Mega Channel

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Mega Channel
Країна Греція Греція
Місто реєстрації Афіни
Зона мовлення ефірне, кабельне, супутникове
Телемережа Греція, Європа, Північна Америка, Австралія
Власник(и) Teletypos S.A.
Заснована 1989
Інтернет www.megatv.com

Mega Channel, також відомий як Mega TV — телевізійна мережа в Греції, перший приватний телеканал у Греції, заснований 20 листопада 1989 року. Належить компанії Teletypos S.A. Певний час телеканал належала холдингу Lambrakis Press Group Христоса Ламбракіса.

Студії телеканалу розташовані на проспекті Месогіон в Афінах. Попередньо базувався у передмісті Афін муніципалітеті Пеанія.

Mega Channel транслює здебільшого програми розважального профілю — комедії, телесеріали, ток-шоу, а також новини, програми, присвячені поточним подіям в країні і світі. Головний конкурент Mega Channel в сегменті розважального сімейного телебачення — телеканал ANT1, з яким вони постійно змагаються у популярності серед греків.

MEGA Cosmos[ред. | ред. код]

MEGA Cosmos — міжнародна мережа грецького телеканалу Mega Channel, який транслює найкращі продукти Mega Channel. Мовлення розповсюджене в країнах Європи, Північної Америки, Австралії. Перший канал розпочав своє мовлення у 2000 році, але був знятий з ефіру в Австралії через якийсь час у зв'язку з проблемами із контрактами. 2005 року MEGA Cosmos стала знову доступною в Австралії, Новій Зеландії, Азії та Африці завдяки новій угоді, підписаній з UBI World TV. У жовтні 2007 року канал розпочав мовлення в Канаді через Ethnic Channels Group на каналах Rogers Cable, Bell TV і NEXTV (IPTV-провайдера).

Див. також[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]