Обговорення користувача:ROMANTYS

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Архіви

Вікіпедія:Проект:Свічка пам'яті жертв Голодомору 1932—1933 років[ред. код]

привіт, перепрошую, що турбую. побачила, що Ви серед користувачів, що пам'ятають про Голодомор. запрошую долучитися й написати чи поліпшити статті на цю тематику --アンタナナ 22:57, 24 листопада 2017 (UTC)

З Новим роком і Різдвом Христовим![ред. код]

Happy New Year Kyiv 2012.jpg
Прийміть вітання з Новим роком та Різдвяними святами! Вітаю з роком нових надій, нових можливостей та нових звершень. Прийміть щиру вдячність за вашу працю на цьому проекті і внесок до нашої Вікіпедії, він не залишиться непоміченим громадою. Вдачі у нових великих справах розвою нашої енциклопедії та досягнення усіх запланованих бажаних цілей на цьому шляху. Вірних помічників Вам у цій справі. Веселих свят! Dim Grits 18:26, 31 грудня 2017 (UTC)
Спасибі!--ROMANTYS (обговорення) 06:59, 1 січня 2018 (UTC)

Не приписуйте мені зайвого[ред. код]

Не в моїх правилах звертати увагу на особистості користувачів у їх діяльності поза Вікіпедією. Розумію, що мене чомусь інколи плутають з іншим користувачем з яким в імені спільні тільки дві букви. Будьте уважними і приберіть у позові те, про що я не говорив. --Basio (обговорення) 07:23, 1 лютого 2018 (UTC)

Вибачте, вірю Вам, мабуть помилився, приберу, переоформлю. --ROMANTYS (обговорення) 16:50, 1 лютого 2018 (UTC)

Не приписуйте моє іншому користувачу. --Basio (обговорення) 07:51, 5 лютого 2018 (UTC)

А це про що?--ROMANTYS (обговорення) 16:45, 5 лютого 2018 (UTC)
Мої слова приписали користувачу із схожим ніком --Basio (обговорення) 19:14, 5 лютого 2018 (UTC) P.S. Чи це Навмисне перекручування імені користувача --Basio (обговорення) 19:16, 5 лютого 2018 (UTC)
Абсолютно ні. Просто не можу я пам'ятати все про всіх. Якщо я Ваше приписав комусь, виправте нік на свій, відредагуйте. Проти не буду. Просто не знаю де, а шукати довго. Занадто багато я останніи часом писав в обговореннях, а не самі статті. Блок зіпсув мій настрій й бажання писати творчо надовго. --ROMANTYS (обговорення) 21:15, 5 лютого 2018 (UTC)
Три варіанти. А правити чужі репліки не можна, навіть помилки, бо це характеризує користувача. Хіба що уточнення посилань. --Basio (обговорення) 21:22, 5 лютого 2018 (UTC)

Питання[ред. код]

Передусім доброго вечора. Я побачив, що Ви номінували Brunei 'я на позбавлення прав адміністратора. Я проголосував, а сам захотів поставити Вам запитання, але змінив свою думку, оскільки це здалось мені недоречним. Тому поставлю тут. Рік тому Ви писали, що "людська пам'ять має здатність забувати образи". Якщо це так, то чому Ви не помиритесь із Волошиним, Козленком та іншими користувачами, з якими у Вас були (є) конфлікти? Буду чесним: в багатьох питаннях я на Вашому боці. Але якщо треба припускати добрі наміри в інших дописувачів, то навіщо згадували те, що давно пройшло? (Зізнаюсь, що я сам злопам'ятний, але в більшості обговорень я участі не брав). Чи може, Ви досі ображаєтесь на ВСІХ, хто на КДС колись (2013 року) проголосував проти Вашої улюбленої (перепрошую) статті про анексію західноукраїнських земель? Візьмімо Вашу ж номінацію на ЗППВ 2014 року, з якої Ви вийшли переможцем. Так що, може Ви досі ображаєтесь і на Гончарова, який Вас номінував (нічого Вам не сказавши, але це суть не змінює), і на ВСІХ, хто хотів Вас позбавити прав відкочувача? На мою думку, треба все-таки зрозуміти один одного, чи хоча б спробувати зрозуміти. Чи в їхньому випадку це важко? --Володимир Ганджук 20:48, 6 лютого 2018 (UTC) Володимир Ганджук 20:48, 6 лютого 2018 (UTC)

