Обговорення користувача:ROMANTYS

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 21:01, 15 листопада 2018 (UTC)

Hola/Hello ROMANTYS

Me llamo Alejandro. Necesito ayuda, estoy haciendo los escudos de armas de los obispos de la Iglesia Católica, quiero terminar de hacer los escudos de armas de la Iglesia Greco-Católica Ucraniana, acá puede ver los que están hechos y los que faltan por hacer, pero tengo problemas para encontrar imágenes de buena calidad de los emblemas, las imágenes que encuentro son pequeñas [1], no logro ver el lema (ademas no estoy familiarizado con el alfabeto cirílico), si el escudo de armas tiene una figura humana, tengo problemas para identificar a que santo o advocación mariana se refiere. Cuando identifico la figura humana busco imágenes del icono y las calco, como puede ver acá. Por ejemplo ya tengo realizado el escudo del obispo Yosafat Hovera pero falta el lema. Veo que le interesa el tema de la Iglesia Greco-Católica Ucraniana, por esta razón acudo a usted, para ver si por favor me puede ayudar a encontrar imágenes de buena calidad o la descripción heráldica, se lo agradecería mucho. Gracias por su atención.

online translation: My name is Alejandro. I need help, I am making the coats of arms of the bishops of the Catholic Church, I want to finish making the coats of arms of the Ukrainian Greek Catholic Church, here you can see what is done and what is still to be done, but I have problems to find good quality images of the emblems, the images I find are small [2], I can not see the motto (I am also not familiar with the Cyrillic alphabet), if the coat of arms has a human figure, I have trouble identifying saint or Marian advocation refers. When I identify the human figure I look for images of the icon and I trace them, as you can see here. For example I have already made the shield of Bishop Yosafat Hovera but the motto is missing. I see that you are interested in the topic of the Ukrainian Greek Catholic Church, for this reason I come to you, to see if you can please help me find good quality images or the heraldic description, I would greatly appreciate it. Thank you for your attention.

--SajoR (обговорення) 15:32, 5 грудня 2018 (UTC)

Іще раз про Томос[ред. код]

Д.Д. Побачив, що Ви зробили багато редагувань у статті про ПЦУ. Я переконаний, що дату надання автокефалії треба вказати 5 січня, а не 6-го. Саме 5-го був підписаний документ, а 6-го відбулося його вручення. Уявіть гіпотетичну ситуацію: Томос підписують 5 січня, але, згідно з вимогами, мають відправити його листом; лист приходить за тиждень; тоді яку би дату ми обрали? Дякую за увагу.--Volodymyr VB (обговорення) 11:18, 7 січня 2019 (UTC)
  • Напевно, краще вказати обидві дати, підписання й отримання. Хоча 7-е має свої переваги[1]:
«Ваше величество, а ведь я предупреждал, что войска волнуются и мне их уже почти невозможно сдерживать. Вот он – воевода небрежно кивнул в сторону священника – еще не ответил за то, что 1 января мы празднуем день рождение Бандеры, а теперь еще вместо его профильного праздника, рождества, будем праздновать чужой Томос. А ведь он обещал, что этого никак не случится. Мне даже страшно подумать, что они сделают еще! Мы скоро на приветствие будем вынуждены отвечать: «Героям слава!». Это не смешно, все к этому идет.»
З повагою, --ROMANTYS (обговорення) 18:59, 7 січня 2019 (UTC)

Примітки[ред. код]

Подяка за участь у проекті[ред. код]

Золота зірка Цей користувач — 1-разовий герой проекту «Чи ви знаєте?» 2018 року


З новорічними і різдвяними святами! --Олег (обговорення) 19:32, 7 січня 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 18:54, 17 березня 2019 (UTC)

Арбітраж[ред. код]

Я подав на Вас позов, прошу ознайомитись. --Jphwra (обговорення) 07:11, 17 травня 2019 (UTC)

Вікіпедія - не трибуна[ред. код]

Вітаю. Будь ласка, ознайомтесь із деякими основоположними правилами Вікіпедії, зокрема ВП:НЕТРИБУНА. Сторінки обговорення статей призначені для роботи над статтями, а не для дискусій на політичні теми. Ви регулярно зловживаєте цим. Дуже прошу припинити в подальшому такі дії. --yakudza 11:24, 9 червня 2019 (UTC)

