Багатий тато, бідний тато

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Назва «Багатий тато, бідний тато»
Автор Роберт Кійосакі, Шерон Лехтер
Назва мовою
оригіналу
Rich Dad Poor Dad
Країна Сполучені Штати Америки
Мова англійська
Тема фінансова грамотність
Жанр нон-фікшн[d][1] і Тренінг
Виданий 1997
Сторінки 207
Тираж 32 000 000 примірників
ISBN 0-446-67745-0

Багатий тато, бідний тато - це книга, написана у 1997 році Робертом Кійосакі та Шерон Лехтер. Ця книга наголошує на фінансовій грамотності(фінансовій освіті), фінансовій незалежності та створенні багатства шляхом інвестування в активи, інвестицій у нерухомість, початку бізнесу та володіння ним, а також підвищенні фінансової інтелектуальності для розвитку ділової та фінансової активності. "Багатий тато, бідни тато" написана у стилі набору притч, нібито заснованих на житті Кійосакі.

Схвалення і підтримка[ред.ред. код]

Книгу "Багатий батько, бідний батько" було продано у 32 мільйонах примірників, перекладених 51 мовою, у більш ніж 190 країнах світу. Американська ведуча ток-шоу та медіамагнат Опра Вінфрі схвалила книгу на своєму шоу. Іншим прихильником книги був Уілл Сміт, який сказав, що навчає свого сина фінансової відповідальності, читаючи книгу. Президент Дональд Трамп прочитав, схвалив книгу та порівняв її зі своєю книгою "Мистецтво укладати угоди", яка служила натхненною книгою для Кійосакі. Американський модний підприємець та інвестор Даймонд Джон назвав цю книгу однією зі своїх улюблених.

Видавничий успіх[ред.ред. код]

Книга була самостійно опублікована в 1997 році, перш ніж вона була комерційно використана, щоб стати бестселером New York Times. З тих пір вона продала понад 32 мільйони примірників. У своїй аудіокнизі"Вибираю бути багатим" Кийосакі сказав, що кожен видавник відмовлявся публікувати його книгу. Тоді він зосередив свою увагу на ток-шоу та радіопередачах, де найбільший вплив на продаж його книг мало шоу Опри Вінфрі.

  1. http://www.hanbooks.com/ridadpodadfo.html