Тіло як доказ

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search
Body of Proof

«Тіло як доказ» (англ. Body of Proof) — американська медично-кримінальна драма з Даною Ділейні в головній ролі видатного нейрохірурга МеганХант, яка стала використовувати свої блискучі знання в медицині для розкриття злочинів.

Прем'єра в Росії відбулася 7 лютого 2011 року на Першому каналі, раніше ніж у США. «Тіло як доказ» став першим американським серіалом, який був показаний в Росії раніше ніж у США. Прем'єра в США відбулася 29 березня 2011 року на каналі ABC. Прем'єра серіалу зібрала понад 14 млн глядачів і стала найуспішнішим запуском серіалу в даному тимчасовому слоті на каналі ABC за останні шість років.

Сюжет[ред.ред. код]

Серіал розповідає про одиного з найкращих нейрохірургів Меган Хант, яка після автомобільної аварії більше не може займатися цією роботою, але Меган не здалася, вона стала судмедекспертом. У роботі Меган часто використовує неординарні методи, чим викликає невдоволення детективів і керівництва. Кожен епізод серіалу має свій сюжет, який починається на початку серії і закінчується в кінці, за винятком деяких наскрізних сюжетних ліній в особистому житті героїв серіалу.

Актори[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]