Список персонажів Hellsing

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Це список персонажів аніме та манґи Hellsing

"Хелсінг" Королівський орден протестанських лицарів[ред.ред. код]

Алукард
Серас Вікторія

Алукард[ред.ред. код]

Алукард (яп. アーカード) — наймогутнішим воїн в організації Хеллсінґ (і, можливо, у всьому світі). Один з прадавніх вампірів.

П'ятсот сорок років тому був переможений Абрахамом Ван Хелсінґом, що наклав на нього Печатку Кромвеля, що обмежує сили вампіра, тому вимушений служити сім'ї Хелсінґів.

Вельми самолюбивий, а оскільки він практично невразливий, дуже егоїстичний. Він часто принижує людей з будь-якої причини та навіть при її відсутності. У запалі битви, Алукард спеціально обмежує себе, даючи ворогові відчуття переваги, тільки для того, щоб потім граючи узяти верх.

Алукард демонструє, в різних втіленнях, вражаючий та пригнічуючий арсенал надздібностей (деякі критики відзначають, що він навіть надто могутній).

Ім'я «Алукард» є анаграмою — зворотним написанням імені «Дракула».

Сейю: Дзоудзі Наката

Серас Вікторія[ред.ред. код]

Серас Вікторія (яп. セラス・ヴィクトリア) — молода дівчина, працювала в поліції.

Батьків вбили вампіри на очах в Серас. Пізніше вона виросла в притулку, мріючи піти по шляху батька, ставши поліцейською. Перетворена у вампіра Алукардом під час інциденту в Чедарі.

Серас спочатку не так вже і сильна — володіє гострим зором, великою фізичною силою, але і все.

Мила, трохи наївна, неймовірно добра, сором'язлива. Бажаючи залишитися людиною, спочатку відмовляється пити людську кров, що, природно, не дуже сприятливо позначається на її здоров'ї. Першу кров прийняла від Інтеґри, що змусила дівчину висмоктати у неї кров з ранки в пальці.

До кінця манґи, випивши добровільно віддану кров Бернадотте, стає справжнім вампіром.

Сейю: Орікаса Фуміко

"Іскаріот" 13-тий відділ Ватикану[ред.ред. код]

Александр Андерсон

Александр Андерсон[ред.ред. код]

Александр Андерсон (яп. アレクサンド・アンデルセン) — священик, паладін католицької церкви.

У звичайному житті працює вихователем в притулку. На завданнях — регенератор (людина, заговорена заклинанням регенерації), боєць Іскаріот Католицької церкви.

Фанатик, нетерпимий до іншої віри, вирішує все за допомогою своїх безкінченних ножів. Ненавидить Алукарда, Хеллсінґ та протестантів, але виявившись в Лондоні, при цьому проявляє пошану та турботу до Інтеґри.

Зрадив архієпископа Енріко Максвелла, побачивши нелюдяні дії армії хрестоносців, направивши свій відділ на боротьбу з Дракулою (Алукардом). Під час сутички з Дракулою встромив в себе цвях Святої Олени (цвях, яким був прибитий до хреста Ісус Христос, був пізніше знайдений імператрицею Оленою, канонізованою Церквою), ставши безсмертним чудовиськом, за силою рівним Алукарду. Вбитий Алукардом.

Вперше з'явився в одній з ранніх хентайних робіт Хірано Коти — Angel Dust.

Сейю: Нодзава Наті

Останній батальйон Міленіуму[ред.ред. код]

Макс Монтана
Капітан Ґанс Ґюнше

Макс Монтана[ред.ред. код]

Макс Монтана — керівник «Міленіуму». У манзі більше відомий як Майор, в TV-серіалі не присутній зовсім.

Це невисока повна людина в окулярах, любитель смачної їжи та хорошого какао, але за личиною добродушного товстуна ховається дуже жорстокий маніяк. В 92-ій главі манги з'ясовується, що він кіборг.

Сенс його життя — війна, це його єдине задоволення та радість. Він не переслідує жодних цілей, втілюючи в життя лише свої примхи — він знищує в Лондоні тисячі людей, посилає своїх солдатів на вірну смерть проти Алукарда, — виключно ради власного задоволення. Він створив «Останній батальйон», що складається з 1000 безсмертних вампірів, саме тому щоб «вічно упиватися радощами цієї війни. І наступною, і наступною.». Він нічого не боїться та нічим не бентежиться. Навіть поразку та смерть він сприймає як невід'ємну складову хорошої війни.

Гине в 93-ій главі манги від рук Інтеґри Хеллсінґ

Сейю: Тобіта Нобуо

Капітан Ґанс Ґюнше[ред.ред. код]

Капітан Ґанс Ґюнше — права рука Монтани, вервольф, неймовірно сильна та небезпечна істота.

Той факт, що Ганс — перевертень, показаний в Hellsing: The Dawn, а в основній манзі — у вісімдесят четвертій главі.

Посада: Член Міленіуму, служить в чині капітана. Виконує функції особистого охоронця та водія Майора.

Про дитинство Ґанса — нам нічого не відомо. Хірано намалював невелику мангу, в якій діє персонаж — прототип Капітана, де він називається одним з членів «непереможного загону нацистів» та рятує сестру молодого араба від євреїв. З манги «Світанок» ми взнаємо, що під час Другої Світової Капітан вже служив у військах СС під командуванням майора Монтани як охоронець та особистий водій. У манзі «Хеллсінґ» ми вперше зустрічаємо Капітана в кінці 2 глави 3 тому.