Soyuz Microphones

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Soyuz Microphones
Типорганізація
підприємство і бізнес
Галузьелектротехніка
Засновано2013
Штаб-квартираТула
Продукціямікрофон
soyuzmicrophones.com

Soyuz Microphones — російська компанія по виробництву мікрофонів, створена 2013 року.

Історія

[ред. | ред. код]

Компанія Soyuz Microphones заснована 2013 року американським музикантом Девідом Артуром Брауном та російським підприємцем Павлом Баздиревим. Виробництво розташовано в Тулі, на заводі, де працюють декілька десятків спеціалістів з електроніки, частина з яких до цього працювала на місцевій фабриці мікрофонів «Октава»[1]. Більшість роботи по виробництву деталей, налаштуванню капсулів та намотці трансформаторів виконується вручну на власному обладнанні компанії[2].

Перші прототипи мікрофонів Soyuz власного дизайну з'явилися в продажі 2014 року. 2016 року було продано 160 мікрофонів, що вперше дозволило покрити витрати на виробництво. З того часу компанія розробила декілька лінійок продуктів, виготовляючи близько 50 мікрофонів щомісяця. Продаж мікрофонів відбувається за допомогою дистриб'юторів у понад 10 країн світу. Для спрощення роботи в умовах санкцій було відкрито компанію з обмеженою відповідальністю в Лос-Анджелесі, яка також є центром продажу та дистриб'юції в США[1][3].

Основна продукція Soyuz Microphones — лампові конденсаторні мікрофони. Через порівняно низькі затрати на виробництво, ціни на мікрофони є суттєво нижчими, ніж у європейських конкурентів: флагманська модель SU-017 коштує близько 3,5 тис. доларів, в той час, як аналогічні моделі компаній Neumann, Telefunken або AKG — вдвічі дорожче. Компанія виробляє серії конденсаторних мікрофонів з великою діафрагмою (017), з широкою мембраною (023), з вузькою мембраною (011 та 013), окремі моделі — мікрофон-амбісонік 013 Ambisonic та транзисторний конденсаторний широкомембранний мікрофон 1973, — а також підсилювачі Launcher та Launcher Deluxe[1][3][4].

Серед гуртів, які використовували мікрофони Soyuz для запису власної музики — Coldplay, Radiohead та Paramore[1].

Примітки

[ред. | ред. код]
  1. а б в г Synovitz, Ron (31 травня 2017). Missiles To Microphones: Mic Maker Moves Russian Jobs From Arms To Audio. Radio Free Europe/Radio Liberty (англ.). Процитовано 5 липня 2024.
  2. Our Story. Soyuz Microphones (амер.). Процитовано 5 липня 2024.
  3. а б Hall, Jordan (5 березня 2021). Buyer's Guide: Soyuz Microphones. Vintage King Blog (англ.). Процитовано 5 липня 2024.
  4. Soyuz Handmade Microphones | Choose Your Sound. Soyuz Microphones (амер.). Процитовано 5 липня 2024.