Процитуйте мені пункт, де цитати з АД названо «дискусій на політичні теми». Я додав інфу в вигляді цитати з АД до статті. Ви її видалили повністю. Очевидно, що в цьому випадку Ваші політичні уподобання взяли верх над обов'язками адміна не тільки роз'яснювати політику нейтральності, але й перш за все самому бути нейтральним. Не буду з Вами боротись через війну радагувань, хоч правда на моєму боці, бо ми в нерівних умовах. Нехай читачі хоч не СО статті прочитають інфу, підтверджену АД, оскільки є цитатами з цих АД.--ROMANTYS (обговорення) 06:25, 13 червня 2019 (UTC)
Прикро, що ви підтримали Якудзу, щоб не дати пройти Тохаомгу. На наступних виборах Якудза може зробити те, що й на попередніх. Або продовжувати малtньки пакощі. --Igor Yalovecky (обговорення) 17:17, 6 липня 2019 (UTC)
Шановний Igor Yalovecky, я не підтримав адміна yakudza, я проголосував проти кандидата в адміни Tohaomg через його твердження, що в числі 1488 більшість людей неодмінно побачить 14/88, яке має якийсь неофашистський підтекст. Я особисто так не думаю (А Ви?). Більше того, провів міні-опитування на цю тему в своїй родині Вибірка: 2 в віці 20-30 років, 4 — 50-60 років, 3 — 70-80 років (тесть, на жаль, помер). Найпоширеніша відповідь: «число між 1487 та 1489». І жодних версій про неофашизм. А бездоказове твердження Tohaomg сприяло тим же адмінам в блокуванні активних дописувачів вікі. На моє запитання при номінації Tohaomg дав посилання на статтю 14/88 в вікі, (котра не те саме, що 1488, котра не є АД, котру явно більшість людей навіть не читало, не то що їй повірили) та картинки 3 14/88 в Гуглі. І жодних авторитетних джерел, котрі ототожнюють 1488 та 14/88. Правда, по одній з картинок я перейшов до статті "Свобода" расшифровала номер автомобиля Добкина, котра твердить, що Михайло Добкін — неонацист, бо їздить на машині з номером 1488. Як Igor Yalovecky вважає, варто цю публікацію вважати АД й додати відповідну інформацію до статті про Добкіна в вікі? З повагою, --ROMANTYS (обговорення) 09:08, 14 липня 2019 (UTC)
Те що Добкін російський неонацист чи підтримує російськиї неонацистів просто заради наживи це зрозуміло і без його машини. Ми маємо велику проблему, що можливо найдосвідченіший адмін укрвікі веде підривну діяльність. Але я згоден, що дії Tohaomg в тому вигляді, що ви їх представили сумнівні. --Igor Yalovecky (обговорення) 10:02, 18 липня 2019 (UTC)

Романе люди кажуть - скажи мені хто твій друг, а я скажу хто ти. А тепер подивіться на що здатен ваш так званий вікі-побратим Якудза https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=Спеціальна:Журнали/block&page=Користувач%3ARaider Невже і ви такий? Невже цей тип є вашим другом?

А з чого Ви припустили, що хоча б один з адмінів — мій друг? --ROMANTYS (обговорення) 06:20, 22 липня 2019 (UTC)

Оно ще один Ваш друзяк Зіновій Когутяк зі своїм опусом на Фейсбуці намалювався:

«Ну що ж, давно Зенко не відгукувався (вистача реального життя, а не віртуалу)

А от щодо Виборів і те, що МОЯ ВКРАЇНА змінюється ...і в кращу сторону - наперекір ворогам та місцевим дурбецалам-злодюгам - то є ФАКТ.

І нічого скиглити та побиватися!!! ІСТОРІЯ наука Жорстка і невблаганна - дурнів вчить на їх помилках, розумних - вчить виЖивати)))

Епоха національної МІМІКРІЇ канула в лету - починається епоха ПРАГМАТИЗМУ!!!!

Крикуни Шароварники (хто носився в жупанах та вишиванках, про людське око) а насправді фізично-культурні ІМПОТЕНТи та ментальні ЗЛОДІЇ-БРЕХУНи - починають вимирати...як клас і як суспільна складова.

Суспільство, і ВКРАЇНА, потребує людей діла (в бізнесі, на полі, в школі, на фронті й навіть в родинах). Саме і на них покладаються НАДІЇ з відродженням України.

Так вони невідомі, без досвіду, без знань усіх...але у нмх є Мрії - нової й Успішної Країни.

Тому - викидуймо на Смітник історії злодійкуватих сифілітіків й імпотентних політінтриганів та політПроститутів.»

То хто Ви є Романе?