Файл:Anisotremus moricandi Caste.png

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Anisotremus_moricandi_Caste.png(306 × 188 пікселів, розмір файлу: 31 КБ, MIME-тип: image/png)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

Опис файлу

Опис
English: Anisotremus moricandi icon
Час створення
Джерело
Автор Oudart
Ліцензія
(Повторне використання цього файлу)

Public domain


Public domain

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у країнах і територіях, де авторське право охороняється протягом життя автора та 70 років після того або менше.


Dialog-warning.svg Ви також мусите включити позначку про суспільне надбання США, аби пояснити чому ця робота є у суспільному надбанні у США. Зауважте, що деякі країни мають термін дії авторського права довший за 70 років: у Мексиці 100-річний термін, на Ямайці 95-річний термін, у Колумбії 80-річний термін, а Гватемалі та Самоа 75-річний термін. Це зображення не є у суспільному надбанні у цих країнах, до того ж ці країни не визнають правило коротшого терміну. Термін дії авторського права у Кот-д'Івуарі становить 99 років, а у Гондурасі - 75 років, але ці країни визнають правило коротшого терміну. Авторське право може бути застосоване до французів, що померли за Францію у Другій світовій Війні (додаткова інформація), до росіян, що служили на Східному фронті під час Другої світової Війни (також відома як Велика Вітчизняна Війна у Росії) та до посмертно реабілітованих жертв радянських репресій (більше інформації).

Журнал завантажень локального файлу

Дата/час Розмір об'єкта Користувач Коментар
306 × 188 (32148 bytes) Citron (обговорення · внесок) {{Information |Description={{en|1=Anisotremus moricandi icon}} |Source={{own}} |Author=[[User:Citron|Citron]] |Date= |Permission= |other_versions= }}

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний21:32, 16 серпня 2014Мініатюра для версії від 21:32, 16 серпня 2014306 × 188 (31 КБ)GifTaggerBot: Converting file to superior PNG file. (Source: Anisotremus_moricandi_Caste.gif). This GIF was problematic due to transparency and non-greyscale color table.

Більш, ніж 100 сторінок використовують цей файл. У цьому списку показані тільки 100 сторінок, що використовують цей файл. Також доступний повний список.

Глобальне використання файлу