Обговорення шаблону:Політичний устрій України

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Після конституційної реформи в Україні нема голови держави. Це взагалі в нашій конституції ніяк не прописано. Треба міняти шаблон. --Darvin 07:29, 20 серпня 2008 (UTC)

В японській конституції також не прописано, що Імператор «голова держави», тим не менш "на високому рівні" і ЗМІ його називають «головою держави», як в Японії так і закордоном. Тому не бачу проблеми з українським «головою»--日本地理 07:33, 20 серпня 2008 (UTC)
Приклад, на мій погляд некоректний. Імператор завжди був "головою держави" і тільки відносно недавно його функції головування перетворилися на формальність. В Україні ситуація зовсім інша. --Darvin 11:15, 21 серпня 2008 (UTC)
Питання, яке ви поставили, стосувалося лише «прописаності» титулу, а не функцій посадової особи. Ви говорили за конституцію, я вам навів приклад. Імператор Японії вважається «головою держави», хоча «титул» не закріплений за ним законодавчо. Теж саме в Україні: «титул» вживається, але письмово не закріплений. (до речі Імператор в Японії не завжди був «головою держави»). Тому вважаю, що міняти шаблон не має сенсу.--日本地理 14:31, 22 серпня 2008 (UTC)
Мені здається, шаблон має бути звичайним і практичним джерелом інформації, а не заручником конституційних і правничих парадоксів. --Friend Peace symbol.svg 14:43, 22 серпня 2008 (UTC)
Стаття 102 Конституції України: «Президент України є главою держави ... » [1]

Неузгоджені зміни[ред. код]

@Milenc: звертаю вашу увагу, що подібні масовані зміни не варто робити без обговорення.--PsichoPuzo (обговорення) 09:48, 22 травня 2019 (UTC)