Одного разу під Полтавою (сезон 2)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Одного разу під Полтавою (сезон 2)
Країна Україна Україна
Кількість епізодів 20
Трансляція
Телеканал ТЕТ
Перший показ 4 вересня 201528 вересня 2015
Сезони
← Попередній
Сезон 1
Наступний →
Сезон 3
Перелік епізодів серіалу «Одного разу під Полтавою»

Другий сезон серіалу Одного разу під Полтавою, українського сіткому, який створено студією «Квартал-95» для телеканалу ТЕТ. Прем'єра відбулася 4 вересня 2015. Студія «Drive Production» також займається продюсуванням Одного разу під Полтавою. Сезон вміщає 20 епізодів і виходив по 28 вересня 2015.

Актори і персонажі[ред. | ред. код]

Головні персонажі[ред. | ред. код]

 • Ірина Сопонару в ролі Яринки.
 • Юрій Ткач в ролі Юрчика.
 • Віктор Гевко в ролі Віті (кума Юрчика і Яринки).
 • Олександр Теренчук в ролі Сашка (дільничого).
 • Анна Саліванчук в ролі Віри (продавщиці сільмагу) .
 • Олександр Данильченко в ролі діда Петра.

Другорядні персонажі[ред. | ред. код]

 • Орест Кушнірюк в ролі голови села.
 • Володимир Шумко в ролі сусіда Толі.
 • Максим Неліпа в ролі Богдана.
 • Юрій Гребельник в ролі ревізора.
 • Дар'я Петрожицька в ролі Анфіси (панянка).

Перелік серій[ред. | ред. код]

