Обговорення користувача:AlexKozur

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Архіви


Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

Вікі любить музику: вікідані та поліпшення статей (до 09 липня)[ред. код]

Wiki loves music-logo ukr.svg

Привіт! Конкурс «Вікі любить музику» завершився: створено чи поліпшено 539 статей, понад 50 учасників. Наше журі розпочне роботу вже через кілька днів, але нам хотілося б, щоб якість конкурсних робіт була вищою, тому організаційний комітет дає можливість поліпшити вже створені (чи поліпшені) конкурсні статті до 09 липня включно. Зокрема, зверніть увагу:

Ми сподіваємося, що цей додатковий час дасть Вам можливість поліпшити Ваші статті, а читачам Вікіпедії — отримати якісніший матеріал. З повагою, організаційний комітет конкурсу «Вікі любить музику» )
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 20:52, 23 листопада 2018 (UTC)

Тиждень Хіп-хопу[ред. код]

Вітаю! Часом не маєте бажання долучитися до Тижня хіп-хопу?--Andrew-CHRom (обговорення) 09:06, 27 серпня 2018 (UTC)

Вітаю! Однак вибачте, я не люблю хіп-хоп. :с -- Чорний Кіт Обг. 14:45, 1 вересня 2018 (UTC)

Права адміністратора інтерфейсу[ред. код]

Вітаю! Згідно з недавнім глобальним оновленням, адміністратори втратили можливість редагувати CSS- і JavaScript-сторінки у просторі MediaWiki та у підсторінках інших користувачів. Для цих цілей було створено окремий прапорець адміністратора інтерфейсу. Ця зміна викликана в першу чергу міркуваннями безпеки; більше про неї можна дізнатися на Меті (англійською або російською).

За результатами обговорення у Кнайпі вирішено, що чинні адміністратори Української Вікіпедії можуть за потреби отримати прапорець адміністратора інтерфейсу без обговорення. Для цього потрібно коротко обґрунтувати, чому вам потрібні ці права, та вжити необхідних заходів із захисту свого облікового запису (встановити сильний і унікальний пароль та/або підключити двофакторну авторизацію). Якщо ви бажаєте отримати права адміністратора інтерфейсу, ознайомтеся зі сторінкою Вікіпедія:Адміністратори інтерфейсу/Згода адміністраторів і підпишіться там. Дедлайн для подачі заявки на автоматичне отримання прапорця адміністратора інтерфейсу — 1 листопада; після цієї дати ви зможете податися на отримання цих прав на загальних підставах.

Якщо прапорець адміністратора інтерфейсу вам не потрібен, можете просто проігнорувати це повідомлення. Якщо у вас є додаткові запитання чи коментарі, пишіть мені (на мою СО або електронну пошту) або у відповідну секцію обговорення у Кнайпі. Дякую. --Acedtalk 12:19, 30 серпня 2018 (UTC)

Кандидатура в арбітри[ред. код]

Вітаю! Номінував Вас в арбітри на сторінці Вікіпедія:Вибори арбітрів/2018/Кандидати. Прошу підтвердити згоду. Дякую.--Andriy.v (обговорення) 10:00, 1 вересня 2018 (UTC)

Відмовляюсь. І так у свій адрес почув багато звинувачень.--Чорний Кіт Обг. 14:19, 1 вересня 2018 (UTC)
Вітаю! Нагадую вам, що вашу кандидатуру висуното на виборах до Арбітражного комітету. Будь ласка, підтвердіть згоду тут, якщо ви бажаєте брати участь у виборах. Встигніть зробити це сьогодні до опівночі! --Lystopad (обговорення) 10:01, 5 вересня 2018 (UTC)

Стадіон[ред. код]

Привіт! Через певні зміни в Модулі:Вікідата, якщо я правильно зрозумів, зламався Шаблон:Стадіон. Допоможете відремонтувати? — Динамо-фан (обг.) 17:19, 8 вересня 2018 (UTC)

Арбітри.[ред. код]

Хай. Микола Івкі визначився з голосуванням. Але як реалізувати це я не знаю. Тому звертаюсь - хто це може зробити? Дякую --SitizenX (обговорення) 14:45, 17 вересня 2018 (UTC)

