Обговорення користувача:VoidWanderer

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5

P history icon fire.png Цей користувач є учасником проекту «Військова історія»
Адміністратор — не володар, адміністратор — слуга народу :) Цей користувач є адміністратором української Вікіпедії (перевірити)
Патрульний редагувань
Цей користувач є одним із патрульних української Вікіпедії (перевірити)

Если у вас есть время[ред. код]

Категорія:NowCommons --Sergkarman (обговорення) 17:47, 8 червня 2018 (UTC)

Доброго вечора, Sergkarman. Я зазирну у цю категорію трошки згодом — її не зовсім миттєво чистити, бо треба ще перевірити кожен файл у Коммонз чи правильно він оформлений. Але зазирну.
Також маю прохання і до вас — цей запит є загалом запитом до адмінкорпусу, і було б більш продуктивно, якби ви його розміщували на ВП:ЗА. Я розумію, що на перший погляд здається, що персональне звернення швидше спрацює, але я маю тверде переконання, що нам треба розвивати системний підхід до розв'язання навіть найбільш тривіальних завдань. Про це можна між рядків прочитати у гілці про Вікіпроекти, і я спробую це більш детально розписати невдовзі. --VoidWanderer (обговорення) 18:22, 25 червня 2018 (UTC)
Я хотел сначала оставить его там, что бы вас не нагружать. Ну вы же знаете, как иногда реагируют на ру-язык. И дело не только в этом. Например запросы к патрулирующим - мне кажется этот раздел никто и не посещает из числа самих патрулирующих. --Sergkarman (обговорення) 19:53, 25 червня 2018 (UTC)
Thumbs up, дякую. --VoidWanderer (обговорення) 20:05, 25 червня 2018 (UTC)

Отпатрулируйте, пожалуйста: День морської піхоти України --Sergkarman (обговорення) 19:43, 30 червня 2018 (UTC)

Thumbs up, дякую. --Sergkarman (обговорення) 19:49, 30 червня 2018 (UTC)
Sergkarman, звертайтеся. --VoidWanderer (обговорення) 20:13, 30 червня 2018 (UTC)

Еще, если не трудно: Короткохвостий сцинк --Sergkarman (обговорення) 14:00, 30 серпня 2018 (UTC)

Вы же знаете, что я не мастер написания статей, по этому посмотрите пожалуйста: Генічеський морський торговельний порт--Sergkarman (обговорення) 12:46, 10 вересня 2018 (UTC)

Трохи вичитав і причесав. Шкода що не знайшов оригінал тексту, який опублікований на сайті. Там видно зноски тексту, отже десь до всього того були наведені джерела. --VoidWanderer (обговорення) 13:30, 10 вересня 2018 (UTC)
Вот здесь хороший, информативный текст про порт: http://www.archives.gov.ua/Publicat/AU/AU_1_2014/18.pdf --Sergkarman (обговорення) 13:50, 10 вересня 2018 (UTC)
О, це ж геть інша справа. Додав до статті. Сподіваюся у когось буде час головні тези перенести звідти. --VoidWanderer (обговорення) 13:58, 10 вересня 2018 (UTC)
Кстати, статью про порт я написал не просто так. По слухам там будет база ВМСУ в скором времени. --Sergkarman (обговорення) 14:17, 10 вересня 2018 (UTC)
Дякую, завбачливо. Хоча навіть без бази ВМСУ сором було не мати цієї статті в україномовній Вікі. --VoidWanderer (обговорення) 14:19, 10 вересня 2018 (UTC)

Ну и эту статю проверьте сразу. В ней я просто добавил логотип. Адміністрація морських портів України. Не нравятся мне статьи помеченные желтыми - никогда не понимал смысла патрулирования.--Sergkarman (обговорення) 14:04, 10 вересня 2018 (UTC)

Еще одна статья про порт: Вікіпедія:Кнайпа_(політики)#Нейтральность. И, кстати, её переименовали. Может и прошлую переименовать в торгівельний? У меня была мысль, что так правильней, но я создавал статью по ссылкам внутри вики. --Sergkarman (обговорення) 12:43, 11 вересня 2018 (UTC)

