. То таке. Подумайте стосовно карт. Що можливо, що ні. Дякую.--SitizenX (обговорення) 10:50, 12 травня 2018 (UTC)
Добре. І Вам дякую! --Чорний Кіт Обг. 10:54, 12 травня 2018 (UTC)
Пардон, оголошення можна прибрати.--SitizenX (обговорення) 14:30, 12 травня 2018 (UTC)
20:01, 5 травня 2018‎ за нашим часом. Підпис видає серверний час, не знаю чому, але це так. Просто гляньте на час мого підпису і Вашого. --Чорний Кіт Обг. 15:01, 12 травня 2018 (UTC)
Привіт, а що з тим (лайка вилучена)не так? Я не знавець цих тонкощів, тому таке питання. Дякую--SitizenX (обговорення) 18:02, 29 травня 2018 (UTC)
доброго дня! @SitizenX: поки відповіді немає. Зараз взагалі написав у саппорт mediawiki, бо на СО усе тихо. --Чорний Кіт Обг. 19:36, 29 травня 2018 (UTC)

Сторінка Іван Вінник

Пане Alex Коzur я парламентський помічник Івана Вінника. Ви,як адмін, вилучили мій текст, а залишили текст вандала Sergiy Tsvigun. Прохання зняти блок з редагування сторінки. Текст вандала Sergiy Tsvigun, який наразі знаходиться в Вікіпедії містить спотворені данні про публічну особу та паплюжить честь та гідність людини. З повагою Shturmans

Пане @AlexKozur, мені немає чого обговорювати з Сергієм Цвігуном. Він навмисно вандалить та спотворює сторінку публічної особи Вінник Іван Юлійович. Гляньте хронологію змін. Сторінка мною було відредаговано ще в листопаді 2017 року. Цвігун почав вандалити в березні 2018 року. Вся інформація, яка мною розміщена підтверджена джерелами Верховної Ради України, щодо парламентської діяльності Вінника. Цвігун цю інформацію видаляє і ставить свою версію конфлікту з Альфа-банком як головну інформацію. Я вважаю, що така однобока інформація паплюжить честь та гідність публічної особи, та є упередженою. Тому, це не моя інформація повинна попадати під програму Чорний Кіт, а Цвігуна. А вийшло навпаки. Дякую за порозуміння.

Доброго дня! Ваша версія статті непідтверджена джерелами, особливо в пунктах, де звинувачується інша сторона конфлікту. Без джерел це порушення ВП:НТЗ. Також Ви звинувачуєте свого опонента у вандальстві, це порушення ВП:Е. У Вашій версії розділ конфлікти не підтверджений жодним джерело та немає нейтральної точки зорі; розділ Участь у виборчих кампаніях теж; розділ Законотворчість не є енциклопедичним, якщо і згадувати то лише як перелік, описувати кожен розділ непотрібно. Без етичної розмови з Вашим опонентом Ви ніколи не дізнаєтесь його думку і не дочекаєтесь конструктивної розмови. --Чорний Кіт Обг. 13:51, 15 травня 2018 (UTC)

Добре, пане AlexKozur я поради зрозумів. Помилки виправлю. Але, ви, якщо ви прагнете бути об'єктивним, маєте побачити деяку упередженість у творах іншої сторони конфлікту. Наприклад, людина під ніком Сергій Цвігун пише: "При цьому нове керівництво заводу звинуватило Вінника та фінансового директора Сергія Бабія у розкраданні коштів на суму понад 20 млн гривень". Якими документами це підтверджено? Крім публічних заяв конфліктуючої сторони. Це звинувачення доведено судом? Вказані особи понесли покаранні? Ні. Нічого такого немає. Є бажання спаплюжити ім'я публічної особи. І ви, як адмін, цьому факту сприяєте. По друге, з приводу етичної розмови з опонентом. Це не я, а мій опонент ображає людей, звинувачуючи їх в крадіжці, та викривляє інформацію на персональній сторінці публічної особи. Дивно, що ви не бачите цього факту. И головне, ви закрили редагування персональної сторінки Івана Вінника, обмежив мене в редагуванні тексту згідно ваших порад, надавши перевагу наклепницькій інформації (При цьому нове керівництво заводу звинуватило Вінника та фінансового директора Сергія Бабія у розкраданні коштів на суму понад 20 млн гривень) мого опонента. Тому звертаюсь до вас, як до особи з правами адміна, відкрити редагування персональної сторінки Вінник Іван Юлійович, та дати можливість виправити інформацію, що паплюжить честь та гідність людини. Дякую за порозуміння.

