Російська спілка есперантистів

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Российский союз эсперантистов
Російський союз есперантистів
Абревіатура РоСЕ
Тип Landa Asocio[d]
Правовий статус всеросійська організація
Країна Flag of Russia.svg Росія
Членство колективне або індивідуальне
Офіційні мови есперанто, російська
Веб-сайт REU.ru

Російський союз есперантистів (РоСЕ; рос. Российский союз эсперантистов / РоСЭ, есп. Rusia Esperantista Unio / REU) — це загальноросійська громадська організація, що об'єднує прихильників поширення міжнародної мови есперанто у всіх сферах людської діяльності для встановлення справедливого і рівноправного мовного порядку у всьому світі, зміцнення взаєморозуміння і дружби між народами, що населяють Землю.

Членами РоСЕ є індивідуальні есперантисти та їх об'єднання - клуби - у різних регіонах Росії.

РоСЕ - громадська організація, яка існує виключно на некомерційній добровільній основі, і його кошти формуються переважно із членських внесків та добровільних пожертвувань.

Попередники[ред. | ред. код]

Діяльність[ред. | ред. код]

РоСЕ організовує зустрічі різноманітні есперантистів - конгреси, зльоти, фестивалі - метою яких є мовна практика, визначення стратегії розвитку руху есперантистів та подальшого поширення міжнародної мови, розвиток культури - літератури, музики, поезії - на міжнародній мові, а також просто дружнє спілкування однодумців.

РоСЕ видає літературу мовою есперанто, в тому числі журнали, а також навчальні посібники, словники, книги про Есперанто та рух есперантистів російською мовою, касети і компакт-диски з піснями на есперанто. Книжкова служба РоСЕ займається розповсюдженням літератури на Есперанто серед своїх членів і всіх зацікавлених осіб.

Посилання[ред. | ред. код]

Джерела[ред. | ред. код]

Див. також[ред. | ред. код]