Шаблон:Дані країни Мальтійський орден

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
{{i}} Документація шаблону

Шаблон:Дані країни Мальтійський орден внутрішній контейнер даних не призначений для безпосереднього використання. Він використовується побічно через такі шаблони, як ПрапорТекст, ПрапорЗначок тощо.

Стандартні параметри

Назва параметруЗначенняЗміст
alias Суверенний військовий Орден Госпітальєрів Святого Івана Єрусалимського, лицарів Родосу і Мальти Головна стаття (Суверенний військовий Орден Госпітальєрів Святого Івана Єрусалимського, лицарів Родосу і Мальти)
flag alias Flag of the Order of St. John (various).svg Назва файлу (Файл:Flag of the Order of St. John (various).svg, праворуч)


Перенаправлення псевдоніму

Шаблон можна також використовувати як назву alias (реалізований у вигляді перенаправлення на цей шаблон):
Назва псевдоніму{{ПрапорЗначок|alias}} вигляд{{Країна з прапорцем|alias}} вигляд
SMOM (view) SMOMМальтійський орден Мальтійський орден
Мальтійський орден (view) Мальтійський орденСуверенний військовий Орден Госпітальєрів Святого Івана Єрусалимського, лицарів Родосу і Мальти Суверенний військовий Орден Госпітальєрів Святого Івана Єрусалимського, лицарів Родосу і Мальти

Дивись тут повний перелік перенаправлень.

Приклади використання

Використання псевдоніма перенаправлення

Пов'язані шаблони

Існують наступні споріднені шаблони дані_країни:


TemplateData

Це документація TemplateData для шаблону Дані країни Мальтійський орден, яка використовується Візуальним редактором та іншими інструментами.

Шаблон не можна використовувати напряму. Він використовується у шаблонах прапорів, наприклад Шаблон:ПрапорТекст та Шаблон:ПрапорЗначок. Див. Категорія:Система шаблонів прапорів для отримання повного переліку шаблонів прапорів та Вікіпедія:ВікіПроєкт Шаблони Прапорів для отримання документації.

Параметри шаблону[Управління TemplateData]

ПараметрОписТипСтатус
Не вказано жодного параметра