Ви не можете звинувачувати їх у тому, що вони використовують матеріали з надійного джерела, у даному випадку УНІАН, у тому числі про це пише й Нацбюро України [6]. Потрібну вагомі контраргументи. Редагування статті Ви можете провести у своєму власному просторі Користувач:Shturmans/пісочниця, бо відкривши редагування без розмови з іншим користувачам приведе знову до неузгоджених змін та війни правок. Наразі я не бачу ні джерел, ні контраргументів. --Чорний Кіт Обг. 16:47, 15 травня 2018 (UTC)
Алексе, починаються передвиборні перегони, команди "фас!" збільшуватимуться, все це лайно з оппників, бппшників, нфників казитеметься. Тому вже наразі питання створення групи, яка буде моніторити сторінки про цих потвор. Дякую--SitizenX (обговорення) 17:48, 15 травня 2018 (UTC)

Ще раз звертаю вашу увагу на образливі висловлювання щодо публічної особи. Цвігун пише: "При цьому нове керівництво заводу звинуватило Вінника та фінансового директора Сергія Бабія у розкраданні коштів на суму понад 20 млн гривень". Є рішення суду? Ні його немає. Якщо ви, за посадою адміна, зберігаєте принципи Вікіпедії, то повинні знати, що винна людина стає тільки після рішення суду. Такого рішення не існує. А раз не існує, то сказане про крадіжку є наклепом конфліктуючої сторони. Щодо УНІАН. Кожен може заплатити гроші і провести прес-конференцію в УНІАН. В опцію прес-конференції входить новина про цю прес-конференцію на сайті УНІАН. Ви вважаєте таку інформацію надійним джерелом? Згадка про сайт "Нацбюро" - це навіть некоректно для адміна. Ви б ще послались на сайт opg-ua.com,чи будь який інший "зливний бачок", де за одну суму можна поставити компромат, а за вдвічі більшу - зняти. Пане Алексе, в суспільстві є червоні лінії. Але, кожен вирішує особисто переходити їх чи ні. Вам, пане Алексе у відкритому голосуванні, українськими віп-дописувачами Вікіпедії довірено бути арбітром у спірних питаннях. Мені дивно чому ви так наполегливо взяли сторону російської Альфа-груп. Мені дивно, чому ви вперто не бачите наклепницьких звинувачень на адресу публічної особи. Shturmans (обговорення) 04:20, 16 травня 2018 (UTC)

це лише Ваші слова, що не підтверджені ні одним контраргументом-джерелом. Ось ще декларація цієї особи [7]--Чорний Кіт Обг. 08:03, 16 травня 2018 (UTC)

Яке джерело? Це жарт, чи некомпетентність? Джерела не немає і не може бути, тому що немає рішення суду, про визнання винними у крадіжці Вінника та Бабія. Напроти, є видумки конкуруючої сторони на які ви, як адмін, чомусь спираєтесь у своєму рішенні. Нагадую вам, що в Україні дії презумція невинності. Не Вінник і Бабій повинні доводити що вони невинні. Навпаки, це правоохоронні органи повинні доказати в суді вину особи. Нагадую вам ще раз, що такого рішення суду неіснує. А без рішення суду, звинувачення у злочині - наклеп. І ви, пане Алексе, як адмін, по факту, цей наклеп підтримуєте. Але, добре пане Алекс. Час нас розсудить. В мене останє питання: ви, як адмін, вважаєте що будь-яку людину можна назвати крадієм без рішення суду? Я все вірно зрозумів?

