Правекс-Банк

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
(Перенаправлено з Правекс)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Правекс-Банк
Тип АТ
Засновано 1992
Головний офіс Україна Україна
Київ, Кловський узвіз 9,2
Ключові особи Тарас Кириченко (голова правління)
Материнська компанія Intesa Sanpaolo
Кількість відділень 97 [1]
Сайт pravex.com.ua

ПРАВЕКС БАНК повна назва — Акціонерне товариство «ПРАВЕКС БАНК».

ПРАВЕКС БАНК - комерційний банк, який був заснований у грудні 1992 року. АТ «ПРАВЕКС БАНК» було зареєстровано Національним Банком України 29.12.1992 році в Державному реєстрі банків.

Банк розпочинає відкривати перші філії у місті Київ та Київській області. З 1993 році банк починає відкривати свої перші офіси у ключових обласних центрах та містах України. До лютого 2007 року мережа була розширена до 520 відділень у всіх 24 областях країни та в Автономній Республіці Крим. Клієнтська база банку складала -  40 000 суб’єктів господарювання та понад 2 млн роздрібних клієнтів.

У 2008 році ПРАВЕКС БАНК став  частиною групи  Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo), провідної банківської групи в Єврозоні, яка є лідером в Італії в усіх сферах бізнесу (роздрібний, корпоративний та управління активами) та присутня у всьому світі.

На сьогодні мережа банку складає 45 відділень.

Власники[ред. | ред. код]

Група Інтеза Санпаоло є провідним банком в Італії та одним з найнадійніших та найприбутковіших банків в Європі. Він пропонує послуги комерційного, корпоративного та інвестиційного банкінгу, послуги щодо управління активами та страхові послуги. Група Інтеза Санпаоло має приблизно 14,7 млн клієнтів в Італії, які отримують послуги як через цифрові, так і через традиційні канали обслуговування. Міжнародні дочірні банки Групи обслуговують 7,1 млн клієнтів в усій Східній Європі, на Близькому Сході та в Північній Африці. Управління корпоративного та інвестиційного банкінгу IMI працює по всьому світу, робота його численних відділень координується п’ятьма центрами - в Лондоні, Нью-Йорку, Гонконгу, Дубаї та Мілані. Інтеза Санпаоло вважається одним з найбільш стабільних банків в світі. Для Групи створення цінності означає бути рушійною силою зростання, приносити користь як суспільству, так і економіці. Піклуючись про охорону навколишнього середовища, Група заснувала фонд в сумі 6 млрд євро для цілей розвитку циркулярної економіки. Інтеза Санполо підтримує значні проекти з економічної інклюзії та зниження рівня бідності, в тому числі фонд впливу в сумі 1,2 млрд євро для кредитів, які надаються соціальним групам населення, яким важко отримати доступ до кредитування. Інтеза Санпаоло має високий рівень залученості до культурних ініціатив, організованих Банківською Групою або які реалізуються у співпраці з іншими компаніями в Італії та в інших регіонах. Це включає постійні та тимчасові виставки, на яких демонструється вражаюче мистецьке багатство Банку в Галереї Італії, музеях Групи, що знаходяться в Мілані, Неаполі, Віченці та один з яких скоро відкриється в Турині.

Діяльність[ред. | ред. код]

ПРАВЕКС БАНК  працює на  ринку з 1992 року і обслуговує українських клієнтів протягом 29  років. Банк надає весь спектр банківських послуг роздрібним,  корпоративним та інституційним  клієнтам.

З березня 1997 року — є членом MasterCard International, а з березня 2001 року — VISA International.

1998 року банк першим в Україні почав здійснювати операції з банківськими металами.

З 2007 року банк продає дорогоцінні монети. Було завезено 4000 монет, асортимент представлений 200 видами монет з різноманітних монетних дворів світу. Довгий час банк займав лідируючі позиції на ринку банківських металів.

30 листопада 2017 року було представлено новий логотип та корпоративний стиль банку.

У 2018 році було змінено організаційно-правову форму банку з Публічного акціонерного товариства на Акціонерне товариство.

Продукти[ред. | ред. код]

ПРАВЕКС БАНК працює на території всієї країни та надає ввесь спектр банківських послуг роздрібним, корпоративним та інституційним клієнтам.

Використовуючи найкращі практики та міжнародну присутність Групи Intesa Sanpaolo, ПРАВЕКС БАНК пропонує інноваційні рішення для корпоративних клієнтів щодо робочого капіталу та інвестиційного фінансування, депозитів, міжнародних платежів та грошових переказів, спеціальних умов торгового фінансування. Серед основних продуктів для роздрібних клієнтів ПРАВЕКС БАНК  - іпотечне кредитування, «Європейський персональний кредит» та пакет послуг «Famiglia».

Рейтинги[ред. | ред. код]

На сьогодні ПРАВЕКС БАНКу присвоєний рейтинг Українським провідним рейтинговим агентством «Стандарт-Рейтинг»: довгостроковий кредитний рейтинг на рівні uaAAA. Банк з рейтингом uaAAA характеризується найвищою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами

Посилання[ред. | ред. код]

  1. за данними НБУ станом на 10.02.2017