Бабич Дмитро Олексійович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Бабич Дмитро Олексійович


депутат Київської обласної ради
2010 — 2015
депутат Тростянецької районної ради у Вінницькій області
2005 — 2007
Віце-президент Національної федерації змішаних єдиноборств ММА України
 
Освіта: Київський інститут міжнародної економіки та підприємництва
Київський національний торговельно-економічний університет
Народження: 14 липня 1980(1980-07-14) (39 років)
Калинівка, Україна
Громадянство: Україна Україна

Бабич Дмитро Олексійович (нар.14 липня 1980 р. в місті Калинівка, Вінницької області) — український політичний та громадський діяч, підприємець. Займається реалізацією програм з альтернативної енергетики.

Ранні роки[ред. | ред. код]

Народився 14 липня 1980 року в місті Калинівка Вінницької області. Будучи дитиною, переїхав з батьками у Якутськ, де тато отримав роботу. В Якутську пішов у школу і провчився там до 7-го класу. Закінчував школу вже в рідній Калинівці.

« Про дитинство в мене дуже яскраві і колоритні спогади. На свято 1-ше вересня у якутському місті Кизил Сир падав сніг і розпочиналась зима, яка тривала по 6-8 місяців. Закривали школу лише при температурі нижче -55 градусів. Літо було коротке і спекотне, а навколо дуже багато комарів та мошкари. Зате в лісі багато різних ягід, а ще вовки та ведмеді... Часто на літо приїздили в Україну та в Казахстан, де в мене велика родина. Там перед нашим домом відкривався неймовірний краєвид на гори Джунгар-Алатау (гірська система Казахстана між Алтаєм та Тянь-Шанем), а за домом були степи та поля, де ми з братами та сестрами катались на конях »

Освіта[ред. | ред. код]

У 2004 році закінчив Київський інститут міжнародної економіки та підприємництва за спеціальністю «Економіка і підприємництво».

Другу вищу освіту здобув у 2008 році в Київському національному торговельно-економічному університеті, спеціальність «Економіка підприємства».

« «Професію вибирав інтуїтивно. Завжди приваблювала перспектива займатись власною справою, пошук нових можливостей і не стандартних рішень. Тому й зупинив свій вибір на економічних науках. А ставши депутатом Київської обласної ради, прагнув відповідати викликам нової посади, що потребує певних знань та вмінь, тому вступив у Національну академію державного управління при Президентові України на спеціальність «Управління суспільним розвитком», яку закінчив у 2014 році». »

Не зупиняючись на досягнутому, Дмитро Бабич продовжив навчання і в 2015 році став випускником Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова, спеціальність «Електротехнічні системи електроспоживання».

Особисте життя[ред. | ред. код]

Батько — Бабич Олексій Леонідович (1957 р.н.) Мати — Бабич Батіма Нігметівна (1960 р.н.). Сестра — Жебровська Валентина Олексіївна (1986 р.н.).

Сімейний стан: одружений, виховує доньку.

Бізнес-кар'єра[ред. | ред. код]

Ще будучи студентом, Дмитро Бабич починає працювати в ТОВ «Ферум» заступником директора, а згодом і на посаді комерційного директора. (Загалом, працював на даному підприємстві з березня 1998 р. по квітень 2008 р.)

У 2008 році стає радником Міністра охорони навколишнього природного середовища України.

Згодом, з 2008 по 2009 рік працює начальником Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Вінницькій області.

Протягом трьох років до жовтня 2012 року очолює наглядову раду ТОВ «Гніванський шиноремонтний завод»

З 2012 р. по 2013 р. працює директором з розвитку в ТОВ «Подільська енергетична компанія».

У 2014 р. — заступник генерального директора ТОВ «Вінниця енергосервіс».

З 2015 р. по теперішній час — голова наглядової ради ТОВ «ЄВРОСОЛАР».

З 2005 року співвласник ТОВ «Острозька вода».

Акціонер та співвласник компаній з альтернативної енергетики: «ЄВРОСОЛАР», «Вінниця-енергосервіс», «Подільська енергетична компанія».

« "Після заснування компанії "Вінниця-енергосервіс" та відкриття нашої першої сонячної електростанції, майже одразу зіткнулись з сильним адміністративним тиском. Після трьох місяців роботи почались тотальні перевірки, зросли податки, зрізали тариф (ціну на "зелену" енергетику). Місцева влада чинила тиск, щоб ми заводили її представників в засновники компанії. В Європі для молодих компаній в цій галузі існують преференції та податкові канікули, а у нас в таких умовах не кожен ризикне працювати. Тільки чесна робота по всіх стандартах і законах допомагає відбивати постійні атаки від різних держструктур... Наша компанія вже вийшла на міжнародний ринок. На даний час ведемо енергетичні програми в Казахстані, співпрацюємо з їх компаніями, надаємо консультаційні послуги". »

Політична і громадська діяльність[ред. | ред. код]

На даний час Дмитро Бабич є радником з питань енергоефективності голови Рівненської обласної ради.

Був депутатом Тростянецької районної ради у Вінницькій області (2005—2007 рр.) та депутатом Київської обласної ради в 2010—2015 році.

В 2015 році на місцевих виборах балотувався, як самовисуванець, на посаду міського голови Ржищева (місто обласного підпорядкування в Київській області). За результатами голосування посів друге місце, програвши 200 голосів діючому меру.

В 2010 році заснував Благодійний фонд «Добрі справи».

З 2013 року Дмитро Бабич очолив Громадську організацію «Всеукраїнське культурне товариство казахів».

З 2015 року — голова Громадської організації «Чесна справа».

« "У мене завжди була активна громадянська позиція та власне бачення розвитку нашої держави. Великою мірою власний бізнес, як окремий мікросвіт, теж формує розуміння основних проблем, потреб і шляхів розвитку суспільства. Моє рішення розпочати політичну кар'єру - це бажання створити реальні механізми для реалізації якісних реформ, через які розпочнуться конкретні позитивні зміни в нашій країні". »

Хобі[ред. | ред. код]

Більярд, вільна боротьба. В 2015 році став Віце-президентом Національної федерації змішаних єдиноборств ММА України.

Державні нагороди та відзнаки[ред. | ред. код]

Активна професійна діяльність (проекти в сфері альтернативної енергетики) та громадська робота були відзначені державними нагородами: Почесна грамота Київської обласної державної адміністрації;

Подяка Київської обласної ради;

ОРДЕН «За високий професіоналізм» Всеукраїнського фонду сприяння міжнародному спілкуванню «Українське народне посольство»;

ОРДЕН Святого Миколая Чудотворця ІІІ ступеня вручений Українським народним посольством.

Публікації у ЗМІ[ред. | ред. код]

Корисні посилання[ред. | ред. код]