Доброго дня! @SitizenX та Микола Івкі: це можуть зробити лише бюрократи (відповідно до ВП:ВАК#Процедура голосування).--『 』 Обг. 16:32, 17 вересня 2018 (UTC)
ок. дякую--SitizenX (обговорення) 18:36, 17 вересня 2018 (UTC)

Хай, аби не флудити на сторінці запитів, буду флудити тут. Отже, які карти можна використовувати? --SitizenX (обговорення) 11:46, 24 вересня 2018 (UTC)

Доброго дня! @SitizenX: OSM можна використовувати. Також є бланки світу в Вікікомонз. Також National Map Viewer (відповідно до їх ліцензії Приклад такого файла на Вікікомонз) --『 』 Обг. 16:48, 24 вересня 2018 (UTC)
якщо можна прибрати Файл:5 ябгу тохарів.tiff то буду вдячний. Дякую--SitizenX (обговорення) 18:47, 27 вересня 2018 (UTC)

Шаблон:ВППОЛ-навігація[ред. код]

Тому що коментувати нема ні часу ні можливості ні бажання тощо. Тож самі, будь-ласка. Дякую, коли не заважаєте, і, якщо, зрозумієте. Інше — Ваше.--Avatar6 (обговорення) 18:10, 20 вересня 2018 (UTC)

@Avatar6: Дякую і за таку роботу. --『 』 Обг. 19:08, 20 вересня 2018 (UTC)
Special/Необхідні статті. — недоробка туди смітить, із датами, порядка з півтисячі. бл. та локалізуйте ці дурні "спеціальні локалізації, або лишіть в оригиналі". ...--Avatar6 (обговорення) 17:28, 21 вересня 2018 (UTC)
яка недоробка? які дати? Це ж наче спеціальна сторінка, що виводить "Список неіснуючих сторінок із найбільшою кількістю посилань на них, за винятком тих сторінок, на які ведуть лише перенаправлення. Щоб отримати список неіснуючих сторінок, на які ведуть перенаправлення, перегляньте список поламаних перенаправлень."--『 』 Обг. 17:35, 21 вересня 2018 (UTC)

T14019

так посилання з шаблону, включення якого і було вилучене, і створювали недоречне наповнення списку, через непрямі посилання — перевірку існування #ifexist. На Phabricator вище даю посилання.--Avatar6 (обговорення) 17:59, 21 вересня 2018 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Вітаю! Маєте зацікавлення ідеєю? --Ерідан (обговорення) 12:57, 22 вересня 2018 (UTC)

Хто був ініціатором[ред. код]

Дозволу на участь в голосуванні користувачам з ПО? І яка підстава для цього була? В них змінилася лінія поведінки, спільнота не страждає від конфліктів та чвар? Що це дало реально? --Jphwra (обговорення) 15:21, 22 вересня 2018 (UTC)

Мапа анімок[ред. код]

Я там змінив на вікімапи. Тепер все норм? Убери шаблон бо я не знаю як воно робиться

Доброго дня! @Анімешник: Джерело яке? Головне які вікімапи. І це похідна роботи, а отже і ліцензія інша. Однак я не гарантую, що зображення залишиться (це я про усі завантажені зображення), бо є ВП:Колекція посилань та ВП:КДВ (детальніше про ліцензії Ліцензії Creative Commons) та можливо потрібен буде дозвіл.--『 』 Обг. 08:46, 2 жовтня 2018 (UTC)
То що, щоб поставити в статті ілюстрацію, треба оце розбиратися ще?
@Анімешник: усюди потрібно розбиратися, просто так нічого не робиться і скрізь є свої правила. Спочатку надай джерело до мапи. З іншим потім розберетесь якщо це буде потрібно. Я надав ці правила, бо я не знаю, що ще Ви будете завантажувати. --『 』 Обг. 08:59, 2 жовтня 2018 (UTC)
Ось у цьому пості https://vk.com/topic-119705029_34238577?post=8 + попросив змінити на вікімапи картинку https://maps.wikimedia.org/#4/40.75/-73.96

Шаблон Edited у статті Кубок африканських чемпіонів 1993[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Кубок африканських чемпіонів 1993 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 11:55, 7 жовтня 2018 (UTC)

Проект:Тематичний тиждень/Пропозиції/Тиждень азійської кухні[ред. код]