Ви хочете щоб я Вам повірив на слово? Є джерела, які прояснюють суть події. Є декларація. Від Вас я не бачу ніодного джерела. Ви навіть не запропонували компромісної версії. Є лише Ваша думка, що непідтверджена ніжодним джерелом. Я не розглядаю думки, що непідтверджені нічим крім слів. А ось і судова справа апеляційного суду [8] --Чорний Кіт Обг. 08:45, 16 травня 2018 (UTC)

Я не можу зрозуміти, ви навмисно плутаєте верх з низом, та біле з чорним? При чому тут декларація Вінника? Де в рішенні суду, яке ви наводите, написано що Вінник та Бабій вкрали гроші?! Є корпоративний спір з Альфа-групп, який досі триває! Є купа рішень судів різних інстанцій які прийняті на користь кожної із сторін конфлікту. Але немає вироку суду про крадіжку грошей про яку пише користувач Сергій Цвігун і якого ви підтримуєте як адмін. Цвігун пише, а ви його підтримуєте :"При цьому нове керівництво заводу звинуватило Вінника та фінансового директора Сергія Бабія у розкраданні коштів на суму понад 20 млн гривень". За якою статтею вказані особи засуджені? Бо звинувачення в крадіжці - це тяжкий злочин. Назвіть статтю та номер судового рішення. Ви розумієте, що раз такого рішення немає, то я не можу вам надати інформацію про це рішення!!! Якби вирок суду був, якби Вінника та Бабія признали винними в крадіжці грошей, вони б отримали вирок згідно Кримінального Кодексу! Немає ніякого вироку. Ви розумієте різницю між корпоративним спором та крадіжкою грошей? Якщо ні - краще проконсультуйтесь. Бо нерозуміння прописних істин для адміна - це повна дискваліфікація. Я вам скажу більше, жодної підозри у відношенні вказаних осіб, а тим паче кримінального вироку немає. Тому звинувачення у крадіжці є наклепом, який ображає людину, паплюжить її честь та гідність, порушує загальноприйняті правила моралі і, безумовно, порушує правила Вікіпедії. Ви, пане AlexKozur, блокуючи мою можливість змінити наклепницьку інформацію, прямо порушуєте принципи Вікіпедії, та опосередковано берете участь в розповсюджені образливих наклепів. Чому ви це робите, з відсутності базових правових понять, чи з особистої мотивованості, мені не відомо. Але ви це робите. Тому, я буду звертатися до інших адмінів з приводу вашої заангажованості в вирішені цього спору.

П.С. Для чого, ви пане Алекс робите посилання на рішення суду про обмеження виїзду за кордон? Яким чином воно корелюється з крадіжкою грошей? Ви розупієте, що таким чином ви публічно демоструєте свою некомпетентність? Shturmans (обговорення) 11:03, 16 травня 2018 (UTC)

Не пише нічого Цвігун, це пишуть джерела. Прибрав інформацію. Кримінальних справ я не знайшов тут. --Чорний Кіт Обг. 13:47, 16 травня 2018 (UTC)

Дякую вам за порозуміння. Shturmans (обговорення) 13:52, 16 травня 2018 (UTC)

Приймаю ваші поради в плані написання тексті в енцеклопедичному форматі, а не в публіцистичному. Ще раз дякую за порозуміння. Shturmans (обговорення) 14:04, 16 травня 2018 (UTC)

Звісно, це слід писати про на сторінці обговорення Івана Вінника, однак один із його помічників, під ніком Shturmans (до речі слід буде вказати в статті, що їх у нього 19, що є доволі багато, хоча це й не рідкість серед депутатів), по суті переніс обговорення сюди.

По перше, з приводу якості того варіанту статті, що відстоюється помічником нардепа. Те, що написав і вперто намагається залишити в статті це суцільний піар політика, якому місце десь на особистій сторінці нардепа чи в передвиборному буклеті. Такий варіант є грубим порушенням одного із наріжних правил електронної енциклопедії — «Вікіпедія — не пропаганда і не захист чиїхось інтересів». Крім того весь цей піар не посилався на жодне джерело й був переповнений деталями, важливість яких для вікіпедії нульова. Інша частина, де перераховані законодавчі ініціативи Вінника містила надто широкий опис законів, значимість яких невелика в масштабах країни, а більшість із них взагалі навіть не розглядалися парламентом й навряд чи колись будуть розглянуті, а тим більш — прийняті. Однак Shturmans в своїх дописах про це і не згадує, він ухиляє суть розмови в сторону, концентруючись на деталях, які на його думку є важливими, використовуючи розповсюджений демагогічний прийом «концентрація на деталях».

По друге, хотілося би дійсно обговорити статтю про депутата, але зі сторони «Штурманса» немає навіть натяку на обговорення. У своїх постах він лише навішує ярлики на інших користувачів й не приводить жодного факту, посилання на джерело, розумного аргументу чи конструктивної пропозиції, тому з приводу статті майже немає чого обговорювати. Помічник нардепа написав в своїх постах багато слів і майже нічого не сказав по-суті. Хоча тут немає чому дивуватися, в політиці це норма.

