Обговорення користувача:ROMANTYS

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 21:01, 15 листопада 2018 (UTC)

Hola/Hello ROMANTYS

Me llamo Alejandro. Necesito ayuda, estoy haciendo los escudos de armas de los obispos de la Iglesia Católica, quiero terminar de hacer los escudos de armas de la Iglesia Greco-Católica Ucraniana, acá puede ver los que están hechos y los que faltan por hacer, pero tengo problemas para encontrar imágenes de buena calidad de los emblemas, las imágenes que encuentro son pequeñas [1], no logro ver el lema (ademas no estoy familiarizado con el alfabeto cirílico), si el escudo de armas tiene una figura humana, tengo problemas para identificar a que santo o advocación mariana se refiere. Cuando identifico la figura humana busco imágenes del icono y las calco, como puede ver acá. Por ejemplo ya tengo realizado el escudo del obispo Yosafat Hovera pero falta el lema. Veo que le interesa el tema de la Iglesia Greco-Católica Ucraniana, por esta razón acudo a usted, para ver si por favor me puede ayudar a encontrar imágenes de buena calidad o la descripción heráldica, se lo agradecería mucho. Gracias por su atención.

online translation: My name is Alejandro. I need help, I am making the coats of arms of the bishops of the Catholic Church, I want to finish making the coats of arms of the Ukrainian Greek Catholic Church, here you can see what is done and what is still to be done, but I have problems to find good quality images of the emblems, the images I find are small [2], I can not see the motto (I am also not familiar with the Cyrillic alphabet), if the coat of arms has a human figure, I have trouble identifying saint or Marian advocation refers. When I identify the human figure I look for images of the icon and I trace them, as you can see here. For example I have already made the shield of Bishop Yosafat Hovera but the motto is missing. I see that you are interested in the topic of the Ukrainian Greek Catholic Church, for this reason I come to you, to see if you can please help me find good quality images or the heraldic description, I would greatly appreciate it. Thank you for your attention.

--SajoR (обговорення) 15:32, 5 грудня 2018 (UTC)

Іще раз про Томос[ред. код]

Д.Д. Побачив, що Ви зробили багато редагувань у статті про ПЦУ. Я переконаний, що дату надання автокефалії треба вказати 5 січня, а не 6-го. Саме 5-го був підписаний документ, а 6-го відбулося його вручення. Уявіть гіпотетичну ситуацію: Томос підписують 5 січня, але, згідно з вимогами, мають відправити його листом; лист приходить за тиждень; тоді яку би дату ми обрали? Дякую за увагу.--Volodymyr VB (обговорення) 11:18, 7 січня 2019 (UTC)
 • Напевно, краще вказати обидві дати, підписання й отримання. Хоча 7-е має свої переваги[1]:
«Ваше величество, а ведь я предупреждал, что войска волнуются и мне их уже почти невозможно сдерживать. Вот он – воевода небрежно кивнул в сторону священника – еще не ответил за то, что 1 января мы празднуем день рождение Бандеры, а теперь еще вместо его профильного праздника, рождества, будем праздновать чужой Томос. А ведь он обещал, что этого никак не случится. Мне даже страшно подумать, что они сделают еще! Мы скоро на приветствие будем вынуждены отвечать: «Героям слава!». Это не смешно, все к этому идет.»
З повагою, --ROMANTYS (обговорення) 18:59, 7 січня 2019 (UTC)

Примітки[ред. код]

Подяка за участь у проекті[ред. код]

Золота зірка Цей користувач — 1-разовий герой проекту «Чи ви знаєте?» 2018 року


З новорічними і різдвяними святами! --Олег (обговорення) 19:32, 7 січня 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 18:54, 17 березня 2019 (UTC)

Арбітраж[ред. код]

Я подав на Вас позов, прошу ознайомитись. --Jphwra (обговорення) 07:11, 17 травня 2019 (UTC)

Вікіпедія - не трибуна[ред. код]

