Черненко Сергій Павлович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Сергій Павлович Черненко
Народився 1973(1973)
Україна
Громадянство Україна Україна
Національність українець
Місце проживання Київ
Діяльність банкір
Володіє мовами російська
Попередник Костянтин Вайсман
в.о. Голови Правління «Першого Українського Міжнародного Банку»


Сергі́й Па́влович Черне́нко — від жовтня 2012 р. Голова Правління «Першого Українського Міжнародного Банку».

Освіта[ред. | ред. код]

Сергій Черненко здобув освіту у Донецькому державному технічному університеті, який закінчив за фахом «Міжнародні економічні відносини і менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

Професійний досвід[ред. | ред. код]

Почавши роботу у «Першому Українському Міжнародному Банку» у 1997 році на посаді спеціаліста Центрального управління оцінки ризиків, у 2005 році став начальником Центрального управління ризиків і входив до складу Правління «ПУМБ».

У лютому 2006 року Сергій Черненко був запрошений на позицію Члена Спостережної Ради «ПУМБ», яку займав до березня 2008 року.

З вересня 2008 року — заступник Голови Правління «ПУМБ».

У квітні 2011 року Сергія Черненка призначено першим заступником голови правління, а в лютому 2012 року він також зайняв посаду фінансового директора (CFO) «ПУМБ».

У жовтні 2012 року Спостережна рада «ПУМБ» призначила Сергія Черненка Головою Правління «ПУМБ»[1]. На цій посаді він замінив Костянтина Вайсмана.

Цитати[ред. | ред. код]

«Я вдячний компанії «СКМ» за надану мені довіру і докладу всіх зусиль для того, щоб банк продовжував реалізацію стратегії розвитку та окреслених планів. «ПУМБ» має дуже сильну команду, яка відмінно справляється з будь-якими викликами. Будучи частиною цієї команди вже друге десятиліття, я повністю впевнений у нашому подальшому успіхові. Ми продовжимо працювати над тим, щоб коло наших клієнтів постійно розширювалося, а співробітники, акціонери і всі зацікавлені сторони по праву пишалися банком».


Сергій Черненко, голова правління «ПУМБ».

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]