Вікіпедія:Кандидати у вибрані списки

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Вибрані зображення · Вибрані портали · Вибрані списки · Вибрані статті · Добрі статті

Скорочення:
ВП:КВС
Feat lists.png
Ви можете розмістити на цій сторінці вашу пропозицію: список із Вікіпедії, який, на ваш погляд, виділяється високим рівнем викладу матеріалу, є особливо актуальним і т. д. Перегляньте також, будь-ласка, списки, висунуті іншими користувачами Вікіпедії, та, якщо ви згодні з пропозицією, віддайте свій голос за неї. Ми сподіваємось, що практика вибору списку тижня сприятиме підвищенню загальної якості нових статей, слугуватиме зразком хорошого стилю для новачків та допоможе розвитку спільноти Вікіпедії. Дивіться також споріднені проекти «Добрі статті», «Вибрані статті».

Необрані списки залишаються в списку як кандидати на наступні тижні, якщо тільки автор пропозиції не вирішить її вилучити зі списку, або кількість голосів «проти» не перевищить кількість голосів «за». Якщо список не набрав 2/3 голосів «за», і протягом 2 тижнів або більше відсутня активність в обговоренні номінації, при цьому обговорення триває не менше двох місяців, користувач, який підбиває підсумок, має право зняти його з голосування для подальшого опрацювання.

Правила вибору: Тривалість голосування за конкретний список — не менше тижня з дня висунення. Голоси анонімів не враховуються, можна лише залишати побажання в «Особлива думка». Мінімальна кількість редагувань для голосу — 50 в основному просторі статей. Голоси, віддані «проти» без пояснення, не враховуються. Для прийняття рішення потрібна кваліфікована більшість (не менш ніж дві третини за пропозицію).

Періодичність розміщення нового вибраного списку — 2 тижні. Щодватижні у неділю запропонований список із найбільшою підтримкою буде розміщений у списку вибраних та вилучений зі списку голосування. Коли ви віддаєте свій голос за певний список, будь ласка, не забувайте поновлювати біля неї «рахунок» відданих голосів.

Наступна дата вибору списку: 10 лютого 2016 року.

Wikipedia-logo-v2.svg
Вікіпроекти

Головна сторінка

Загальні проекти

«Зовнішні» проекти

Міжнародна співпраця

Тематичні проекти

Наукові проекти

Країнознавство

Українознавство

Географія

ред.

Заявки[ред. код]

Заявки подавайте у вигляді:

=== [[]] 1—0—0 ===
''Пропонує'':--~~~~
{{Голосування/
|1=[[Стаття]]
|початок={{subst:CURRENTDAY}} {{subst:CURRENTMONTHNAMEGEN}} {{subst:CURRENTYEAR}}
|тривалість=
|закінчення= 
|статус=триває
|За=1
|Проти=0
|Утримуюсь=0
}}
*{{За}}:
#
*{{Проти}}:
#
*{{Утримуюсь}}:
#
*'''Зауваження:'''

Кандидати[ред. код]

Список прем'єр-міністрів Великої Британії 6—0—0[ред. код]

Пропонує:--Andrew J.Kurbiko (обговорення) 10:22, 21 січня 2016 (UTC)

