Вікіпедія:Кандидати у вибрані списки

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Вибрані зображення · Вибрані портали · Вибрані списки · Вибрані статті · Добрі статті

Скорочення:
ВП:КВС
Feat lists.png
Ви можете розмістити на цій сторінці вашу пропозицію: список із Вікіпедії, який, на ваш погляд, виділяється високим рівнем викладу матеріалу, є особливо актуальним і т. д. Перегляньте також, будь-ласка, списки, висунуті іншими користувачами Вікіпедії, та, якщо ви згодні з пропозицією, віддайте свій голос за неї. Ми сподіваємось, що практика вибору списку тижня сприятиме підвищенню загальної якості нових статей, слугуватиме зразком хорошого стилю для новачків та допоможе розвитку спільноти Вікіпедії. Дивіться також споріднені проекти «Добрі статті», «Вибрані статті».

Необрані списки залишаються в списку як кандидати на наступні тижні, якщо тільки автор пропозиції не вирішить її вилучити зі списку, або кількість голосів «проти» не перевищить кількість голосів «за». Якщо список не набрав 2/3 голосів «за», і протягом 2 тижнів або більше відсутня активність в обговоренні номінації, при цьому обговорення триває не менше двох місяців, користувач, який підбиває підсумок, має право зняти його з голосування для подальшого опрацювання.

Правила вибору: Тривалість голосування за конкретний список — не менше тижня з дня висунення. Голоси анонімів не враховуються, можна лише залишати побажання в «Особлива думка». Мінімальна кількість редагувань для голосу — 50 в основному просторі статей. Голоси, віддані «проти» без пояснення, не враховуються. Для прийняття рішення потрібна кваліфікована більшість (не менш ніж дві третини за пропозицію).

Періодичність розміщення нового вибраного списку — 2 тижні. Щодватижні у неділю запропонований список із найбільшою підтримкою буде розміщений у списку вибраних та вилучений зі списку голосування. Коли ви віддаєте свій голос за певний список, будь ласка, не забувайте поновлювати біля неї «рахунок» відданих голосів.

Наступна дата вибору списку: 1 лютого 2015 року.

Wikipedia-logo.png
Вікіпроекти

Головна сторінка

Загальні проекти

«Зовнішні» проекти

Міжнародна співпраця

Тематичні проекти

Наукові проекти

Країнознавство

Українознавство

Географія

ред.

Заявки[ред.ред. код]

Заявки подавайте у вигляді:

=== [[]] 1—0—0 ===
''Пропонує'':--~~~~
{{Голосування/
|1=[[Стаття]]
|початок={{subst:CURRENTDAY}} {{subst:CURRENTMONTHNAMEGEN}} {{subst:CURRENTYEAR}}
|тривалість=
|закінчення= 
|статус=триває
|За=1
|Проти=0
|Утримуюсь=0
}}
*{{За}}:
#
*{{Проти}}:
#
*{{Утримуюсь}}:
#
*'''Зауваження:'''

Кандидати[ред.ред. код]

Оскар (3-я церемонія вручення) 4—0—0[ред.ред. код]

Пропонує: На червоні посилання не звертайте увагу, я скоро це виправлю. --Олексів (обговорення) 16:30, 28 грудня 2014 (UTC)

За кого/що Кількість голосів «За» Кількість голосів «Проти» Кількість голосів «Утримуюсь»  %за Початок Тривалість Статус Закінчення
Оскар (3-я церемонія вручення) 4 0 0 100% 28 грудня 2014 триває
 • Symbol support vote.svg За:
 1. --Олексів (обговорення) 16:30, 28 грудня 2014 (UTC)
 2. Для мене одним з головних критеріїв є: щоб стаття перевершувала за розміром інформації усі аналогічні іншомовні статті, а ця — перевершує. Тому голосую "За". --Парус (обговорення) 18:10, 3 січня 2015 (UTC)
 3. Наче все більш-менш ок. От тільки чому отак - «<nowiki/>[[Король джазу]]<nowiki/>» ? І ще - (це не тільки цього списка стосується) відколи Х’юстон став Г’юстон? ;-0 Нє, може воно і так, просто для мене дивно. І ДЕ те правило написано і відколи? (там ще й кілька статей із тих Г’юстоном не так названі, але то не до списку) А із ноувікі... Так треба вже ж ОДИН стандарт. Якщо Вам хочеться із тими лапками ЗАМОРОЧУВАТИСЯ, то вже ПО ВСІХ пройдіться. А то так - через раз. Імхо, я б взагалі прибрав ті ноувікі.... Але то на гурмана вікі-розмітки... ;-) --Nickispeaki (обговорення) 19:41, 8 січня 2015 (UTC)
  відколи Х’юстон став Г’юстон — це не я придумав, я лише переписав прізвище з сторінки Г'юстон Волтер, хоча його син підписаний як Джон Х'юстон. А лапки я змінював через вікіфікатор, тому там появилися ноувікі (зараз це виправлю). Олексів (обговорення) 20:00, 8 січня 2015 (UTC)
 4. --Mcoffsky (обговорення) 12:35, 25 січня 2015 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:
 • Зауваження:
 • А де шаблон про переклад? Без шаблону це чистий плагіат, я так розумію, з доступної "автору" рос.вікі. "Добірна" робота. Творча. Mykola Swarnyk (обговорення) 06:47, 3 січня 2015 (UTC)
Де Ви бачите плагіат? Якщо Ви про таблицю, то вона взята з Оскар (2-а церемонія вручення). --Олексів (обговорення) 08:30, 3 січня 2015 (UTC)
Я вам скажу де: ось просто кинувши оком на список читаємо "кращий сценарій" - "Хауард Естабрук". Звичайно, ви як грамотна людина, перекладаючи з "Howard Estabrook" написали б "Говард Естабрук", але ж у російському списку "ХАУАРД" - так воно з автоматичного перекладача й пішло... хто б то перевіряв та перечитував. Mykola Swarnyk (обговорення) 03:01, 4 січня 2015 (UTC)
Я не кажу що здерто 1:1, це не так, ви доповнили матеріал з інших існуючих статей, кажу лише звідки ноги. Mykola Swarnyk (обговорення) 03:26, 4 січня 2015 (UTC)
Тут я з Вами погоджуюсь. Щойно перечитав усі прізвища номінантів та перевірив їх. Тепер все правильно. --Олексів (обговорення) 21:13, 4 січня 2015 (UTC)

Правила укрмови "Випадок із сержантом Гріша", а не "Випадок з сержантом Гріша". ;-) --Nickispeaki (обговорення) 19:47, 8 січня 2015 (UTC)

Завершені голосування[ред.ред. код]


Архів вибраних списків