Обговорення користувача:VoidWanderer

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7 Архів 8

П: Цей користувач є учасником проєкту «Військова історія»
Адміністратор — не володар, адміністратор — слуга народу :) Цей користувач є адміністратором української Вікіпедії (перевірити)
Патрульний редагувань
Цей користувач є одним із патрульних української Вікіпедії (перевірити)


Репліка

Відповів вам на своїй СО. Але це вже не має значення. Успіхів! Mykola Swarnyk (обговорення) 16:48, 28 лютого 2020 (UTC)

Щодо правила про розголошення

Привіт. Сьогодні хотів переглянути список членів організації Вікімедіа Україна, і натрапив на цю сторінку: wmua:Члени організації. Тому питання: чи враховані такі випадки в нашому правилі? Якщо ні (а мені здається, що ні), то, думаю, слід додати речення, щось на кшталт «Якщо особа на зовнішньому веб-сайті чітко пов'язала своє реальне ім'я зі своїм іменем користувача у Вікіпедії, або очевидно дала згоду на таке пов'язування, то згадування реального імені користувача розголошенням не вважається. Але наполегливе вживання реального імені особи замість її імені користувача у Вікіпедії без достатніх на те підстав може бути розцінено як переслідування.» Як думаєте?--Piramidion 15:11, 8 березня 2020 (UTC)

Вітаю!

Red Kitten 01.jpg

Прошу вибачення, більше так не буду, я просто дурачився.

Hurish Markian (обговорення) 15:56, 31 березня 2020 (UTC)

Сторінку Гриценко Ганна Валентинівна номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Гриценко Ганна Валентинівна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 квітня 2020. Що ще можна зробити? --Τǿλίκ 002 (обговорення) 08:38, 17 квітня 2020 (UTC)

Створені шаблони

Доброго дня! Я помітила, що ви багато шаблонів створили корисних, і давно, — дякую! Чи не могли б ви пройтись постворювати сяку-таку документацію до тих шаблонів, де її нема ще? Деякими може бути не зрозуміло, як користуватися. А щоб перевірити, чи шаблон запозичений звідкись повністю чи частково …мені може зайняти більше часу, ніж вам, бо ж я не пам'ятаю, що то було ) Буду вдячна. -- Ата (обг.) 10:26, 29 квітня 2020 (UTC)

Ping

Вітаю, з вами все добре? — Alex Khimich 23:53, 1 червня 2020 (UTC)
Приєднуюсь до запитання. Задавав його собі, ще після місяця вашої неактивності. Дуже незвично. --Нікалай Обг. 14:38, 2 червня 2020 (UTC)

  • Привіт! Також приєднуюсь до запитання, і ще маю зробити одну формальність: попередити, що, згідно із ВП:АІ, через таку довгу неактивність з вас можуть бути зняті права адміністратора інтерфейсу (на випадок, якщо ви, наприклад, втратили акаунт). Якщо ви хотіли б залишити права, повідомте; можна вікіпоштою. --Acedtalk 12:26, 9 липня 2020 (UTC)

Сторінку Найда Віталій Анатолійович номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Найда Віталій Анатолійович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 25 липня 2020. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 04:53, 25 липня 2020 (UTC)

Зняття прапорця адміністратора інтерфейсу

Привіт! Зняв із вашого акаунту прапорець адміністратора інтерфейсу — згідно із правилом Вікіпедія:Адміністратори інтерфейсу, однією з умов зняття цих прав є ситуація, коли «адміністратор інтерфейсу не зробив жодного редагування і зафіксованої в журналах дії протягом 3 місяців». У вашого акаунту немає жодної активності майже 5 місяців, і ви не відреагували на попередження.

Цей пункт передбачений правилом із міркувань безпеки: права адміністратора інтерфейсу можуть бути «дуже потужним та потенційно небезпечним інструментом для зловмисників», а довга повна неактивність може, наприклад, свідчити про втрату облікового запису.

Поки у вас є права адміністратора, ви можете повернути собі права адміністратора інтерфейсу за спрощеною процедурою; детальніше про це читайте на сторінці правила.

Дякую за ваш внесок і сподіваюся на ваше повернення! --Acedtalk 09:36, 25 липня 2020 (UTC)