Обговорення користувача:Артур Залман

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Найсвіжіший коментар: AlexKozur у темі «Статус файлу Файл:Shevchenko Tarascha.jpg» 1 рік тому
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Увага! Жовта картка! Попередження!

[ред. код]
Попередження!
Ваші дії суперечать правилам Вікіпедії і розцінюються як вандалізм.

За систематичне порушення правил до Вас можуть бути застосовані заходи адміністративного характеру, включаючи повну заборону доступу до редагування сайту. Сподіваємось, що до цього не дійде. Можливо, Ваша деструктивна діяльність є наслідком незнання правил та цілей проєкту. У цьому разі настійно радимо Вам ознайомитися з ними. Якщо у Вас виникли запитання про проєкт, скористайтеся системою допомоги. Якщо Ви не знайшли в ній відповіді на ваше запитання, поставте його на форумі проєкту.

Примітка: не рекомендується вилучати попередження, які ще не втратили актуальність, тому що у деяких випадках це може розцінюватися як порушення правил Вікіпедії.

Не витирайте статтей, які проходять обговорення щодо вилучення — Ваш голос такий самий важливий, як і інші. Дайте можливість висловитися усій Спільноті. Негарно просто так щось витирати. --Friend 11:36, 8 серпня 2008 (UTC)Відповісти

Дрозденко Мирослав Олександрович

[ред. код]

Шановний Артуре! Не треба намагатися поставити наукову статтю (чи її фрагмент). Наукові досягнення формулюються описово, наприклад "створив...", "сформулював...", "запропонував....", "розробив...", при цьому підкреслюється визнання значимості досягнутого у такий спосіб: "Отримав премію....", "За.... нагороджений....". І т.д. Білецький В. С.

Не погоджуюсь, ось наприклад, стаття з вікіпедії

http://en.wikipedia.org/wiki/Standard_deviation

Може бути, може бути. Але я Вам говорю (пишу) про найбільш часто вживані шаблони опису персоналій з наукового світу. Крім того, навіть у випадку приведення фахової інформації (яку ви зараз ставите) вона супроводжується доступними для більш широкого загалу коментарями. Білецький В. С.
постараюсь писати доступно --Медіум 16:51, 11 серпня 2008 (UTC)Відповісти

Щодо критеріїв значимості

[ред. код]

Ви пропонували "переглянути критерії значущості організацій та осіб про яких би можна було б писати". Це можна зробити в обговоренні сторінки ВП:КЗП, тобто Обговорення Вікіпедії:Критерії значущості/Особи, а також в обговоренні ВП:КЗО, тобто Обговорення Вікіпедії:Критерії значимості організацій. Ви можете відкрити в цих обговореннях нові теми і запропонувати зміни до наявних правил. Якщо Ви сформулюєте свою пропозицію чітко і спільнота підтримує Ваші пропозиції, то ми певні зміни можна буде внести. Щоправда в будь-якому випадку слід спиратися на базові засади, окреслені в ВП:КЗ і, найголовніше, ВП:5О --А1 17:45, 17 серпня 2008 (UTC)Відповісти

Порушення авторських прав у статті Луковський Іван Олександрович

[ред. код]

Дякуємо, що ви зробили свій внесок у статтю Луковський Іван Олександрович, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, тому що цей текст захищений авторськими правами і є скопійованим без змін із сайту http://www.nbuv.gov.ua/portal/natural/av/lukovsky.html. Як явне порушення авторських прав ми змушені будемо видалити ваш внесок у статтю Луковський Іван Олександрович.

Якщо ви впевнені у тому, що стаття не порушує авторські права, або у вас є дозвіл від власника авторських прав на те, щоб вільно поширювати матеріал статті на умовах ліцензії GFDL, ви можете написати про це на сторінці обговорення статті або на сторінці Вікіпедія:Відновлення вилучених сторінок.

Якщо ви є автором даної статті, але розмістили її на власному веб-сайті раніше, то просто помістіть на сайті наприкінці сторінки зі статтею повідомлення "Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії GNU FDL", після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті, і вона буде відновлена.

Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом — NickK 22:18, 15 січня 2009 (UTC)Відповісти

Статус зображення Зображення:Волковинський Валерій.jpg

[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії зображення Зображення:Волковинський Валерій.jpg. Однак на сторінці опису зображення немає супровідної інформації відносно джерела, авторства та ліцензії, або ця інформація неповна чи невірна. Якщо ви не є автором даного зображення, ви повинні якось обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело зображення, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли дане зображення, а також умови використання зображень із даного сайту.

