Файл:IF Brommapojkarna logo.png

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

IF_Brommapojkarna_logo.png(200 × 261 пікселів, розмір файлу: 30 КБ, MIME-тип: image/png)

Опис Емблема ФК
Джерело http://brommapojkarna.se/
Час створення 05.06.2012
Автор зображення невідомий
Ліцензія
Red copyright.svg Це логотип (емблема) організації, товару, або заходу, що перебуває під захистом авторських прав та/або є товарним знаком. Це зображення (медіа-файл) було завантажене для використання у статті Не зазначена назва статті!. Використання зображень логотипів з низькою роздільною здатністю в україномовному розділі Вікіпедії, який розміщений на серверах у США некомерційною організацією Вікімедіа (Wikimedia Foundation Inc.), з метою справедливої та розумної критики, може кваліфікуватися як добропорядне користування згідно з законодавством про авторське право США. Комерційне використання цього зображення також може бути порушенням прав на товарний знак. Див. Вікіпедія:Добропорядне використання. Використання тут логотипів організацій не означає причетність Вікіпедії або фонду Вікімедіа до цих організацій, і навпаки.

Ця робота є невільною — тобто, не відповідає визначенню вільних творів культури. Згідно з рішенням фонду «Вікімедіа» від 23 березня 2007 року вона може бути використана у відповідних статтях української Вікіпедії лише за умов відповідності критеріям добропорядного користування. Будь-яке інше використання може стати порушенням авторського права.

Див. також Вікіпедія:Ліцензування зображень.

До користувача, який завантажив це зображення: Ви повинні вказати джерело роботи, всю доступну інформацію про авторські права, і детальне обґрунтування добропорядного користування.

Обґрунтування добропорядного використання для статті «ІФ Броммапойкарна» [?]
Опис Емблема ФК
Джерело http://brommapojkarna.se/


Мета використання

Для добропорядного використання в статті ІФ Броммапойкарна.

  1. Це зображення — логотип футбольного клубу низької роздільності.
  2. Це зображенння не обмежує власника авторських прав у можливості отримувати вигоду з оригінального джерела, і не послабить значення чи впізнаваність зображення, як логотипу цього футбольного клубу.
  3. Це зображення покращує статтю, оскільки краще сприймається читачем ніж просто текстовий виклад.
  4. Використання логотипу візуально ідентифікує компанії та її продукти, і відповідає всім критеріям Вікіпедія:Критерії добропорядного використання.
Замінність

немає


Обсяг використаного матеріалу логотип
Низька роздільність?

низька

Добропорядне використанняДобропорядне використання матеріалу, захищеного авторським правом.http://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=Вікіпедія:Добропорядне_використання

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний09:47, 5 червня 2012Мініатюра для версії від 09:47, 5 червня 2012200 × 261 (30 КБ)Vprypin (обговорення | внесок){{Зображення |Назва= IF_Brommapojkarna_logo.png |Опис= Емблема ФК |Автор= невідомий |Джерело= http://brommapojkarna.se/ |Час створення= 05.06.2012 |Ліцензія={{логотип}} }} {{...
  • Ви не можете перезаписати цей файл

Така сторінка використовує цей файл:

Метадані