Обговорення шаблону:Військові навчання України

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Щодо подання навчань та розділення їх на статті[ред. код]

Маю пропозицію не розбивати щорічні навчання на окремі статті, і навіть не робити подібний натяк у шаблоні. На мій погляд, кожне навчання окремого року не заслуговує на статтю, і цілком органічно може бути викладене в рамках єдиної статті:

Єдина користь із цих років — щоб читачу було з одного погляду на навігаційний шаблон видно як довго існує традиція проводення певного навчання. Але, думаю, ми можемо або придумати альтернативні способи індикації, або відмовитися від подібного взагалі. --VoidWanderer (обговорення) 13:54, 19 листопада 2018 (UTC)

Загалом, мабудь, так. Але треба зібрати більше інформації про попередні навчання. Вони там також були регулярними, деякі. А от про окремі - визначальні - певно таки варто окремі статті робити.--PsichoPuzo (обговорення) 13:59, 19 листопада 2018 (UTC)
Чисто теоретично-гіпотетично, звісно, можна було б виділити окрему статтю про навчання певного року, якщо на той рік було б вдосталь матеріалів. Але пропоную повернутися до цього питання якраз тоді, коли якийсь рік вже буде невлазити в загальну статтю. --VoidWanderer (обговорення) 14:08, 19 листопада 2018 (UTC)