Обговорення шаблону:Роздільні пункти Одеської дирекції ОЗ

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Підгородна, Бандурка, Болеславчик і Нікель-Побузький[ред. код]

Виникло питання щодо приналежності станцій Підгородна, Бандурка, Болеславчик і Нікель-Побузький.

Згідно з довідником станцій Укрзалізниці всі вони, а також Йосипівка, Ємилівка і Голованівськ належать до ДН-1, тобто Одеської дирекції (у формі потрібно ввести: залізниця 40, НОД 01).

В атласі залізниць 2008 року усі вищезазначені станції належать до Знам'янської дирекції, а межа між дирекціями проходить між Орликом і Підгородною.

На сайті «Фотолінії» Бандурка, Підгородна, Болеславчик і Нікель-Побузький віднесені до Знам'янської дирекції, а Йосипівка, Ємилівка і Голованівськ — до Шевченківської.

Також є телеграма про те, що станції Йосипівка, Ємилівка і Голованівськ передаються від Шевченківської до Одеської дирекції.

Враховуючи телеграму, виходить, що дільниця Голованівськ — Йосипівка зараз належить до ДН-1, а отже дільниця Йосипівка — Підгородна (зі станцією Болеславчик і відгалуженням до Нікеля-Побузького) теж мала би належати ДН-1 (інакше ці дільниці однієї дирекції не будуть з'єднані між собою). Тож пропоную, поки нема підтвердження з інших джерел, вважати станції Підгородна, Болеславчик і Нікель-Побузький станціями Одеської дирекції (як і зазначено в довіднику станцій). Відповідно і Бандурку так само відносимо до ДН-1 (за тим самим довідником станцій).--Анатолій (обг.) 11:35, 29 січня 2014 (UTC)