Вітаю! Бачу ви редагували розділ Вікі-Тиждень. Чи не могли б ви мені допомогти з розміщенням Тиждень_азійської_кухні на головній сторінці Вікіпедії? Я розмістив пропозицію, проте не знаю як її далі процесити. --Sakateka (обговорення) 06:57, 8 жовтня 2018 (UTC)

@Sakateka: тиждень відбувся чи ні. Яка дата? --『 』 Обг. 07:38, 9 жовтня 2018 (UTC)
і доброго дня! --『 』 Обг. 07:38, 9 жовтня 2018 (UTC)
@AlexKozur: Добрий день. Ні, він щойно почався. Я уже зумів розмістити його на головній сторінці, дякую. Долучайтеся до написання статей :)--Sakateka (обговорення) 07:52, 9 жовтня 2018 (UTC)
@Sakateka: там стоїть дата за жовтень, будь-ласка поставте нову дату. І вибачте що не відповів вчасно :с І звичайно приєднаюсь --『 』 Обг. 07:59, 9 жовтня 2018 (UTC)
@AlexKozur: Пробачте не зрозумів. Що ви маєте на увазі? Зараз жовтень і цей тиждень почався якраз вчора.--Sakateka (обговорення) 08:02, 9 жовтня 2018 (UTC)
@Sakateka: ох...вибачте. Складні дні були, в голові вже каша хД Подумав, що нині листопад... --『 』 Обг. 08:05, 9 жовтня 2018 (UTC)

Цікаве про Азію[ред. код]

Tydzień Azji Południowo-Wschodniej.GIF
Подяка за участь у Тижні Південно-Східної Азії
Вітаю, AlexKozur!
Ви, напевне, вже й забули, а я хочу подякувати Вам за участь у літньому Тижні Південно-Східної Азії. Ми тоді створили спільними зусиллями 72 нові статті, поліпшили 36 наявних статей, а також зробили кращими категоризацію, зв'язність та багато інших дрібниць. Дуже дякую за допомогу!
До речі, ще 7 днів триває дотичний до тематики Тиждень азійської кухні (раптом Ви не знали) й повним ходом насувається Місяць Азії 2018, де буде створено ще більше статей. Щоб і надалі підтримувати куточок Вікіпедії про Південно-Східну Азію в порядку, запрошую долучитися до нового вікіпроекту «Південно-Східна Азія» Наснаги Вам, пишіть ще!
--Brunei (обговорення) 18:22, 21 жовтня 2018 (UTC)

Ксена: принцеса-воїн[ред. код]

Вітаю, пане Алекс! Так що будемо робити? Перейменовуємо? Бо починаючи з 4 сезону, озвучили як Габріелла, а переглядаючи перші 3, то виразно чути Габріель. Прям дилема виходить --Professor Senkler (обговорення) 07:08, 1 листопада 2018 (UTC)