Вітаю. Будь ласка, ознайомтесь із деякими основоположними правилами Вікіпедії, зокрема ВП:НЕТРИБУНА. Сторінки обговорення статей призначені для роботи над статтями, а не для дискусій на політичні теми. Ви регулярно зловживаєте цим. Дуже прошу припинити в подальшому такі дії. --yakudza 11:24, 9 червня 2019 (UTC)

Процитуйте мені пункт, де цитати з АД названо «дискусій на політичні теми». Я додав інфу в вигляді цитати з АД до статті. Ви її видалили повністю. Очевидно, що в цьому випадку Ваші політичні уподобання взяли верх над обов'язками адміна не тільки роз'яснювати політику нейтральності, але й перш за все самому бути нейтральним. Не буду з Вами боротись через війну радагувань, хоч правда на моєму боці, бо ми в нерівних умовах. Нехай читачі хоч не СО статті прочитають інфу, підтверджену АД, оскільки є цитатами з цих АД.--ROMANTYS (обговорення) 06:25, 13 червня 2019 (UTC)
Прикро, що ви підтримали Якудзу, щоб не дати пройти Тохаомгу. На наступних виборах Якудза може зробити те, що й на попередніх. Або продовжувати малtньки пакощі. --Igor Yalovecky (обговорення) 17:17, 6 липня 2019 (UTC)
Шановний Igor Yalovecky, я не підтримав адміна yakudza, я проголосував проти кандидата в адміни Tohaomg через його твердження, що в числі 1488 більшість людей неодмінно побачить 14/88, яке має якийсь неофашистський підтекст. Я особисто так не думаю (А Ви?). Більше того, провів міні-опитування на цю тему в своїй родині Вибірка: 2 в віці 20-30 років, 4 — 50-60 років, 3 — 70-80 років (тесть, на жаль, помер). Найпоширеніша відповідь: «число між 1487 та 1489». І жодних версій про неофашизм. А бездоказове твердження Tohaomg сприяло тим же адмінам в блокуванні активних дописувачів вікі. На моє запитання при номінації Tohaomg дав посилання на статтю 14/88 в вікі, (котра не те саме, що 1488, котра не є АД, котру явно більшість людей навіть не читало, не то що їй повірили) та картинки 3 14/88 в Гуглі. І жодних авторитетних джерел, котрі ототожнюють 1488 та 14/88. Правда, по одній з картинок я перейшов до статті "Свобода" расшифровала номер автомобиля Добкина, котра твердить, що Михайло Добкін — неонацист, бо їздить на машині з номером 1488. Як Igor Yalovecky вважає, варто цю публікацію вважати АД й додати відповідну інформацію до статті про Добкіна в вікі? З повагою, --ROMANTYS (обговорення) 09:08, 14 липня 2019 (UTC)
Те що Добкін російський неонацист чи підтримує російськиї неонацистів просто заради наживи це зрозуміло і без його машини. Ми маємо велику проблему, що можливо найдосвідченіший адмін укрвікі веде підривну діяльність. Але я згоден, що дії Tohaomg в тому вигляді, що ви їх представили сумнівні. --Igor Yalovecky (обговорення) 10:02, 18 липня 2019 (UTC)

Романе люди кажуть - скажи мені хто твій друг, а я скажу хто ти. А тепер подивіться на що здатен ваш так званий вікі-побратим Якудза https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=Спеціальна:Журнали/block&page=Користувач%3ARaider Невже і ви такий? Невже цей тип є вашим другом?

А з чого Ви припустили, що хоча б один з адмінів — мій друг? --ROMANTYS (обговорення) 06:20, 22 липня 2019 (UTC)

Оно ще один Ваш друзяк Зіновій Когутяк зі своїм опусом на Фейсбуці намалювався:

«Ну що ж, давно Зенко не відгукувався (вистача реального життя, а не віртуалу)

А от щодо Виборів і те, що МОЯ ВКРАЇНА змінюється ...і в кращу сторону - наперекір ворогам та місцевим дурбецалам-злодюгам - то є ФАКТ.