Повернув на «торговельний», згідно джерел. --VoidWanderer (обговорення) 13:21, 11 вересня 2018 (UTC)

2-га флотилія підводних човнів крігсмаріне --Sergkarman (обговорення) 15:22, 25 вересня 2018 (UTC)

Права адміністратора інтерфейсу[ред. код]

Вітаю! Згідно з недавнім глобальним оновленням, адміністратори втратили можливість редагувати CSS- і JavaScript-сторінки у просторі MediaWiki та у підсторінках інших користувачів. Для цих цілей було створено окремий прапорець адміністратора інтерфейсу. Ця зміна викликана в першу чергу міркуваннями безпеки; більше про неї можна дізнатися на Меті (англійською або російською).

За результатами обговорення у Кнайпі вирішено, що чинні адміністратори Української Вікіпедії можуть за потреби отримати прапорець адміністратора інтерфейсу без обговорення. Для цього потрібно коротко обґрунтувати, чому вам потрібні ці права, та вжити необхідних заходів із захисту свого облікового запису (встановити сильний і унікальний пароль та/або підключити двофакторну авторизацію). Якщо ви бажаєте отримати права адміністратора інтерфейсу, ознайомтеся зі сторінкою Вікіпедія:Адміністратори інтерфейсу/Згода адміністраторів і підпишіться там. Дедлайн для подачі заявки на автоматичне отримання прапорця адміністратора інтерфейсу — 1 листопада; після цієї дати ви зможете податися на отримання цих прав на загальних підставах.

Якщо прапорець адміністратора інтерфейсу вам не потрібен, можете просто проігнорувати це повідомлення. Якщо у вас є додаткові запитання чи коментарі, пишіть мені (на мою СО або електронну пошту) або у відповідну секцію обговорення у Кнайпі. Дякую. --Acedtalk 12:39, 30 серпня 2018 (UTC)

Дякую за повідомлення, спробую сформулювати обґрунтування там. --VoidWanderer (обговорення) 14:41, 1 вересня 2018 (UTC)

Кандидатура в арбітри[ред. код]

Вітаю! Номінував Вас в арбітри на сторінці Вікіпедія:Вибори арбітрів/2018/Кандидати. Прошу підтвердити згоду. Дякую.--Andriy.v (обговорення) 10:06, 1 вересня 2018 (UTC)

Дякую за пропозицію, маю подумати над цим. --VoidWanderer (обговорення) 14:38, 1 вересня 2018 (UTC)
Вітаю! Нагадую вам, що вашу кандидатуру висуното на виборах до Арбітражного комітету. Будь ласка, підтвердіть згоду тут, якщо ви бажаєте брати участь у виборах. Встигніть зробити це сьогодні до опівночі! --Lystopad (обговорення) 10:05, 5 вересня 2018 (UTC)
  • Зважаючи на чималу кількість досвідчених користувачів, які погодилися взяти участь у виборах, відмовився. --VoidWanderer (обговорення) 11:59, 5 вересня 2018 (UTC)

Поклонська[ред. код]

Обстановка/обставини[ред. код]

Добрий вечір! Випадково побачив виправлення у статті Бої за Іловайськ. Дійсно, слово «обстановка» з'явилося в 1930-х роках як копія з російської мови, коли почалася сталінська русифікація України. До того писали «обстанова» (у М. Коцюбинського, наприклад), «обставини», «обстава» чи «оточення». Звісно, це не заперечує широкої присутності «обстановки» в сучасних словниках. Дякую. --Friend (обг.) 20:54, 5 вересня 2018 (UTC)

Дякую за коментар. У плані термінології я волію шукати більш точні і застосовні до певної ситуації слова. Пошук «чистих» (питомо українських) термінів важливий, але якщо він не призводить до погіршення стилю як такого, і точності викладу зокрема. --VoidWanderer (обговорення) 21:27, 5 вересня 2018 (UTC)

Батальйон Печерськ[ред. код]