Тепер щодо єдиного суттєвого зауваження, яке стосується звинувачення Вінника та його компаньйона Бабія в розкраданні коштів і його «аргументації». Коли є конфлікт в який втягнута особа, то він повинен бути описаний в нейтральному стилі із врахуванням позицій обох сторін конфлікту. Й ця частина так і була написана, єдине що не вистачало позиції самого Вінника з цього питання, тому що не знайшов джерел з цього приводу. Однак такий варіант звісно був не прийнятний для «Штурманса», адже він хоче бачити лише хвалебну інформацію про свого начальника. Й придумує всілякі «аргументи» мовляв ця інформація не підтверджена судовим рішенням. Однак інформацію про те, що суд зобов'язав нардепа сплатити борг банку й заборонив йому до повернення боргу покидати територію України, користувач тупо видаляє й навіть не згадує про неї. Хоча чекати іншого від піарника нардепа було важко, адже він працює на нього, отримує за це гроші, тому неупередженості в його діях і словах навіть не видно.

Й на завершення хочу зазначити, що будь-який піар з вікіпедії завжди видалявся й буде видалятися й будь-які спроби перетворити енциклопедію в інструмент політичної пропаганди завершаться безрезультатно, адже на кучку політичних піарників завжди знайдуться користувачі, які не дадуть перетворити вікіпедію на смітник. —- Sergey Tsvigun (обговорення) 22:30, 16 травня 2018 (UTC)

Перевищення повноважень адміністратора

Вітаю. Обговорення користувача:Avatar6 bot — Вами свідомо перевищено повноваження надані спільнотою. Таке зловживання повноваженнями є приводом їх позбутися. Уважніше перегляньте сторінку Вікіпедія:Боти, написану українською, людською мовою. Дякую за розуміння. Мяу.--Avatar6 (обговорення) 04:53, 17 травня 2018 (UTC)

доброго дня @Avatar6:. Вам статус бота було не надано бюрократом YarikUkraine. І відповідно до рішення на ВП:БОТИ бот продовжив активну роботу та відповідно до ВП:ІК.--Чорний Кіт Обг. 10:20, 17 травня 2018 (UTC)
 1. І? Користувач:Avatar6 також не має статусу бота і продовжує активну роботу. За вашею логікою його треба заблокувати довічно, бо "продовжує ботодії без статусу". Ваша дія із блокування підриває засади інституту адміністраторів. Наступного разу ніхто не піде подавати туди заявки, а буде створювати клонів і ботодіяти ними втихаря. Тому що довіри до таких представників нема жодної, які на чесні дії користувача зі створення чесного акк-у для ботодій підло його блокують довічно, за згодою пари зацікавлених (?) адмінів.
 2. Обговорення Вікіпедії:Імена користувачів#Аккаунти ботів.
 3. Ось тільки дивився як Jphwra годину власноруч перекатегоризовував К:Населені пункти Котельніцького району‎ (0) (за сотню сторінок), година часу людини витрачена на таку автоматичну "роботу". Ви "не називаєте користувачів ботами", Ви ставитесь до них _як до ботів_.

--Avatar6 (обговорення) 11:43, 17 травня 2018 (UTC)

за Вашої логікою потрібно що розблокувати усі акаунти ботів, щоб вони робили що схочуть? Те що інший користувач вручну перекатегоризовував без заявки до ботовласників, то його воля. Він б і так це зробив б незалежно від Ваших дій. --Чорний Кіт Обг. 13:28, 17 травня 2018 (UTC)
Це "за вашою... логікою". Таке вже не дивно чути від наділеного повноваженнями, який блокує бота за те, що в його назві міститься слово "bot". Нехай бігають як боти, вручну рекатегоризують, - все одно зроблять, і без ботів.--Avatar6 (обговорення) 17:43, 17 травня 2018 (UTC)