№ з/п Номер
у сезоні
Назва Режисер Сценарист(и) Дата показу Глядачі, млн.
91 «Удар струмом» Андрій БурлакаТарас Стадницький4 вересня 20150,56[джерело?]
Яринка примусила Юрчика полагодити розетки у хаті і його вдарило струмом. Після цього в нього з'явились феноменальні здібності: надзвичайна пам'ять та інтуїція. Винахідливі куми вирішили відкрити довідково-енциклопедичне агентство для допомоги людям «Юрчик та Кум». А Віра чекає від Сашка романтичного вечора на честь річниці одного їхнього унікального моменту, а якого саме дільничний забув. 
102 «Вагітність» Андрій БурлакаВіктор Гевко4 вересня 20150,39[джерело?]
Яринка почала пересолювати їжу та на вечір з'їла цілу банку солоних огірків. Юрчик вирішує, що його дружина вагітна, і перетворюється на ідеального чоловіка. Він припиняє застілля з Кумом, планує піти на дві роботи і все сам робить по господарству. Яринка, спостерігаючи за незвичною поведінкою чоловіка, починає щось підозрювати… 
113 «Люстрація» Андрій БурлакаМаксим Неліпа5 вересня 20150,45[джерело?]
Пан голова рятує свої коштовні речі від люстрації у Юрчика в хаті, в нагороду голова пропонує йому взяти щось собі. А до дільничного завітали з відділу по боротьбі з корупцією в пошуках голови. 
124 «Щука» Андрій БурлакаОлександр Кушнаренко та Валентин Іванов5 вересня 20150,4[джерело?]
Юрчик сказав Яринці, що поїхав у місто робити флюорографію, а сам з Кумом ходив на риболовлю. Друзі зловили щуку, якій Юрчик замовив бажання, Після цього по селу почали здійснюватися найчудернацькі забаганки 
135 «Рольові ігри» Андрій БурлакаВіктор Гевко6 вересня 20150,35[джерело?]
Яринка з Юрком, подивившись у кінотеатрі «П'ятдесят відтінків сірого», вирішили поекспериментувати. Так Яринка опинилася прикутою до ліжка кайданками, які забув дільничний. А дільничний вирушив на полювання по селу за маніяком. 
146 «Донори» Андрій БурлакаЧингіс Мазінов та Ілля Дерменжі
Сергій Бібілов та Рустем Емірсалієв
6 вересня 20150,59[джерело?]
Юрчик з Кумом вирішили здавати кров заради грошей, але на комплект спідньої білизни для Яринки все одно не вистачає. Тому Юрчик з Кумом здали кров декілька разів. 
157 «Будинок-музей» Андрій БурлакаЧингіс Мазінов та Ілля Дерменжі
Сергій Бібілов та Рустем Емірсалієв
7 вересня 20150,52[джерело?]
Юрчик запропонував Яринці зробити у себе в хаті будинок-музей Т. Г. Шевченка, і, як завжди, все заради грошей. Віра виявилась фанаткою Алессандро Сафіна, а Кум як раз продавав квитки на його концерт у Києві. 
168 «Отвєтка» Андрій БурлакаЄвген Пилипенко7 вересня 20151,01[джерело?]
Яринка поїхала в місто на манікюр, тому у Кума з Юрчиком несанкціоноване свято під назвою «Самогонка є, Яринки немає». Але через це Юрчик забув зустріти її з міста. Яринка вирішила провчити Юрчика за пияцтво, налякавши його п'яними жінками, тому вони з Вірою випили дві пляшки горілки. 
179 «Ремонт» Андрій БурлакаВіктор Гевко11 вересня 20150,46[джерело?]
Дільничний Сашко на час ремонту у своєму кабінеті працює вдома у Яринки та Юрчика. Кум та Юрчик не готові терпіти таку близькість дільничного, тому вони вирішили зробити ремонт власноруч, аби він скоріше поїхав з їхньої хати. 
1810 «Ревнощі» Андрій БурлакаЧингіс Мазінов та Ілля Дерменжі
Сергій Бібілов та Рустем Емірсалієв
12 вересня 20150,49[джерело?]
Віра вирішила, що Сашко хоче її покинути. Яринка порадила їй зробити так, щоб дільничний приревнував її. На роль підставного залицяльника вибрали Юрчика. 
1911 «Аферист» Андрій БурлакаОлег Сьомін та Євген Косниковський13 вересня 20150,39[джерело?]
До Юрчика і Яринки завітав шкільний друг — Богдан, який став успішним бізнесменом у Лондоні. А Віра такому успіху не повірила, а перевірила і з'ясувала, що Богдан — аферист, який залишив сусіднє село без грошей. 
2012 «Лялька» Андрій БурлакаДмитро Голубєв та Володимир Борисов14 вересня 20150,41[джерело?]
Яринка купила дитину-тренажер. Лялька максимально реалістична, таким чином Яринка перевірить, яким батьком буде Юрчик. Оскільки Юрчик тренується бути батьком, то Куму нема з ким випити. Віра вирішила пана дільничного теж схилити до батьківства. 
2113 «Сусід» Андрій БурлакаТарас Стадницький18 вересня 20150,38[джерело?]
До Юрчика завітав сусід, що повернувся з заробіток, та пропонує йому нову бізнес-схему. Кум приревнував друга. 
2214 «Камера спостереження» Андрій БурлакаДмитро Голубєв та Володимир Борисов19 вересня 20150,5[джерело?]
У Яринки день народження і вона просить у Юрчика гроші на святкування, а він каже, що в нього немає «заначки». Тим часом продавчиня Віра вирішила встановити камеру спостереження в магазині і Яринка хоче за допомогою цієї камери прослідкувати, де Юрчик ховає гроші. 
2315 «Від панянки до селянки» Андрій БурлакаЧингіс Мазінов та Ілля Дерменжі
Сергій Бібілов та Рустем Емірсалієв
20 вересня 20150,95[джерело?]
Кум з Юрчиком вирішили позбутися Яринки на три дні, відправивши її взяти участь у проекті «Панянка-Селянка». Тож чоловіки залишилися господарювати вдвох, але й до них приїхала панянка замість Яринки. 
2416 «Ревізія» Андрій БурлакаДмитро Голубєв та Володимир Борисов21 вересня 20150,47[джерело?]
До продавчині Віри їде ревізор, а у неї нестача по боржниках, тому вона бігає по селу вибивати борги. Кум, Юрчик та пан дільничний вирішили допомогти Вірі і зайнятися колекторством, зібравши гроші з усіх боржників. 
2517 «Стрєлка» Андрій БурлакаТарас Стадницький27 вересня 20150,44[джерело?]
Кум «забив стрілку» авторитетному чоловіку з сусіднього села. А як нейтральну територію для зустрічі він обрав подвір'я Юрчика та Яринки. А для підстраховки Кум просить Юрчика побути кримінальним авторитетом. Дільничний прийшов до діда Петра за порадою, як підкорити серце продавчині Віри. 
2618 «Ультиматум» Андрій БурлакаВіктор Гевко27 вересня 20150,35[джерело?]
Яринка купила собі дорогий телефон за гроші з заначки, а Кум впустив його та зламав. Розлючена Яринка поставила ультиматум Юрчику: «або вона, або кум!». Сашко встановив сигналізацію у Віри в магазині, величезна червона кнопка сповіщатиме дільничного про небезпеку. 
2719 «Переїзд» Андрій БурлакаМаксим Неліпа28 вересня 20150,4[джерело?]
Кум їде на ПМЖ в Полтаву, теща кличе його керувати бізнесом там. Тепер Кум ходить по селу, прощається з усіма і обіцяє повернути всім борги. Кум просить односельців влаштувати проводи. 
2820 «Кіно» Андрій БурлакаОлег Сьомін та Євген Косниковський28 вересня 20150,49[джерело?]
Куму стало відомо, що в їх селі будуть знімати кіно і проводитимуть кастинг у клубі на найстильнішу пару в селі. Юрчика та Яринку привабив гонорар, а Кум став їх імпресаріо, так само, як і для Віри і Сашка. Кум, як фахівець виявив, що Сашко худий, а Юрчик гладкий для кіно, і з цим треба щось робити. 

Примітки[ред. | ред. код]