Вікіпедія:Кандидати у вибрані списки

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Вибрані зображення · Вибрані портали · Вибрані списки · Вибрані статті · Добрі статті

Скорочення:
ВП:КВС
Feat lists.png
Ви можете розмістити на цій сторінці вашу пропозицію: список із Вікіпедії, який, на ваш погляд, виділяється високим рівнем викладу матеріалу, є особливо актуальним і т. д. Перегляньте також, будь-ласка, списки, висунуті іншими користувачами Вікіпедії, та, якщо ви згодні з пропозицією, віддайте свій голос за неї. Ми сподіваємось, що практика вибору списку тижня сприятиме підвищенню загальної якості нових статей, слугуватиме зразком хорошого стилю для новачків та допоможе розвитку спільноти Вікіпедії. Дивіться також споріднені проекти «Добрі статті», «Вибрані статті».

Необрані списки залишаються в списку як кандидати на наступні тижні, якщо тільки автор пропозиції не вирішить її вилучити зі списку, або кількість голосів «проти» не перевищить кількість голосів «за». Якщо список не набрав 2/3 голосів «за», і протягом 2 тижнів або більше відсутня активність в обговоренні номінації, при цьому обговорення триває не менше двох місяців, користувач, який підбиває підсумок, має право зняти його з голосування для подальшого опрацювання.

Правила вибору: Тривалість голосування за конкретний список — не менше тижня з дня висунення. Голоси анонімів не враховуються, можна лише залишати побажання в «Особлива думка». Мінімальна кількість редагувань для голосу — 50 в основному просторі статей. Голоси, віддані «проти» без пояснення, не враховуються. Для прийняття рішення потрібна кваліфікована більшість (не менш ніж дві третини за пропозицію).

Періодичність розміщення нового вибраного списку — 2 тижні. Щодватижні у неділю запропонований список із найбільшою підтримкою буде розміщений у списку вибраних та вилучений зі списку голосування. Коли ви віддаєте свій голос за певний список, будь ласка, не забувайте поновлювати біля неї «рахунок» відданих голосів.

Наступна дата вибору списку: 30 листопада 2014 року.

Wikipedia-logo.png
Вікіпроекти

Головна сторінка

Загальні проекти

«Зовнішні» проекти

Міжнародна співпраця

Тематичні проекти

Наукові проекти

Країнознавство

Українознавство

Географія

ред.

Заявки[ред.ред. код]

Заявки подавайте у вигляді:

=== [[]] 1—0—0 ===
''Пропонує'':--~~~~
{{Голосування/
|1=[[Стаття]]
|початок={{subst:CURRENTDAY}} {{subst:CURRENTMONTHNAMEGEN}} {{subst:CURRENTYEAR}}
|тривалість=
|закінчення= 
|статус=триває
|За=1
|Проти=0
|Утримуюсь=0
}}
*{{За}}:
#
*{{Проти}}:
#
*{{Утримуюсь}}:
#
*'''Зауваження:'''

Кандидати[ред.ред. код]

Оскар (1-а церемонія вручення) 2—0—1[ред.ред. код]

Пропонує:Протягом тижня створю всі фільми, які були номіновані Олексів (обговорення) 19:00, 22 листопада 2014 (UTC)

За кого/що Кількість голосів «За» Кількість голосів «Проти» Кількість голосів «Утримуюсь»  %за Початок Тривалість Статус Закінчення
Оскар (1-а церемонія вручення) 2 0 1 100% 22 листопада 2014 триває
 • Symbol support vote.svg За:
 1. Олексів (обговорення) 19:00, 22 листопада 2014 (UTC)
 2. --LeonNef (обговорення) 14:02, 24 листопада 2014 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:
 1. Голосувати «проти» якось не дуже хочеться — «не по джентельменські вийде», але «за» голосувати не можу. У правилах у нас написано «Вибрані списки вважаються найкращими у Вікіпедії». Цей список до таких на мій погляд поки не належить. Оригінал скиску був створений в англомовній Вікіпедії, після чого цей список було перекладено в російськомовну Вікіпедію, після вже з російськомовної в нашу. За час після перекладу з анг. в рос. Вікі, англомовний оригінал зріс в об'ємі, значно розширився вступ. Якщо надавати статус «вибраного» списку, то він має бути принаймні не гіршим за аналоги, а бажано краще. Але коли список завідомо поступається аналогу, є подвійним неповним перекладом (шаблони про переклад з англ. та рос. Вікі в оброворенні відсутні), то «вибраним тут якось не дуже пахне». Якщо вступ буде повністю якісно доперекладено з англомовної і бажано додана ще якась інформація, тоді проголосую «за» те щоб список отримав статус «вибраного», а поки це зничайний списочок середніх розмірів та якості без якоїсь унікальності. --Olmi (обговорення) 06:57, 25 листопада 2014 (UTC)
Список був створений на основі двох вибраних списків (англ. і рос.), і якщо подивитись на англійську сторінку, то можна побачити, що там немає іншої інформації, вона просто дублюється у вступі та в розділах. Олексів (обговорення) 07:22, 25 листопада 2014 (UTC)
 • Зауваження:
 1. «"Крила" - перший фільм, щоб виграти премію Американської кіноакадемії за кращий фільм. Також отримала нагороду за найкращі візуальні ефекти.» Мої знання аглійської не ахти, але Honorable Mention перекладається як похвальний відгук, почесна відзнака але не «Листи-відгуки» (хоча, може я чого не знаю). — Шиманський હાય! 08:38, 24 листопада 2014 (UTC)
Дякую, вже виправив. Олексів (обговорення) 09:23, 24 листопада 2014 (UTC)