І нічого скиглити та побиватися!!! ІСТОРІЯ наука Жорстка і невблаганна - дурнів вчить на їх помилках, розумних - вчить виЖивати)))

Епоха національної МІМІКРІЇ канула в лету - починається епоха ПРАГМАТИЗМУ!!!!

Крикуни Шароварники (хто носився в жупанах та вишиванках, про людське око) а насправді фізично-культурні ІМПОТЕНТи та ментальні ЗЛОДІЇ-БРЕХУНи - починають вимирати...як клас і як суспільна складова.

Суспільство, і ВКРАЇНА, потребує людей діла (в бізнесі, на полі, в школі, на фронті й навіть в родинах). Саме і на них покладаються НАДІЇ з відродженням України.

Так вони невідомі, без досвіду, без знань усіх...але у нмх є Мрії - нової й Успішної Країни.

Тому - викидуймо на Смітник історії злодійкуватих сифілітіків й імпотентних політінтриганів та політПроститутів.»

То хто Ви є Романе?

Семен Ігнатенко, Ви російською володієте?

Итоги Зеленского за 100 дней:
 • Освобождено пленников кремля - НОЛЬ
 • Выпущено на свободу сепаров, изменников Родины, терр@ристов - несколько десятков.

Включая главмус@ра Харькова, расстр@ливавшего Майдановцев и "отца основателя ЛНР" Александра Ефремова. (которые до того сидели в СИЗО несколько лет)

 • Снижено тарифов для обычных граждан - НОЛЬ
 • Зато снижено тарифов для преприятий Коломойского
 • "Отр&блено рук" - НОЛЬ
 • "Свинарчуки" - посажены во властные кабинеты
 • РОТТЕРДАМ+ - признан самой выгодной схемой и оставлен.
 • ОБЕЩАНО "нанять глав ОДА на открытом конкурсе с привлечением лушчих HR агентств". По итогу НИ ОДИН глава ОДА не был нанят на открытом конкурсе. Некоторые главы ОДА - откровенные сепары и б@ндиты.
 • ВПЕРВЫЕ официальная Украина просит Западных партнеров СНИМАТЬ санкции с окружения Януковича (новый, назначенный Зе замглавы ГПУ - относительно Портнова)
 • Война - НЕ "остановлена".
 • Отведены наши войска от Станицы Луганской, разобраны фортификационные сооружения. Нашим ЗАПРЕЩЕНО отвечать артиллерией.
 • Уб&то более 70 наших бойцов...
 • Остановлена реформа питания в армии.
 • Россию вернули в ПАСЕ (Президент ПРОИГНОРИРОВАЛ украинскую делегацию в ПАСЕ, не оказал ей НИКАКОЙ помощи)
 • Макрон говорит о необходимости "Западу презапустить отношения с россией" (на что не было НИКАКОЙ реакции от президента Зеленского)
 • Идут разговоры о возвращении россии в G7

- На ключевые позиции (часто, в нарушение процедур) - ставятся либо люди Коломойского (Богдан), либо кенты Зеленского. Профессиональные качества значения не имеют.

 • Заходящим кораблям на 2 месяца разрешили сливать - да практически что угодно - в море возле Одессы (т.к запретили экологический контроль)
 • Даме ездившей в оккупапированный Крым через Москву - на День Независимости позволили поганить Гимн на Майдане Незалежності.

Зато

 • "Незаангажована, незалежна" міліція возбудила уголовное дело против киевского пенсионера, раздававшего листовки против Зеленского
 • Активистов таскают на допросы "за ролик с Зеленским и грузовиком"
 • Новиє ліца прямо называют журналистов "т&пые @вцы" и заявляют о том, что "журналисты нам не нужны"
 • Новая влада устроила "наезд" на иностранную компанию "Арселор Миттал" - это действо даже удостоилось комплимента "политическое рейдерство" от посла ЕС в Украине г-на Мингарелли
 • Силовики заблокировали аппарат Верховной Рады (сегодня)
 • Б&длу показали 100500 роликов Лукашенко-стайл "Президент распекает председателя колхоза". Результат каждого из таких визитов - НОЛЬ (что по буршину, что по больнице, что по Закарпатской таможне)
 • По итогам 100 дней НЕ БУДЕТ пресс-конференции (какую делал КАЖДЫЙ Президент Украины) - а будет очередной ролик для б&дла с актером из сериала "Слуга Народа".