Євген Карась є лідером невеликої праворадикальної організації С-14, а не головою СБУ, щоб важати його авторітетним джерелом. Тим більше фейсбук не є авторітетнім. Авторитетними джерелами в першу чергу є вторинні джерела, у другу авторитетні ЗМІ. інші джерела можуть використовуватися як додаткові, але на їх основі не можна робити цілий розділ. З повагою -- CesarNS1980 (обговорення) 09:50, 8 вересня 2018 (UTC)

Соціальна мережа — справді один із найменш якісних ресурсів, де може бути опубліковане джерело. Карась не претендує на усі повноваження СБУ. Проте у своїй галузі — субкультурні проросійські рухи в Україні, — він є справді одним із непоганих джерел. Відтак вилучення його тверджень не може розглядатися як конструктивний внесок. Проте таке джерело можна справді відмітити як неякісне.
Створив окрему статтю Мединський Олександр Володимирович, там можна більш предметно сконцентруватися на висвітленні особистості Мединського. --VoidWanderer (обговорення) 10:10, 8 вересня 2018 (UTC)

Питання про цю сторінку[ред. код]

Вітаю. По-перше, я побачив як адміністратори оцінювали негативно ситуацію із вставленням такого роду аудіо «посилань». По-друге, що ж робити в такій ситуації? Мої мотивування викладені в короткому описі редагувань, з його боку реакції немає. Скасувань одне одного декілька разів підряд не було. Писати на його СО часу немає, тоді слід завалити багато СО багатьох користувачів, хай читає опис редагувань, він є ініціатором цих псевдопосилань, хай відповідає мені. Без кінця завалювати сторінку запитів до адміністраторів скаргами про те, «що такий-то скасував мої дії», на які адміністратори вкрай в'яло реагують? Таким чином, створюється ситуація, коли не хочеться взагалі реагувати і щось відкидати, от і висить нісенітниця роками на деяких сторінках... І Ви можете мені відповісти, чому швидкий відкіт десятка послідовних неправильних (хай й невандальних) правок є неприйнятним, адже немає часу просто скасовувати по одній правці з поясненням у короткому опису редагувань, та й іноді це сутужно? Писати на СО сторінки мотивування швидкого відкоту? З повагою, --АВШ (обговорення) 18:32, 11 вересня 2018 (UTC)

Хороший тон — це у випадку, якщо починається щось схоже на війну редагувань, взяти ініціативу в свої руки і першому почати обговорення на СО статті. Скасування — з описом чи без, — будуть трактуватися як ведення війни редагувань. Якщо користувач не відповідатиме на СО, адміни імовірно заблокують лише його як порушника. Якщо ж жоден з користувачів не зробив кроків для предметного обговорення, заблоковані імовірно будуть обидва.
Швидкий відкіт неприйнятний, бо не дає змогу встановити опис. Якщо є необхідність повернути десяток правок, відкрийте стару версію сторніки, скопіюйте її цілком, і потім цей текст вставте при редагуванні сторінки із описом, що повернуто таку-то версію.
Швидкий відкіт і пояснення на СО — можливо теж до певної міри прийнятний варіант, хоча й більш грубий. Імовірність розгоряння конфлікту вища. --VoidWanderer (обговорення) 18:44, 11 вересня 2018 (UTC)
Як завжди дякую за оперативність і зрозумілі роз'яснення. Так і буду робити, як Ви написали у першому і другому. Іще одне питання про Шмурака. Чи скасовувати його правки на декількох сторінках з мого списку спостереження, де він зробив протилежне, ніж Ви написали на його СО «Вилучайте аргумент у полі. Але не вилучайте самі поля», а він саме повикидав поля (Алан Тьюринг, Ісаак Ньютон)? --АВШ (обговорення) 19:13, 11 вересня 2018 (UTC)
Так, скасовуйте. Питання із цим користувачем треба було б ескалювати, його діяльність викликає питання у дуже шикрого кола спільноти. --VoidWanderer (обговорення) 19:36, 11 вересня 2018 (UTC)

Жага золота (фільм, 1993)[ред. код]

