Psammomys

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 15:31, 11 червня 2013, створена Sehrg (обговорення | внесок) (Створена сторінка: {{Taxobox | name = Psammomys | fossil_range = пізній плейстоцен – сучасність | image = Psammomys obesus 01.jpg | image_caption =...)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Psammomys
Час існування: пізній плейстоцен – сучасність
Psammomys obesus
Біологічна класифікація
Царство: Тварини (Metazoa)
Тип: Хордові (Chordata)
Клас: Ссавці (Mammalia)
Ряд: Гризуни (Rodentia)
Родина: Мишеві (Muridae)
Підродина: Gerbillinae
Рід: Psammomys
(Cretzschmar, 1828)
Посилання
Вікісховище: Psammomys
Віківиди: Psammomys
EOL: 111268
ITIS: 632616
NCBI: 48138
Fossilworks: 51136

Psammomys (Псамоміс) — рід родини Мишеві (Muridae).

Види

Поширення

Живе в північній Африці і на Близькому Сході в сухих місцях проживання, таких як пустелі, напівпустелі, ділянки з травою або чагарниковою рослинністю або кам'янисті ділянки.

Стиль життя

Вони риють підземні комплекси з кількома тунелями і камерами: часто їх можна побачити сидячими біля входу на задніх лапах. Їжею в основному служать рослини родини Amaranthaceae.

Відтворення

Самиці, ймовірно, можуть злучатися протягом усього року. Вагітність триває близько 25 днів за сприятливих умов і може тривати за нестачі їжі близько 35 днів. Від двох до п'яти дитинчат народжуються в приплоді, які ссуть молоко близько трьох тижнів.

Фізичні характеристики

Забарвлення верху тіла варіюється від червонувато-коричневого до жовто-коричневого і піщаного. Живіт і ноги жовтуваті. Довжина тіла від 13 до 18,5 см, а довжина хвоста від 11 до 15 см, вага від 80 до 200 грам. На кінці хвоста є слабкий пензлик.

Посилання