Вікіпедія:Кандидати у вибрані списки

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Вибрані зображення · Вибрані портали · Вибрані списки · Вибрані статті · Добрі статті

Скорочення
ВП:ВСП
Feat lists.png
Ви можете розмістити на цій сторінці вашу пропозицію: список із Вікіпедії, який, на ваш погляд, виділяється високим рівнем викладу матеріалу, є особливо актуальним і т. д. Перегляньте також, будь-ласка, списки, висунуті іншими користувачами Вікіпедії, та, якщо ви згодні з пропозицією, віддайте свій голос за неї. Ми сподіваємось, що практика вибору списку тижня сприятиме підвищенню загальної якості нових статей, слугуватиме зразком хорошого стилю для новачків та допоможе розвитку спільноти Вікіпедії. Дивіться також споріднені проекти «Добрі статті», «Вибрані статті».

Необрані списки залишаються в списку як кандидати на наступні тижні, якщо тільки автор пропозиції не вирішить її вилучити зі списку, або кількість голосів «проти» не перевищить кількість голосів «за». Якщо список не набрав 2/3 голосів «за», і протягом 2 тижнів або більше відсутня активність в обговоренні номінації, при цьому обговорення триває не менше двох місяців, користувач, який підбиває підсумок, має право зняти його з голосування для подальшого опрацювання.

Правила вибору: Тривалість голосування за конкретний список — не менше тижня з дня висунення. Голоси анонімів не враховуються, можна лише залишати побажання в «Особлива думка». Мінімальна кількість редагувань для голосу — 50 в основному просторі статей. Голоси, віддані «проти» без пояснення, не враховуються. Для прийняття рішення потрібна кваліфікована більшість (не менш ніж дві третини за пропозицію).

Періодичність розміщення нового вибраного списку — 2 тижні. Щодватижні у неділю запропонований список із найбільшою підтримкою буде розміщений у списку вибраних та вилучений зі списку голосування. Коли ви віддаєте свій голос за певний список, будь ласка, не забувайте поновлювати біля неї «рахунок» відданих голосів.

Наступна дата вибору списку: 28 серпня 2016 року.

Wikipedia-logo-v2.svg
Вікіпроекти

Головна сторінка

Загальні проекти

«Зовнішні» проекти

Міжнародна співпраця

Тематичні проекти

Наукові проекти

Країнознавство

Українознавство

Географія

ред.

Кандидати[ред. код]

Список об'єктів Світової спадщини ЮНЕСКО у Намібії 1—1—0[ред. код]

Пропонує: Список об'єктів Світової спадщини ЮНЕСКО у Намібії. Враховано попереднiй досвiд. Автор - Lystopad (2013). --Andrei Kurbiko (обговорення) 10:21, 3 серпня 2016 (UTC)

За кого/що Кількість голосів «За» Кількість голосів «Проти» Кількість голосів «Утримуюсь»  %за Початок Тривалість Статус Закінчення
Список об'єктів Світової спадщини ЮНЕСКО у Намібії 1 1 0 50% 3 серпня 2016 триває
  • Symbol support vote.svg За:
  1. --Andrei Kurbiko (обговорення) 10:21, 3 серпня 2016 (UTC)
  • Symbol oppose vote.svg Проти:
  1. 2 пам'ятки + 3 з попереднього списку — це не вибраний список. --Lystopad (обговорення) 22:12, 4 серпня 2016 (UTC)
  • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:
  • Зауваження:
  1. Дуже гарно оформлений список, як і попередній. Тільки у розділі "Попередній список" є номери 1, 2, 4. Де 3? Я так розумію, пропустили "Ерг південного Намібу". Якщо він там не потрібен, то просто виправте помилку. Дмитро Ільєнков (обговорення) 18:29, 4 серпня 2016 (UTC)


Завершені голосування[ред. код]

Архів вибраних списків