OpenSeaMap

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
OpenSeaMap Data Logger

OpenSeaMap — безкоштовна морська навігаційна карта. Розробляється у рамках вільного проекту, метою якого є збір вільно використовуваної навігаційної інформації і просторових даних. На основі цих даних створюється глобальна таблиця. Карта доступна на веб-сайті, а також для скачування, для використання як електронної карти для автономного застосування.

Проект є частиною проекту OpenStreetMap. OpenSeaMap використовує ту ж базу даних і доповнює просторові дані з навігаційною інформацією. Ці дані можуть бути вільно використані у рамках Open Database License. Таким чином можливе їх використання у друкованих матеріалах, веб-сайтах і додатках, наприклад навігаційному програмному забезпеченні, не будучи обмеженою ліцензіям або необхідністю платити внески, щоб користуватися. Не потрібне посилання на OpenSeaMap як на джерело даних для їх використання.

Історія[ред. | ред. код]

Ідея проекту прийшла розробникам OpenStreetMap восени 2008 року на конференції в Linux готелі в Ессені. Судновласники і програмісти вирішили у рамках проекту OpenStreetMap, потурбуватися про океани і внутрішні води. Цей проект був із самого початку задуманий як багатомовний.

Див. також[ред. | ред. код]

Ресурси Інтернету[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]