Вітаю пана адміністратора. Пропоную вам переглянути сторінку, яку я вдосконалив та переписав як обіцяв, вам під час номінації. Це один з моїх улюблених французьких акторів, тож не написати сторінку з його фільмом для мене це ганьба. З такого приводу дуже хочу почути вашу думку. І також вибачитись за минуле, якщо якось образив своїми звинуваченнями, пробачте не хотів. З повагою Professor Senkler (обговорення) 18:25, 12 вересня 2018 (UTC)

Буду відвертий, я статті про фільми практично не редагую, і усі тонкощі з їх оформлення не знаю. Проте вірю вам на слово, що ви написали тепер текст власноруч. Статті не вистачає тепер тільки приєднання до проекту Кінематограф, що робиться відповідним шаблоном на сторінці обговорення. Тепер стаття виглядає цілісно. --VoidWanderer (обговорення) 18:30, 12 вересня 2018 (UTC)

Стаття про міурукі[ред. код]

Щось я не осягнув останніх дій. Особливо стирання видань, де є джерело з херсонської бібліотеки і голосу України. http://biblio.lib.kherson.ua/podarunki-vid-kiivskogo.htm http://www.golos.com.ua/article/307098 .

Наприклад оцій сторінці так робити можна - там не лише перераховано список робіт, а ще й з посиланням на їхній власний сайт.

https://uk.wikipedia.org/wiki/НеЗупиняйПродакшн - і їм можна


https://uk.wikipedia.org/wiki/Всеукраїнський_Фестиваль_Японської_Анімації - а ось стаття взагалі без джерел існує не перший рік і нічого. Тож навіщо свинством займатися?— Це написав, але не підписав користувач 31.148.23.99 (обговореннявнесок).

Не знаю з ким доводилося спілкуватися минулого разу, але за стилем аргументів схоже що із вами. Все ж поясню на всяк випадок: стан інших статей не є виправданням при роботі над певною статтею. Щодо одного джерела справді недогледів, зараз поверну дещо. --VoidWanderer (обговорення) 12:00, 13 вересня 2018 (UTC)

Сайт ДШВ[ред. код]

http://www.dshv.mil.gov.ua/ - все материалы под свободной лицензией (Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не вказано іншого). Надо бы шаблон сделать для Коммонс, как для других сайтов. --Sergkarman (обговорення) 20:55, 16 вересня 2018 (UTC)

Так же и флот: https://navy.mil.gov.ua/ --Sergkarman (обговорення) 20:57, 16 вересня 2018 (UTC)

Добрі новини, дякую що помітили. Непогано б про це всім повідомити у ВП:ОВІ. --VoidWanderer (обговорення) 21:12, 16 вересня 2018 (UTC)

Орденоносці[ред. код]

Привіт. Ви наче працювали над покращенням різних правил Вікіпедії. У Вас є якісь напрацювання до критеріїв значимості осіб? Особливо мене цікавлять орденоносці та значимість орденів, бо ця проблема надто часто вигулькує на ВП:ВИЛ, і тоді невідомо, як підбивати підсумок, особливо якщо особа проходить виключно за цим критерієм, але сам орден є або надто масовим, або недержавним, а то й взагалі купленим.

Я колись вже піднімав це питання десь у кнайпі, але без якихось конкретних пропозицій (в ідеалі — проекту нового правила) такі обговорення зазвичай не мають логічного завершення.--Piramidion 18:10, 17 вересня 2018 (UTC)