Прохання вжити належних адмін дій

Вітаю. Вибачаюся наперед що вас смикаю у питанні яке можна було абсолютно 100% уникнути (якби інший користувач вибачився і припинив особисті атаки), але цього нажаль не сталося. Прошу вас вжити належних аднін дій по відношенню до користувача user:Yasnodark у зв'язку з повторюваними ВП:особистими атаками щодо мене. Вперше користувач зробив особисті атаки на мене на сторінці ВП:ЗА 16 травня diff (цитата: "користувач з Сибірських просторів" тощо; згодом ця особиста атака була скопійована користувачем на інші сторінки, відповідно особисті атаки продовжилися). Відповідно до ВП:Жодних особистих атак і бажаюичи зупинити особисті атаки я попрохав користувача вибачитися, та поясинти чи була його дії навмисними. Ні першого ні другого користувач не зробив, натомість днем пізніше 17 травня продовжив приховану особисту атаку (ненапряму називаючи мене ФСБ у коментарі до свого редагування, коли користувач повністю вилучив зі своєї СО як попередження про недопустимість ВП:ВР так і моє прохання вибачитися за особисту атаку. Прохання вжити належних аднін дій по відношенню до користувача аби припинити особисті атаки на мене.--Piznajko (обговорення) 16:55, 17 травня 2018 (UTC)

Не бачу необхідності тут наводити додаткові приклади, але щойно подивився на історію редагувань користувача і він продовжує робити особисті атаки проти мене на СО інших користувачів (і користувач не показує своїми діями намір це припинити).--Piznajko (обговорення) 18:58, 17 травня 2018 (UTC)
FYI, звернувся з тим же проханням до адміна NickK, оскільки не почув відповіді від вас. Адмін Nick ніби вже зроби якісь дії у цьому питанні. Дякую.--Piznajko (обговорення) 18:17, 18 травня 2018 (UTC)
Доброго дня! Як я бачу вже справа була вирішена. На жаль у мене не було доступа до інтернету деякий час. Хоча NickK і правий, але я б зробив би усе більш суворіше. Мінус світло, гроза, мінус інтернет. --Чорний Кіт Обг. 13:41, 21 травня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Загублені (сезон 6)

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Загублені (сезон 6) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 02:51, 18 травня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Президентські вибори в США 2016 (Юта)

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Президентські вибори в США 2016 (Юта) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 02:51, 18 травня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Ронні Джексон

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Ронні Джексон був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 02:51, 18 травня 2018 (UTC)

Подяка

Дякую, що ви ще й пояснили вандалу, чому його редагування у США було відкинуто. У вас сталеві нерви :). --Goo3 (обговорення) 18:58, 27 травня 2018 (UTC)

Чергування у—в

§ 11. Чергування У — В

1. В українській мові чергуються як прийменники у, в, так і префікси у-, в- у словах. У вживається для того, щоб уникнути збігу приголосних, важких для вимови:

а) між приголосними: Наш учитель; Десь у хлібах кричав перепел;

б) на початку речення перед приголосним: У присмерку літають ластівки так низько (Павличко); Увійшли до хати; У лісі стояв гамір, пахло квітами;

в) незалежно від закінчення попереднього слова перед наступними в, ф, а також перед сполученнями літер льв, св, тв, хв і под.: Сидимо у вагоні; Не спитавши броду, не сунься у воду (Приказка); Велике значення у формуванні характеру має самовиховання; Одягнена у хвою, шумить дрімуча тайга;

г) після паузи, що на письмі позначається комою, крапкою з комою, двокрапкою, тире, дужкою й крапками, перед приголосним: Стоїть на видноколі мати — у неї вчись (Б. Олійник); Це було... у Києві; До мене зайшла товаришка, учителька із сусіднього села.


2. В уживається для того, щоб уникнути збігу голосних: /17/

а) між голосними: У нього в очах засвітилась відрада (Панас Мирний); Була в Одесі; Прочитала в оголошенні;

б) на початку речення перед голосними: В очах його світилась надія; В Антарктиді працюють наукові експедиції;

в) після голосного перед більшістю приголосних (крім в, ф, льв, св, хв і под.): Пішла в садок вишневий (Шевченко); Люди врозкид розляглися в траві (Гордієнко).


3. У — В не чергуються:

а) у словах, що вживаються тільки з в або тільки з у: вдача, вклад, вправа, вступ (і удача, уклад, управа, уступ — з іншими значеннями); взаємини, влада, власний, властивість, вплив і т. ін.; увага, ударник, узбережжя, указ, умова, усталення, установа, уява, а також у похідних утвореннях: вступний, владар, уважність, ударницький, умовний та ін.;

б) у власних іменах і в словах іншомовного походження: Вдовенко, Врубель, Владивосток; Угорщина, Удовиченко, Урал, увертюра, ультиматум, утопія та ін.