Доброго дня! @Professor Senkler: Думаю, що так. Бо а) джерел більше на Габріель; (гуглпошук видає лише 108 результатів з запитом "Габріелла" ксена: принцеса-воїн); в) Габріель є не тільки в даному серіалі, це і мультфільм, і серіал про Геркулеса. Також є неперекладені відеогра, і комікс (останні два без перекладів, но не виключаю існування україномовних оглядів). @NickK: Ви перейменовували за запитом, можливо в запиті щось цікаве було. Також зауважу Габріель це не тільки чоловіче ім'я (наприклад, Коко Шанель).--『 』 Обг. 19:30, 1 листопада 2018 (UTC)
це те саме ім'я. Габріель - вимова на умовно французький манер, Габріела - іспано/італійська (з яскраво вираженим закінченням жіночого роду у іменниках). Перекладачі виходили з англійської Гейбріел, тому такі варіанти у літературному (fiction) перекладі цілком припустимі. Якщо вже муляє перекласти українською, то це юдейське ім'я звучатиме як Гаврила чи Гаврилія. Елегантно.--SitizenX (обговорення) 05:07, 2 листопада 2018 (UTC)
Олександр та Алехандро також одне і те саме ім'я, однак ми записуємо його різними буквами. У даному випадку перші 3 сезони переклали як Габріель та останні 3 як Габріелла. Також у даному випадку є серії Геркулеса та мультфільм - Габріель. А також назва астероїда. І щодо англійської вимови Gabrielle, то звучатиме вона так - /ɡæbɹiːˈɛl/ (якраз так звучить у оригіналі серіалу), але Gabriel /ˈɡeɪbɹi.əl/. Я хотів надати АД такі як кіноафіша [1], однак при перегляді я зустрів Зена/Ксена, тому я засумнівався, що це не переклад з російської. Тому я лише перевіряв вживаність через гугл запит "Габріель/Габріелла" ксена--『 』 Обг. 09:19, 2 листопада 2018 (UTC)
Алексе, уважніше. Тут переклад з англійської. Переклад художній. Тому Габріела = Габріель, а шапка має бути на кшталт: Габріела (Габріель) (англ. Gabriel) - один з персонажів беззмістовного мила... тощо.--SitizenX (обговорення) 07:05, 3 листопада 2018 (UTC)
Пошукав уважніше, знайшов, що ноги ростуть з Вікіпедія:Перейменування статей/Габрієль (персонаж) → Габріелла (персонаж). Повноцінного обговорення на ВП:ПС не було, докази автора статті @Рассилон: мені здалися аргументованими, і я згідно з ними перейменував статтю. Щодо імені, то зазначу, що імена Gabrielle та Gabriel є різними іменами. Gabriel = Габрієль, це чоловіче ім'я. Жіноче ім'я Gabrielle, якщо його транскрибувати згідно з правописом, а не адаптувати, має бути Габрієлль — NickK (обг.) 19:02, 3 листопада 2018 (UTC)
Там одна -l-, вище ж уже наводив транскрипцію і ще є тут. ЗМІ частіше перекладають як Габріель, однак я не можу сказати, що вони АД.--『 』 Обг. 02:42, 4 листопада 2018 (UTC)
Отже залишаємо Габріеллу?--Professor Senkler (обговорення) 06:59, 4 листопада 2018 (UTC)

вікі-код[ред. код]

Хай. У мене в чернетках розділ цезар питання:

 • є оце — Шаблон: Chart/celltШаблон: Chart/cellb;
 • між першою та другою строкою одна з ліній некоректна — має бути ціла, йде пунктир (сам кут);
 • між Цезарем та Помпеєю має бути подвійна вертикальна, наразі одна.

Дякую--SitizenX (обговорення) 06:55, 3 листопада 2018 (UTC)

Дроб'язко Віталій Антонович[ред. код]

Вітаю! Бачив, Ви додали джерело до статті Дроб'язко Віталій Антонович. Є певні сумніви, що він син Антона Дроб'язка. Можливо, допоможете прояснити ситуацію. Будь ласка, див. Обговорення:Дроб'язко Віталій Антонович. --Олег (обговорення) 16:03, 3 листопада 2018 (UTC)

Вилучення сторінок в ns2[ред. код]

Привіт. А навіщо ви це робите?) --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 12:12, 8 листопада 2018 (UTC)

Доброго дня! Сенсу ставити шаблон {{Шв-п2}} не бачив. А дані перенаправлення непотрібні, крім особливих випадків (як наприклад, ВП:КЗ). --『 』 Обг. 00:18, 9 листопада 2018 (UTC)
 ВП:ШВ це якраз не міжпросторове перенаправлення. Ну, я теж за вилучення міжпросторових перенаправлень загалом, але зазвичай особистий простір користувачів не прийнято чіпати якщо там немає чогось що відверто неприйнятного (або такого що заважає як-то категоризація в справжні категорії статей). Тому дуже здивувало. --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 01:36, 9 листопада 2018 (UTC)

Як лолати в Вiкiпедiю статьи про Абонемент Пiвцiни? Дякую[ред. код]

Рощмiщення статтi Rudenko Andrey (обговорення) 19:36, 21 листопада 2018 (UTC)

Голосування за новину[ред. код]

Якщо є час проголосую будь-ласка за новину https://en.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:In_the_news/Candidates#Russians_attack_and_seize_Ukrainian_ships

@UkrainianCossack: почитав коментарі так сказати "нейтральних" вікіпедистів. Скажу, що коментарі не дуже нейтральні. Вони ще й спромоглись поставити шаблон вверху на верифіковану статтю, а не проаналізувате кожне джерело та поставити відповідний шаблон коли них. Захвату в політиці брати участь у мене немає. Я обдумаю це. --『 』 Обг. 17:40, 26 листопада 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Kakegurui[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Kakegurui був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:00, 30 листопада 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Sora Yori mo Tooi Basho[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Sora Yori mo Tooi Basho був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:00, 30 листопада 2018 (UTC)