На сторінці опису зображення завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою випущене дане зображення. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{GFDL-self}} для того, щоб ліцензувати зображення під GFDL або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші зображення, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами картинок не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажене вами зображення із сервера.

Дякуємо за розуміння. — NickK 22:25, 15 січня 2009 (UTC)Відповісти

Статті без джерел

[ред. код]

Вітаю! Ваш внесок у Вікіпедію дуже цінний, проте у деяких зі статей, створених вами, не вказано жодних джерел. Пам'ятайте, що матеріал без посилань на авторитетні джерела і який неможливо верифікувати, може бути підданний сумніву та вилучений:

  1. Злотник Олександр Йосипович

Зауважте, що, можливо, деякі статті вже мають джерела, проте шаблон {{без джерел}} був залишений випадково у статті. У такому випадку достатньо просто вилучити вказаний шаблон зі статті. --DixonDBot (обговорення) 14:57, 15 грудня 2012 (UTC)Відповісти

Архівування вашої сторінки обговорення

[ред. код]

Вітаю! Раніше ваша сторінка обговорення архівувалася ElimBot'ом, який на даний час є неактивним, тож, можливо, вам видасться корисною інформація, що зараз ви можете налаштувати архівацію за допомогою іншого бота. Інструкції щодо того, як це можна зробити, знаходяться на сторінці Користувач:DixonDBot II/Інструкції. Дякую! --DixonDBot (обговорення) 08:29, 25 січня 2013 (UTC)Відповісти

Щодо Файл:Дмитро Сільвестров.jpg

[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Дмитро Сільвестров.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Ваѕеобг.вн. 18:33, 31 жовтня 2013 (UTC)Відповісти

Запрошення на Вікіфлешмоб

[ред. код]

Шановний(а) дописувачу української Вікіпедії Артур Залман!

В минулому ви створили 17 статей Вікіпедії та додали 158 кб вікітексту — це значний внесок, який ми цінуємо! Однак за перші три місяці 2014 року ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до першого Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбудеться у неділю 27 квітня 2014 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів та допомогти українській Вікіпедії сягнути півмільйона статей. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі чи поштою).

Акція присвячена пам'яті вікіпедиста Ig2000, який планував організувати цей захід, але дочасно загинув на Майдані 20 лютого…

Долучайтеся! --Amakuha (обговорення) 02:42, 24 квітня 2014 (UTC)Відповісти

Запрошення на Вікіфлешмоб 2016

[ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ка) української Вікіпедії Артур Залман!

В минулому ви створили 18 статей Вікіпедії та додали 159 кб вікітексту — це значний внесок, який ми цінуємо! Однак за грудень та січень ви не здійснили жодних редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до традиційного щорічного Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбуватиметься протягом 29–31 січня 2016 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі у вашому місті чи поштою). Долучайтеся!

P.S. Ідея проведення Вікіфлешмобів належить Ігорю Костенку, дописувачу Вікіпедії з Небесної сотні.

--Amakuha (обговорення) 22:12, 28 січня 2016 (UTC)Відповісти

Будь ласка, допоможіть нам оновити файли, опубліковані під ліцензією GFDL

[ред. код]

Ліцензія {{GFDL}} початково створювалася для посібників з користування програмним забезпеченням, і вона є не дуже придатною для медіафайлів, оскільки створює труднощі для повторного використання матеріалів. Мотивована прагненням спростити повторне використання файлів у відповідності з нашим баченням майбутнього вікіруху, 2009 року Рада повірених Фонду Вікімедіа вирішила припинити використання GFDL як єдиної ліцензії та використовувати на додачу до неї також ліцензію Creative Commons. Ви можете допомогти здійснити це оновлення шляхом переліцензування ваших власних файлів, перелічених нижче.

Для цього додайте шаблон {{cc-by-sa-4.0}} до сторінки опису файлу та замініть шаблон {{GFDL}} на {{GFDL|migration=redundant}}, або просто замініть {{GFDL}} на {{self|GFDL|Cc-by-sa-4.0}}.

Дізнатися більше можна тут.

Список файлів:

  1. File:Всеволод_Крестовский.jpg

Дякуємо за співпрацю. --Andriy.vBot (обговорення) 05:39, 31 травня 2021 (UTC)Відповісти

Статус файлу Файл:Shevchenko Tarascha.jpg

[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Shevchenko Tarascha.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). 白猫しろ ねこОбг. 04:58, 21 квітня 2023 (UTC)Відповісти