Вікіпедія:Кандидати у вибрані списки

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Вибрані зображення · Вибрані портали · Вибрані списки · Вибрані статті · Добрі статті

Скорочення:
ВП:КВС
Feat lists.png
Ви можете розмістити на цій сторінці вашу пропозицію: список із Вікіпедії, який, на ваш погляд, виділяється високим рівнем викладу матеріалу, є особливо актуальним і т. д. Перегляньте також, будь-ласка, списки, висунуті іншими користувачами Вікіпедії, та, якщо ви згодні з пропозицією, віддайте свій голос за неї. Ми сподіваємось, що практика вибору списку тижня сприятиме підвищенню загальної якості нових статей, слугуватиме зразком хорошого стилю для новачків та допоможе розвитку спільноти Вікіпедії. Дивіться також споріднені проекти «Добрі статті», «Вибрані статті».

Необрані списки залишаються в списку як кандидати на наступні тижні, якщо тільки автор пропозиції не вирішить її вилучити зі списку, або кількість голосів «проти» не перевищить кількість голосів «за». Якщо список не набрав 2/3 голосів «за», і протягом 2 тижнів або більше відсутня активність в обговоренні номінації, при цьому обговорення триває не менше двох місяців, користувач, який підбиває підсумок, має право зняти його з голосування для подальшого опрацювання.

Правила вибору: Тривалість голосування за конкретний список — не менше тижня з дня висунення. Голоси анонімів не враховуються, можна лише залишати побажання в «Особлива думка». Мінімальна кількість редагувань для голосу — 50 в основному просторі статей. Голоси, віддані «проти» без пояснення, не враховуються. Для прийняття рішення потрібна кваліфікована більшість (не менш ніж дві третини за пропозицію).

Періодичність розміщення нового вибраного списку — 2 тижні. Щодватижні у неділю запропонований список із найбільшою підтримкою буде розміщений у списку вибраних та вилучений зі списку голосування. Коли ви віддаєте свій голос за певний список, будь ласка, не забувайте поновлювати біля неї «рахунок» відданих голосів.

Наступна дата вибору списку: 28 грудня 2014 року.

Wikipedia-logo.png
Вікіпроекти

Головна сторінка

Загальні проекти

«Зовнішні» проекти

Міжнародна співпраця

Тематичні проекти

Наукові проекти

Країнознавство

Українознавство

Географія

ред.

Заявки[ред.ред. код]

Заявки подавайте у вигляді:

=== [[]] 1—0—0 ===
''Пропонує'':--~~~~
{{Голосування/
|1=[[Стаття]]
|початок={{subst:CURRENTDAY}} {{subst:CURRENTMONTHNAMEGEN}} {{subst:CURRENTYEAR}}
|тривалість=
|закінчення= 
|статус=триває
|За=1
|Проти=0
|Утримуюсь=0
}}
*{{За}}:
#
*{{Проти}}:
#
*{{Утримуюсь}}:
#
*'''Зауваження:'''

Кандидати[ред.ред. код]

Список військових конфліктів з 1500 по 1549 рр. 1—2—0[ред.ред. код]

Пропонує:список військових конфліктів першої половини 16 століття. Стаття створена в рамках конкурсу «Військова справа», за основу взята англійська версія, проте я її переробив.--Миша историк (обговорення) 12:12, 10 грудня 2014 (UTC)

За кого/що Кількість голосів «За» Кількість голосів «Проти» Кількість голосів «Утримуюсь»  %за Початок Тривалість Статус Закінчення
Стаття 1 2 0 33.33% 10 грудня 2014 триває
 • Symbol support vote.svg За:
 1. --Миша историк (обговорення) 12:12, 10 грудня 2014 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 1. По-перше, вважаю, що статтю потрібно перейменувати на Список військових конфліктів (1500—1549). По-друге, у статті багато посилань на неоднозначності, присутні червоні категорії, окрім того, вважаю некоректними назви стовпчиків «Переможці» та «Переможені» (Наприклад, див. «Війна за ландсхутський спадок»). --Seva Seva (обговорення) 17:55, 10 грудня 2014 (UTC)
 2. думаю варто дописати щоб охоплювала хоча б століття, а то получається перекладали статтю і надоїло, а в планах то було написати аж до 1799 як я бачу. Також розібратися з посиланнями та літературою, є мертві лінки, та не потрібні червоні посилання в літературі--Taras r (обговорення) 12:28, 13 грудня 2014 (UTC)
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:
 • Зауваження:

Оскар (2-а церемонія вручення) 2—0—0[ред.ред. код]

Пропонує: Протягом тижня створю сторінки всіх фільмів та номінантів. Олексів (обговорення) 19:10, 7 грудня 2014 (UTC)

За кого/що Кількість голосів «За» Кількість голосів «Проти» Кількість голосів «Утримуюсь»  %за Початок Тривалість Статус Закінчення
Стаття 2 0 0 100% 7 грудня 2014 триває
 • Symbol support vote.svg За:
 1. Олексів (обговорення) 19:10, 7 грудня 2014 (UTC)
 2. --Taras r (обговорення) 21:09, 15 грудня 2014 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:
 • Зауваження:
 • 1) Фраза Фільми, номіновані в цьому році, були найбільш слабкими в історії американського кіно, вони відображають хаос переходу від німих до звукових фільмів. потребує посилання на джерело твердження. 2) В посиланнях є лінк на Ютуб-канал премії — яке саме відео із 2 064 наявних на каналі мені слід проглянути, аби взнати щось саме про цю церемонію? 3) Те саме з посиланням на офіційний сайт. Лінк на номінацію дасть більше користі читачеві. 4) В Галереї лапки і тире не обробились вікіфікатором і відрізняються від інших у статті. 5) Фактично у Вас весь список на 2-х джерелах. --Volodymyr D-k (обговорення) 21:17, 15 грудня 2014 (UTC)
1) ТакТак Зроблено; 2) ТакТак Зроблено На Ютуб-каналі премії немає відео 2-ї церемонії, оскільки вона велася, лише як пряма трансляція по радіо, проте я додав трейлер до найкращого фільму та до декількох інших фільмів; 3) ТакТак Зроблено; 4) ТакТак Зроблено; 5) ТакТак Зроблено.

Список сезонів футбольного клубу «Ліверпуль» 3—0—0[ред.ред. код]

Пропонує:--Taras r (обговорення) 16:17, 18 вересня 2014 (UTC)

За кого/що Кількість голосів «За» Кількість голосів «Проти» Кількість голосів «Утримуюсь»  %за Початок Тривалість Статус Закінчення
Список сезонів футбольного клубу «Ліверпуль» 3 0 0 100% 18 вересня 2014 триває
 • Symbol support vote.svg За:
 1. --Taras r (обговорення) 16:17, 18 вересня 2014 (UTC)
 2. Востаннє голосую за переклад--TnoXX (обговорення) 21:54, 18 грудня 2014 (UTC)
 3. --Олексів (обговорення) 07:28, 19 грудня 2014 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:
 • Зауваження:
Це переклад? Якщо так, то слід вказати це відповідним шаблоном на СО--TnoXX (обговорення) 16:56, 25 вересня 2014 (UTC)
ТакТак Зроблено--Taras r (обговорення) 21:49, 28 листопада 2014 (UTC)

Завершені голосування[ред.ред. код]


Архів вибраних списків