Вікіпедія:Кандидати у вибрані списки

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Вибрані зображення · Вибрані портали · Вибрані списки · Вибрані статті · Добрі статті

Скорочення
ВП:ВСП
Feat lists.png
Ви можете розмістити на цій сторінці вашу пропозицію: список із Вікіпедії, який, на ваш погляд, виділяється високим рівнем викладу матеріалу, є особливо актуальним і т. д. Перегляньте також, будь-ласка, списки, висунуті іншими користувачами Вікіпедії, та, якщо ви згодні з пропозицією, віддайте свій голос за неї. Ми сподіваємось, що практика вибору списку тижня сприятиме підвищенню загальної якості нових статей, слугуватиме зразком хорошого стилю для новачків та допоможе розвитку спільноти Вікіпедії. Дивіться також споріднені проекти «Добрі статті», «Вибрані статті».

Необрані списки залишаються в списку як кандидати на наступні тижні, якщо тільки автор пропозиції не вирішить її вилучити зі списку, або кількість голосів «проти» не перевищить кількість голосів «за». Якщо список не набрав 2/3 голосів «за», і протягом 2 тижнів або більше відсутня активність в обговоренні номінації, при цьому обговорення триває не менше двох місяців, користувач, який підбиває підсумок, має право зняти його з голосування для подальшого опрацювання.

Правила вибору: Тривалість голосування за конкретний список — не менше тижня з дня висунення. Голоси анонімів не враховуються, можна лише залишати побажання в «Особлива думка». Мінімальна кількість редагувань для голосу — 50 в основному просторі статей. Голоси, віддані «проти» без пояснення, не враховуються. Для прийняття рішення потрібна кваліфікована більшість (не менш ніж дві третини за пропозицію).

Періодичність розміщення нового вибраного списку — 2 тижні. Щодватижні у неділю запропонований список із найбільшою підтримкою буде розміщений у списку вибраних та вилучений зі списку голосування. Коли ви віддаєте свій голос за певний список, будь ласка, не забувайте поновлювати біля неї «рахунок» відданих голосів.

Наступна дата вибору списку: 3 липня 2016 року.

Wikipedia-logo-v2.svg
Вікіпроекти

Головна сторінка

Загальні проекти

«Зовнішні» проекти

Міжнародна співпраця

Тематичні проекти

Наукові проекти

Країнознавство

Українознавство

Географія

ред.

Кандидати[ред. код]

Список об'єктів Світової спадщини ЮНЕСКО на Мадагаскарі 3—0—0[ред. код]

Пропонує: аналогічно до Китаю та Великої Британії. --Andrew J.Kurbiko (обговорення) 12:10, 22 червня 2016 (UTC)

За кого/що Кількість голосів «За» Кількість голосів «Проти» Кількість голосів «Утримуюсь»  %за Початок Тривалість Статус Закінчення
Список об'єктів Світової спадщини ЮНЕСКО на Мадагаскарі 3 1 0 75% 22 червня 2016 триває
 • Symbol support vote.svg За:
 1. --Andrew J.Kurbiko (обговорення) 12:10, 22 червня 2016 (UTC)
 2. Трохи не вистачає тексту, але загалом цікаво. --Fessor (обговорення) 14:04, 22 червня 2016 (UTC)
 3. --Nina Shenturk (обговорення) 08:04, 23 червня 2016 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 1. Поки не на часі, оскільки ЖОДЕН з об'єктів не має власної статті. --AndriykoUA 10:55, 24 червня 2016 (UTC)
  А де такий критерiй? --Andrew J.Kurbiko (обговорення) 20:48, 24 червня 2016 (UTC)
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:
 • Зауваження:
У Вас адмінподіл не відповідає дійсності: провінції Вакінанкаратра (англ. Vakinankaratra) не існує, є регіон Вакінанкаратра провінції Антананаріву. Перевірте, будь ласка, де саме ці пам'ятки знаходяться. --Fessor (обговорення) 13:04, 22 червня 2016 (UTC)
YesТак Зроблено - заплутався у регіонах. залишив лише провінції, які є в укр.вікі та прописані у новій конституції 2010. --Andrew J.Kurbiko (обговорення) 13:46, 22 червня 2016 (UTC)
1. Ніде на зображеннях зелені й сині позначки не використовуються, тому їх опис є зайвим. 2. Короткий опис кожного об'єкта (він є на сайті) я би додав у список. 3. Необхідне пояснення, що являє собою попередній список (а саме це об'єкти, які можуть бути кандидатами до Списку). --Sehrg (обговорення) 13:16, 22 червня 2016 (UTC)
1. YesТак Зроблено, 2. YesТак Зроблено 3. YesТак Зроблено --Andrew J.Kurbiko (обговорення) 13:47, 22 червня 2016 (UTC)
4. Про верхнє місто Антананаріву в таблиці написано, що внесено до списку 1610 року — очевидно ви хотіли написати, що засновано 1610 року, але і це не так, оскільки точна дата невідома. Напишіть як у фр. вікіпедії, засновано: 1610–1630. --Sehrg (обговорення) 11:20, 24 червня 2016 (UTC)
1. Не завжди дослівний переклад доречний — що таке «гідравлічний ландшафт»? Може «іригаційний», бо там навіть в описі згадуються зрошувальні системи; 2. Наведіть лад із нумерацією століть, у вас там то арабські, то римські цифри. --Nina Shenturk (обговорення) 18:57, 22 червня 2016 (UTC)
YesТак Зроблено
 • Де посилання до «уряд Мадагаскару запропонував»?
Це тривіальний факт. Мадагаскар як член ЮНЕСКО керує пам'ятками через відповідний орган влади. В нас те саме. Координацію співпраці національних інституцій з ЮНЕСКО покладено на Національну комісію України у справах ЮНЕСКО – міжвідомчий орган при МЗС України. МЗС=уряд. Плюс ще Мінкульт.
 • Згідно джерела у попередньому списку 8 об'єктів. Далі йде «ще 6 об'єктів. Їхній повний перелік наведено у таблиці нижче». Проте в статті лише перші 8. Де ж інші 6? --Олег.Н (обговорення) 20:38, 22 червня 2016 (UTC)
YesТак Зроблено Їх загалом 8. Але автор статті трохи прорахувався :) --Andrew J.Kurbiko (обговорення) 21:39, 22 червня 2016 (UTC)

Завершені голосування[ред. код]

Архів вибраних списків