ПАТ «Склоприлад»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

ПрАТ «Склоприлад» — найбільше[джерело?] підприємство України з випуску лабораторного, мірного посуду та контрольно-вимірювальних приладів.

Історія[ред. | ред. код]

Приватне акціонерне товариство «Склоприлад» — підприємство порівняно молоде. Виробниче серце — «Лохвицький приладобудівний завод».

В 1946 році на базі цеху «Точскло» Лохвицького спирткомбінату організувалося нове підприємство, яке налагодило випуск спиртометрів, ртутних термометрів і хіміко-лабораторного посуду. Пізніше, в 1960 році був заснований «Лохвицький приладобудівний завод», що випускає медичні та промислові термометри, хіміко-лабораторний посуд та скляні прилади. У середині 90-х років на підприємстві прцювало близько півтори тисячі осіб. Приладобудівний завод випускав продукцію під знаком якості, задовольняючи потребу всіх союзних республік, і експортуючи вироби до 23 країн світу.

Ринки збуту[ред. | ред. код]

ПрАТ «Склоприлад» став не тільки відомим в Україні брендом. Він успішно експортує продукцію в Росію, Молдову, Білорусь, Казахстан, країни Прибалтики, в Грузію, Вірменію, Азербайджан, Узбекистан, Таджикистан, Болгарію.

Сертифікація[ред. | ред. код]

У грудні 2004 року підприємство пройшло акредитацію на предмет відповідності системи менеджменту якості міжнародним стандартам і отримало сертифікат ISO 9001:2000 і сертифікаційний знак TNO sertification. Контрольно-вимірювальні прилади і мірний посуд внесені до реєстру засобів вимірювальної техніки, які підкріплені свідченнями затвердження типу і відповідності. Продукція повіряється фахівцями державного підприємства «Полтавастандарт метрологія».

Асортимент[ред. | ред. код]

Створюються такі види продукції під торговою маркою «Склоприлад»: ареометри[1] скляні, гігрометри психрометричні, Термометри[2] скляні, рідинні: ртутні та спиртові, термометри біметалеві, Манометри[3], мановакууметри, напороміри, посуд лабораторний[4] та інші.

Примітка[ред. | ред. код]

  1. Ареометри ПАТ «Склоприлад». Архів оригіналу за 12 липня 2012. Процитовано 12 липня 2012. 
  2. Термометри ПАО «Склоприлад». Архів оригіналу за 25 червень 2012. Процитовано 12 липень 2012. 
  3. Манометри ПАТ «Склоприлад». Архів оригіналу за 19 серпня 2012. Процитовано 12 липня 2012. 
  4. Посуд лабораторний ПАО «Склоприлад». Архів оригіналу за 12 липня 2012. Процитовано 12 липня 2012. 

Джерела[ред. | ред. код]

Офіційний сайт заводу ПрАТ «Склоприлад»