Бійся буму та спаду

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
(Перенаправлено з Fear the Boom and Bust)
Jump to navigation Jump to search

Fear the Boom and Bust - музичний кліп в стилі хіп-хоп за сюжетом якого Джон Мейнард Кейнс та Фрідріх фон Гаєк пояснюють свої економічні ідеї під час реп-батлу. Відео було опубліковано на YouTube, де отримало майже п’ять мільйонів переглядів. Робота цікава тим, що майже 80 років економічних та філософських суперечок було втиснено в менш ніж шість хвилин динамічного відео. Там популяризуються ідеї Гаєка, та австрійської школи, про які на відміну від кейнсіанства іноді не чули навіть дипломовані економісти.

Знятий продюсером Джоном Паполою, та професором економіки Університету Джорджа Мейсона Рассом Робертсом. В ролі Кейнса - Біллі Скафурі. В ролі Хайєка - Адам Люстік.

Сюжет, текст і пояснення[ред.ред. код]

Кейнс і Хайєк, два великі економісти двадцятого століття, повертаються до життя, щоб потрапити на економічну конференцію "Fear the Boom and Bust", присвячену кризі. Перед початком конференції з ініціативи Кейнса друзі вирішують відвідати кілька вечірок, і взагалі погуляти містом. Одночасно вони розповідають свої погляди на економіку.


Посилання[ред.ред. код]

  1. Кліп на YouTube
  2. Сайт проекту EconStories
  3. http://www.dailykos.com/story/2010/3/1/8929/21462
  4. Переклад відео та текст українською