Emblem-important.svg Наявна велика кілікість зауважень. Тому я не можу підбити підсумок.--TnoXX parle! 13:09, 31 січня 2016 (UTC)
За кого/що Кількість голосів «За» Кількість голосів «Проти» Кількість голосів «Утримуюсь»  %за Початок Тривалість Статус Закінчення
Стаття 6 1 0 85.71% 21 січня 2016 триває
 • Symbol support vote.svg За:
 1. --Andrew J.Kurbiko (обговорення) 10:22, 21 січня 2016 (UTC)
 2. Структуровано і якісно оформлено. І критеріям задовольняє. --Fessor (обговорення) 13:30, 21 січня 2016 (UTC)
 3. Свого часу й сам трохи над ним попрацював --Mcoffsky (обговорення) 19:55, 21 січня 2016 (UTC)
 4. Тільки «За». З повагою,--OlegVDV68 05:27, 22 січня 2016 (UTC)
 5. --Alex Kushnir (обговорення) 12:40, 22 січня 2016 (UTC)
 6. Підтримую, гарна робота, і все так естетично. Mykola Swarnyk (обговорення) 20:14, 22 січня 2016 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 1. Не розумію такого параду голосів «за» — на мій погляд,в такому вигляді список не має права бути вибраним. По-перше, треба доповнити вступ. Тих кількох кострубато побудованих («багато виконавчих функцій, що номінально належать Суверену, який є голова держави») рядків вступу явно недостатньо. Англійська, російська, французька, німецька і всілякі інші версії у приклад. По-друге, графу «Події» треба переробити з нуля. Наразі це хаотичний список різного ступеня важливості і повноти (візьмемо тільки один приклад — про Вільяма Пітта написано лише, що він «мав подагру» — тоді як в Англійській Вікіпедії кілька речень про його правління і зокрема про те, як подагра на нього впливала). Можна як мінімум перекласти описи з ЕнВікі, хоча вони там теж не ідеальні, все-таки там це звичайна стаття, не вибрана (і все одно набагато краща, ніж наша). По-третє, треба дати якийсь бекґраунд про ситуацію до 1721 року. По-четверте, навести точні дати перебування прем'єр-міністрів на посаді, а не лише роки. Я вже не кажу про недоліки оформлення (подивіться, як оформлені монархи і зокрема їхні портрети в ЕнВікі і порівняйте), стилістики (вживання теперішнього часу для опису подій минулого) і орфографії («Намагання налагодити відносини з колоніями америки»). Коротше кажучи, над статтею треба дуже багато працювати. Якщо всі ці проблеми будуть виправлені, готовий перенести свій голос. --Acedtalk 01:09, 23 січня 2016 (UTC)
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:
 • Зауваження:
 1. «...ліквідувати "гнилі містечка"» - може їх представництво в парламенті - адже це енциклопедія? Mykola Swarnyk (обговорення) 06:24, 22 січня 2016 (UTC)
  може я не зовсім розумію, але чому лише 51-й першим титулований як «сер» - і потім ще кілька, хіба попередні не були дворянами? І ще, всюди г/х за українською традицією, і лише 68 Едвард Хіт - за російською, коли стаття «Гіт» - що, є сумнів? Mykola Swarnyk (обговорення) 06:31, 22 січня 2016 (UTC)
  Ой ,виправив! Гіт. Він Гіт (то ще до мене написали). Сером були ще й 31 (29), та 1. Ви наплутали звернення та титул. Безумовно, увесь список - дворянство. Але сером титулують лише Баронетів, або лицарів (або ще й командорів, залежить від статуту) наступних орденів: Лицар-бакалавр, Орден Британської імперії, Королівський Вікторіанський орден, Орден Святого Михайла і Святого Георгія, Орден Лазні, Орден Будяка, Орден Підв'язки. Додав під кожного міністра список цих орденів та приналежності до наукових товариств. --Andrew J.Kurbiko (обговорення) 08:53, 22 січня 2016 (UTC)
  гнилі містечка виправив на вашу форму, дякую. --Andrew J.Kurbiko (обговорення) 08:57, 22 січня 2016 (UTC)
 2. Може варто поприбирати фотографії монархів. По-перше, всю увагу мають забирати прем'ри). По-друге, не гарно виглядає, коли одні фото є, а другі – відсутні (розумію, що нема місця деякі фото ставати, але тим не менше). У свою чергу, постараюся допомогти із сортуванням. Ну й виглядає, на переклад з АнгВікі.--TnoXX parle! 20:07, 22 січня 2016 (UTC)
  АнгВікі там понапихували ще й уряди, вибори, таке перекладати - померти можна. Фото монархів прибрати можна , але не треба, бо уряд британії саме «Her Majesty's Government», і формально саме королева признача міністра. Дякую на слові! --Andrew J.Kurbiko (обговорення) 23:44, 22 січня 2016 (UTC)
  «Her Majesty» – це зрозуміло. Штука в тому, що тоді або давати фоки всюди, або всюди не давати. Наприклад, Вільям Лем без фото. Зрозуміло чому (два монархи розудли б його розміри), проте список має виглядати однаково. Зникнення фоток монархів абсолютно не применшить якості списку. Вчора хотів ще написати зауваження по змісту, але Aced мене випередив. Отже:
 • Список буде вибраним, незважаючи на 1 голос проти. Тому розширте, будь ласка, вступ, щоб я міг хоч щось поставити на головну
 • Абсолютно підтримую зауваження щодо колонки «Події». При чому Тоні Блер та теркати 11 вересня? Вони були не у Британії, а сама країна вступила у війну в Афганістані тільки через членство в НАТО.
 • Можна використати параметр «small», щоб зменшити текст і, таким чином, фотографії будуть гарніше дивитися
 • Передісторія для мене не є надважливою, але було б гарно знати, хоча б з декількох речень, чому таку посаду створили.
 • Зазвичай примітки є останньою колонкою.
З повагою, --TnoXX parle! 09:08, 23 січня 2016 (UTC)

Завершені голосування[ред. код]


Архів вибраних списків