Правопис чітко каже "У вживається для того, щоб уникнути збігу приголосних, важких для вимови" Ви особисто вважаєте "збіг приголосних т—в—т" важкими для вимови приголосними чи маєте зовнішні аргументи? Зокрема, ред.№ 22688555 (перейменування Державний переворот в Туреччині (1980) на Державний переворот у Туреччині (1980)) і десятки подібних правок раніше. Збіг глухий — дзвінкий — глухий (приголосний звук) не є "важким для вимови".--Avatar6 (обговорення) 07:08, 28 травня 2018 (UTC)

Це саме пояснення чому правило вживається для чергуються у-в. Саме ж речення загальне до правила, тому наприклад, вийшла в садок, збіг приголосних в-с. Не чергується. Переворот в Туреччині. Збіг приголосних т-в-т. Чергується. Зв'язки в-с в-т в-м це також збіг приголосних, які не є важкими для вимови. Плани-конспекти педагогів Історія правила --Чорний Кіт Обг. 14:59, 28 травня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Президентські вибори в США 2016 (Юта)

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Президентські вибори в США 2016 (Юта) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:09, 29 травня 2018 (UTC)

Втрачений пароль

Я зустрівся із проблемою, мені потрібно додати пошту для отримання сувеніру, але я не можу цього зробити , оскільки не пам'таю пароль. Можлива відпрака якоїсь форми, для повернення паролю.AndriiPigal (обговорення) 14:59, 31 травня 2018 (UTC)

Доброго дня! @AndriiPigal: Електронна адреса не обов'язковий при реєстрації. Майте на увазі, що він є єдиним способом відновлення доступу до облікового запису зі загубленим паролем. Детальніше тут написано en:Help:Logging in. Якщо коротко, то в даному випадку ні. Можете передивитися збережені паролі в браузері, можливо Ви зберегли пароль. Також краще звернутися до ВП:Кнайпа (технічні питання), можливо є ще якісь варіанти які я не помітив. Також можна в іншому браузері створити новий аккаунт, не виходячи з цього, та зробити з аккаунта (із забутим паролем) перенаправлення на новостворений аккаунт (такою дією ви підтвердите, що старий аккаунт належить новому). Також не забудьте про це сповісти суддів конкурсу. --Чорний Кіт Обг. 19:17, 31 травня 2018 (UTC)
Дуже дякую за надану інформацію. Я знайшов пароль у одному із браузерів @AlexKozur:, з повагою AndriiPigal

Шаблон Edited у статті Акторський склад телесеріалу Загублені

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Акторський склад телесеріалу Загублені був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:09, 1 червня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Ронні Джексон

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Ронні Джексон був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:09, 1 червня 2018 (UTC)

Статті в рамках конкурсу?

Вітаю! Якщо Ваші статті про Tidal і Долгова Олександра створені для конкурсу «Вікі любить музику», будь ласка, поставте шаблон {{Вікі любить музику 2}} на сторінку обговорення. Дякую! --JTs (обговорення) 10:23, 4 червня 2018 (UTC)

Вітаю! @JTs: про Долгова не моя :з я завжди проставляю шаблон, але не завжди відразу, просто зацікавлююсь темою і забуваю про це поки не закінчу остаточно тему. Але дякую за нагадування! Сьогодні проставлю шаблони.--Чорний Кіт Обг. 23:46, 4 червня 2018 (UTC)
упс, сорі! Заплуталась в ніках) В будь якому випадку, дякую за участь у конкурсі<3 --JTs (обговорення) 06:26, 5 червня 2018 (UTC)

Скандинавська весна

Для отримання сувеніра потрібно тільки відпісатіся на пошту, чи ще щось, нараз Вже пройшло 4 днив, а мени не надали відповідь.AndriiPigal (обговорення) 12:24, 4 червня 2018 (UTC)AndriiPigal

@AndriiPigal: я не організатор конкурсі, тому, пробачте, не знаю. І як я бучу Ви вже написали організатору конкурсу. Взагалі наче повинні відповісти. --Чорний Кіт Обг. 23:43, 4 червня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Честер Барнард

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Честер Барнард був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:26, 5 червня 2018 (UTC)

