Suntech Power

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Suntech Power Holdings Co., Ltd.
Suntech
Тип публічна компанія
Форма власності публічна компанія
Галузь Фотовольтаїка
Засновано Вересень 2001
Засновник(и) Shi Zhengrong
Штаб-квартира Усі
Філії США, Німеччина, Швейцарія, Японія, Австралія, Італія, Іспанія
Продукція Сонячний елемент
Виторг US$3.15 млрд (2011)[1]
Операційний прибуток (EBIT) -US$616 млн (2011)[1]
Чистий прибуток -US$1.00 млрд (2011)[1]
Активи US$2.09 млрд (2011) [2]
Власний капітал US$946 млн (FY 2011)[2]
Холдингова компанія Shunfeng International Clean Energy Limited
www.suntech-power.com/

Suntech Power Holdings Co, Ltd. (кит.: 尚德; піньїнь: Shàngdé) — китайське підприємство, найбільший у світі виробник фотоелектричних панелей найвищого класу Tier 1.

Компанія[ред. | ред. код]

Компанія має вертикально інтегроване виробництво від вирощування кремнієвих кристалів до кінцевого складання фотоелектричних панелей.

Виробничі потужності Suntech Power розташовані в Китаї, Японії, Німеччині та США. Штаб-квартира розташована в місті Усі, провінція Цзянсу, Китай.

Рішення Suntech застосовуються для побудови комерційних і приватних сонячних електростанцій в організаціях різного рівня від домогосподарств до глобальних корпорацій.

Історія[ред. | ред. код]

Suntech Power розробляє, виробляє і поставляє рішення для сонячної енергетики з 2001 року. З моменту випуску першої панелі виробник здійснив поставки понад 25 мільйонів одиниць у 80 країн світу.

Продукція[ред. | ред. код]

Сонячні панелі захищені від впливу навколишнього середовища. Перед відвантаженням виробник проводить тестування експлуатації в важких умовах. До важких умов відносяться піщані бурі, експлуатація на морському узбережжі, аміачна корозія — IEC 61701, IEC 62716, DIN EN 60068-2-68. Панелі сертифіковані за силою вітру 3800 Pascal і навантаженні снігу 5400 Pascal. Такі технічні властивості продуктів Suntech дозволяють успішно експлуатувати їх у всіх регіонах і за будь-яких умов.

Гарантія виробника становить 12 років на відсутність браку і 25 років на зниження продуктивності сонячних панелей не нижче 80 % до 25-го року експлуатації.

В Україні[ред. | ред. код]

Дистрибутором продукції Suntech в Україну є компанія MTI.

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]

  • MTI починає дистрибуцію сонячних панелей Suntech. АПІТУ: Аналітика, новини ІТ-бізнесу і держави. 3 листопада 2016. Архів оригіналу за 4 листопада 2016.
  • http://www.suntech-power.com/ [Архівовано 13 січня 2013 у Wayback Machine.] Офіційний сайт Suntech