Ні, я не займався розробкою змін та доповнень до критеріїв значимості. Я взагалі за переконаннями — інклюзіанець. Тобто, якщо матеріали у статті можна перевірити у надійних джерелах, то хай собі стаття буде, бо енциклопедія наша не паперова.
Приблизно ті ж міркування містить і чинна версія ВП:БІО — вона має такі загальні критерії для осіб сьогодення: Верифікованість, Доповнюваність, Столітній тест. Причому, із цих критеріїв два останні я б не назвав навіть приблизно конкретними — завжди можна очікувати, що з'являться нові джерела, на основі яких стаття буде доповнена, а питання про цікавість через 100 років взагалі чисто маніпулятивне: звісно, комусь буде цікаво!. Чому? Бо яке питання така й відповідь.
У додаткових загальних критеріях згадано, що додатковим плюсом є, якщо людина — орденоносець.
У сухому підсумку: матеріали про людину можна перевірити у джерелах, вона має орден → залишити.
ПС. Дякую що змусили мене перечитати ВП:БІО свіжим поглядом. Там 95% тексту правила треба вилучити, на мій погляд. Суцільне масло масляне. На моє особисте переконання, достатньо єдиного критерію — істотне висвітлення особи у надійних джерелах. --VoidWanderer (обговорення) 19:31, 17 вересня 2018 (UTC)
Ну, останнє — це загальний критерій, яким ми користуємось, якщо особа не проходить за іншими критеріями. Інші критерії вилучати, імхо, не слід — вони необхідні тоді, коли отого пропонованого Вами єдиного критерію немає, тобто істотного висвітлення особи в надійних джерелах взагалі нема, але є одне-два дуже вагомі джерела, які підтверджують якісь конкретні критерії ВП:БІО. Наприклад, коли стаття написана на основі єдиного джерела (а інших немає), і це джерело стверджує, що людина — орденоносець (якщо цей орден справді значимий), або що іменем цієї людини назвали школу чи вулицю. Проблема виникає також тоді, коли, скажімо, джерел багато, але описують лише одну подію, а поза тим вони відсутні — тоді теж можна керуватися або тими ж критеріями значимості за ВП:БІО, або вилучити статтю через відсутність значимості (таке висвітлення не можна назвати "істотним", так само як і побіжні згадки в джерелах).
Проблема ж з орденоносцями виникає тоді, коли людина не зробила наче нічого по-справжньому видатного, але має якийсь або масовий, або незначимий орден. Поняття "істотне висвітлення" теж не цілком зрозуміле. Он на вилученні висить стаття Гарнага Богдан Павлович - здається, за ВП:БІО не проходить, але якісь джерела наче є (щоправда, багато інтерв'ю) — можна залишити за загальними КЗ. Це якщо вважати таке висвітлення істотним. А от щодо останнього в кожного може бути своє бачення.
Перепрошую за дещо туманний виклад думок — не можу нормально зосередитись...--Piramidion 20:21, 17 вересня 2018 (UTC)
  • У цьому контексті пропоную переглянути цю номінацію: єдине джерело (до того ж друковане, до того ж навряд чи незалежне — особа була редактором тієї газети), і один радянський орден, яким нагороджено 1 224 590(!) осіб. Тим не менш, користувачі в обговоренні наполягають на тому, що за чинними правилами особа проходить за КЗ як орденоносець. Який підсумок пропонуєте підбити (чи може самі підіб'єте)? Треба закрити день.--Piramidion 19:23, 18 вересня 2018 (UTC)

Ключові і не ключові учасники[ред. код]

Скільки ключових учасників може бути у організації, що:

  • має близько тисячі пасивних і сотні активних учасників;
  • Існує 8 років;
  • Діє у понад 5 різних напрямах (залежно від деталізації і більше);
  • діє у 6-и областях України?

Як на мене, мінімум це треба довзволити писати кілька лючових на напрям і кожну локальну філію, саме собою, якщо про них було згадане щось значиме в їх напрямі окремо про кожного. — Це написав, але не підписав користувач 31.148.23.95 (обговореннявнесок).

Салам![ред. код]

Ще привіт від Користувач:Димон2711: Париж (аеропорт)--Zvr (обговорення) 18:14, 30 вересня 2018 (UTC)

Я не розумію що сталося? Коли пишите якісь запити, поясніть хочаб у чому він полягає.--Діма (обговорення, внесок, допомога) 18:21, 30 вересня 2018 (UTC)

Дякую![ред. код]

Прошу не розцінювати мої коментарі і питання як зневажливі - насправді я чудово розумію складність задач, які Ви вирішуєте. Спільна робота з Вами над окремими статтями і Ваші зусилля на вирішення поточної проблеми - можливо останнє, що мене утримує в проекті. З повагою. --Ветер (обговорення) 16:52, 2 жовтня 2018 (UTC)

