REHAU

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

REHAU Україна — Дочірнє представництво в Україні німецького концерну REHAU AG+Ko, провідного постачальника продуктів та технологій на основі полімерів для будівництва, автомобілебудування та індустрії. Офіс в Україні було засновано в 1997 році, а перше вікно з профілю REHAU було виготовлено в травні 1996 року.

Історія[ред. | ред. код]

Компанія REHAU заснована в 1948 році в м. Рехау (Німеччина). Сьогодні компанія присутня на всіх п'яти континентах - в 53 країнах світу, і має:

  • 42 заводи в 21 країні
  • 170 філій по всьому світу
  • близько 40.000 найменувань виробів
  • понад 20.000 співробітників по всьому світу.

Міжнародна мережа об'єднує не лише виробництва, а й постачальників, покупців, дослідницькі інститути та університети.

В Україні перший офіс з продажу був відкритий в 1997 році в м. Києві.

У 1998 році було відкрито дві філії в Дніпрі та Одесі, а в 2003 році три контактних бюро — у Львові, Сімферополі та Донецьку. В Україні діє 3 логістичних центри: у Києві, Одесі та Дніпрі.

З 1998 року філія в Одесі відповідає і за ринок в Молдові.

З 2014 року призупинена діяльність бюро в Сімферополі та в Донецьку.

В Києві також розташована "Академія REHAU" з навчально-виробничою віконною майстернею та демонстраційним залом.

Напрямки діяльності[ред. | ред. код]

Основні напрями діяльності - розробка системних рішень для світлопрозорих конструкцій, внутрішніх та зовнішніх інженерних комунікацій. В Україні основна діяльність компанії REHAU сконцентрована на ринку віконних та світлопрозорих конструкцій, де компанія пропонує профільні системи для виготовлення вікон та дверей, фасадів та зимових садів.

Соціальна активність[ред. | ред. код]

Активна соціальна позиція - один з принципів діяльності компанії REHAU. У всьому світі REHAU займається благодійною діяльністю в різних областях та реалізує ряд благодійних проектів. Одним з ключових напрямів соціальної політики компанії REHAU в Україні є всебічна підтримка медичних та оздоровчих установ, дитячих будинків, допомога малозабезпеченим та соціально незахищеним верствам населення, громадським організаціям, які не мають достатнього фінансування та потребують підтримки.

З 2003 року компанія REHAU спільно з партнерами по всій Україні успішно реалізувала велику кількість соціальних програм та стала активним учасником багатьох благодійних проектів, як наприклад: благодійна акція «Подаруй тепло малюку» в м. Дніпро, соціальний проект «Зігріємо теплом» в м. Рівне, нагородження лауреатів загальнонаціональної премії Фонду Віктора Пінчука «Гордість країни - 2008» тощо.

В грудні 2008 року соціальна діяльність компанії REHAU була відзначена нагородою в номінації «Охорона здоров’я та просвітництво» в конкурсі «Благодійник року 2008».

Здобуті нагороди
[ред. | ред. код]

2003 — «Золота торгова марка» (Міжнародний конкурс «Золоті торгові марки»)
2007 — Абсолютний Фаворит Успіху 2007 року в номінації «Профілі для металопластикових вікон» (Міжнародний конкурс «Фаворити Успіху»)
2009 — Переможець конкурсу «Народна марка»
2009 — Абсолютний Фаворит Успіху 2009 року в номінації «Профілі для металопластикових вікон» (Міжнародний конкурс «Фаворити Успіху»)
2010 — Знак «REHAU» визнано добре відомим в Україні.
2010 — Абсолютний Фаворит Успіху 2010 року в номінації «Профілі для металопластикових вікон» (Міжнародний конкурс «Фаворити Успіху»)

Посилання[ред. | ред. код]

www.rehau.ua

www.rehau.com