«чому Ви не помиритесь із Волошиним, Козленком», Гончаровим? Давайте дам відповідь так само, як і в позові, окремо по-формі та по суті, Щодо форми, то скажу Вам, що навіть не знаю, хто такі Волошин та Козленко, так як знаю дописувачів переважно за ніками (та й, див. тему вище, попутав Basio та Basе), й тільки зі змісту Вашого питання догадався, що Гончаров це скорше за все Анатолій-Агонк. І на нього я не ображаюсь за ту номінацію (бо без права відкочувача прекрасно проживу), а коли й є якась дещиця образи по суті, то скорше саме за той спосіб дій — номінувати, не попередивши. Та й причина, що стала поводом до номінації. В нас з Агонком була війна редагувань: я додавав інфу, він її стирав. На протязі кількох хвилин він двічі відкочував мої правки, а я двічі його. Він третій раз скасував мою правку, а я знову відкотив. «Ага, то ти, на відміну від мене, не знаєш Правила трьох відкотів? То ось тобі НОМІНАЦІЯ, та ще й повідомляти про неї не буду, бо правилами це не передбачено». Поза тим негарним враженням, котре на мене справив Агонк тими діями, я йому таки вдячний. По перше, завдяки йому я твердо запам'ятав про ТРИ відкоти, по-друге, зрозумів про необхідність добре читати будь-які правила. Заблокував мене Brunei, а я прочитав правила блокувань, й виявилось, що він порушив принаймі 8 пунктів. Подав позов в АК — й вони порушили свої правила та моє право отримати відповідь за місяць, а не більше півтора. А за те, що вони розглядали позов щодо Бучач-Львів майже 4 місяці замість гарантованих правилами двох їх ще тих же два місяці тому бюрократи повинні були розпустити, але також порушили правила й не розпустили. В цьому (щодо розпуску АК) ми, до речі, однаково думаємо з адміном Piramidion, з котрим я мав достатньо гострих суперечок на інші теми. За класифікацією Brunei це «дружба з ворогом», на мою думку — лишень співпраця з адміном по окремій темі. ось відео, як друг більшості українців своїми діями зробився ворогом, але об'єднав та згуртував нас. Рекомендую.--ROMANTYS (обговорення) 07:27, 7 лютого 2018 (UTC)

відповідь після закриття номінації[ред. код]

Відповідь на Ваше питання diff. ru:Участник:Wanderer777 це Користувач:Wanderer777 укрвікі. Про тотожність запитують на ВП:ЗЧ, але не бачу найменших підстав (вандалізм, зловживання тощо). — Юрій Дзядик в) 21:35, 13 лютого 2018 (UTC).

Ваша думка[ред. код]

Вітаю. Висловіться, будь ласка, на моїй сторінці обговорення. Але дуже Вас прошу — так стисло, як тільки Ви можете. Дякую--SitizenX (обговорення) 21:34, 14 лютого 2018 (UTC)

Спасибі за пропозицію. З інтересом ознайомився з обговоренням. Якщо Ви бажаєте знати мою думку, то моє бачення ситуації в значній мірі відрізняється від думки шановних адмінів, але її висловлення на Вашій сторінці обговорення займе більше часу. Коли ж йдеться про пропозиції, то коротко щось таке:
  1. Каденція адміна є скінченною, обмеженою, скажімо, терміном в 2 роки з моменту обрання;
  2. По закінченню каденції адмінправа припиняються автоматом, для набуття нових — нова заявка;
  3. Кількість каденцій можна і не обмежувати;
  4. Діючий адмін має право САМ в будь-який момент каденції через таке ж голосування спільноти провірити довіру до себе, при позитивному виборі — лічильник терміну обнуляється;
  5. Адміна вибирають для адміндій, тому мінімум 1 адміндія кожного кварталу і мінімум, скажімо, 80 сумарно за рік, інакше позбавлення адмінправ автоматично за результатом кварталу, року. Ситуація, коли в білоруській вікі 3 роки «адмінив» померлий користувач (читав в Агонка) не повинна повторитись. --ROMANTYS (обговорення) 07:32, 15 лютого 2018 (UTC)

Дякую. Прийняв. Беру до опрацювання. --SitizenX (обговорення) 21:07, 15 лютого 2018 (UTC)

NKVD special groups[ред. код]

