Швидків Галина Романівна

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Швидків Галина Романівна
Народилася 17 листопада 1970(1970-11-17) (48 років)
Городок, Львівська область, Українська РСР, СРСР
Галина Швидків

Галина Романівна Швидків (народилася 17 листопада 1970(19701117) в місті Городок Львівської області) — українська співачка (сопрано), науковець і громадський діяч, заслужений працівник культури України, доцент Рівненського державного гуманітарного університету.

Життєпис[ред. | ред. код]

У 1986—1990 навчалася на теоретичному відділі Рівненського державного музичного училища.

У 1990 стала студенткою музично-педагогічного факультету Рівненського державного педагогічного інституту, який закінчила екстерном 1994 року з відзнакою. По класу вокалу займалась у доцента Н. П. Сафронової (нині професора Московського інституту сучасного мистецтва).

З 1994 — працювала старшим викладачем кафедри пісенно-хорової практики та постановки голосу музично-педагогічного факультету Рівненського державного гуманітарного університету. Наразі — доцент цієї кафедри.

Творчість[ред. | ред. код]

Займається сольною виконавською діяльністю як співачка (сопрано). Гастролювала в Україні та за межами краю.

Володіє колоратурним сопрано сріблистого тембру повного діапазону.

У її репертуарі твори світової вокальної класики, серед яких Й. С. Баха, Г. Ф. Генделя, К. В. Глюка, Дж. Перголезі, В. А. Моцарта, Дж. Верді, М. Римського-Корсакова, Ф. Шуберта, К. Дебюссі, Й. Штрауса, Г. Майбороди.

Упорядник і редактор книжки[ред. | ред. код]

У 2010 перевидала за власною редакцією книгу Ганни Онишкевич «Свят-вечірні та різдвяні страви», яка вийшла вперше у Львові в 1932 році.

Громадська діяльність[ред. | ред. код]

В листопаді 2017 році брала участь в роботі журі Першого всеукраїнського конкурсу вокалістів "Світова класика українською"[1][2]


Бібліографія[ред. | ред. код]

  • Галина Швидків. Вокальні твори С.Монюшка та Ф. Шопена в класі постановки голосу. — Навчально-методичне видання. — Рівне: О.Зень, 2016. — 96с.

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]