Файл:Us-actor.svg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Повна роздільність(SVG-файл, номінально 32 × 38 пікселів, розмір файлу: 116 КБ)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

Опис файлу

Опис
English: Icon - American film actor
Français : Icon - acteur de cinéma américain
Час створення
Джерело Recreation in SVG of File:Us-actor.png. Based on File:Film Reel.svg and File:Nuvola_USA_flag_alternative.svg.
Автор DoktorMandrake

Ліцензування

GNU head Ця бібліотека є вільним програмним забезпеченням, ви можете вільно поширювати та/або змінювати його відповідно до умов GNU Lesser General Public License, що опублікована Фондом вільного програмного забезпечення; або версії 2.1, або (на Ваш розсуд) будь-якої пізнішої версії. Дана робота розповсюджується з надією, що вона буде корисною, але без будь-яких гарантій, в тому числі без непрямої гарантії товарної придатності або придатності для конкретних цілей. Дивіться версію 2.1 та версію 3 GNU Lesser General Public License для більш докладної інформації.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний05:40, 2 серпня 2009Мініатюра для версії від 05:40, 2 серпня 200932 × 38 (116 КБ)AJCham== Summary == {{Information |Description={{en|1=Icon - American film actor}} {{fr|1=Icon - acteur de cinéma américain}} |Source=Recreation in SVG of File:Us-actor.png. Based on File:Film Reel.svg and File:Nuvola_USA_flag_alternative.svg.

Більш, ніж 100 сторінок використовують цей файл. У цьому списку показані тільки 100 сторінок, що використовують цей файл. Також доступний повний список.

Глобальне використання файлу