Перейменування без створення перенаправлення

Маленьке прохання щодо "09:48, 4 травня 2018 AlexKozur перейменував сторінку з Купа(пам'ять) на Купа (пам'ять) без створення перенаправлення." Якщо ви видаляєте перенаправлення - перевіряйте чи на нього нема посилань і виправляйте відповідні статті (ред.№ 22734480, ред.№ 22734482, ред.№ 22734484). --Буник (обговорення) 11:29, 5 червня 2018 (UTC)

@Bunyk: Дякую, що помітили. Я переглянув свої перейменування та повиправляв. Надалі буду більш уважнішим. Вибачте, що потратив Ваш час із-за моєї помилки. --Чорний Кіт Обг. 02:08, 6 червня 2018 (UTC)

Шаблон:Єпархії УПЦ КП

Чи можна захистити цей шаблон від анонімів?--Анатолій (обг.) 18:33, 6 червня 2018 (UTC)

@Ahonc: захистив. На мою думку війна з кольорами це лише зря витрачений час. --Чорний Кіт Обг. 07:09, 7 червня 2018 (UTC)

Прохання вжити адмін дій

Вітаю. Прохання вжити адмін дій через продовження особистих атак на мене користувача Yasnodark. Останні його коментарі diff показують що користувач не збирається їх припиняти і продовжує їх робити. п.с. Я вже прохав іншого адміна NicK з цього питання і він вжив адмін дії щодо цього.--Piznajko (обговорення) 19:15, 6 червня 2018 (UTC)

І до речі дивує відсутність реакції на ВП:НО адміна @Jphwra:, який навіть брав участь у тому обговоренні.--Piznajko (обговорення) 19:39, 6 червня 2018 (UTC)
Перепрошую але я взагалі не в курсі ваших обопільних війн. І намагаюсь триматись подалі від конфліктів в силу обставин. --Jphwra (обговорення) 19:45, 6 червня 2018 (UTC)
@Jphwra: Це так само якби шериф йшов по-вулиці й побачив що якусь дівчину гвалтують і замість того що попередити гвалтування - він розвернувся й пішов далі, приказуючи "хмм, я намагаюсь триматись подалі від конфліктів". В силу своїх повноважень, що шериф, що адмін вікі зобов'язані реагувати на ВП:НО, бо їхня пряма відповідальність - це щоб інші дотримувалися правил (будь-то правила Вікі у випадку адміна, чи правила кримінального кодексу у випадку шерифа). #МояХатаСкраю - не може бути вікі-кредо укрвіківського адміна--Piznajko (обговорення) 20:16, 6 червня 2018 (UTC)
Наскільки я розумію вже інший адміністратор попросив вас обох утриматись від війни редагувань. Я ж попросив утримуватись взагалі перетинатись певний час в редагуваннях. Відносно ВП:НО, ще раз повторюю я не курсі про яке порушення і де йде мова. На сторінці НікКа я якраз нічого не обговорював та й не маю на те час. --Jphwra (обговорення) 20:29, 6 червня 2018 (UTC)
Доброго дня! @Piznajko: Ви та Yasnodark — дві дорослі людини, якщо між вами суперечки, то слідуйте відповідно до ВП:ВК, щоб не було ВП:ВР та у встановлені ВП:КОНС. І прислухайтеся до своїх колег. Також прохання утриматися від редагувань на сторінках, де редагував Ваш опонент, бо це може бути сприйнято як переслідування. Також прохання якщо є суперечки надавати АД, що підтверджують Вашу думку. Найкращим варіантом на мою думку це буде співпраця між Вами, яка призведе до конструктивного поліпшення Вікіпедії, а не війни. --Чорний Кіт Обг. 04:55, 7 червня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Tidal

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Tidal був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:26, 9 червня 2018 (UTC)

Шаблон:Військовик

Чи не могли б ви дещо відредагувати в цьому шаблоні? Пропоную змінити шрифт оригіналу імені з жирного на курсив і зробити текст оригіналу імені трохи меншим приклад:https://ru.wikipedia.org/wiki/Дюмурье,_Шарль_Франсуа --Popyk Roman (обговорення) 11:59, 10 червня 2018 (UTC)

Запрошення до участі у конкурсі «Вікі любить музику»