Список космічних запусків українських ракет-носіїв 5—0—0[ред.ред. код]

Пропонує:--Olmi (обговорення) 19:04, 19 листопада 2014 (UTC)

За кого/що Кількість голосів «За» Кількість голосів «Проти» Кількість голосів «Утримуюсь»  %за Початок Тривалість Статус Закінчення
Список космічних запусків українських ракет-носіїв 5 0 0 100% 19 листопада 2014 триває
 • Symbol support vote.svg За:
 1. --Olmi (обговорення) 19:04, 19 листопада 2014 (UTC)
 2. --Pavlo1 (обговорення) 09:17, 21 листопада 2014 (UTC)
 3. Олексів (обговорення) 19:41, 22 листопада 2014 (UTC)
 4. --Максим Підліснюк (обговорення) 10:18, 23 листопада 2014 (UTC)
 5. --ROMANTYS (обговорення) 10:45, 23 листопада 2014 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:
 • Зауваження:
 • Невже кнопочку Wikify-toolbutton.png тицьнути важко? Це вікіфікатор. Зображення вверху я б поміняв місцями. Але це справа смаку. --Pavlo1 (обговорення) 09:16, 21 листопада 2014 (UTC) P.S. І розберіться з кавичками. А то десь є, десь нема.
Вікіфікувати забув мабуть… Кавички доставив де не вистачало. Дякую за увагу!--Olmi (обговорення) 18:15, 21 листопада 2014 (UTC)
 • «макет спутника связи „DEMOSAT“» — це котрою мовою написано?--ROMANTYS (обговорення) 18:24, 21 листопада 2014 (UTC)
Здається російською та англійською :-) Виправив вже, і Вам дякую за увагу!--Olmi (обговорення) 18:38, 21 листопада 2014 (UTC)
Прибрав його зі статті. --Olmi (обговорення) 06:12, 23 листопада 2014 (UTC)
 • Провів невеликий пошук. Ваше ставлення до використання мною шаблону щодо супутника «КріоСаТ-2»? Все таки статті про нього ВЖЕ є у 9 вікіпроектах (використав англвікі, бо там вона має статус «доброї»). Буде у укрвікі написано або перекладено — посилання готове. Коли не проти, то може пошукаєте щодо інших запущених супутників?--ROMANTYS (обговорення) 10:45, 23 листопада 2014 (UTC)
З приводу «вікіфікації супутників» я звісно не проти, якщо Ви будете додавати на якісь з них посилання — тільки за, якщо для Вас це цікаво і Ви вважаєте ці супутники значимими. Для мене особисто значимий цей список, хотілося створити статтю про щось пов'язане з Україною, чим можна пишатися, також мають значення українські супутники, їх вікіфікував. Але іноземні супутники у мене якось мало викликають цікавості, думаю як і у більшості інших україномовних читачів, пойняття значимості дуже відносне. Займатися пошуками та вікіфікацією речей які не цікаві ні мені, ні як я думаю потенційним читачам, якось не дуже хочеться, краще витратити вільний час на написання чогось більшь цікавого та потрібного для «україномовної душі». --Olmi (обговорення) 06:30, 25 листопада 2014 (UTC)

Список сезонів футбольного клубу «Ліверпуль» 1—0—0[ред.ред. код]

Пропонує:--Taras r (обговорення) 16:17, 18 вересня 2014 (UTC)

За кого/що Кількість голосів «За» Кількість голосів «Проти» Кількість голосів «Утримуюсь»  %за Початок Тривалість Статус Закінчення
Список сезонів футбольного клубу «Ліверпуль» 1 0 0 100% 18 вересня 2014 триває
 • Symbol support vote.svg За:
 1. --Taras r (обговорення) 16:17, 18 вересня 2014 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:
 • Зауваження:
Це переклад? Якщо так, то слід вказати це відповідним шаблоном на СО--TnoXX (обговорення) 16:56, 25 вересня 2014 (UTC)

Завершені голосування[ред.ред. код]


Архів вибраних списків