Пане Ветер, зрозумійте мене теж правильно. Буває, що й адміни помиляються. І користувачі помиляються. Всі потроху помиляються, але це не привід одне з одним конфліктувати.
Я надзвичайно ціную ваш внесок, ви практично єдина людина, яка ділом допомогла виправляти ледь не найважливішу (як на мій погляд) статтю у цій Вікіпедії, про війну на сході. Та й не тільки її. Тому мені важливо, щоб ви також відчували підтримку. Тому прошу зібрати волю в кулак, включити режим холодної голови і попрацювати над статтею.
Для української політики стаття про Тимошенко, певне, є однією з найважливіших, і найскладніших. Дуже контраверсійна персона, і стаття буде дуже непростою. Тому ми маємо показати екстра-клас щодо того, як ми вміємо працювати із джерелами та текстом, і виправити статтю за найвищими стандартами. Це ще більш актуально через наближення виборів.
З повагою, --VoidWanderer (обговорення) 17:09, 2 жовтня 2018 (UTC)

пропозиція мирного вирішення конфлікту[ред. код]

diff. Звісно, то була лише пропозиція, редагувати Вашу репліку не маю права, хоча вона для мене образлива. — Юрій Дзядик в) 07:19, 4 жовтня 2018 (UTC).

Юрій Дзядик, можна переформулювати, звісно.
Тільки я не розумію звідки ви взяли ось це: Логічна помилка може бути лише у твердженні, яке має висновок. Логічна помилка може бути просто у твердженні. Ваше твердження було про Закон України, який ви назвали АД. Очевидно, ми маємо розглядати це винятково у контексті обговорення назви для Вікіправила про Надійні/Авторитетні джерела. А в цьому контексті неправильно називати Закон України авторитетним джерелом.
Про це й була мова. Логічна помилка, як мені здається, — це помилка у розмірковуваннях, і вона не є синонімом логічної хиби — типових невалідних прийомів ведення дискусії. --VoidWanderer (обговорення) 18:17, 12 жовтня 2018 (UTC)

Сторінку Мединський Олександр Володимирович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Мединський Олександр Володимирович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 8 жовтня 2018. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 07:43, 8 жовтня 2018 (UTC)

чи існує предмет у назві перенаправлення?[ред. код]

Шановний колего VoidWanderer-e!

Мова про придушення повстання в Чехословаччині (1968), створене 22:59, 26 грудня 2017‎ VoidWanderer як перенаправлення на вторгнення військ Варшавського договору до Чехословаччини.

Прошу якісь ВП:АД про повстання в Чехословаччині 1968 року. google нічого не дає.

З повагою,

Юрій Дзядик в) 10:36, 9 жовтня 2018 (UTC).

@Dzyadyk: Будемо вважати, що це переклад англійських «revolt», «rebellion» і «uprising», які цілком в ужитку. --Friend (обг.) 11:52, 9 жовтня 2018 (UTC)
1. «Prague revolt» 1945, проти нацистів
2. Two leading former Czechoslovak Communist Party members причетні до окупації, і мають КІ, тому не є АД щодо «rebellion»
3. Нарешті, nytimes є АД, читаємо повністю: «uprising after the Soviet invasion», тут немає сумніву, самоспалення Василя Макухи на Хрещатику теж було uprising after the Soviet invasion у Чехословаччину, Україна після кожної радянської окупації була краєм збройних повстань.
@Friend: усе не те, нічого по темі. — Юрій Дзядик в) 13:30, 9 жовтня 2018 (UTC).
Юрій Дзядик, тут справді є сенс вилучити перенаправлення, оскільки воно викривляє суть подій, в першу чергу — хронологічно. Натомість має бути щось типу Придушення Празької весни. --VoidWanderer (обговорення) 18:22, 12 жовтня 2018 (UTC)

Сторінку Придушення повстання в Чехословаччині (1968) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Придушення повстання в Чехословаччині (1968), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 жовтня 2018. Що ще можна зробити? --— Юрій Дзядик в) 04:54, 10 жовтня 2018 (UTC)

Бортові номери[ред. код]

З огляду на те, що візуальна інформація краще сприймається та засвоюється, вважаю недоцільним ігнорувати такі можливості Вікіпедії для позначення бортових номерів 16 56 70. Єдине, що бажано стандартизувати позначення для бортових номерів суден принаймні Повітряних сил України. З повагою, --Vetal_ek (обговорення) 13:51, 17 жовтня 2018 (UTC)

