Файл:Свято вручення прапору добровольцям дивізії Галичина.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Свято_вручення_прапору_добровольцям_дивізії_Галичина.jpg(610 × 380 пікселів, розмір файлу: 52 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Опис Свято вручення прапору добровольцям дивізії "Галичина". Дрогобич, 20 червня 1943 p.
Дрогобич, 20 червня 1943 року. Добровольцям дивізії "Галичина" вручають прапор на подвір'ї "Державної гімназії з українською мовою навчання в Дрогобичі" (тепер Дрогобицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 імені Івана Франка).
Джерело http://galiciadivision.com/volunteers/
Час створення 20 червня 1943 року
Автор зображення ?
Ліцензія

див. нижче


Ліцензування[ред. | ред. код]

Copyrighted

Це зображення — сумлінно оцифрована унікальна історична фотографія, і авторські права на неї, швидше за все, належать фотографу, що зробив дану фотографію, або агентству, на яке працював фотограф. Стверджується, що використання цієї фотографії для ілюстрації відповідної події, де:

  • сфотографовано невідтвориму історичну подію, не існує й не може бути створено аналогічних вільно розповсюджуваних зображень,
  • зображення представлене в низькому розділенні, невеликого розміру або у зниженій якості, необхідній для ілюстрації статті, і не очікується, що використання зображення у Вікіпедії знизить цінність авторських прав, в освітніх цілях на сторінках Вікіпедії українською мовою, розташованої на серверах в США, може бути кваліфіковане як добропорядне (Fair use) відповідно до закону про авторське право США. Інше використання таких зображень може стати порушенням авторського права.

Будь ласка, надайте детальне обґрунтування добропорядного використання для кожного випадку використання даного зображення, а також його джерело й інформацію про авторські права.

Обґрунтування добропорядного використання не вказано назву статті [?]
Опис Дрогобич, 20 червня 1943 року. Добровольцям дивізії "Галичина" вручають прапор на подвір'ї "Державної гімназії з українською мовою навчання в Дрогобичі" (тепер Дрогобицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 імені Івана Франка).
Джерело "Ставайте до боротьби з большевизмом!"


Мета використання

ілюстрація статті Історія Дрогобича

Замінність

замінити неможливо


Обсяг використаного матеріалу уся світлина
Низька роздільність?

середня

Добропорядне використанняДобропорядне використання матеріалу, захищеного авторським правом.http://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=Вікіпедія:Добропорядне_використання

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний16:54, 25 червня 2012Мініатюра для версії від 16:54, 25 червня 2012610 × 380 (52 КБ)ROMANTYS (обговорення | внесок){{Зображення |Назва=Свято вручення прапору добровольцям дивізії "Галичина". Дрогобич, 20 червня 1943 p. |Опис=Дрогобич, 20 червня 1943 pоку. Доброво...
  • Ви не можете перезаписати цей файл