Вікіпедія:Кандидати у вибрані списки

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Вибрані зображення · Вибрані портали · Вибрані списки · Вибрані статті · Добрі статті

Скорочення:
ВП:КВС
Feat lists.png
Ви можете розмістити на цій сторінці вашу пропозицію: список із Вікіпедії, який, на ваш погляд, виділяється високим рівнем викладу матеріалу, є особливо актуальним і т. д. Перегляньте також, будь-ласка, списки, висунуті іншими користувачами Вікіпедії, та, якщо ви згодні з пропозицією, віддайте свій голос за неї. Ми сподіваємось, що практика вибору списку тижня сприятиме підвищенню загальної якості нових статей, слугуватиме зразком хорошого стилю для новачків та допоможе розвитку спільноти Вікіпедії. Дивіться також споріднені проекти «Добрі статті», «Вибрані статті».

Необрані списки залишаються в списку як кандидати на наступні тижні, якщо тільки автор пропозиції не вирішить її вилучити зі списку, або кількість голосів «проти» не перевищить кількість голосів «за». Якщо список не набрав 2/3 голосів «за», і протягом 2 тижнів або більше відсутня активність в обговоренні номінації, при цьому обговорення триває не менше двох місяців, користувач, який підбиває підсумок, має право зняти його з голосування для подальшого опрацювання.

Правила вибору: Тривалість голосування за конкретний список — не менше тижня з дня висунення. Голоси анонімів не враховуються, можна лише залишати побажання в «Особлива думка». Мінімальна кількість редагувань для голосу — 50 в основному просторі статей. Голоси, віддані «проти» без пояснення, не враховуються. Для прийняття рішення потрібна кваліфікована більшість (не менш ніж дві третини за пропозицію).

Періодичність розміщення нового вибраного списку — 2 тижні. Щодватижні у неділю запропонований список із найбільшою підтримкою буде розміщений у списку вибраних та вилучений зі списку голосування. Коли ви віддаєте свій голос за певний список, будь ласка, не забувайте поновлювати біля неї «рахунок» відданих голосів.

Наступна дата вибору списку: 25 серпня 2013 року.

Wikipedia-logo.png
Вікіпроекти

Головна сторінка

Загальні проекти

"Зовнішні" проекти

Міжнародна співпраця

Оцифровки

Тематичні проекти

Наукові проекти

Країнознавство

Українознавство

Географія

ред.

Заявки[ред.ред. код]

Заявки подавайте у вигляді:

=== [[]] 1—0—0 ===
''Пропонує'':--~~~~
{{Голосування/
|1=[[Стаття]]
|початок={{subst:CURRENTDAY}} {{subst:CURRENTMONTHNAMEGEN}} {{subst:CURRENTYEAR}}
|тривалість=
|закінчення= 
|статус=триває
|За=1
|Проти=0
|Утримуюсь=0
}}
*{{За}}:
#
*{{Проти}}:
#
*{{Утримуюсь}}:
#
*'''Зауваження:'''

Кандидати[ред.ред. код]

Список країн НАТО 2—1—0[ред.ред. код]

Пропонує:--Максим Підліснюк (обговорення) 21:18, 3 серпня 2014 (UTC)

За кого/що Кількість голосів «За» Кількість голосів «Проти» Кількість голосів «Утримуюсь»  %за Початок Тривалість Статус Закінчення
Стаття 2 3 серпня 2014 триває
 • Symbol support vote.svg За:
 1. --Максим Підліснюк (обговорення) 21:18, 3 серпня 2014 (UTC)
 2. --TnoXX (обговорення) 15:30, 14 серпня 2014 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 1. Переношу зауваження зі сторінки оцінювання. Проблема Люксембургу та Словенії вже виправлена, але є значні проблеми з текстами. НАТО не має поняття «розширене партнерство» — слід розкрити, що малося на увазі (можна навіть подати окремим розділом список цих країн); дивна згадка російської агресії як головної причини для виходу з НАТО — був ще Кіпрський конфлікт (конфлікт за участі двох членів НАТО), під час якого Греція припиняла участь у військових операціях НАТО; Німеччина не могла вступити на фоні протиборства з Варшавським блоком, бо той блок був створений у відповідь на вступ Німеччини до НАТО (насправді затримка з вступом була пов'язана з ремілітаризацією Німеччини); плутанина з номерами розширень (у рамках 4 розширення приєдналися 3 країни кол. Варшавського блоку, але в статті написано, що 5, і лише біля двох стоїть примітка, що вони стали першими з кол. Варшавського блоку). Є помилка вікіфікації (Генеральні кортеси Іспанії, а не середньовічні Кортеси). Загалом текстові коментарі потребують переробки і підтвердження джерелами — NickK (обг.) 19:10, 15 серпня 2014 (UTC)
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:
 • Зауваження:
 • Польський список надає 28 країн. Де поділись Люксембург та Словенія? --ROMANTYS (обговорення) 08:48, 11 серпня 2014 (UTC)
Техпомилочка вийшла. Виправив. Словенія і Люксембург не включені в батьківську категорію, тому і не кинув у список. --Максим Підліснюк (обговорення) 16:50, 11 серпня 2014 (UTC)
Face-smile.svg --ROMANTYS (обговорення) 18:40, 11 серпня 2014 (UTC)
 • А чому дата 5-го розширення не співвпадає з англ. версією. Також вказано, що Румунія та Словаччина приєднались під час 4-го розширення, коли має бути 5-те. --Geohem 07:09, 12 серпня 2014 (UTC)

Список почесних громадян Загреба 2—1—0[ред.ред. код]

Пропонує:--Mcoffsky (обговорення) 18:18, 9 липня 2014 (UTC)

За кого/що Кількість голосів «За» Кількість голосів «Проти» Кількість голосів «Утримуюсь»  %за Початок Тривалість Статус Закінчення
Список почесних громадян Загреба 2 1 0 66.67% 9 липня 2014 триває
 • Symbol support vote.svg За:
 1. --Mcoffsky (обговорення) 18:18, 9 липня 2014 (UTC)
 2. --Trent98 (обговорення) 07:18, 10 липня 2014 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 1. Усе, що завгодно, тільки не переклад з росвікі. --Bulakhovskyi (обговорення) 15:33, 30 липня 2014 (UTC)
  Ваше право. Але я узяв за основу російську статтю лише через те, що вона є набагато кращою навіть за хорватську версію. Про англійську - мова взагалі не йде. Оформлення мені сподобалось. Ось і всі мої резони. --Mcoffsky (обговорення) 18:48, 30 липня 2014 (UTC)
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:
 • Зауваження:

Завершені голосування[ред.ред. код]


Архів вибраних списків