Обговорення шаблону:Столиці Європи

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Баку - це хіба Європа? --Tomahiv 21:27, 6 червня 2007 (UTC)

Розумієш є різне трактування країн, кавказького континенту. Наприклад розділення по пасму Кавказьських гір. Невилика частина напевно Азебраджану у Європі, та само Анкара.
Анкара — не Європа. При всіх бажаннях турків...--AlexKwappen.svg Alex K 12:22, 13 липня 2007 (UTC)
Проте у англійських, російський та інших джерелах (тобто Вікіпедіяї) її відносять, як до є європейської, так і до азіатської столиці. Називається, щоб нікого не образати --Olympic
Можливо це турки бавляться. Півострів, на якому знаходиться Анкара, називається Мала Азія, і за будь-яких класифікацій, є азійсвьким містом. Турецький Істамбул — це Європа, а Анкара — Азія. Так було завжди...--AlexKwappen.svg Alex K 12:28, 13 липня 2007 (UTC)
Та я сам це розумію. Але в російських, англійській та інших Вікіпедіях у цих шаблонах Баку та Анкара. Як на мене, я вважаю Туреччину - країною Азії. -- Користувач:Olympic 12:39, 13 липня 2007 (UTC)
Не варто дублювати чужі стандарти, тим паче, що ваша думка суперечить їм --Tomahiv 12:41, 13 липня 2007 (UTC)
Подивився англійський шаблон уважніше про країни Європи. Там є виноски про країни, невелика частина в Азії. також зроблю виноски, про те що країна, якою є столицею - частково знаходиться в Європі.Користувач:Olympic
Так і зроби, і став будь ласка підписи, коли пишеш щось в обговоренні --Tomahiv 12:50, 13 липня 2007 (UTC)
Так і зроблю, дякую. Весь час забуваю. Просто завик на форумах не ставити, звичка залишалася.Користувач:Olympic12:51, 13 липня 2007 (UTC)

Гельсінкі[ред. код]

Я переніс Гельсінкі з кінця списку (бо не Хельсінкі) на належне місце, тобто між В і Д. --walik 16:55, 3 лютого 2008 (UTC)

І ще про Анкару[ред. код]

У шаблоні написано не "Європейскі столиці", а "Столиці країн Європи". Турція - країна Європи. Тому я додам Анкару. Шкииипер (обговорення) 15:35, 9 травня 2014 (UTC)

Косово[ред. код]

@Dim Grits: Прошу дати пояснення своєму оцьому редагуванню, або ж припинити скасовувати мої редагування (яким я дав пояснення). Інакше Ваші дії будуть розцінені як війна редагувань--Unikalinho (обговорення) 12:37, 2 червня 2019 (UTC)

@Unikalinho: Статус Косова визначений не тільки Резолюцією СБ ООН, але й рішенням Міжнародного суду за поданням ГА ООН за пропозицією Сербії. Статус визнаний більшістю членів ООН. У лапки узято через офіційну українську позицію щодо цього питання. Міжнародно-правовий статус, наведених у вашому прикладі, ПНР та інших також встановлений і він цілковито відрізняється від косівського. Визнання статусів тих, інших територій міжнародною спільнотою може різнитись, а може бути цілковито одностайним. Але це вже друге питання. Це добре, що ви нарешті почали пояснювати розпочаті вами скасування, шкода що й цим коментарем спромоглися лише на часткове. --Dim Grits 13:11, 2 червня 2019 (UTC)
Ну по-перше, я ще на першому скасуванні в описі редагування пояснив його. Тому Ваше звинувачення в тому, що я лише зараз пояснив, є абсолютно безпідставне, м'яко кажучи. А щодо самого питання, то, як на мене, така різниця в нюансах не відміняє того, що Косово є невизнаною республікою в складі Сербії точно так само як ПНР у складі Молдови, Абхазія у складі Грузії і Пд.Осетія у складі Грузії. Немає авторитетних джерел, які б якось це розрізняли. Бо кожну з цих республік хтось визнає, а хтось не визнає. До того ж кожна з них має не лише свої органи влади та військо, а навіть свої спортивні федерації та національні збірні. Тому коректним було б або поставити Приштину в останній розділ (до невизнаних республік), або ж зробити те саме, що Ви зробили з Приштиною, також і з Сухумі, Тирасполем і Цхінвалі. Інакше читач просто вводиться в оману, або принаймні в нього замішання--Unikalinho (обговорення) 05:32, 3 червня 2019 (UTC)