Львівський музей іграшок

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 18:14, 8 квітня 2021, створена TohaomgBot (обговорення | внесок) (замінено закодовану відсотковим кодуванням частину URL-адреси на кирилічні літери)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
П.І.Морозовський

Львівський музей іграшок - місце для всієї родини .

«Мамо, а скоро я виросту? Я так хочу бути великим!» Кожен з нас задавав такі питання мамі або татові і мріяв скоріше стати дорослим. І, напевно, кожен з нас дуже хотів би повернутися назад у добру, безтурботне дитинство. Хоч на день, хоч на годину…

І сьогодні ми присвятили дитинству наш музей . Тут ви знайдете гарні, зворушливі до сліз іграшки та речі які нагадують про щасливе дитинство, спогади про минуле та безтурботне життя.

По правді сказати, у Львові відкрито не так багато музеїв, які відкривають свої двері саме для маленьких відвідувачів та їхніх батьків.

І, тим не менш, один з них присвячений саме цій тематиці.

Йдеться про ГО «Львівський музей іграшок .»

Улюблена лялька, конструктор, подарований батьками, ці речі залишилися у вашій пам'яті. Напевно, ви й не сподівалися, що коли-небудь побачите їх знову.

Тут можна побачити все розмаїття тогочасного іграшкового світу: технічні та конструкторські іграшки, ляльки, фігурки, м'які іграшки, унікальна колекція настільних ігор, сервізів, гарнітурів і раритетних машинок....

У музеї понад 4 000 одиниць експонатів. На даний момент на експозиції представлено понад 700 предметів з чотирьохтисячного зібрання музею. Адреса музею: вул. Торгова 15.

Музей створений на основі зібрання львівського колекціонера Павла Івановича Морозовського , який протягом кількох десятиліть збирав і продовжує збирати дивовижну колекцію ляльок та іграшок радянського періоду та Європи.

Цими іграшками гралося не одне покоління дітей, а сьогодні вони займають почесне місце в експозиції і повертають дорослих, хоча б на годинку, в своє далеке дитинство, а сучасні діти можуть подивитися, чим гралися діти минулих поколінь, коли не було комп'ютерів.

Добрі і світлі ляльки залишилися тільки в колекціях та спогадах, а музей - єдине місце, де сьогодні можна хоча б побачити такі іграшки.

Тут старі іграшки отримали шанс на друге життя.

Посилання

Див. також