Портрет[ред. код]

Навіщо ти видалив фото з сторінці Станіслава Гібпдуліна, з чого ти взяв що воно було з фейсбуці взята? Це моя фотка, та маю всі авторскі права на цю світлину. Mihaivoloshin (обговорення) 14:23, 24 жовтня 2018 (UTC)

Anonimdinmoldova, чому ви думаєте, що фото вилучив я? Її вилучили адміни Commons. --VoidWanderer (обговорення) 14:24, 24 жовтня 2018 (UTC)
Ну ти поскаржился, ні?
Якщо - ні, вибач, я погано корестуюсь ще вікі. Mihaivoloshin (обговорення) 14:26, 24 жовтня 2018 (UTC)
Ні, я не номінував її на вилучення і не вказував на неї адмінам. --VoidWanderer (обговорення) 14:27, 24 жовтня 2018 (UTC)
Єдине що я зробив із нею до того як її вилучили — додав нормальну категорію, і обрізав незрозумілі рамки. --VoidWanderer (обговорення) 14:28, 24 жовтня 2018 (UTC)

Сторінку Карась Євген Васильович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Карась Євген Васильович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 25 жовтня 2018. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 08:22, 25 жовтня 2018 (UTC)

Картинки в статті про Міцурукі[ред. код]

Ви дозволи отримали на пошту? Чи як треба надсилати?— Це написав, але не підписав користувач 31.148.23.95 (обговореннявнесок).

Я дам відповідь на СО статті про дозволи, як матиму час.
Також маю поінформувати, якщо ви досі не звернули увагу всупереч повідомленню на вашій сторінці Обговорення користувача:Анімешник#Систематичні обходи блокування — переблокування ще на добу, — обхід блокувань є порушенням, і достатнім приводом подовжити термін блокування. --VoidWanderer (обговорення) 14:05, 25 жовтня 2018 (UTC)
Ну це занадто. Заблокували і заблокували, але я ж реально вандалізмом тут не займаюся і роблю справи, а не пургу розводжу. Я і сам хочу пошвидше звідси піти, коли переконаюся, що все в безпеці.

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Станиця Луганська[ред. код]

Вітаю. Я нарешті знайшов час і сили, щоб дописати статтю про ще один інцидент літа 2014 року в Луганській області. Буду вдячний за допомогу. --Ahatanhel (обговорення) 04:58, 15 листопада 2018 (UTC)

Вдячний за роботу — відібрано матеріал, написано й оформлено якісно. --VoidWanderer (обговорення) 07:55, 15 листопада 2018 (UTC)

Привіт, допоможи.[ред. код]

Привіт, друже. Допоможи будь ласка. Давай познайомимось, я Хітмен, Станіслав Гібадулін. Mihaivoloshin (обговорення) 16:50, 17 листопада 2018 (UTC)

Вітаю навзаєм, Mihaivoloshin. Яка допомога потрібна? --VoidWanderer (обговорення) 16:57, 19 листопада 2018 (UTC)

Хочу на свою сторінку в вікіпедії додати свою світлину, але не дуже знаю як це правильно зробити щоб не заблокували. А ще там пишут про мене те що не є правдою, зможешь подзвонити в скайп або іншу прогу обьяснити мені як можно реадагувати, ще декілька питань по цей темі, я просто плохо вмію корестуватись. Mihaivoloshin (обговорення) 12:49, 20 листопада 2018 (UTC)

Для завантаження фото, бажано грузити оригінал, а не скопійоване фото із фейсбуку. Якщо на Commons завантажується оригінал, стає зрозуміло, що ви з великою імовірністю і є автором фото, оскільки маєте до нього доступ.
Наведіть подробиці інших проблем, буде ясно що з ними робити. --VoidWanderer (обговорення) 12:53, 20 листопада 2018 (UTC)