Потрібна Ваша консультація[ред. код]

Хай (для переляканих параноїків - не Хайль Гітлер). Потрібна Ваша допомога як арбітра в минулому. Я хочу подати позов до АК. Попередньо прописав його в чернетці. Але в запитах я не майстр. Можливо щось підкажете. Дякую.--Citizen1488 (обговорення) 19:41, 4 грудня 2018 (UTC)

Доброго дня! @SitizenX: Наче все нормально, крім «зобов'язати відновити сторінку та публічно перепросити»→«розблокувати користувача». Не відновити, а розблокувати. АК не буде просити публічно вибачитися чи тощо пов'язане з вибаченням. Інше скоротити до «02.12.18 я поновив обговорення, яке того ж дня було закрите іншим адміном», щоб не вважали ВП:Е. П.С.: з таким консенсусом ми затвердили б багато правил.--『 』 Обг. 00:20, 5 грудня 2018 (UTC)
Ще раз, будь ласка, переглянте вже на сторінці запитів. Чи все вірно? Дякую--Citizen1488 (обговорення) 14:15, 5 грудня 2018 (UTC)
@SitizenX: зробіть перенаправлення ВП:ПЗВ110, додайте позов до таблиці Вікіпедія:Запити на арбітраж та повідомте відповідача на його СО. --『 』 Обг. 15:19, 5 грудня 2018 (UTC)
не зрозумів з перенаправленням. --Citizen1488 (обговорення) 16:34, 5 грудня 2018 (UTC)
@SitizenX: приклад перенаправлення ВП:ПЗВ108. --『 』 Обг. 16:43, 5 грудня 2018 (UTC)
чи тепер усе? Дякую--Citizen1488 (обговорення) 20:09, 5 грудня 2018 (UTC)
@SitizenX: Так, тепер повинні розглянути. Лише повторення позовних вимог у розділі Суть позову краще прибрати та залишити їх у розділі Позовні вимови. --『 』 Обг. 20:48, 5 грудня 2018 (UTC)
Дякую--Citizen1488 (обговорення) 20:50, 5 грудня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Hitsugi no Chaika[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Hitsugi no Chaika був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:49, 6 грудня 2018 (UTC)

Ураган Отто[ред. код]

Добрый день! Можете дополнить её?--Станислав Савченко (обговорення) 16:38, 9 грудня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Kakegurui[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Kakegurui був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 02:55, 16 грудня 2018 (UTC)

Article creating request[ред. код]

Hello, nice to meet you.

I'm Hatto from Japan.

I knew you edited the article about kawaii metal (кавай-метал).

If you are no problem, I request the article in Ukrainian wikipedia to you because I can't understand Ukrainian language.

I hope that you create Band-Maid article in Ukrainian wikipedia (they are mentioned in kawaii metal article).

They will be internationally famous because they go to their world tour and their music videos are commented by non-Japanese language on YouTube.

Is it OK? --Hatto (обговорення) 11:04, 16 грудня 2018 (UTC)

Thank you so much for creating the article, Mr. AlexKozur! I'm so glad.

By the way, when I see your user page, I know that you can understand Russian and Belarusian language.

I created Band-Maid article in Russian wikipedia.

However, I write the short article because I can only understand Japanese language and I'm non-Russian speaker.

Would you improve and expand Russian Band-Maid article if you are no problem? --Hatto (обговорення) 11:11, 18 грудня 2018 (UTC)

мовні шаблони[ред. код]

Хай. Свого часу Dim Grits допомагав мені з мовними шаблонами. наразі глючить так: «давньоперс. Auramazdāh-» по давньоперській. Це можна виправити? Дякую--Citizen1488 (обговорення) 22:32, 17 грудня 2018 (UTC)

Доброго дня! @SitizenX: Я так розумію він повинен бути як давньогрецька? --『 』 Обг. 22:59, 17 грудня 2018 (UTC)
та я б сказав ночі та так, як будь-який мовний шаблон.) Дякую--Citizen1488 (обговорення) 23:06, 17 грудня 2018 (UTC)