Добридень, Можливо, ви не помітили, але я на ваше прохання працюю над перекладом en:NKVD special groups. Якщо у вас є якість побажання, або конструктивна критика, не соромтеся пишіть. З повагою, --Червона Троянда (обговорення) 23:58, 16 лютого 2018 (UTC)

Помітив, спасибі за роботу. Вірю, що Ви все зробите якнайкраще. Для України та українців. Світ має про це знати принаймі щось. А побажають більше подробиць — є українська версія і Гугл їм в допомогу. --ROMANTYS (обговорення) 06:21, 17 лютого 2018 (UTC)
Маленька ремарка. Боротьба УПА Та ОУН не обмежувалась Зах. Україною, вони діяли й на Великій Україні, що була захоплена більшовиками в 1919. Див. Похідні групи ОУН. Натомість радянські загони, сформовані в Вел. Україні, на той момент переважно відступили в ліси Білорусі та Росії (див. Радянські партизани, Радянський партизанський рух на території України у часи Другої світової війни), а На Зах. взагалі не було їхньої «партизанки», лишень діяли спецзагони НКВС Медведєва та Сабурова. --ROMANTYS (обговорення) 06:44, 17 лютого 2018 (UTC)


Ви маєте на увазі це

In 1944 the Red Army moving to the west reconquered the territory of Western Ukraine that was occupied by Nazi Germany and its allies in 1941. The Soviet authorities faced considerable opposition from the local population during the restoration of the Soviet regime in these territories. At that time, the Ukrainian Insurgent Army (UPA) and the conspiratorial network of the Organization of Ukrainian Nationalists (OUN) were operating actively in Western Ukraine. In March 1944, in response to the situation, the NKVD Operational Headquarters was set up in Rivne to combat the Ukrainian national liberation movement., 

Переклад із:

Рухаючись під час радянсько-німецького протистояння на захід, Червона армія відвойовувала у вермахту територію України, в тому числі анексовану СРСР та приєднану до УРСР перед початком Другої світової війни, на якій радянське керівництво отримало спротив значної частини місцевого населення, в тому числі організованого в підрозділи УПА та в підпільну мережу ОУН. Реагуючи на ситуацію, у березні 1944 року для боротьби з українським національно-визвольним рухом у Рівному створено оперативний штаб НКВС'.

Тут іде прив'язка саме до 1944 рік, тому так і написано, бо решта України на той час була уже відвойована ЧА. А про діяльність УПА й ОУН, думаю треба описати більш детально в інших статтях, які ви навели.

До речі тут у вас можливо помилочка, наскільки я розумію Галичину і Волинь СРСР анексував у Польщі уже після початку другої світової війни (1 September 1939). --Червона Троянда (обговорення) 07:08, 17 лютого 2018 (UTC)

Спасибі, от що значить свіжий погляд! А в мені ще вглибині совок сидить, 22 червня 1041 року. Виправив. --ROMANTYS (обговорення) 18:07, 17 лютого 2018 (UTC)
  • Я дійсно дуже шкодую, але вимушена терміново зайнятися іншими time-consuming справами, які на жаль виявилися складнішими ніж я очікувала. Ще раз прошу вибачення за незручності, які це могло створити для вас. --Червона Троянда (обговорення) 14:36, 17 лютого 2018 (UTC)

Персональний лист[ред. код]

Вітаю, пане ROMANTYS.

Хотів у вас запитати чи є причина того, що у вас не налаштоване приєднання поштової скриньки до облікового запису. Мав до вас кілька запитань, які волів би задати через пошту. Але якщо ви не налаштовували скриньку навмисне, можу задати їх і тут. --VoidWanderer (обговорення) 22:31, 20 лютого 2018 (UTC)

Було налаштування. Принаймі, коли мене нагороджували за участь в конкурсі «Пишемо про НАТО», то лист на п/с приходив, організатори конкурсу його мали. Правда, я давно на неї вже не заходив, бо акаунт був прив'язаний до мережі «В контакті», котру я покинув.--ROMANTYS (обговорення) 06:43, 21 лютого 2018 (UTC)
Наразі я не бачу опції Лист користувачу у списку зліва для вашого облікового запису. Та й якщо ви ту пошту не читаєте, сенс писати втрачається. Ви додасте якусь іншу скриньку? --VoidWanderer (обговорення) 11:14, 21 лютого 2018 (UTC)