Там якись чоловік написав що мой рух займався пропагандой нацизму, але цього немає в той статі що він вказал. Да, у мене була свитлина в формі сс, але це на моей сторінци була вона, і тоді актори що одягают форму для зьомок теж займаются пропагандой нацизму? Корочше немає прямих доказів що рух займався пропагандой. Він левих взглядов цей редактор. Ще він вказав що я учасник війни на донбасі, але я вважаю що це россійско-Українська війна. Mihaivoloshin (обговорення) 12:54, 20 листопада 2018 (UTC)

Поговрим десь в другому місці? Скайп, телефон, або вайбер? Mihaivoloshin (обговорення) 12:57, 20 листопада 2018 (UTC)

Або напиши в мессенджер, телеграм, куда бажаешь. +380669366605 Mihaivoloshin (обговорення) 12:59, 20 листопада 2018 (UTC)

Так, ми справді маємо поговорити у іншому місці. Вміст статей обговорюється на їх сторінках обговорення, тобто тут: Обговорення:Станіслав Гібадулін Іосіф. Пропоную там продовжити спілкування із усіма зацікавленими сторонами. --VoidWanderer (обговорення) 13:08, 20 листопада 2018 (UTC)
VoidWanderer, перепрошую за втручання, але пам'ятайте про свою анонімність. — Alex Khimich 21:46, 21 листопада 2018 (UTC)
Дякую за зауваження. Але тут все в порядку — спілкування не виходить за межі сторінок обговорення Вікі. --VoidWanderer (обговорення) 21:53, 21 листопада 2018 (UTC)
Ближче до виборів, анонімні адміни будуть дуже потрібні, а їх на пальцях однієї руки порахувати. Дякую. — Alex Khimich 22:08, 21 листопада 2018 (UTC)

Прохання[ред. код]

Шановний добродію,

Я знаю, що Ви не дуже в темі, але бачила Ваш коментар, велике прохання, будьте ласкаві виконати мій запит Обговорення користувача:Piramidion#Removing obsolescent stuff, хоча б частково. Дякую, --Читач вікі (обговорення) 15:49, 25 листопада 2018 (UTC)

Катер.[ред. код]

Доброго ранку! Дякую, що скасували мою правку. Я не сильний у рівнях. Гадав, що то вищий рівень, але вияснив (завдяки тому, що Ви скасували мою правку і я пішов на портал Вікіпедія:Проект:Військова техніка і там прочитав оцінки), що то важливість, а те що я зробив, то переніс статтю у розряд стабів. Змінив на висока. Чи таки найвища? Станом на сьогодні це дуже важлива тема! З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 09:00, 26 листопада 2018 (UTC)

Голосування за новину[ред. код]

Якщо є час проголосую будь-ласка за новину https://en.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:In_the_news/Candidates#Russians_attack_and_seize_Ukrainian_ships --UkrainianCossack (обговорення) 17:27, 26 листопада 2018 (UTC)

Арбітраж[ред. код]

Враховуючи безперспективність будь-якого спілкування з вами та моє небажання вислуховувати ваші потокові звинувачення у порушенні мною всього, чого ви тільки в вікі вичитали, я подав запит у арбітраж стосовно вашого блокування OdinTyt1488. Будь-яке спілкування з вами поза межами цього розгляду для мене неприйнятне.--Citizen1488 (обговорення) 20:08, 5 грудня 2018 (UTC)

Дякую за нотифікацію! Почитав, відмітив спотворення фактів від вас при викладенні ситуації, але то вже таке діло — буває.
Мені шкода, що ви не почули попереджень щодо підпису, але будемо розбиратися із усіма питаннями по черзі, напевне. --VoidWanderer (обговорення) 14:27, 6 грудня 2018 (UTC)

Модуль:Team appearances list/data[ред. код]

Доброго дня!Хочу Вас попросити, перекласти цей шаблон повністю або хочаб для Олімпійських і Паралімпійських ігор. Саме вони мені зараз дуже потрібні. Якщо Ви не маєте змоги цього зробити, то скажіть, хто у цьому також розбирається. Дякую!--DiMon2711 18:15, 10 грудня 2018 (UTC)

Все, вже не потрібно. Я розібрався з ним.--DiMon2711 18:24, 10 грудня 2018 (UTC)