Зелебобы, хавай.Те Вони зробили ВАС разом![1]

Згоден на 100%. І з автором згодні майже 2 тисячі користувачів мережі. За півтора дні… --ROMANTYS (обговорення) 18:25, 28 серпня 2019 (UTC)

Примітки[ред. код]

Привітання[ред. код]

Любий друже, у вас не працює вікі-пошта, тому вимушена привітати вас тут.

Буває, часом сліпну від краси.
Спинюсь, не тямлю, що воно за диво,–
оці степи, це небо, ці ліси,
усе так гарно, чисто, незрадливо,
усе як є – дорога, явори,
усе моє, все зветься – Україна.
Така краса, висока і нетлінна,
що хоч спинись і з Богом говори.
З Днем Незалежності країно 💜💚💛💖💕

Леся

p.s. вірш Ліни Костенко

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! На сторінці користувача у вас є шаблон {{Помічник новачкам}}, тож я подумала, що вам буде цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вас і далі цікавить допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 18:28, 11 жовтня 2019 (UTC)

Вікіпедія:Вибори арбітрів/2019/Голосування[ред. код]

Легенда[ред. код]

 • А — адміни діючі
 • К — адміни колишні
 • Н — неадміни в минулому й тепер, прості дописувачі
нік Усі за (+) проти (-) різн. % А + - % К + - % Н + - %
Andriy.v 32 19 13 62.75 15 1 93,75 4 2 66,67 13 16 44,83
Brunei 49 13 36 79.03 15 0 100,0 7 0 100,0 27 13 67,50
Dzyadyk 19 31 -12 38,00 3 6 33,33 2 5 28,57 14 20 41,18
Helixitta 45 12 33 78.95 14 1 83,33 7 0 100,0 24 11 68,57
Jphwra 12 25 -13 32.43 5 2 71,43 2 4 33,33 5 19 20,83
Olvin 36 16 20 69.23 14 0 100,0 5 3 62,50 17 13 56,67
Анна Мороз 30 8 22 78.95 11 0 100,0 1 1 50,00 18 7 72,00
Динамо-фан 22 13 9 62.86 6 1 85,71 2 2 50,00 14 10 58,33
Леонід Панасюк 39 16 23 70.91 10 1 90,91 3 3 50,00 26 12 68,42
Розум 12 16 -4 42.86 2 4 33,33 1 2 33,33 9 10 47,37

Адміни діючі, РАЗОМ 44: Aced, Alex Khimich, AlexKozur, Amakuha, Antanana, Atoly, Brunei, DixonD, Fessor, Geohem, Goo3, Green Zero, Helixitta, IgorTurzh, Kholodovsky, Krupolskiy Anonim, Krystofer, LeonNef, Leonst, Lystopad, MaryankoD, Mcoffsky, Mr.Rosewater, NickK, Nina Shenturk, Olmi, Piramidion, RLuts, Sergento, SteveR, Tespaer, VictorAnyakin, Visem, VoidWanderer, Yakudza, YarikUkraine, Ykvach, Анатолій Мітюшин, Андрій Гриценко, Вальдимар, ДмитрОст, Нестеренко Оля, Рассилон, Стефанко1982.

Адміни колишні, РАЗОМ 35: A1, AS, Ahonc, Albedo, Alex K, Andriyko UA, Base, Basio (він же Submajstro), Bryndza, Bunyk, Deineka, Dim Grits, Erud, Galkovsky, Gutsul, Helgi, Ilya, Jphwra, Leon II, Movses, OlegB, OlegMarchuk, Oleksii0, Oloddin, Pavlo Shevelo, ReAl, Rh, TheStrayCat, Tigga, TnoXX, Yakiv Gluck, Артем В. Коновалов, Максим Підліснюк.