Шаблон Edited у статті Акторський склад телесеріалу Загублені

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Акторський склад телесеріалу Загублені був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:34, 15 червня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Сансин

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Сансин був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:35, 15 червня 2018 (UTC)

Арія Старк

Доброго дня! Я прибрав зайві посилання на сторінці Арія Старк. Приберіть, будь ласка, встановлений шаблон. --Seosergv (обговорення) 16:02, 16 червня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Studio One

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Studio One був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:34, 16 червня 2018 (UTC)

Запитання про фотографії

Вітаю! Хотів би знати в чому проблема із розмірами фотографій? Наскільки я розумію, ви їх можете і самі зменшити, або поставити у статті "розмір фото - 300px". І так все вирішиться. Чи я щось не так зрозумів? --MikeZah 19:20, 17 червня 2018 (UTC)

Доброго дня! @MikeZah: ВП:КДВ п. 3б. Детальнаше: Я поставив на зменшення ті файли, що мали розмір більше 800пкс. Для такої якості цей розмір завеликий, тому якість і знижується. А для роздільності конкретних критеріїв немає, але вона повинна бути якомога меншою.--Чорний Кіт Обг. 17:39, 17 червня 2018 (UTC)

Обговорення:Українці

Вітаю AlexKozur прошу вас залишити ваш голос у "пропоновані зміни", бо попередні розділи захаращені, а тут конкретна пропозиція і чітко буде видно проявив спільноти.--Yasnodark (обговорення) 13:33, 18 червня 2018 (UTC)

@Yasnodark: доповню тут, бо не хочу флудити там. Згоден, що мало хто знає про Миколу Вороного, навіть учителі літератури, бо інакше моя вулиця при декомунізації змінила б назву з Жовтневої на Миколи Вороного, а не на Вересневий...--Чорний Кіт Обг. 15:01, 18 червня 2018 (UTC)
А що кожен з нас робить, щоб знали більше? Ми будемо залишатися лузерами доти, доки нашими героями будуть лузери. І піарити по світу ми будемо їх. Повірте, якщо Порошенко, Парубій та іже з ними не відстоять державу та геть усе програє, вони через 100 років за нинішнього підходу посядуть достойне місце поряд з Хмельницьким, Виговським, Мазепою, Петлюрою, Грушевським, Виниченком, Шухевичем, Бандерою - бо він також боровся, боровся і як вони напоровся. А наші генії, що змінили світ на краще, залишатимуться у забутті. Та що там вчені: хто поважає Скоропадського, Міхновського, Скрипника, Кравчука та Лук'яненка - людей, що реально докладалися до розбудови та утворення Української держави, а не самі гасла кричали і заважали щось робити. --Yasnodark (обговорення) 15:06, 18 червня 2018 (UTC)
На жаль, є випадки коли більшість виграє.--Чорний Кіт Обг. 15:10, 18 червня 2018 (UTC)
То чого ж ви відразу до тієї міфічної більшості доєднуєтесь? Борітеся - побороте.--Yasnodark (обговорення) 15:15, 18 червня 2018 (UTC)
Щось панове Вас не зрозумів, то що Ви там вирішили? Кого бажаєте додати і замість кого? Я б залюбки приєднався. --Jphwra (обговорення) 15:29, 18 червня 2018 (UTC)

Що таке редактор 2017? І чому там краще редагувати шахові таблиці?

Що таке редактор 2017? І чому там краще редагувати шахові таблиці? — Це написав, але не підписав користувач Mortimer74 (обговореннявнесок).

@Mortimer74: зверху сторінки є два режима "Редагувати" (це і є використання редактора 2017), та "Редагувати код". Перший дає можливість візуально редагувати сторінку подібно до Word. Якщо не помиляюсь, то він доступний усім (бо в налаштування я його не знайшов вже). У такому режимі краще редагувати таблиці чим копатися в коді, шукаючи елемент. --Чорний Кіт Обг. 12:43, 20 червня 2018 (UTC)

Згущівка

Zguschene moloko.png Згущівка
Вибачте новачка. Як додати повідомлення в тему? Mortimer74 (обговорення) 13:00, 20 червня 2018 (UTC)

@Mortimer74: за допомогою «Редагувати код» зверху сторінки, або біля відповідного розділу «Ред. код». Це так же як редагувати розділи в статті. --Чорний Кіт Обг. 13:37, 20 червня 2018 (UTC)