Вікіпедія:Кандидати у вибрані списки

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Вибрані зображення · Вибрані портали · Вибрані списки · Вибрані статті · Добрі статті

Скорочення
ВП:ВСП
Feat lists.png
Ви можете розмістити на цій сторінці вашу пропозицію: список із Вікіпедії, який, на ваш погляд, виділяється високим рівнем викладу матеріалу, є особливо актуальним і т. д. Перегляньте також, будь-ласка, списки, висунуті іншими користувачами Вікіпедії, та, якщо ви згодні з пропозицією, віддайте свій голос за неї. Ми сподіваємось, що практика вибору списку тижня сприятиме підвищенню загальної якості нових статей, слугуватиме зразком хорошого стилю для новачків та допоможе розвитку спільноти Вікіпедії. Дивіться також споріднені проекти «Добрі статті», «Вибрані статті».

Необрані списки залишаються в списку як кандидати на наступні тижні, якщо тільки автор пропозиції не вирішить її вилучити зі списку, або кількість голосів «проти» не перевищить кількість голосів «за». Якщо список не набрав 2/3 голосів «за», і протягом 2 тижнів або більше відсутня активність в обговоренні номінації, при цьому обговорення триває не менше двох місяців, користувач, який підбиває підсумок, має право зняти його з голосування для подальшого опрацювання.

Правила вибору: Тривалість голосування за конкретний список — не менше тижня з дня висунення. Голоси анонімів не враховуються, можна лише залишати побажання в «Особлива думка». Мінімальна кількість редагувань для голосу — 50 в основному просторі статей. Голоси, віддані «проти» без пояснення, не враховуються. Для прийняття рішення потрібна кваліфікована більшість (не менш ніж дві третини за пропозицію).

Періодичність розміщення нового вибраного списку — 2 тижні. Щодватижні у неділю запропонований список із найбільшою підтримкою буде розміщений у списку вибраних та вилучений зі списку голосування. Коли ви віддаєте свій голос за певний список, будь ласка, не забувайте поновлювати біля неї «рахунок» відданих голосів.

Наступна дата вибору списку: 31 липня 2016 року.

Wikipedia-logo-v2.svg
Вікіпроекти

Головна сторінка

Загальні проекти

«Зовнішні» проекти

Міжнародна співпраця

Тематичні проекти

Наукові проекти

Країнознавство

Українознавство

Географія

ред.

Кандидати[ред. код]

Список персон, зображених на банкнотах США 1—0—0[ред. код]

Пропонує: Дмитро Ільєнков (обговорення) 18:33, 9 липня 2016 (UTC)

За кого/що Кількість голосів «За» Кількість голосів «Проти» Кількість голосів «Утримуюсь»  %за Початок Тривалість Статус Закінчення
Список персон, зображених на банкнотах США 1 0 0 100% 9 липня 2016 триває
 • Symbol support vote.svg За:
 1. Цей список є вибраним у Англійській та Російській Вікіпедії. Історія США цікавить багатьох людей, вважаю потрібним зробити цей список вибраним. Дмитро Ільєнков (обговорення) 18:33, 9 липня 2016 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:
 • Зауваження:
 • І що з того, що він вибраний в Ру- чи АнгВікі? Це породжує проблеми: я слідкував за обговоренням в РуВікі. В російській версії — 59 осіб, в англійській — 53. Вибраний список має мати чітке джерело. Тому, будь ласка, роз'ясніть ситуацію з цим.--З повагою, TnoXX parle! 05:46, 10 липня 2016 (UTC)
  У англ версії списку, на відміну від укр та рос версій, не показані "Розмінні банкноти США" (англ. Fractional currency (United States)). Із розділу "People depicted" англ списку: "Each of the 53 individuals depicted on U.S. banknotes (not including fractional currency)..." — це підтверджує мої слова. Виходить українська та російська версія списку більш повна. Дмитро Ільєнков (обговорення) 06:18, 10 липня 2016 (UTC)
Тоді є сенс зробити підрозділи з розмінними банкнотами та іншими типами.--З повагою, TnoXX parle! 15:03, 10 липня 2016 (UTC)
Я не вважаю це за необхідне (проте, мені не складно), оскільки персон які були виключно на Розмінних банкнотах лише 6 і це теж банкноти (а список саме про банкноти), а розсортувати список за типами банкнот точно не треба — тоді не буде спільного сортування по датам\імені, і головне, наприклад, Джордж Вашингтон "засвітився" майже на кожному типі банкнот, що його дублювати в кожний підрозділ? Не варто. Дмитро Ільєнков (обговорення) 20:15, 10 липня 2016 (UTC)
 • Розділ «Примітки» містить підрозділ «Примітки». Краще з тих трьох підрозділів зробити повноцінні розділи.--З повагою, TnoXX parle! 15:02, 10 липня 2016 (UTC)
  YesТак Зроблено — дякую за підсказку Face-smile.svg Дмитро Ільєнков (обговорення) 20:15, 10 липня 2016 (UTC)
 • Може я погано дивився, але чи є інформація про те, скільки часу банкногта з тим чи іншим зображенням перебувала в обігу, у офіційному обігу.--З повагою, TnoXX parle! 17:17, 14 липня 2016 (UTC)
  Вказуються дата обігу лише більшості "Федеральних резервний квитків". А також у таблиці "Абревіатури для різних типів банкнот" зазначено дату обігу того ж "Федерального резервного квитка (малий, великий)" та "Квитка федерального резервного банку (малий, великий)". Загалом список про персон, і вказується лише "Дата першої появи" (Д.п.п.) персони на тій чи іншій банкноті.--З повагою Дмитро Ільєнков (обговорення) 09:37, 25 липня 2016 (UTC)

Завершені голосування[ред. код]

Архів вибраних списків