Місячник пам'яті користувача Qweasdqwe[ред. код]

Вітаю! Запрошую долучитись до учасників місячника пам'яті користувача Qweasdqwe, який проходитиме від 4 листопада до 4 грудня 2019 року.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 19:03, 2 листопада 2019 (UTC)

Розмова президентів Трампа та Зеленського продемонструвала не тільки той факт, що перший просив у другого роздобути компромат на політичного конкурента. Вона продемонструвала, що другий не тільки не відмовився - а, фактично, погодився. А заодно наговорив купу капостей про Меркель, Макрона, Йованович та інших людей], 25 вересня 2019

« 15 листопада у межах справи про імпічмент президента США Дональда Трампа в Конгресі давав свідчення радник із політичних питань посольства США в Україні Девід Голмс. Текст доповіді чиновника оприлюднив телеканал CNN.

Голмс розповів про телефонну розмову Трампа з американським послом в ЄС Гордоном Сондлендом, під час якої він особисто був присутній.

Розмова відбулася 26 липня, наступного дня після телефонної розмови Трампа з президентом України Володимиром Зеленським. Сондленд тоді перебував у Києві.

За словами Голмса, американський президент запитав дипломата, чи погодиться Зеленський на проведення розслідування щодо сина його ймовірного суперника на виборах президента у 2020 році Джо Байдена Гантера. Сондленд сказав, що український президент зробить усе, про що попросить Трамп, тому що він "loves your ass" (дослівно: "любить вашу дупу". – "ГОРДОН")[1].

»

Запрошуємо взяти участь у WikiScience Contest 2019[ред. код]

Вітаю!

До кінця листопада триває WikiScience Contest 2019 — конкурс статей, присвячений науковим темам. Цьогоріч у конкурс включені три наукові дисципліни: біологія, фізика та археологія. Беріть участь у конкурсі і допоможіть українській Вікіпедії поповнитися фаховими статтями на ці теми!

У конкурсу є призовий фонд, і ви маєте шанс виграти цінні призи за перемогу та активну участь у кожній з номінацій. Призами будуть сувеніри та сертифікати інтернет-магазинів. Детальніші правила участі можна прочитати в регламенті.

До речі, паралельно у Вікісховищі відбувається фотоконкурс Wiki Science Competition 2019 в Україні. Приєднуйтесь до нього також!

Якщо будуть питання, пишіть на SciencePhotoAt sign.svgwikimedia.org.ua або на Фейсбук-сторінку.

З повагою, --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) (від імені організаційного комітету конкурсу) 11:01, 14 листопада 2019 (UTC)

Ви отримали це повідомлення, бо вказали на своїй сторінці, що є біологом чи фізиком та/або цікавитесь біологією чи фізикою.

Ваша статистика виборів АК[ред. код]

Доброго вечора. Подивився на вашу статистику виборів АК та помітив цікаві закономірності:

 • серед адмінів прохідний бар'єр подолали 7 з 10 кандидатів, з них 2 адміни. П'ятірка обраних була б А-Н-Н-А-Н.
 • серед К прохідний бар'єр подолали б лише два кандидати, обидва адміни. Єдиний колишній адмін посів би передостаннє місце.
 • серед Н прохідний бар'єр не подолав би взагалі ніхто. Навіть неадміни, висунуті неадмінами, не подолали прохідного бар'єру.

Мені цікаво, який ви зробите з цього висновок. Адже якщо ви виділяєте ці групи як певною мірою організовані групи користувачів, і при цьому виходить, що група Н не може знайти жодного прийнятного для себе кандидата до АК, тут є якась проблема, чи не так? — NickK (обг.) 22:13, 15 грудня 2019 (UTC)

 1. Сондленд говорив Трампу, що Зеленський виконає будь-яке його прохання – свідчення радника посольства США