Український антарктичний журнал

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
«Український антарктичний журнал»
Скорочена назва УАЖ
Країна видання Україна Україна
Тематика наука
Періодичність виходу 1 раз на рік
Мова українська, англійська
Видавець Національний антарктичний науковий центр
Засновано 2003

uaj.uac.gov.ua

«Український антарктичний журнал» — науковий журнал, присвячений дослідженням полярних та високогірних регіонів планети. Видається Національним антарктичним науковим центром з 1997 року (з 1997 р. до 2002 р. як Бюлетень Українського антарктичного центру). УАЖ виходить двічі на рік. Статті друкуються українською та англійською мовами.

Журнал публікує рецензовані матеріали з наступних наукових напрямків: геологія, геодезія, геофізика, геотектоніка, петрологія, мінералогія, океанологія, метеорологія, кліматологія, гляціологія, гідробіологія, ґрунтознавство, екологія, мікологія, мікробіологія, орнітологія, паразитологія, фізіологія, молекулярна біологія, генетика та інших, які стосуються вивчення полярних та високогірних регіонів планети.

Архів журналу знаходиться на сайті Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського (http://dspace.nbuv.gov.ua/).

Журнал доступний в онлайн і друкованому вигляді[1]. Є у вільному доступі і будь-хто може його переглядати, поширювати чи посилатися на текстові матеріали із нього, використовувати з будь-якою іншою некомерційною метою.[2]

Експедиція ХХІ[ред. | ред. код]

«Експедиція ХХІ»
Країна видання Україна Україна
Тематика наука, туризм
Мова українська
Адреса редакції м. Київ, бульвар Т. Шевченка, 16
Засновано 2004

expedicia.org

«Експедиція ХХІ» — науково-популярне видання Національного антарктичного наукового центру. Видається з 2004 року, З 2018 р. виходить лише електронна версія журналу. Метою є інформування про експедиції різного ґатунку, зокрема, арктичні та антарктичні; популяризація туризму і науки; інформування про наукові дослідження і відкриття.[3]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Олена, Зварич (2019-07-17). Вийшов черговий номер Українського антарктичного журналу. Сайт УАЖ оновлено. UAC (uk). Процитовано 2020-01-30. 
  2. Ukrainian Antarctic Journal. uaj.uac.gov.ua. Процитовано 2020-01-14. 
  3. Про нас. Експедиція (uk). 2018-09-08. Процитовано 2020-01-14.